Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304832 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2940 : 26 Ağustos 2018, 13:41:19 »
Transferde planlama diye bişey yok resmen. Önce bi bakarsın bu takım ne oynayacak? Sistemde yeri olmayan her oyuncunu elden çıkarırsın kiralık satılık farketmeden. Hem nicel hem nitel eksiklere bakarsan pozisyon pozisyon. Atıyorum totalde 6 ilk 11 4 yedek transferi ihtiyacı mı çıktı her transfer edilecek oyuncu için tercih sırasına göre 5er oyuncu belirlersin ve girişimde bulunursun buna göre.. Bizim sözde 100 kişilik oyuncu listemiz var ama menajerinin kapı kapı gezip takım bulmaya uğraştığı alemci sakatı alıyoruz. Bakıyorsun o Guiliano her maç 11, sonra birden mobbing ile gidiyor(Gitsin zaten tercih doğru o başka mesele) .. Dirar sözde gidecek vs falan filan bakıyorsun 11 çıkıyor. Eljif Barış 1 maç sahada 1 maç yoklar.. Ayew bi sağda bir forvette bir orta sahada. Tek oynamadığı yer en alışık olduğu sol taraf. Eldeki malzemeyi deniyor her oyuncu için en doğru pozisyonu bulmaya çalışıyor diyenler olabilir, antremanlar vs ne için peki? 10 haftada 10 puan toplayalım takımı çözene kadar ne olacak sanki? 3. Falan olup Avrupa Ligi oynarız.

Herkes aptal da sadece biz mi akıllıyız?? 10a 12ye sat git 1e 2ye al onlarla takım daha üst seviyeye çıksın.. Tabi Canım  ;) YAPILAN SATIŞLAR OKAY, ALINAN GENÇLER OKAY AMA HOCA KÖTÜ KADRO MÜHENDİSLİĞİ KÖTÜ , YAPILAN TRANSFER HAMLELERİNDE REZALET TERCİHLER VAR, TAKIMIN NE OYNADIĞI BELLİ DEĞİL, FİZİK KONDİSYON NAMINA BİŞEY YOK.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2941 : 26 Ağustos 2018, 13:43:19 »
En önemli transferimiz olacağı bariz belli olan ofansif orta saha için 30 yaşına gelene kadar kimsenin 1.5 verip almayı nedense akıl edemediği(!) Alemci fıtık Fabian'ı almayı kendime yediremiyorum. Emre Akbaba'yı alsaydık bari AMK sıçarım Galatasaray'ına dostluğuna

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #2942 : 26 Ağustos 2018, 15:32:14 »
Diğerleri tamam ama son iki hamle enteresan geldi. Diego Reyes: ?;  M Fabiano: net yanlış. Keşke yanılsak çok isterim ama zannetmiyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2943 : 26 Ağustos 2018, 19:31:51 »
hocanın belli bir futbol anlayışı olabilir ama şu dönem için bunu uygulamak yerine türk futboluna ve kadroya en uygun olan oyunu oynatması ve en formda oyuncuları sürekli oynadığı mevkilerde oynatması gerek çok acil yoksa bu seneyi değil bu devreyi tamamlayabilir.

ayrıca benfica mağlubiyetini kadro zafiyetine bağlayabiliriz ama malatya ve göztepe mağlubiyetlerini kadroya bağlamak yanlış.

genç oyuncuların oynaması güzel birşey ama bütün gençler oynasın yenilirsek öyle yenilelim lafına da ayrıca şaşırıyorum.

son olarak mağlubiyetler yüzünden tepki transferleri değil daha önce bahsedilen kriterlere uygun transferler istiyorum.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #2944 : 26 Ağustos 2018, 20:52:58 »
Bu fabian kiralık mı satın mı alınıyor? Bilen varsa paylaşabilir mi?
Teşekkürler
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2018, 20:53:17 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #2945 : 26 Ağustos 2018, 22:35:45 »
Bu fabian kiralık mı satın mı alınıyor? Bilen varsa paylaşabilir mi?
Teşekkürler
Rıdvan Dilmen para verilmeden kiralık geldiğini söylemiş.
Ali Koç seçimlerden önce Van Persie transferi ile ilgili olarak internetten baksanız sakat oldugunu transfer edilmemesi gerektiğini anlardınız demişti.Van Persie bize gelmeden önceki sene 1264 dakika oynamış Fabian ise 64 dakika kurların artması borcun beklenenden çok çıkması zorluyor anlıyorum ama Ali Koç başkanda kendi söylemleriyle çelişen hamleler yaptı umarım seneye ffp den kurtulunca çok daha iyi bir transfer dönemi geçiririz.Fabian’ın tarzınıda beğendim sakatlık problemi olmazsa yararlı olur bence.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2946 : 27 Ağustos 2018, 09:22:19 »
Hocamızı sevdim ama iş yok maalesef kendisinde. Beyefendi,kibar,karizmatik adam ancak oyun içi müdahaleleri çok geç. Pek hücumcu bir düşüncesi de yok gibi.O da haklı sürekli bir arayış içerisinde takım çorba olmuş iyice kim gelecek kim gidecek belli değil.Kulüp batmış. Bu takımın oturması en az 1,5 ay. Gerçi otursa bile bu oyuncularla ne olur ki en fazla ?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2947 : 27 Ağustos 2018, 11:19:40 »
Hocamızı sevdim ama iş yok maalesef kendisinde. Beyefendi,kibar,karizmatik adam ancak oyun içi müdahaleleri çok geç. Pek hücumcu bir düşüncesi de yok gibi.O da haklı sürekli bir arayış içerisinde takım çorba olmuş iyice kim gelecek kim gidecek belli değil.Kulüp batmış. Bu takımın oturması en az 1,5 ay. Gerçi otursa bile bu oyuncularla ne olur ki en fazla ?

Mesajın giriş cümlesiyle sonuca giden cümleler birbiriyle fena halde çelişiyor yalnız. Ki son kısma katılıyorum, mevcut kadronun yetersiz olduğu bir gerçekti sezon başında. Transferler daha yeni yeni yapılıyor. Bu durumda Cocu'da iş olup olmadığını yargılamamız imkansız. Ben şahsen kötü hoca olduğunu düşünmüyorum. Birçok teknik adamın gelmek istemeyeceği bir durumda takımın başına geldi. Kendisi açısından risk aldı aslında bu riskten dolayı kredisi biraz daha fazla olmalı.

Geçen sene, o kadar eleştirilmesine rağmen iyi bir kaleci olsaydı Fenerbahçe çok net şampiyon olurdu. O kötü, tat vermiyor dediğimiz takım adam gibi kalecesi olmadığı için şampiyon olamadı. Benim yönetime ya da teknik ekibe getireceğim tek eleştiri budur. Takımın en acil müdahale yapılması gereken yeri bariz belliyken boşu boşuna zaman harcandı. Günümüzde iyi kalecilerin bonservisleri pahalı oluyor ama o olmadığı zaman da istersen diğer bölgelere 100 milyon euro harca neye fayda..

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #2948 : 27 Ağustos 2018, 14:08:46 »
Aynen. Belki Liverpoolda karius yerine başka iyi bir kaleci olsa Kloop'a ve L'Poola methiyeler düzülüyor olabilirdi şimdi.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2949 : 27 Ağustos 2018, 14:20:25 »
Mesajın giriş cümlesiyle sonuca giden cümleler birbiriyle fena halde çelişiyor yalnız. Ki son kısma katılıyorum, mevcut kadronun yetersiz olduğu bir gerçekti sezon başında. Transferler daha yeni yeni yapılıyor. Bu durumda Cocu'da iş olup olmadığını yargılamamız imkansız. Ben şahsen kötü hoca olduğunu düşünmüyorum. Birçok teknik adamın gelmek istemeyeceği bir durumda takımın başına geldi. Kendisi açısından risk aldı aslında bu riskten dolayı kredisi biraz daha fazla olmalı.

Geçen sene, o kadar eleştirilmesine rağmen iyi bir kaleci olsaydı Fenerbahçe çok net şampiyon olurdu. O kötü, tat vermiyor dediğimiz takım adam gibi kalecesi olmadığı için şampiyon olamadı. Benim yönetime ya da teknik ekibe getireceğim tek eleştiri budur. Takımın en acil müdahale yapılması gereken yeri bariz belliyken boşu boşuna zaman harcandı. Günümüzde iyi kalecilerin bonservisleri pahalı oluyor ama o olmadığı zaman da istersen diğer bölgelere 100 milyon euro harca neye fayda..

2 hafta üst üste alınan mağlubiyetler psikolojimi bozdu.Hocaya bir yandan çok kızıyorum bir yandan hak veriyorum. Bu sebeple kendimle çelişen cümleler kuruyorum sanırsam.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2950 : 27 Ağustos 2018, 14:27:09 »
Yeni gelen futbolcu sağlık kontrollerini geçememiş.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2951 : 27 Ağustos 2018, 15:26:11 »
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2018, 15:28:56 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2952 : 27 Ağustos 2018, 15:46:05 »
Fabian sağlık konrollerini geçememiş bence hayırlısı oldu son yabancı hakkımız çünkü bu transfer eğer takımdan oyuncu gönderemezsek.
Kaleci almak istiyoruz ancak Kameni gitmeye ikna edilemedi henüz.
Ayrıca sol bek haberleride var o transferde Dirar veya Atıf'ın gidişine bağlı.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2953 : 27 Ağustos 2018, 15:52:40 »
Dirar ve Kameni'nin hala gitmemiş olmaları iyice strese soktu herkesi. Bir gitseler eminim çat çat transfer açıklayacağız.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2954 : 27 Ağustos 2018, 17:08:52 »
2 sezon aynı sakatlıktan dolayı oynamadığı için bunun kronik olabileceği şüphesinden dolayı pek sıcak bakmıyordum. Ama adam, Dünya Kupası kadrosunda yer almış, 2 hafta önce de Bayern Münih karşısında Süper Kupa maçında oynamış, şimdi kontrolden geçemeyecek durumda olsa koca Meksika kadroya dahil eder miydi, Frankfurt kupa maçında oynatır mıydı? Yani taraftar tepkisinden dolayı ise taraftarın fikrine değer verilmesi kötü değil ama profesyonelce de değil. Zaten cahil insanlar adamın Twitter hesabında farklı dillerden küfür edip durdu, aynı şeyi Volkan çuvalı için de yapsalar keşke! Transfer döneminin bitmesine sadece 4 gün kaldı ve maalesef umutlarım azalıyor.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2018, 17:09:13 Gönderen: franz392 »