Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304744 defa)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4305 : 20 Eylül 2020, 13:35:30 »
Bas Dost'u alabilsek keşke, muhteşem bir pivot santrafor. Sâdece kafa gollerinin sayısı 20 olur, Caner'i asist kralı yapar.

Aynı fikirdeyim. Vedat'ın gidişi sonrasında bu tip bir adam transfer etsek iyi olurdu. Caner, Sosa ve muhtemel bir Perotti transferiyle epey iş yapardı. Bas Dost direkt gelip performans verir lakin ileride satışından para kazanma ihtimali çok zayıf bir transfer olur. Keşke, söylenti bazında bizimile ismi anılan Umar Sadiq'i alsak. 2 yıl içinde €15-25M civarında bir miktara satılabilecek potansiyeli var. Geçen sezon Partizan'da 24 maçta 12 gol & 12 asistle oynamış. Şu an piyasa fiyatı alınabilecek seviyede fakat bu sezon da çıkışını sürdürürse, ileride alamayız.

Bu arada, Erol hocanın geçen sezon Alanyaspor'a transfer ettirdiği Bakasetas için şöyle bir haber var: "Fenerbahçe’nin anlaştığı Bakasetas bu akşam İstanbul’da" (Hakan Dede).

Geçen yıl 43 maçta 14 gol & 8 asistle oynayarak çok iyi performans gösterdi. Hem ceza sahasında hem de dışında etkili olabiliyor. Duran toplarda etkili olması önemli bir artı. Tribünlere seyirci alınmaya başaldığında, taraftarları coşturacak türden uzaktan goller atabilme yeteneği var.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4306 : 27 Eylül 2020, 10:08:48 »
Samatta için şu durumda 6 m +750 bin euro bonservis verildiğine göre yönetim çok emin bu transferden.

Frey ve Gary halen gönderilemedi, ayrıca elimizde Ferdi ve Deniz var. Bir fortvet bir hücum kanat daha transfer edileceği de söyleniyor.

Bu durumda Thiam, Valencia ve Sinan neden transfer edildi ki ben bu üçlüden hiçbirini almazdım, transfer edenlerde bu oyunculardan emin değilki iki transfer daha yapacaklar

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4307 : 27 Eylül 2020, 16:29:29 »
Samatta için şu durumda 6 m +750 bin euro bonservis verildiğine göre yönetim çok emin bu transferden.

Frey ve Gary halen gönderilemedi, ayrıca elimizde Ferdi ve Deniz var. Bir fortvet bir hücum kanat daha transfer edileceği de söyleniyor.

Bu durumda Thiam, Valencia ve Sinan neden transfer edildi ki ben bu üçlüden hiçbirini almazdım, transfer edenlerde bu oyunculardan emin değilki iki transfer daha yapacaklar

Abi, o tür adamlar olmadan 50 maçlık sezonun nasıl altından kalkılsın. Perotti geldi diyelim, bu adamdan sezon bütününde tam randıman zaten alman zor. Sadece Perotti değil, diğer bazı oyuncular için de geçerli. O oyunculardan emin olmamaktan ziyade, geniş ve alternatifli kadro kurmak için yapılıyor.

Bu arada, Porto, 2. hafta maçı öncesinde Ze Luis için lisans çıkarmış.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #4308 : 27 Eylül 2020, 16:32:36 »

Evet bence de planlamada bir hata yapıldı.Geçen sene takımın forveti Vedat ve yedeği Mevlüt gitti ki mevlüt sayılmaz bile doğru düzgün süre almadı.Bu sene Thiam,Samatta,Sinan,Valencia gibi forvet ve kanatta oynayabilen 4 oyuncu aldık Frey geri geldi ama hala bir forvet bir kanat alınacak deniyor.Ve bana göre her ne kadar bitiricilik özürlüsü olsa da Garry hala en değerli kanat oyuncumuz Ferdi ile.Bu lig atlet,hızlı oyuncuların ligi olduğunu düşünürsek elindeki tek adam eksiltebilen hızlı kanat oyuncusunu yedek bırakmayı anlarım ama Hatay,Rize gibi maçlarda sonradan da olsa oyuna almamayı anlayamıyorum.Kesinlikle geri kazanması lazım Erol hocanın Garry'e ihtiyacımız var böyle silmesini yanlış buluyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #4309 : 27 Eylül 2020, 18:12:47 »
50 lig maci avrupada da olmadigimiz dusunulunce fazla degil. Bazi mevkilerde gereksiz kalabalik takimin sadece parasini cope atmak degil takimin performansini da olumsuz etkiliyor.

Defans da ayrica soru isareti. Kalede Altay'a guvenildi ki ayni fikirde degilim. Gecen sene begenmeyip kiraladigimiz Zanka, ispanya ikinci liginden aldigimiz lemos ve tisserand ile insallah cozeriz.

Hasan ali de milli takim oyuncusu kufurler ederek yolladik bir esi sangareyi bonservis odeyerek aldik. Gecen sene ortasinda sozlesme uzattifimiz dirar takimdayken

Takimin havasinin degismesi icin takmda cok oyuncu degisikligi iyi oldu ama birkac tanesi harici herkesin icine sinen transfer yok iclerinde.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #4310 : 29 Eylül 2020, 17:55:55 »
Giuliano Al Nassr'dan ayrılmış.Bizdeyken tarz olarak aşırı beğendiğim bi oyuncu değildi ancak bu takımın skor yapacak ceza sahasında yüksek yüzdeyle bitirecek ve forvetle orta saha arasında bağlantı kuracak bi 10 numaraya ihtiyacı var.Süper Lig'de 31 maçta 15 gol atmış bi oyuncu alınması fayda sağlar bence.Forvetten öncelikli olmalı bu pozisyona kaliteli bi oyuncu almak.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2020, 17:59:28 Gönderen: south »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4311 : 29 Eylül 2020, 17:58:24 »
Visca haberleri artmaya başladı.Yaptıkları gerçekten mükemmel ama nedenini bilmediğim bir ön yargı var içimde.Kritik maçlardaki performansı,oyununun biraz savunma arkası koşuları ve açık alana dayalı olması vs.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4312 : 29 Eylül 2020, 18:10:43 »
Visca orada misyonunu doldurdu. Bizde yeniden doğmuş gibi oynar. Yerel.ligde buyuk isler yapmis bir oyuncu. Basaksehir son şampiyon olsa da fenerbahce yanında kasaba takimi gibi kalir. Oyuncunun da dogal olarak hayali bizde oynamak. Ben ciddi katki sağlayacağına eminim.

Guiliano ise bizi tanıyor ve dönmek istiyor. Orta sahada gustavo ve sosa ile birlikte üçlüyü tamamlar. Kenarlarda da visca ve perotti (sakatlığı soru işareti)
Forvet samatta.

Gayet sağlam bir kadro olur. Hücumda cok akici oynar bu takim ve golsüz maçı zor olur.

Altay
Gökhan Lemos Tisserand Caner
Visca Sosa Juliano Gustavo Perotti
Samatta
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2020, 18:24:14 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4313 : 29 Eylül 2020, 18:42:05 »
Şöyle bir haber var:

TRT Spor Başakşehir Muhabiri Yasin Dallı: "Edin Visca'nın Fenerbahçe'ye transferini çok yakın görüyorum."

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #4314 : 29 Eylül 2020, 21:00:45 »
Takimdan gonderilmek istenen yabancilari hala gonderemedik ve transfer donemi sonu yaklasiyor ve su durumda yabanci kontenjan sorunumuz da var.

Samatta cok iyi de olabilir ama olmayabilir de hoca Valencia'yi ikinci forvet degil de hucumun kanatlarinda kullanacagim diyorsa net bir forvet daha mutlaka almaliyiz. Buna ciddi bir butcemiz yoksa serbest olan Cisse ucuk talepleri yoksa degerlendirilmeli

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4315 : 29 Eylül 2020, 21:31:05 »
Frey gitti.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4316 : 30 Eylül 2020, 07:41:28 »
Guliano, beğendiğim bir oyuncu değil bugünkü kadro kalitesine göre iyi kabul etmemize rağmen. Attığı gollerin de azımsanmayacak bir kısmı penaltı gölüydü yanlış hatırlamıyorsam. Bugün için hayır demem tabiki transferie.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4317 : 30 Eylül 2020, 10:43:21 »
Guliano, beğendiğim bir oyuncu değil bugünkü kadro kalitesine göre iyi kabul etmemize rağmen. Attığı gollerin de azımsanmayacak bir kısmı penaltı gölüydü yanlış hatırlamıyorsam. Bugün için hayır demem tabiki transferie.

Benim gönlüm Marko Livaja ve karşılığında Serdar Aziz -Deniz Türüç vb verilmiş Visca ikilisinden yana.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4318 : 30 Eylül 2020, 10:57:10 »
Guiliano biz de oynadığı 1sezon da 37 maçta 16gol 6asistlik performans göstermişti ve bunun sadece 4ü penaltı golüydü. Guiliano ile ilgili genel konuşuyorum neden sanki sadece penaltıdan gol atabiliyomuş gibi bi algı ve bi inanış var anlamıyorum. Guilianonun varlığı gol+asist sayısında en az tabelaya 15gol yazar. Tüm kariyerinde bunu başarmış bi oyuncu, istikrarlı sağlam bi kariyeri var bu konuda. Brezilyalı 10numara olunca sanırım biraz da estetik çalımlar atsın, imkansız paslar versin ,biraz görsel bi oyuncu olsun beklentisi oluşuyo o da guiliano yu sanırım biraz taraftarın gözünde değersiz hale getiriyo. Ama guilianonun da skor katkısını yapabilecek bi oyuncu da şu kadroda ne yazık ki yok(belki gol sayısında samatta??). Bence bu isim guiliano olur ya da başkası olur ama garanti skor katkısı alınacak bi ofansif orta saha ve kanat transferi ilk11 özelinde gerekli diye düşünüyorum. Evet takım disiplinli sert ve açık vermeden oynuyo ama üretkenlik skorerlik nerdeyse hiç yok bunu sağlayacak oyuncu da çok yok mevcut kadrodaki kanat ve orta saha oyuncularına bakınca.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4319 : 30 Eylül 2020, 10:58:35 »
ya yanilirim umarim ama ....

yine cok sisiyor kadro... sonra forma bulamayanlar, sure alamayanlar sorun olmaya basliyor....

Visca gelicekse ... guiliano??? .... keza perrotti?? .... yani gelecekse biri gelmeli.

sonra tiam, valencia, ferdi, hakan .... bunlar sure alamaz.... sanki hepsi yerine soyle saglam bir adam santrafor alinsa takim icin daha yerinde bir hamle olur.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....