Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305142 defa)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3435 : 19 Temmuz 2019, 11:59:41 »
Maddi durumunu bilmeden, anlamadan bu seneki transferler üzerinden Ali Koç'u eleştiren herkes benim gözümde Fenerbahçeli filan değildir.

Bazı yönlerden haklısınız.Ama umut veren kendileri win-win kampanyasında.E taraftar denen olgu duygu demektir.Beklenti içine girilmesi normal.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3436 : 19 Temmuz 2019, 12:05:19 »
Beni şu kadro tatmin eder kabaca:

Altay
Harun

Isla
Dirar

Sadık
Serdar
Skrtel
Kolaro

Hasan
Cebrail

Ozan
Tolgay
Ekici
Jailson
Eljif
Emre
Zajc
Kruse

Moses
Barış

Garry
Alper

Mert
Allahyar
Muriq

Eğer ki Jailson, Zajc, Eljif satılırsa bir çapa, bir açık ve stoper düşünülür.

Bu kadronun Ersun hoca sistemiyle şampiyonluğa oynamaması için bir sebep göremiyorum.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3437 : 19 Temmuz 2019, 12:06:50 »
Allahyar

Şampiyonluğun anahtarı..

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3438 : 19 Temmuz 2019, 12:07:42 »
Şampiyonluğun anahtarı..
Giyeceği formanın numarasına bağlı olarak haklı olabilirsin. :D

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3439 : 19 Temmuz 2019, 12:08:16 »
Giyeceği formanın numarasına bağlı olarak haklı olabilirsin. :D

Böyle bir isme 31 verecek halleri yok :D

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3440 : 19 Temmuz 2019, 12:08:53 »
Böyle bir isme 31 verecek halleri yok :D
Onu geçen sene düşüneceklerdi :D

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3441 : 19 Temmuz 2019, 12:12:20 »
Onu geçen sene düşüneceklerdi :D

Allahyar'a odaklanınca gözümden kaçmış, Cebrail de varmış kadroda. Ersun Hocam bu ligin Azrail'i olmaya geliyor  8)
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 12:14:11 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3442 : 19 Temmuz 2019, 12:20:43 »
Allahyar'a odaklanınca gözümden kaçmış, Cebrail de varmış kadroda. Ersun Hocam bu ligin Azrail'i olmaya geliyor  8)
Bence ana iskelet elinde ya da o öyle kabul ediyor. Dolayısıyla da ben pek endişeli değilim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3443 : 19 Temmuz 2019, 12:33:24 »
Feridun niğdelioğlu Dıego Costa işi ciddileşti dedi.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3444 : 19 Temmuz 2019, 12:37:27 »
Maddi durumunu bilmeden, anlamadan bu seneki transferler üzerinden Ali Koç'u eleştiren herkes benim gözümde Fenerbahçeli filan değildir.
Ali Koç'u eleştirmek ziyade verdiği vaatlerle çelişmesinden dolayı bir kısım taraftar ona karşı kızgın.Kimse zaten dünya yıldızı falan beklemiyor ancak takımın çok net 6 numara,2 stoper,bir tane de forvete ihtiyacı var.

İlk başta insan hayal kırıklığına uğruyor ama biraz daha düşündüğümde aslında az transfer yapmak daha mantıklı geliyor.
Tolgay,Sadık,Serdar gibi ortalama-vasat oyuncular getireceğimize gerçekten sisteme uyacak ve kaliteli futbolcu alacaklarsa 2 transfer yapsınlar ben her türlü destek çıkarım.

Şu an asıl problem bence yıllardır süregelen başarısızlık ve taraftar haklı olarak daha iyi isimler bekliyor.Kalede nicelik var ama nitelik var mı? Bence yok.Şampiyonluk yarışındaki en büyük rakibimiz olan GS'nin kalecisi ile bu isimleri karşılaştırabilir miyiz? Bence hayır.
Sağ bek rotasyonu gayet iyi,stoper konusuna girmek dahi istemiyorum.Eğer Kolorov stoper olacaksa hiç gelmesin çünkü zamanında denenmiş ve stoper olarak başarısız olmuş birisini bence almaya gerek yok.Kjaer gelecekse mükemmel olur ama maddi imkansızlıklar bizi çok zorluyor.Sol bekte Hasan orta açmayı öğrenirse bence transfere gerek yok.
Orta sahada yine nicelik olarak fazla ama nitelik açısından 2-3 futbolcu dışında Fenerbahçe kalitesine yakışan futbolcular olduğunu düşünmüyorum.Kanatlar iyi ama Garry'e bir yedek daha lazım bence.Umut Abi'nin kadro düzenine bakınca ve Alper'i görünce direkt yedek lazım çünkü :D
Keşke Eljif'in yanında Zajc ve Jailson'u da yüksek fiyatlara satabilsek ama yerini doldurmak problem olabilir.
Forvet konusunda ise Muriqi bence yeterli değil.Keşke Ersun Hoca bir şekilde takımı şampiyon yapsa da GS'nin şu CL avantajı ile yapmış olduğu transferleri biz yapsak :(
Ali Koç'un geldiği gün inanılmaz mutluydum ve hala kendisini çok seviyorum ama ne yazık ki bizim taraftar grubumuz ne sabırlı ne de başarıyı ödüllendiren bir grup.
En basitinden geçen sene EL'in en iyi takımına sahip iken,yaşanan talihsizlikler sonucu başarısız olduğumuzda,taraftar takıma bir çöp demediği kalmıştı.
Luiz Gustavo-üst düzey bitirici(olmasa da olur)-2 üst düzey stoper(KESİNLİKLE GEREKLİ) ve Skrtel'siz bir yılla beraber şampiyon olalım artık ve yıllar sonra CL avantajı ile eski Fenerbahçe ruhunu yakalayalım.

FENERBAHÇE

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3445 : 19 Temmuz 2019, 14:01:06 »
Bence 2 stoper, 1 sol bek, 1 forvet lazım olursa orta sahaya da 1 transfer olur.
Ali Koc hic istemedigi halde taraftar baskısından Ersun Yanalı getirdi.Ve gecen sene Zayc ve Tolgay ı aldıran hoca simdi bu isimleri kullanmak istemiyor.Yenilerini istiyor.
TS da da Dunya transfer yaptırmıstı.Umarım eksik yerler kapatılır ve sezona tam baslarız.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3446 : 19 Temmuz 2019, 16:05:46 »
Beni şu kadro tatmin eder kabaca:

Altay
Harun

Isla
Dirar

Sadık
Serdar
Skrtel
Kolaro

Hasan
Cebrail

Ozan
Tolgay
Ekici
Jailson
Eljif
Emre
Zajc
Kruse

Moses
Barış

Garry
Alper

Mert
Allahyar
Muriq

Eğer ki Jailson, Zajc, Eljif satılırsa bir çapa, bir açık ve stoper düşünülür.

Bu kadronun Ersun hoca sistemiyle şampiyonluğa oynamaması için bir sebep göremiyorum.

sahadaki performansı görmeden fazla birşey söylemek istemiyorum. Ersun hocanın ilk geldiği senedeki gibi mücadele edelim yeter benim mutlu olmam için.
Ama, en azından stoperde Skrtel yerşne Kjaer olsa, orta sahaya Eljif in gideceğini ve Emrenin yaşını düşünerek birisi daha gelse ve birde forvet olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Bunlar en bariz ihtiyaçlar. Serdar-Sadık hem nitelik hemde nicelik bakımından soru işareti, hemde ciddi soru işareti. Aynı şekilde hadi Muriqi tamam, ama yedekleri ? ki bence Muriqi yi yedek bırakacak birisi lazım..

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3447 : 19 Temmuz 2019, 16:20:31 »
D.Costa çok sakatlanan bir isim, buna dikkat etmek gerekli çünkü kendisine çok yüksek bir maaş vereceğiz eğer gelirse. Bu kalibredeki bir santrafor ligde en az 30 maç oynamalı bana, devamlılığı olmalı. Bu yüzden Batshuayi tercihim olurdu ya da keşke Falcao'yu biz alabilseydik.

Boluspor hazırlık maçında Cebrâil'in hücuma nasıl çıktığını görmüşsünüzdür. Bu çocukta kesinlikle ısrar edilmeli, bana çok umut verdi. Kezâ Murat Sağlam da sağ bekte yeni bir Gökhan Gönül olabilir, ileri çıkışları falan çok özgüvenli çocuğun.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3448 : 19 Temmuz 2019, 20:34:25 »
Sıcağı sıcağına yazayım. Başıma bir iş gelmeyecekse çubukluyu beğendim. Bunun yanında Vedat iş yapar, Murat Sağlam'da da kesinlikle ışık var. Aynı şekilde Cebrail de bence kadroda olmalı. Öte yandan dua edelim de Emre tüm sezon oynasın. Yoksa bu orta saha ile işimiz zor.

Çevrimdışı sysjoker

• Üye
    • sysjoker
« Yanıtla #3449 : 19 Temmuz 2019, 22:47:41 »
bursaspor'dan umut meraş için 1.2 milyon euro + 1 kiralık futbolcu teklif etmişiz bugün hazırlık maçı öncesi... ayrıca stoper ertuğrul ersoy'u da almak istiyormuşuz...

bu da forumdaki ilk mesajım olsun, herkese selamlar :)