Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304748 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3270 : 03 Haziran 2019, 19:49:21 »
Hasan Ali Kaldirim: West Ham interested in signing Fenerbahce captain

The Hammers have spoken to the player's agent and the BBC has been told Turkey international Kaldirim is keen on a move to the Premier League.

The left-back, who was linked with West Ham in 2017, has a 5m euro (£4.42m) release clause in his contract, which expires in 12 months' time

https://www.bbc.com/sport/football/48503331

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #3271 : 03 Haziran 2019, 22:49:46 »
Bu kadar plansız mantıksız takım mühendisliği olamaz. Zico ve Daum'dan sonra bunu becerebilen çıkmadı

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3272 : 03 Haziran 2019, 23:07:05 »
Bu kadar plansız mantıksız takım mühendisliği olamaz. Zico ve Daum'dan sonra bunu becerebilen çıkmadı
Ne bekliyoruz ki?
Muhtemelen 15 ön libero daha transfer ederiz ve transfer dönemi biter.
Takım ön libero kusmasına rağmen Benfica'dan Fejsa ismi geçiyor.
Başkan ya ben bu işi yapamıyorum deyip çekip gitsin ya da bu şubenin başına gerçekten nerede olduğunun farkında olan yöneticiler getirsin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3273 : 04 Haziran 2019, 01:00:34 »
Ne bekliyoruz ki?
Muhtemelen 15 ön libero daha transfer ederiz ve transfer dönemi biter.
Takım ön libero kusmasına rağmen Benfica'dan Fejsa ismi geçiyor.
Başkan ya ben bu işi yapamıyorum deyip çekip gitsin ya da bu şubenin başına gerçekten nerede olduğunun farkında olan yöneticiler getirsin.
Aynen sokucam artık böyle işe ya. Amk yerinde bi sağlam kalecin olur yedeği genç bir potansiyel olur 3. Kaleci de her ihtimale karşı bi veteran.
5 tana bekin olur 2si direkt yüksek kalite bi tane joker 2 genç. 5 stoperin olur ikisi direkt ikili biri 3. Rol 4 ve 5 genç potansiyel.
Max 7 orta sahan olur. Biri genç ilk 11 oyuncusu ikisi takımı çekip çevirecek oyuncu 2 alternatif tecrübe 2 de genç oyuncu. 5 kanatın olur mesela Brahimi Dirar Moses Barış Ferdi ya da mahsun. 4 de forvetin olur biri baba bir forvet diğeri muriqi Webo(eski hali) tarzı bir Adam Allahyar ve Yusuf Mert.
Bu AMK ya bu bu kadar basit bu plana göre elindeki kullanabileceklerini yerleştirirsin. Fazlalıkları atarsın eksik kalan yerlere de transfer bakarsın

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3274 : 04 Haziran 2019, 09:05:11 »
Ben sabırla bekleyeceğim bu yaz. Ersun hoca gelsin diye çok bekledim. Ali Koç'la beraber geldi. Bu yaz transfer hamlelerini, sezonda da furbolu. Biraz kredi açmak şart.

Herkes geçen seneye transfer anlamında fiyasko diyor ama bu yazılıdan sonra soruları hoca çözünce kolay gelmesi gibi bir şey. Kağıt üzerinde transferlerde hiç problem yoktu bence. Herkesin istediği genç potansiyeller alında, Ayew, Slimani gibi adı bilinen sağlam oyuncular da. Ayew gelirken milletin ne bayram yaptığını hatırlıyorum Twitter'da. Sonuç kötü olunca bu politika yanlıştı denmez, denmemeli.

Umarım birkaç oyuncu iyi paralara satılır da Ersun hocanın istediği takviyeler yapılır. Dahası, biraz da genç oyuncu izleriz bu kez.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3275 : 04 Haziran 2019, 10:53:05 »
Ben sabırla bekleyeceğim bu yaz. Ersun hoca gelsin diye çok bekledim. Ali Koç'la beraber geldi. Bu yaz transfer hamlelerini, sezonda da furbolu. Biraz kredi açmak şart.

Herkes geçen seneye transfer anlamında fiyasko diyor ama bu yazılıdan sonra soruları hoca çözünce kolay gelmesi gibi bir şey. Kağıt üzerinde transferlerde hiç problem yoktu bence. Herkesin istediği genç potansiyeller alında, Ayew, Slimani gibi adı bilinen sağlam oyuncular da. Ayew gelirken milletin ne bayram yaptığını hatırlıyorum Twitter'da. Sonuç kötü olunca bu politika yanlıştı denmez, denmemeli.

Umarım birkaç oyuncu iyi paralara satılır da Ersun hocanın istediği takviyeler yapılır. Dahası, biraz da genç oyuncu izleriz bu kez.
Abi ben Slimani Ayew'i direkt ligin en iyileri ilan etmiştim. Benim transferlere lafım yok Tolgay Tolga hariç. Frey bile mantıklı yedek forvet olarak. Ama olmadı tutmadı. Benim lafım yıllardır kadro mühendisliğine. Bir türlü mantıklı kadro kuramadılar

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3276 : 04 Haziran 2019, 12:14:22 »
Abi ben Slimani Ayew'i direkt ligin en iyileri ilan etmiştim. Benim transferlere lafım yok Tolgay Tolga hariç. Frey bile mantıklı yedek forvet olarak. Ama olmadı tutmadı. Benim lafım yıllardır kadro mühendisliğine. Bir türlü mantıklı kadro kuramadılar
Ben kimseye bir şey demiyorum kardeşim. Sadece olanı tespit ediyorum. Bazen kağıt üzerindekiyle gerçekler hiç örtüşmüyor. Bakalım, transfer dönemi geçsin, takım Ersun hocayla bir hazırlık dönemi geçirsin, sonra konuşuruz. Stoper, santrfor, açık ve sol bek alınsın birer tane bana yeter.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3277 : 04 Haziran 2019, 13:36:21 »
Ben kimseye bir şey demiyorum kardeşim. Sadece olanı tespit ediyorum. Bazen kağıt üzerindekiyle gerçekler hiç örtüşmüyor. Bakalım, transfer dönemi geçsin, takım Ersun hocayla bir hazırlık dönemi geçirsin, sonra konuşuruz. Stoper, santrfor, açık ve sol bek alınsın birer tane bana yeter.

Umut hocam bence eksik listesinde sol açık arkalarda kalır. Santrafor (mümkünse 2 tane), ofansif orta saha, stoper ve hatta kaleci olmazsa olmazı transferin. sol bek, kanat sonradan gelir, defansif orta saha da almayalım bi zahmet :)
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2019, 13:36:32 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3278 : 04 Haziran 2019, 15:15:27 »
Önce libero almazsak o transfer sezonu bana gerçekçi gelmez. Elimizde Topal ve Jailson varken Fejsa denen kazmayı transfer ediyoruz neyse ki. Bu parasızlıkta 4 Milyon Euro bonservis ödeyerek hem de. Çok mutluyum, öyle mutluyum ki bayram günü misâfirlerin kalbini bile kırabilirim.

Hanım soruyor ''Maçlar da bitti, niye sinirlisin sen'' diye. 3 kızım birden ''Baba tâtile gidicez senin yüzün gülmüyor noldu'' diye soruyor. Hiçbiri de ne futboldan anlar ne de basketten. Ne diyim, Fejsa diye kazma ötesi birisini daha alıyoruz mu diyeyim. Elimizde Onyekuru gibi 1 tâne kanat forvet yokken, 1 tâne santrafor yokken Fejsa'yı niye alıyoruz biri açıklasın ya.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3279 : 04 Haziran 2019, 16:55:08 »

İzlediğim bir oyuncu değil, FM'den ismen biliyordum. Mental açıdan oldukça güçlü, defansif özellikleri kuvvetli ve ofansif özellikleri zayıf bir oyuncu. Hakkında yapılan yorumlardan kafa karıştıran en önemli husus; sakatlığa meyilli oluşu.

Her neyse, bir de iyi tarafından bakın; en azından hazırlık kampında yer alacak :D

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3280 : 04 Haziran 2019, 18:57:40 »
Bence sol açık da önemli, yıllardır Bruma, Rodrigues, Onyekuru gibi adamların ligde ne kadar etkili olduğunu görüyoruz. Artık bize de böyle hızlı ve çalım atabilen kanat şart.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3281 : 04 Haziran 2019, 23:58:51 »
Adamlar Ever Banega'yı almak için uğraşıyor, bizse ön libero Fejsa'yı alıyoruz.

Şu Banega tam ihtiyacımız olan adam, yıllardır târif edip istediğimiz oyuncu tarzı ve maâlesef GS'nin kadrosuna katılacak belki de.

Çekilecek çok çilemiz var daha. Uçurum, hem oyuncu kalitesi olarak hem de vizyon olarak giderek açılıyor ibnelerle.

Allah'ım inşallah şu Fejsa denen ön libero alınmaz. İnşallah bir engel çıkar.

Çevrimdışı shadowturk

• Üye
  • Yer: ankara
    • @cumhurturkfb
« Yanıtla #3282 : 05 Haziran 2019, 00:03:26 »
Bence sol açık da önemli, yıllardır Bruma, Rodrigues, Onyekuru gibi adamların ligde ne kadar etkili olduğunu görüyoruz. Artık bize de böyle hızlı ve çalım atabilen kanat şart.

bu adamlar bizde oynasaydı eğer silinip giderlerdi. bu bizim oyun sistemimizden değil, gs nin rakiplerinin gs ye karşı oyun taktiklerinden kaynaklanıyor. adamlar evinde bile kontra buluyorlardı nasıl oluyor anlamadığım bir şekilde. rakipler mi açık oynuyor, gs mi çok başarılı çözemedim açıkcası..böylece bu adamlarda önü boş koş Allah koş...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3283 : 05 Haziran 2019, 01:14:16 »
Önce libero almazsak o transfer sezonu bana gerçekçi gelmez. Elimizde Topal ve Jailson varken Fejsa denen kazmayı transfer ediyoruz neyse ki. Bu parasızlıkta 4 Milyon Euro bonservis ödeyerek hem de. Çok mutluyum, öyle mutluyum ki bayram günü misâfirlerin kalbini bile kırabilirim.

Hanım soruyor ''Maçlar da bitti, niye sinirlisin sen'' diye. 3 kızım birden ''Baba tâtile gidicez senin yüzün gülmüyor noldu'' diye soruyor. Hiçbiri de ne futboldan anlar ne de basketten. Ne diyim, Fejsa diye kazma ötesi birisini daha alıyoruz mu diyeyim. Elimizde Onyekuru gibi 1 tâne kanat forvet yokken, 1 tâne santrafor yokken Fejsa'yı niye alıyoruz biri açıklasın ya.
Bu transfer gerçekleşirse ben bu işte kasıt ararım arkadaş. Adam sade kazma değil, aynı zamanda 31 yaşında.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3284 : 05 Haziran 2019, 12:11:46 »

bu adamlar bizde oynasaydı eğer silinip giderlerdi. bu bizim oyun sistemimizden değil, gs nin rakiplerinin gs ye karşı oyun taktiklerinden kaynaklanıyor. adamlar evinde bile kontra buluyorlardı nasıl oluyor anlamadığım bir şekilde. rakipler mi açık oynuyor, gs mi çok başarılı çözemedim açıkcası..böylece bu adamlarda önü boş koş Allah koş...

Sadece buna bağlayamayız. Bu adamlar kontra dışında set hücumunda bile hızla attıkları bir çalım veya verkaçla bile anında pozisyon oluşturuyordu. Özellikle Rodrigues hem kendi goller attı hem de Gomis'i gol kralı yaptı. Lens de bizde çok başarılı oldu ki sadece Advocaat kontra atak oynattı diye öyle oldu diyemem. Bu isimlerden tarzı farklı olsa da Quaresma'nın de ne kadar katkı verdiğini biliyoruz. Bence forvetten sonraki en büyük ihtiyacımız adam eksiltebilen bir sol açık.