Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305090 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4545 : 19 Ocak 2021, 13:57:29 »
Mesutun ne verip veremeyecegine ben de tam emin değilim. Realde oynarken hiç beğenmezdim. Bunca yıldızın arasinda ne isi var mesutun derdim. Arsenal performansini ise hiç bilmiyorum.

Beni biraz umutlandiran kendisinin de bize gelmeyi çok istemesi ve sürekli fenerbahceli olmasından bahsetmesi. Buradan yola çıkarak takim icin varını yoğunu ortaya koyacağına inanmak istiyorum. En azından ara pasi vermeyi, kosan adamin onune pas atmayı bilen birisi geldi takima.

Gelince ne yapar eder bilinmez ama ''Mesut'un bu kadar yıldız arasında ne işi var'' demek fantastik bir ifade olmuş. La Liga oynadığı üçe sezonda da asist kralıydı :) Yurtdışında, özellikle İngiltere'de Mesut'a tapıyorlar. Üst düzey bir yıldız olmadan bunu başaramazsınız. Dünya Kupası'nın da yıldızıydı, bu arada. Es geçmeyelim. 
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2021, 13:59:10 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4546 : 19 Ocak 2021, 14:56:20 »
Gelince ne yapar eder bilinmez ama ''Mesut'un bu kadar yıldız arasında ne işi var'' demek fantastik bir ifade olmuş. La Liga oynadığı üçe sezonda da asist kralıydı :) Yurtdışında, özellikle İngiltere'de Mesut'a tapıyorlar. Üst düzey bir yıldız olmadan bunu başaramazsınız. Dünya Kupası'nın da yıldızıydı, bu arada. Es geçmeyelim.
Oynadigi dönemki oyunculara da bakmak lazım. Ronaldo o senelerde sezon basina 50 gole yakin atıyordu. Ronaldo varken zaten gol kelimesi arkasından geliyor. Ingilterede mesela o asist istatistikleri düştü. Ben zaten yukarda yazdim. Ara pası vermeyi bilen adam yok takimda. Saha gorusu en iyi olan gustavo bile bombos adami görmeyip topu öldürüyor. Bu anlamda mesut onemli bir eksiği dolduracak. Umutlu olduğum konu kendisinin de çok.istekli olmasi.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4547 : 19 Ocak 2021, 15:16:50 »
Oynadigi dönemki oyunculara da bakmak lazım. Ronaldo o senelerde sezon basina 50 gole yakin atıyordu. Ronaldo varken zaten gol kelimesi arkasından geliyor. Ingilterede mesela o asist istatistikleri düştü. Ben zaten yukarda yazdim. Ara pası vermeyi bilen adam yok takimda. Saha gorusu en iyi olan gustavo bile bombos adami görmeyip topu öldürüyor. Bu anlamda mesut onemli bir eksiği dolduracak. Umutlu olduğum konu kendisinin de çok.istekli olmasi.

Doğru İngiltere'deki sezonların çoğunluğunda o istatistik düştü. Ama Real sonrası sezonda sanırım Real ile aynı asist rakamına ulaşmış (19). Ondan sonra genelde yarı yarıya. Takım başarısı ile kendi performansı kaynaklı olabilir. Dünya Kupası'nda da Real'e gelmeden önce en çok asist yapanlardan biri. 2014'te değil ama performansı yine iyiydi.

Bizim için ciddi risk olduğu açık. Zaten Türkiye'ye gelen her yıldız oyuncunun riskli olma ihtimali başarı ihtimalinden çok daha yüksek. Tutarsa da işte Hagi gibi takımı efsane yapıyorlar. Ama Mesut'un koyu Fenerli olması biraz umut veriyor. En büyük endişem sakatlık ve idman problemleri.
Dediğim gibi Fenerbahçe kısmında ne yapar ne eder bilemiyorum. Riskli olduğu açık.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4548 : 19 Ocak 2021, 15:43:18 »
Tertemiz adam o heyecanı genç oyuncu gibi çok güzeldi hadi bakalım.Oyun kurucu oynamalı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4549 : 20 Ocak 2021, 16:19:32 »
Hala adamakilli bir stoper, en azından bir adet kanat ve golcü bir oyuncuya ihtiyacımız var. Sokratis sözleşmeyi fethetmiş arsenalle. Forvet içinse pek isim dolaşmiyor ortalıkta. Batshuayi ' yi kiralasak keske. Kenarda oturup duruyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4550 : 20 Ocak 2021, 16:34:58 »
Takım golcü bu çok büyük avantaj artı Mesutta goller atar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4551 : 20 Ocak 2021, 19:20:50 »
16 dakikada 2-0 oldu.Galatasaray ligin en büyük favorilerinden.Hele bence kuzey Afrikanın en iyi oyuncu Feghouli olunca farklı oynuyorlar.Bunların öldük bittik muhabbetlerine kanmamak lazım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4552 : 20 Ocak 2021, 20:53:00 »
Galatasaray'ı sikeyim sana bir şey olmasın Tom abi. Konu Fenerbahçe Futbol Transfer Dosyası, yani araya elin orospu çocuklarını katmayalım, evin çocuklarını konuşalım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4553 : 20 Ocak 2021, 21:23:09 »
Galatasaray'ı sikeyim sana bir şey olmasın Tom abi. Konu Fenerbahçe Futbol Transfer Dosyası, yani araya elin orospu çocuklarını katmayalım, evin çocuklarını konuşalım.

Asla hafife alınmamalılar.İyi kadroları çok çok dikkatli olmalıyız.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4554 : 20 Ocak 2021, 21:26:56 »
Asla hafife alınmamalılar.İyi kadroları çok çok dikkatli olmalıyız.

Tom abi, kimsenin kimseyi hafife aldığı yok zaten ama alakasız yerlerde bu orospu çocuklarının ismini görmek istemiyorum şahsen. Şahsenden ziyade konuyla bunların bir alakası yok. Benim takımım iyi olduktan sonra, kendi seviyesini yukarı çektiği anda diğerlerinin ne yaptığı zerre ilgilendirmiyor bizi.

Sana kalsa zaten herkesin kadrosu tehlikeli.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4555 : 21 Ocak 2021, 02:07:23 »
Luka Stankovski'nin kulübüyle görüşmelere başladığımız söyleniyor. Eljif örneği varken, memnuniyetle gelmek isteyecektir. Belki Balkan kökenli bir yıldımız daha doğar ve gene iyi para kazanırız.

Sokratis, Arsenal'le olan sözleşmesini feshetmiş. Umarım elden kaçırmayız, Mesut'un faydası da olabilir.

Osayi için hem "muhtemelen ara transferde gelir" hem de "kulübü zorluk" çıkarıyor diyenler var. Maç kadrosuna alınmamış. QPR'ın hiç yoktan iyidir mantığıyla para kazanarak göndermesi mantıklı geliyor.

S. Bükreş başkanı Becali, Dennis Man için teklif söylentileri için "umrumda değil, satmıyorum" demiş. Muhtemelen bize bırakmazlardı zira Avupa'nın önemli kulüpleri istiyormuş.

Sol kanat için Ahmed Musa söylentileri var, menajeri tarafından malum kulüplere de tavsiye edilmiş. Bonservisi elinde olması avantaj lakin 2 senedir üst seviye futboldan uzak. Ayrıca, özellikleri bakımından bildik sol kanat kavramının dışında bir oyuncu, hızıyla ön plana çıkan sol forvet diyebiliriz. Santrafor olarak da oynuyor.

Turansfer'e göre; Valbuena ve Viktor Claesson, menajerleri tarafından bize önerilmiş. Sol kanat için şapkadan kimin çıkacağını merak ediyorum.

Ademi, Lemos ve (eğer kabul ederse) Cisse gidici. Sosa'nın ülkesine dönmesi sürpriz olmaz deniliyor, düşük de olsa ihtimal dahilindeymiş.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4556 : 21 Ocak 2021, 02:12:45 »
Bu kadar kısa süre içerisinde oyuncu alamayız.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4557 : 21 Ocak 2021, 02:44:01 »
Dennis Man'ı alamayız, kimbilir ne bonservis isterler.

Onu bunu bırakın, eğer Ozan'ı satarsak Steau Bükreşte Darius Olaru diye bir çocuk var, bayıldım ben. Ozan'ın yerine 8 numaraya düşünülecek alternatiflerden birisi de kesinlikle bu çocuk olmalı. Dikine oynuyor, ara pas atıyor, bileklerine hâkim çalım atıyor. Savunmaya da koşuyor ve sert oynuyor. Merak edip transfermarkt'tan değerine baktım 2 milyon euro. Ozan'ı sene sonunda 15 milyon euro ya falan satarsak 3-4 milyona bu çocuğu bitirebiliriz. 22 yaşında olduğu için ilerde yüksek fiyata satma şansımız da var.
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2021, 02:45:02 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4558 : 21 Ocak 2021, 10:21:59 »
Dennis Man'ı alamayız, kimbilir ne bonservis isterler.

Onu bunu bırakın, eğer Ozan'ı satarsak Steau Bükreşte Darius Olaru diye bir çocuk var, bayıldım ben. Ozan'ın yerine 8 numaraya düşünülecek alternatiflerden birisi de kesinlikle bu çocuk olmalı. Dikine oynuyor, ara pas atıyor, bileklerine hâkim çalım atıyor. Savunmaya da koşuyor ve sert oynuyor. Merak edip transfermarkt'tan değerine baktım 2 milyon euro. Ozan'ı sene sonunda 15 milyon euro ya falan satarsak 3-4 milyona bu çocuğu bitirebiliriz. 22 yaşında olduğu için ilerde yüksek fiyata satma şansımız da var.
Abi bu çocuğu ulaştır bir şekilde kulübe :)

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4559 : 21 Ocak 2021, 15:29:07 »
Emre Bol:Ömer Faruj Beyaz Sachalkeyle imzaladı.