Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304910 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2355 : 27 Temmuz 2017, 21:28:05 »
18 kişilik maç kadrom:
şumayer-fabiano
högh
uche-lugano
kjaer
carlos-nielsen
aurelio-gerson
appiah
okocha-lens
alex
baliç-ortega
hojdonk-boliç

Fabiano'yu adam yokluğundan yazdım.Lukovcan, Enke ve Kamani tarihteki diğer kaleciler.
Carlos bizde ismi kadar top oynamadı, içime çok sinmedi.
Högh'ü çok sevdiğimden sağ beke yamadım.
Lens yerine Rapaiç olabilir.
Anelka, Persie gibi dünya yıldızı ruhsuzları yazmadım.
Pingel ve Moldovan kardeşime de saygılar sunuyorum.

Rıdvan'sız kadro olmaz hocam. Bu gözler ondan yeteneklisini izlemedi.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2356 : 27 Temmuz 2017, 22:00:45 »
Rıdvan'sız kadro olmaz hocam. Bu gözler ondan yeteneklisini izlemedi.
Yabancı karması bu.Yoksa Rıdvan ilk yazacağım oyuncu olur Alex'le birlikte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2357 : 27 Temmuz 2017, 23:23:26 »
Bu takıma acil sol bek lazım acil ama..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2358 : 27 Temmuz 2017, 23:25:51 »
Ayrıca Lima gelmesi bile, ıslah edilmiş bir Emre Mor ve usta bir golcü (Eto cuk oturur ) transferi ile ligde oldukça iddialı oluruz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2359 : 28 Temmuz 2017, 00:42:17 »
Takımı Nasıl buldunuz? İsla Valbuena falan topu çok bilerek oynuyor ya

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2360 : 28 Temmuz 2017, 00:57:35 »
Ortaya çıkan son resmi görmek lazım abi. Ama evet olabiliriz. Sen neden bu kadar olumsuz bakıyorsun peki nedenini merak ettim

Aykut Kocaman ile futbol izlemeyi biraktim.  Ondan sonra cok da bir sey bildigimden degil ama esasli bir degisim olmadan bu isler iyiye gidecek gibi degil.  Peki sana soruyorum :)  Koskoca Obra'nin takimina gelince karamsarsin ama zamaninda felaket derecede kotu top oynatan Kocaman'in ne idugu belirsiz kadrosuna gelince hayli iyimser gordum seni.  Neden? :)

Çevrimdışı aykut12

• Üye
« Yanıtla #2361 : 28 Temmuz 2017, 01:16:31 »
Aykut Kocaman ile futbol izlemeyi biraktim.  Ondan sonra cok da bir sey bildigimden degil ama esasli bir degisim olmadan bu isler iyiye gidecek gibi degil.  Peki sana soruyorum :)  Koskoca Obra'nin takimina gelince karamsarsin ama zamaninda felaket derecede kotu top oynatan Kocaman'in ne idugu belirsiz kadrosuna gelince hayli iyimser gordum seni.  Neden? :)
Aykut Kocaman elinde yetenekli futbolcular varken nasıl top oynattığını 2010-2011 sezonunda şampiyonluk kazanarak gösterdi. Malum süreç sonrası sezonu saymıyorum. 2012 2013 sezonunda da şanssızlıklar ile bir Avrupa Ligi finali kaçtı.    O sebeple oynatılan oyuna 'felaket' nitelendirmesi yapmanıza katılamayacağım. Bende bu sene Aykut Kocaman'ın yapılacak(umarım) doğru takviyeler ile başarılı olacağına inaniyorum.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2362 : 28 Temmuz 2017, 10:07:21 »
Bir ara hocalar üzerinden bi muhabbet dönmüştü burda abi ve ben de Aykut için asla iyi şeyler söylememiştim. Oynattığı futbolu sevmiyorum seyir zevki açısından ama sistemi olan ve futbolu bilen Adam kabul etmek lazım.. Aykut'un takımını izlemek aslında güzel de 1-0 2-0 falan öndeyken çok kötü bir hal alıyor. Yoksa arkadaşın dediği gibi UEFA Avrupa Ligi maçları falan futbola doyuyorduk. Bakın işte problem şu: Ben sevmiyordum diyen biri olarak gerçekçiyim, ama Ersun Yanal gelse burda oooo aaaa efsane geri döndü falan muhabbeti olurdu, Adam hücumcu be Kuyt-Sow-Webo çıkıyor falan deniliyordu mesela ama Aykut Kocaman'ın kurduğu sistem o. Aykut'a hala bayılmıyorum ama hocalığı Şenol'dan falan asla aşağı değil, ve takıma şu haliyle tamam demiyorum iyi bir ofansif orta saha ve forvetle şampiyon oluruz diyorum

Basketbolda ise Wana ve iyi bir uzun takviyesiyle şampiyon oluruz demiyorum ırzına geçeriz takımların dedim.
Benim kızdığım nokta da şu: Futbol öyle yada böyle bu kulübün lokomotifi (Oynamak ve izlemek açısından her ne kadar basketbol aşığı olsam da) Ve maddi açıdan maalesef gelir kaynağı olan şube. Birincisi bu göz ardı ediliyor yanlış. İkincisi de senin bana söylediğini aslında insanlar yapıyor abi. Basketbola gelince ooooo sıkıntı yok gudurici Melli'yi de geri yollayalım şampiyon oluruz kafasında olanlar, Kameni-Isla-Skrtel-Kjaer(X)-Hasan -Souza -Ekici -Lima(Ben Arfa) - Dirar(Lens) -Valbuena -ETO yazdığımda Anadolu takımı muhabbeti yapıyorlar.
Yine söylüyorum şu kadro ligin en iyi kadrosudur ve biraz futboldan anlayan hoca ile şampiyon olur.
Bunu yapan net ön yargıcıdır yada futboldan zerre anlamıyordur

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2363 : 28 Temmuz 2017, 10:22:13 »
Valbuena beğenmeyip laf ederler, Sinan Güler ooo bakın neler yapacak demesin

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2364 : 28 Temmuz 2017, 10:56:23 »
Ve bu Adam her ne olursa olsun UEFA kupasını kazandıran hoca olabilirdi bize Benfica deplasmanında sakatlıklardan dolayı Selçuk Mehmet Topuz orta sahasıyla oynamak zorunda kalmasaydık yada ilk maçta 4 top birden direkten dönmeseydi

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2365 : 28 Temmuz 2017, 11:32:16 »
Net bir santraforu, hücuma yönelik orta sahası (10 numara olmak zorunda değil) olmayan bir takım zor şampiyon olur. Hele bir de takımı yöneten kişi defansif ve kontrollü oyunla kafayı bozmuş biriyse. 2011 başında aziz, Alex'i zorla kadroya aldırdı (sonra düşman oldu o ayrı rezillik), adam da 28 gol 17 asist gibi inanılmaz bir resital sunarak şampiyonluğu aldı. Yoksa geride kalacaktık. Bunun dışında mayısta transfer bitecek diyorlardı ama 2 ay oldu, hâlâ forvet yok. Haberler ısmarlama gibi, yoksa Lima ve forvet(bu illa ki olacak ama aynı Niang basit golleri atabilecek net bir golcü lazım) gelirse az da olsa umutlanırız. Tabi manevi evlat olan çöp kovası kesilmedikten sonra iş zor yine. Bir de Kjaer giderse stoper de sorun olacak. Bari filozof şenol milli takıma gitse de düzenleri bozulsa.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #2366 : 28 Temmuz 2017, 13:25:13 »
Bir ara hocalar üzerinden bi muhabbet dönmüştü burda abi ve ben de Aykut için asla iyi şeyler söylememiştim. Oynattığı futbolu sevmiyorum seyir zevki açısından ama sistemi olan ve futbolu bilen Adam kabul etmek lazım.. Aykut'un takımını izlemek aslında güzel de 1-0 2-0 falan öndeyken çok kötü bir hal alıyor. Yoksa arkadaşın dediği gibi UEFA Avrupa Ligi maçları falan futbola doyuyorduk. Bakın işte problem şu: Ben sevmiyordum diyen biri olarak gerçekçiyim, ama Ersun Yanal gelse burda oooo aaaa efsane geri döndü falan muhabbeti olurdu, Adam hücumcu be Kuyt-Sow-Webo çıkıyor falan deniliyordu mesela ama Aykut Kocaman'ın kurduğu sistem o. Aykut'a hala bayılmıyorum ama hocalığı Şenol'dan falan asla aşağı değil, ve takıma şu haliyle tamam demiyorum iyi bir ofansif orta saha ve forvetle şampiyon oluruz diyorum

Basketbolda ise Wana ve iyi bir uzun takviyesiyle şampiyon oluruz demiyorum ırzına geçeriz takımların dedim.
Benim kızdığım nokta da şu: Futbol öyle yada böyle bu kulübün lokomotifi (Oynamak ve izlemek açısından her ne kadar basketbol aşığı olsam da) Ve maddi açıdan maalesef gelir kaynağı olan şube. Birincisi bu göz ardı ediliyor yanlış. İkincisi de senin bana söylediğini aslında insanlar yapıyor abi. Basketbola gelince ooooo sıkıntı yok gudurici Melli'yi de geri yollayalım şampiyon oluruz kafasında olanlar, Kameni-Isla-Skrtel-Kjaer(X)-Hasan -Souza -Ekici -Lima(Ben Arfa) - Dirar(Lens) -Valbuena -ETO yazdığımda Anadolu takımı muhabbeti yapıyorlar.
Yine söylüyorum şu kadro ligin en iyi kadrosudur ve biraz futboldan anlayan hoca ile şampiyon olur.
Bunu yapan net ön yargıcıdır yada futboldan zerre anlamıyordur

Her yonuyle doyurucu ve guclu argumanlarla dolu bir yorum.  O yuzden, beni tatmin etti.  Ancak Aykut'un geri getirilmesini hala sindiremiyorum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2367 : 28 Temmuz 2017, 14:54:53 »
Her yonuyle doyurucu ve guclu argumanlarla dolu bir yorum.  O yuzden, beni tatmin etti.  Ancak Aykut'un geri getirilmesini hala sindiremiyorum.
Teşekkür ederim abi.. Ya ama işte eldeki en iyi seçenek bence :/ Yerli hoca aklıma gelmiyor başka yabancı olarak ta  son iki senedeki tecrübelerden sonra bence riskli görüldü.. Senin var mı aklında bir hoca ismi? Yada şöyle şöyle olmalıydı diyebileceğin bi hoca profili ?

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #2368 : 28 Temmuz 2017, 15:52:19 »
Bence çare olacak hocayı seçecek/belirleyecek futbol aklı noktasında fukara olmamızı dikkate alınca Aykut'un getirilmesi büyük iş.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #2369 : 28 Temmuz 2017, 16:03:40 »
Teşekkür ederim abi.. Ya ama işte eldeki en iyi seçenek bence :/ Yerli hoca aklıma gelmiyor başka yabancı olarak ta  son iki senedeki tecrübelerden sonra bence riskli görüldü.. Senin var mı aklında bir hoca ismi? Yada şöyle şöyle olmalıydı diyebileceğin bi hoca profili ?

Ben acikcasi, futbol takimina olan ilgisini tamamen kaybetmis biriyim.  Cok kotu yonetiliyor.  Bu saatten sonra basari gelse bile anlik basarilar olacak.  Iyi bi vizyon, yonetim ve organizasyon olmayacak bu basarida.  O yuzden, Aykut veya kim olursa olsun, basari gelse dahi uzun soluklu olmayacagini ongoruyorum.  Biraz "fatalist" bir yaklasim ancak gelismeler isiginda ulastigim bir sonuc.  Ersun ornegi ortada.  Son yillarin en basarili takimina durup dururken celme takip, bizi tamamen mahveden bir yonetimin pencesindeyiz.  Eger Aziz'in bu sekilde gidecegine inansam, bu sene d basarisiz olmayi isterdim ama durum pek oyle gozukmuyor.