Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304699 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3180 : 01 Şubat 2019, 09:51:29 »
Santrafor transferi yapılmamasına şaşırdım ve de yadırgadım. Dolmuşu tıka basa dolduran şoför gibi orta sahayı doldurmak yerine gol problemine doğrudan etki edecek bir çözüm bulunmalıydı.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3181 : 01 Şubat 2019, 10:00:46 »
Abiler bir 11 kuramıyorum kim oynayacak bu takımda sırf orta sahadan iki takım çıkıyor  :)

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3182 : 01 Şubat 2019, 12:44:59 »
Miha'nın FM 2019 profili:

« Son Düzenleme: 01 Şubat 2019, 12:46:07 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3183 : 01 Şubat 2019, 13:28:13 »
Miha'nın FM 2019 profili:

Gerçekten orkestra şefi ise eğer güzel, aradığımız bu zaten  ;D Uzaktan sert şurt olayı da gayet iyi benim FM olayı 2009'da falan kaldı çünkü o Zamandan beridir oynamadığım için ne kadar gerçeği yansıtıyor bilemem.. Hem de oldukça azimli bir kişilikmiş.. İsmail Köybaşı, Roman, Benzia, Slimani falan profillerini koyun gerçek mi değil mi anlarız  ;D

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3184 : 01 Şubat 2019, 13:51:33 »
Soldado bu sene 13 maça çıkmış eğer 7 maça daha çıkarsa kontratı otomatik uzayacak. Bu yüzden ayewi santraforda görebiliriz ilerleyen maçlarda

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3185 : 01 Şubat 2019, 13:52:30 »
Zayc Takımının oynayan ve sakatlık problemleri yaşamayan bir oyuncu olarak geldi. Sadece 1 maç kaçırdı bu yıl onda da kart cezalısıydı. Kadroda olup oynamadığı maç yok. Ve transfermarkt değeri bile 6 milyon olan bir oyuncuyu gerçekten 3 ya da 3.5 + Salih karşılığında transfer etmek büyük iş. Bu kez Hakkını vermek lazım bu transferde emeği geçenlerin. Salih bu arada sadece 6 maça çıkmış. Yani öyle ölüp bitikleri biri, iyi ki aldık dedikleri bir oyuncu da değil ama şaşırtıcı :)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3186 : 01 Şubat 2019, 14:15:47 »
Soldado bu sene 13 maça çıkmış eğer 7 maça daha çıkarsa kontratı otomatik uzayacak. Bu yüzden ayewi santraforda görebiliriz ilerleyen maçlarda
Bence Soldado'yu oynatmama lüksümüz yok. Kontratı için ise yönetimle Soldado orta yolu bulur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3187 : 01 Şubat 2019, 16:34:37 »
Gerçekten orkestra şefi ise eğer güzel, aradığımız bu zaten  ;D Uzaktan sert şurt olayı da gayet iyi benim FM olayı 2009'da falan kaldı çünkü o Zamandan beridir oynamadığım için ne kadar gerçeği yansıtıyor bilemem.. Hem de oldukça azimli bir kişilikmiş.. İsmail Köybaşı, Roman, Benzia, Slimani falan profillerini koyun gerçek mi değil mi anlarız  ;D

Sezon başından beri meydana gelen onca hayal kırıklığından sonra sanki bu sefer iyi bir transfer olmuş ve yüzümüzü güldürecek bir oyuncu gibi bir his var içimde. Miha gibi bir oyuncuya ihtiyacımız vardı fakat madem bu adam alındı, Tolgay'ın niye transfer ediliğini çözemedim. Orta sahayı bu kadar doldurmak yerine diğer bölgelere takviye yapılması gerekirdi.

Santrafor transferi gerçekleşmediği için mevcut vaziyette Soldado'yu oynatmama gibi bir durum ihtimal dahilinde olamaz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3188 : 01 Şubat 2019, 18:09:46 »
Sezon başından beri meydana gelen onca hayal kırıklığından sonra sanki bu sefer iyi bir transfer olmuş ve yüzümüzü güldürecek bir oyuncu gibi bir his var içimde. Miha gibi bir oyuncuya ihtiyacımız vardı fakat madem bu adam alındı, Tolgay'ın niye transfer ediliğini çözemedim. Orta sahayı bu kadar doldurmak yerine diğer bölgelere takviye yapılması gerekirdi.

Santrafor transferi gerçekleşmediği için mevcut vaziyette Soldado'yu oynatmama gibi bir durum ihtimal dahilinde olamaz.
Eljif ve Ferdi yurtdışında bir takıma kiralık verilmeli bence önümüzdeki yıl ama oynayacakları takıma. Geriye topal Jailson Tolgay Miha Ekici kalıyor ideal bence 3 forma için..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3189 : 01 Şubat 2019, 18:23:10 »
Linç yemeye hazırım ve Comolli Hakkında olumlu şeyler söyleyeceğim ;D geçen yıl ki transferlere bakalım. Ayew ve Slimani transferi için ben eleştiremem kendisini şahsen. Çünkü mevcut durumda her kesim tarafından takdir edilen ve hatta kıskanılan hamlelerdi ama tutmadı işte. Berke Barış Ferdi alındığında herkes helal olsun işte aradığımız yapılanma dedi ki üçü de ciddi potansiyelli yetenekli gençler ve makul fiyatlara alındılar. Harun zaten bence onun transferi değil. Benzia alındı ilk iki maçı sonrasında napıp edip bonservisini alalım herkes diyordu iyi hatırlayın. Keza Frey genç fizikli ve kulübe için ideal duruyordu geçen yıl 15+ gol yapmış bir oyuncu olarak.
Ama işte anlamıyorum takımda mı bişey var veya uyumsuz mu oyuncular artık her nedense hiçbiri tutmadı. Jailson ile ilgili bişey diyemeyeceğim çünkü net bir düşüncem oluşmadı henüz kendisiyle ilgili.
Eğer ki gidip 8-10 a tuhaf transferler yapsaydı aklıma komisyonculuk gibi bişeyler de düşebilirdi. Ki şu da var bu Adam tek başına karar vermiyor ki Başkan teknik heyet istedi onayladı ki aldı bu oyuncuları.
Comolli'ye inandığım nokta bağlantıları ve transfer işinin ilmini bilmesi. Ligde 17. Olan takıma bilmem kaç milyon kiralama bedeli de vermeden 1.5 yıllığına Moses'i getirebilmek gerçekten büyük bir transfer başarısı. Bu da işi bilmekle ve bağlantılarla alakalı. Serdar Tolgay Serdar zaten onla alakalı hamleler değil. Santrafor işinin perde arkasnı bilmemekle birlikte çözemediği için bu işi eleştiriyorum kendisini.
Gelelim Miha transferine. Bence tam bir transfer sihirbazlığı. Takımında banko oynayan piyasa değeri olarak da en değerli bir kaç oyuncudan biri olan 24lük yeteneği 3. 3,5 milyona almak hem de devre arasında almak bence ciddi bir transfer başarısı.
Comolli güzellemesi yapmıyorum yanlış anlaşılmasın takım bu hallere düştüyse o da suçludur belki de en büyük suçludur. Ama tek başına değil ve başka bir problem var. Slimani eşek moduna geçti Ayew koşmayı unuttu. Bundan dolayı yapılan hamlelere tek tek bakmak istedim

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3190 : 02 Şubat 2019, 18:21:39 »
harun-volkan-berke-erten-kameni
isla-şener
sadık-serdar
skrtel-roman
hasan-ismail
jailson-topal-o.kağan
tolgay-elif-tolga
ayew-dirar-alper
zajc-ekici-benzia
moses-valbuena
soldado-frey-slimani

Çok şişkin bir kadro...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3191 : 02 Şubat 2019, 18:33:06 »
Şener'e Beşiktaş'ın kıyıp, vermediği parayı biz mi vereceğiz? Önümüzdeki sezondan söz ediyorum...

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #3192 : 02 Şubat 2019, 19:30:19 »
harun-volkan-berke-erten-kameni
isla-şener
sadık-serdar
skrtel-roman
hasan-ismail
jailson-topal-o.kağan
tolgay-elif-tolga
ayew-dirar-alper
zajc-ekici-benzia
moses-valbuena
soldado-frey-slimani

Çok şişkin bir kadro...
Kameni ayrıldı diye biliyorum

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3193 : 02 Şubat 2019, 19:48:31 »
Şener'e Beşiktaş'ın kıyıp, vermediği parayı biz mi vereceğiz? Önümüzdeki sezondan söz ediyorum...
Isla ve Dirar olsun bence önümüzdeki yıl beklerimiz öne de moses oldu bitti

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3194 : 02 Şubat 2019, 19:53:11 »
Isla eğer Malatya ve Göztepe maçlarındaki performansını sezon geneline yayarsa, şimdiden takımın en önemli ve banko oyuncularından birisi olacağı muhakkak... Dirar'ı ise bekte çok beğenmiyorum. Fakat affedildikten sonraki fiziki durumu şaşırtacak derecede fit ve tabii çabası da... Gayet güzel maçlar çıkarıyor sağ açıkta. Isla ile uyumu da güzel. Bakalım, birkaç maçlık balayı mı; sezon genelinde yine mi su koyarlar? Sezon ilerledikçe lokal notlar genelleşecektir.