Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304841 defa)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3120 : 29 Ocak 2019, 00:13:22 »
Ali Koç: "Önümüzdeki 3 gün içinde 3-4 transfer de olabilir, 1-2 transfer de olabilir."

3-4 transferden kasıt 1 tane ihtiyaç dahilinde transfer, kalan 2-3 tanesi de Comolli adlı beceriksizin alt yapıdaki oyunculara attıracağı imzalar filan galiba :D

------

Diego Reyes, Leganes tarafından kiralanmış. Slimali'den de kurtulsak çok iyi olurdu.

Reyes 2016 ve 2017 sezonlarında kiralandığı La Liga takımlarında neredeyse full oynamış ve Meksika Milli Takımı'nda 57 maça çıkmış. Bonservis ücretsiz bir transfer olduğu için soru işaretleri olmakla birlikte kağıt üzerinde iyi gibi görünüyordu fakat demek ki sakatlığı veyahut başka bir sebepten ötürü diğer kulüplerin imzalamamasının bir sebebi varmış.

Slimani'ye de tartışmalı Leicester performansına rağmen Sporting Lizbon'daki performansı hasebiyle kağıt üzerinde iyi transfer gibi bakmıştım ama adam resmen çaptan düşmüş; mücadeleci görüntüsüne rağmen gol özürlü bir oyuncu olarak berbat performansıyla taraftarı çıldırtmayı başardı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #3121 : 29 Ocak 2019, 00:27:13 »
Slimani ve Reyes'ten kurtulduk. Reyes iyi oynar umarım da sene sonu 2-3 kağıda okuturuz. Orta saha ve forvet transferi de belli ki kesin yapılacak. Umarım isimler de iyi olur ve öncelikle önümüzdeki yıl düşümülür. Güzel gelişmeler oluyor hadi bakalım. Umarım bu gelişmeler yönetimin üzerindeki acemiliği attığının göstergesidir

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3122 : 29 Ocak 2019, 00:31:17 »
Santrafor için Castillo ile anlaştığımız iddia ediliyor. Ben oyuncuyu Benfica'da bize karşı oynarken hiç beğenmemiştim açıkçası. Fazla kalas bir görüntü çizmişti. Umarım haber doğru değildir doğru ise de o maça has düşük performanstır. Beni oyuncu ile ilgili pozitif anlamda düşündürten durum ise Benfica gibi iyi scouting yapan bir kulübün oyuncuyu 24 yaşındayken gidip 7 küsür verip Meksika'dan almış olması

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3123 : 29 Ocak 2019, 00:35:29 »
Durumunu bilmiyorum ama Nijeryalı Ighalo tam bizlik santrafor

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3124 : 29 Ocak 2019, 00:36:51 »
Slimani'yle ilgili "resmi" bir şey var mı? Yoksa sadece umut mu? Ben yine üstümüzde kalır diye tedirginim.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3125 : 29 Ocak 2019, 00:50:33 »
Bence bizim bir diğer kanayan yaramız ise takımda bol bol olan 6 numara... Topal şu maçta gol atar ama 10 maç saç baş yoldurur,Jailson zaten Fenerbahçe ayarında bir futbolcu değil.Tamam çalışkan futbolcu falan ama bence yetersiz hatta hem çelimsiz hem de teknik olmadığı için onu Topalla oynattığımızda Topla-Joseften daha berbat bir orta saha ortaya çıkıyordu.
Ekicinin yanına acil canavar gibi bir orta saha lazım.Artık 2-3 e oyuncu almayı kesip geriye kalan tüm parayı orta sahaya basmak lazım.7 mi 8 mi orasını scout ekibi bilir(Comolli alacaksa para cepte kalsın).Elmas zaten her an kırmızı görmeye yatkın hemde  bana kalırsa Fenerbahçe için çok yetersiz.
Frey'e 3.5 veren bir kulüp varmış ama Comolli reddetmiş!! Bu adamın futboldan anlamadığı çok bariz.Yahu Frey gibi sadece boş koşmaktan başka bir işe yaramayan bir oyuncu için 3.5'u nasıl kabul etmezsin!
Castillo ve Ferrayra söylentileri var.Ferrayra Shaktar'ın ürünü,Castillo ise bana daha çok Fernandao tarzı bir oyuncu gibi geldi.
Sadık belki müthiş performans sergilemiyor ama bu çocuğun mücadelesine hayran kaldım.Her topa korkmadan çıkıyor ve hiç çekinmeden toplara giriyor.Bizim ise 2 yıllık stoperımiz ise rakibin 2 golünün hazırlayıcısı!
Seneye Berke'ye kaleye emanet edeceklerse kaleci almasınlar ama eğer bir sene daha bekletmek istiyorlarsa kaleye takviye şart.
Bekleri komple değiştirmek gerekiyor,kanata yine Moses gibi fizikli,hızlı ve kendini İSPATLAMIŞ hazır futbolcular almamız gerekiyor.Orta sahada ise Ekici dışında komple değişim şart.Moses umarım bu kazmalarla kendini bozmaz çünkü bu ligin çok üstünde bir oyuncu olduğu çok açık.
Son olarak,Ekici'nin artık 90 dakikayı çıkarması lazım.Bu kazmaların arasında çok değerli bir isim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3126 : 29 Ocak 2019, 00:51:41 »
Slimani'yle ilgili "resmi" bir şey var mı? Yoksa sadece umut mu? Ben yine üstümüzde kalır diye tedirginim.
Ersun Yanal Slimani ile ilgili olarak "Slimani'nin Fenerbahçe ile olan ilişkisi ve bağı zayıflamıştır." şeklinde konuşmuş.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3127 : 29 Ocak 2019, 01:01:49 »

Reyes'in aksine Slimani için resmi bir şey yok galiba henüz. Yapılan haberlere bakılırsa Slimani'nin kesin gözden çıkarıldığı ile birlikte Sala olayından sonra Cardiff'in ilgilenmeye başladığı yönünde söylentiler var.

Bu arada, A Spor'da yarım saat önce paylaşılan bir söylenti; "Comolli, Adebayorla el sıkıştı"

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3128 : 29 Ocak 2019, 01:08:09 »
Durumunu bilmiyorum ama Nijeryalı Ighalo tam bizlik santrafor

İyi bir sezon geçirdi ama takımı çok kötüydü ve düştüler. Çin'den ayrılabilirse İngiltere'de bir sürü alıcısı çıkar. Bu arada keşke Reyes kalsaydı da Neudstadter gitseydi ama o çakma stoper için de kimse para vermez.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3129 : 29 Ocak 2019, 07:44:17 »
Bu seneyi dusunmeyip onumuzdeki seneyi dusunerek transfer yapiyoruz demisti baskan insallah oyle olur

Kiraliklarla beraber bayagi bir kalabalik kadro var elimizde en az 15 oyuncu gonderip 5 yada 6 ama dirwkt 11 oyuncusu ve takimi tasiyabilecek  oyuncu takima katmamiz sart onumuzdeki sene husran yasamiyorsak

Artik iyyncu secimleri daha dikkatli olmali ucuz genc oyuncu alicaz diye bize yakismayan oyuncular tercih edilmemeli

Kiralik oyuncu almak zorunda kaldigimizda ayew slimani benzia ortada kulubunde teecih edilmeyem oyunculari aliyoruz ki durum ortada

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3130 : 29 Ocak 2019, 08:39:26 »
Eljif'le, Barış'la, Frey'le, Harun ve Volkan'la seneye yapacağımız en iyi "iş" ancak ilk beşi zorlamak olur; ki bence o da zor. :)

Frey'i mucadele ettigi icin yedekte olmasi istenebilecek oyuncu oldugundan
Baris'i hala umudum oldugundan bu listedeki digerlerinden ayiriyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3131 : 29 Ocak 2019, 22:16:32 »
Fenerbahçe, Tolgay Arslan transferini bitirdi. Tolgay Arslan için Beşiktaş'a, para + Şener Özbayraklı'yı verecek. (Sporx)

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3132 : 29 Ocak 2019, 22:50:35 »
Fenerbahçe, Tolgay Arslan transferini bitirdi. Tolgay Arslan için Beşiktaş'a, para + Şener Özbayraklı'yı verecek. (Sporx)

Şener'in sözleşmesi haziranda biterken Tolgay'ın sözleşmesi 2022 haziranında bitiyor.

BJK henüz tam olarak kabul etmemiş ama kabul görecek gibi görünüyor. Beğenirim Tolgay'ı ben, kesinlikle katkısı olur.

6 numarada Topal
8 numarada Tolgay
10 numarada Ekici

en sağlıklı orta saha olur.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3133 : 29 Ocak 2019, 23:20:25 »
Tolgay'ı zerre sevmiyorum. Kandıran bir oyun tarzı var. Skora etki etmez ve TAKIMI öyle hızlı atağa falan kaldırmaz. Bekleri devreye sokan savunma arkasına Adam kaçıran bir oyuncu değil. 8 numaralar için en önem verdiğim konulardan biri asistin asistini yapmasıdır bu konuda da son derece vasat. Uzaktan şutu vs de yok

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3134 : 30 Ocak 2019, 00:01:24 »
Tolgay'ı zerre sevmiyorum. Kandıran bir oyun tarzı var. Skora etki etmez ve TAKIMI öyle hızlı atağa falan kaldırmaz. Bekleri devreye sokan savunma arkasına Adam kaçıran bir oyuncu değil. 8 numaralar için en önem verdiğim konulardan biri asistin asistini yapmasıdır bu konuda da son derece vasat. Uzaktan şutu vs de yok

Dediğin gibiyse kötü... Eljif ve Jailson kadarda mı yok?