Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305431 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4050 : 18 Temmuz 2020, 22:15:43 »

Hiç kusura bakmayın hocam. Altay ligin en kötü kalecilerinden birisi... İleride uçar mı, kaçar mı, patlar mı bilmiyorum, ama çok eleştirdiğim Volkan'ın bile yarısı etmez. Kalecisi Altay olan takım sezona -10 puanla başladığını asla unutmamalı... Rüştü'den sonra kalecisiz oynadık ve her sezon kalecilere rağmen şampiyon olduk veya kalecilerin kaleyi bulan ilk şutta yediği golleri çıkarma çabalarıyla şampiyonluktan olduk.

Altay mı? Galatasaray'a nasip etsin Allah böyle kalecileri... Bize de (yabancı sayısı kaç olursa olsun) Muslera gibileri...

Muslera yada iyi dönemindeki Volkan ile kıyaslama yaparsak kimse itiraz edemez. Ama son 3-4 seneki Volkan ile kıyaslarsak katılamayacağım sana Hakan Hocam. Ne çabuk unuttuk mal gibi topu dışarı atıp bizi kupadan ettiğini Volkanın..
Volkan önünde kimlerle oynadı, Altay kimlerle oynuyor.. Tamam, saçma goller yediği oldu ama bizi kurtardığı maçlar da oldu. Muslera, Cordoba gibi kaleciler gelecekse buyursun gelsin hiç zaman kaybetmeden ama takımda mevkisinde upgrade edilmesi gereken isimler arasında ilk sıralarda olmaz adı. Ha sıra ona kadar geliyorsa gene itirazım olmaz tabi ki..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4051 : 18 Temmuz 2020, 22:44:36 »
Altay ile ilgili daha önce yazdıklarım malum ama biraz toparladı bu yönlerini. Geri dörtlü iyi olduğu takdirde hiç sırıtmaz hatta birkaç yıl içerisinde kaleyi koruma anlamında da para etme anlamında da elimizde güçlü bir değer olabilir. Onu tamamlayabilecek veteran bir kaleci alınabilir ama Ochoa gibi falan

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4052 : 19 Temmuz 2020, 10:17:53 »
Muslera yada iyi dönemindeki Volkan ile kıyaslama yaparsak kimse itiraz edemez. Ama son 3-4 seneki Volkan ile kıyaslarsak katılamayacağım sana Hakan Hocam. Ne çabuk unuttuk mal gibi topu dışarı atıp bizi kupadan ettiğini Volkanın..
Volkan önünde kimlerle oynadı, Altay kimlerle oynuyor.. Tamam, saçma goller yediği oldu ama bizi kurtardığı maçlar da oldu. Muslera, Cordoba gibi kaleciler gelecekse buyursun gelsin hiç zaman kaybetmeden ama takımda mevkisinde upgrade edilmesi gereken isimler arasında ilk sıralarda olmaz adı. Ha sıra ona kadar geliyorsa gene itirazım olmaz tabi ki..

Ayhan ben de katiliyorum. Su donem kimi getirirsek getirelim, bu defans varken bir halt olmaz. Skirtel i gonderip Zanka yi alan zihniyetin taaaaa..........

Altay birinci sinif kaleci degil, ama olma olasiligi var. Iyi bir defansla varken sahada izlemek lazim. Bir de Altay zaten satilmamali, ama en azindan zorlayacak bir kaleci alinmasi dusunulebilir. Hem gelisimi acisindan hem de hoca ya hamle sansi vermesi icin. (tabi oncelikli bir cok transfer yapildiktan sonra .... en son belki de)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4053 : 19 Temmuz 2020, 12:09:02 »
Yemin ederim Abdurrahim Albayrak'ı Başkan yapıp 2 sene veriyoruz sana dilediğin gibi bok et takımı deseler ancak bu kadar olur

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4054 : 19 Temmuz 2020, 13:50:57 »
Luciano, gibi hem takim kaptanligi yapabilecek hem de takimi saha icinde abilik yapip toparlayacak bir oyuncu da sart....

Emre bu isi tam yapamiyordu ama ugrasiyordu. Ondan sonra kimse yok sahada.... karakteri guclu, alfa bir oyuncu lazim... Umarim gelenlerden biri bu eksikligi de doldurur.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4055 : 19 Temmuz 2020, 14:48:11 »
Luciano, gibi hem takim kaptanligi yapabilecek hem de takimi saha icinde abilik yapip toparlayacak bir oyuncu da sart....

Emre bu isi tam yapamiyordu ama ugrasiyordu. Ondan sonra kimse yok sahada.... karakteri guclu, alfa bir oyuncu lazim... Umarim gelenlerden biri bu eksikligi de doldurur.
Normalde bence Gustavo bu işi kotarır ama takım takım değil ki çiftlik şu anda. Volkan Emre falan taktik veriyor  ;D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4056 : 19 Temmuz 2020, 14:50:48 »
Bu Mert Hakan Yandaş nasıl topçu iyi bilen var mı? Bende ligde 1 yıl performans verip sönen gidenlerdenmiş gibi bir hissiyat ve algı var sanki her takımda oynar denilebilen adamlardan değil gibi.. Tolgay'ı biliyordum mesela yaptım yorumumu ve mal şaşırtmadı da.. Ama bu oyuncuyu alıcı gözle fazla izlemedim o nedenle sadece mantıksal ve hissi yaklaşımımla yorum yapabildim.. Bilen eden biri varsa iki kelam etsin ona göre beklenti ayarlayalım

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #4057 : 19 Temmuz 2020, 21:56:34 »
Altay'ın maç kurtarması mı? 20 sene sonra Galatasaray'a, 23 sene sonra Trabzon'a kaybeden takımın kalecisi... Ve Trabzon maçlarında rakibin kaleci performansını düşünüyorum da... Altay gibi yetenek özürlüsü, zamanlama hatası alın yazısı olmuş beceriksiz bir kazmayı sırf Çatkapıspor maçını kurtardı diye bu takıma layık görecek değilim.

Yerli kaleci takıntımız, saplantımız, hastalığımız, bağımlılığımız, ne derseniz deyin, yerli kaleci inadımız yüzünden kaybettiğimiz şampiyonluk sayısı en az üç... Yerli kaleci manyaklığına kendimizi kaptırmasak, en az üç şampiyonluk fazladan yazılırdı hanemize.

Bu takıma Altay'ı yeterli görmek, orta sınıf bir takım olmayı içselleştirmeye denktir benim gözümde.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2020, 07:41:14 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #4058 : 19 Temmuz 2020, 22:28:37 »
Bir Beşiktaş'ın adını bile bilmediğim genç kalecisinin kurtardıklarına bakıyorum, bir de bizim embesil Altay'a... Allah bize sabır versin.

Fenerbahçe futbol tarihinin en uzun gol yeme serisinin efsanevi kalecisi parlak oğlan...
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2020, 22:33:47 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı oozyurt1907

• Üye
  • Yer: BEYKOZ
« Yanıtla #4059 : 20 Temmuz 2020, 12:24:27 »
2020-2021 sezonu için ilk 11 de oynayacak , fark yaratabilecek 10 tane futbolcu transferi yapmamız lazım. Mevcut ekonomik şartlar nedeni ile bunu yapamayacağımız için çok da umutlu olmamak lazım bir sonraki sezon için.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4060 : 20 Temmuz 2020, 12:53:02 »
2020-2021 sezonu için ilk 11 de oynayacak , fark yaratabilecek 10 tane futbolcu transferi yapmamız lazım. Mevcut ekonomik şartlar nedeni ile bunu yapamayacağımız için çok da umutlu olmamak lazım bir sonraki sezon için.

Bu rezil kadro bile bir yere kadar iyi gitti, hatta favori idi ....

Ama arkadaş 50 tane ortasaha alan zihniyet, iki defans alamadığı için bu hale geldik .....

2 Defans, 2 bek (hasan ali giderse 3) , 1 yedek forvet .... bir alinsin allah askina .... 

Sonra paraları neye yetiyorsa Allah kerim. Belki şampiyonluğa oynamaz ama bu kadar da boynumuzu bükmez en azindan.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #4061 : 20 Temmuz 2020, 13:49:23 »
Skrtel i bırakıp, Rami Zanka Falette yi alan bir takımız.
24 kisilik takımda elle tutulur 5 adam zor çıkıyor.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4062 : 20 Temmuz 2020, 15:37:53 »
Skrtel i bırakıp, Rami Zanka Falette yi alan bir takımız.
.....

Iste ben o transferi yapan kafanin taaaaa.............

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4063 : 20 Temmuz 2020, 15:39:42 »
Maddi vs sebebi her neyse bizden giden Skrtel Başakşehir ile şampiyon oldu Valbueana da Olympiakos ile ve Adam 34 yaşında 39 maça çıkıp 5 gol 23 asist yaptı. Futbol zekalarının zihniyetlerinin Aamk ben böyle yönetimin

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #4064 : 20 Temmuz 2020, 16:41:58 »
Iste ben o transferi yapan kafanin taaaaa.............

Aynen bende yazacaktım, dedim ayıp olur ☺️☺️☺️
Mert gunok her türlü, Altay ve Harundan iyi kalecidir.
Valbuena Gary den iyi, Mehmet topal , Tolga ve Tolgay dan iyi. Bu adamların yerini daha iyisi ile doldurmuyorsan göndermenin mantığı yok.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.