Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304892 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4605 : 29 Ocak 2021, 14:33:51 »
Sayelerinde Pelkasımız oldu ;D

İyi ki oldu tabi de :D ama şu da var; Erol hoca ikisinin de transfer edilmesini istiyor yazanlar vardı.

Pelkas böyle devam ederse €8-10 milyon bandına çıkabilir ve EPL orta sıra takımlarının radarına girebilir.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4606 : 29 Ocak 2021, 14:56:07 »
Bild'in haberine göre Stuttgart, Ömer Faruk Beyaz ile 4 yıllık anlaşma sağladı.

Umarım başarılı olamazsın, yolun açık olmasın nankör herif.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4607 : 29 Ocak 2021, 15:57:29 »
Burhan Can TERZİ- AJANSSPOR

Başakşehir, yıldız oyuncusu İrfan Can Kahveci hakkında kararını verdi. Başkan Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe'nin teklifini kabul etti. Oyuncu sarı lacivertli takıma transfer oluyor...

Ayrıntılar geliyor...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4608 : 29 Ocak 2021, 16:01:42 »
Bu Mustafa Mohammede Salah muamelesi yapıyorlar şaşırıyorum bilen tanıyan biri var mı oyuncuyu ya da inceleyen araştıran n

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4609 : 29 Ocak 2021, 16:20:20 »
Bu Mustafa Mohammede Salah muamelesi yapıyorlar şaşırıyorum bilen tanıyan biri var mı oyuncuyu ya da inceleyen araştıran n

Şöyle bir inceleme videosu var:

https://www.youtube.com/watch?v=Mqnv3ECqoUM

Üstün bitiriciliği falan demiş ama pek altı dolu bir tespit değil, neye göre öyle dediğini anlayamadım. Benim gördüğüm; kafa vuruşları ve uzaktan şutları etkili.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4610 : 29 Ocak 2021, 16:32:06 »
Turan Taşcı (TURANSFER)
@turansfer · 21m

Dediğim gibi İrfancan için yapılan teklif 5m€+ Deniz+ sonraki satıştan%10

Başakşehir cephesi biraz daha fazla bonservis istiyormuş, öyle diyorlar..

Bu transfer 6m€+Deniz takası ile gerçekleşecek gibi duruyor... Benim çıkarımım bu şekilde...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4611 : 29 Ocak 2021, 17:03:34 »
Basaksehir okan'i sutlamis. Sampiyon olup da sonraki sezon kume düşecekler neredeyse. Futbolcularinin gsye transferine izin verilmemesine bozuldu galiba.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4612 : 29 Ocak 2021, 18:20:01 »
Galatasaray oyunu olabilir Fenerbahçenin elinden kaptık diye İrfan Galatasaraya gider gibi.Taraftarlarını rahatlatmak için İrfanı alacaklar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4613 : 29 Ocak 2021, 18:23:42 »
Galatasaray oyunu olabilir Fenerbahçenin elinden kaptık diye İrfan Galatasaraya gider gibi.Taraftarlarını rahatlatmak için İrfanı alacaklar.

Tamam simdi kesin aldık 😁
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #4614 : 29 Ocak 2021, 19:16:32 »
5 m çok büyük para yav Pelkas,Szalai gibi adamları 1.5 a Osayi gibi Premier Lig takımlarına gidebilecek bi adamı bedavaya aldıktan sonra İrfancan'a 5 + Deniz vermek bana çok fazla geliyor.Bir de 11 oynayabileceğinin garantisi bile yok.Mert Hakan geçen senenin en gözde oyuncusuydu bizde tutmadı verelim Mert Hakan + Deniz Türüç bu iş sükunet içerisinde bitsin.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 19:18:47 Gönderen: south »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4615 : 29 Ocak 2021, 19:53:38 »
5 m çok büyük para yav Pelkas,Szalai gibi adamları 1.5 a Osayi gibi Premier Lig takımlarına gidebilecek bi adamı bedavaya aldıktan sonra İrfancan'a 5 + Deniz vermek bana çok fazla geliyor.Bir de 11 oynayabileceğinin garantisi bile yok.Mert Hakan geçen senenin en gözde oyuncusuydu bizde tutmadı verelim Mert Hakan + Deniz Türüç bu iş sükunet içerisinde bitsin.

Değil onlar, Mert Hakan (€2,5M) + Deniz Türüç'ü (€5-6M) ben de kabul etmem :D Orta sahadaki fazlalıktan kurtulmak için Mert Hakan'ı vermek işimize gelirdi kesinlikle. Mert Hakan + Deniz Türüç + €2,5-3 milyon da olabilir ama yaz transfer dönemi sürecindeki onca MHY goygoyundan sonra böyle bir şey ne kadar mümkün, bilinmez.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 19:59:41 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4616 : 29 Ocak 2021, 22:05:39 »
Ben 5m para verip alacağımızı pek zannetmiyorum. Hele de 1,5'a Pelkas bulabilen bi idare için saçma bi hamle olur. Ha, Ozan'ı satmak için anlaşmışsındır, oradan bi 15-20 geliyor dersen o zaman bi düşünürüm. Öteki türlü saçma ötesi olur bana göre.

Mert Hakan'ı fazla gömmeyin bence. Eğer gerçek anlamda bir 8 numaraya evrilebilirse çok faydalı olabilir. Bir tık üstüne koyması, kararlarını doğru verip kontrollü olması lazım sadece.

Bir de insanları Thiam'ı pek sallamamasını anlayamıyorum bir türlü. Bu kadar düzgün, gayretli ve azimli bir oyuncuyu bedavaya da almış olmamız muazzam hamle. Hemen Bright yazılmış kadrolara ama bakalım, görelim. Çok yetenekli oyuncu Bright, o kesin. Rodrigues'le falan kıyaslanmaz bence ama biraz bencil ve tercih sorunları var gibi. Onu da görelim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4617 : 29 Ocak 2021, 22:13:40 »
İrfan meselesi su asamada futbol kamuoyunun meselesi oldu. Oyle ki su anda mesut degil İrfan konuşuluyor. Sinyor mactan sonra yine salak salak konuşmuş. Algı yaratıp irfanı baskı altına alıyor. Ben olsam bu saatten sonra ne olursa olsun irfani alirim. Almayacagim varsa da alirim. Kasada para var ve yönetim de harcama istiyor. Ne verilmiş, o kadar edermiymis vs onlar önemli değil. Bizim derdimiz de degil.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4618 : 29 Ocak 2021, 22:19:16 »
İrfanı alırsak sakat gerçi ama Mesut ile birlikte güzel futbol izler sonuca daha rahat gideriz şampiyonluk bilemem az kısmet şansta gerek.Mertten daha yetenekli İrfan net.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 22:19:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4619 : 29 Ocak 2021, 22:27:33 »
Ben 5m para verip alacağımızı pek zannetmiyorum. Hele de 1,5'a Pelkas bulabilen bi idare için saçma bi hamle olur. Ha, Ozan'ı satmak için anlaşmışsındır, oradan bi 15-20 geliyor dersen o zaman bi düşünürüm. Öteki türlü saçma ötesi olur bana göre.

Mert Hakan'ı fazla gömmeyin bence. Eğer gerçek anlamda bir 8 numaraya evrilebilirse çok faydalı olabilir. Bir tık üstüne koyması, kararlarını doğru verip kontrollü olması lazım sadece.

Bir de insanları Thiam'ı pek sallamamasını anlayamıyorum bir türlü. Bu kadar düzgün, gayretli ve azimli bir oyuncuyu bedavaya da almış olmamız muazzam hamle. Hemen Bright yazılmış kadrolara ama bakalım, görelim. Çok yetenekli oyuncu Bright, o kesin. Rodrigues'le falan kıyaslanmaz bence ama biraz bencil ve tercih sorunları var gibi. Onu da görelim.

Gömmek değil de, hedeflediğimiz seviyenin ilk 11'i için yeterli olacakmış gibi görünmüyor diyeyim. Yedek olacaksa, ayrı konu ama olayın bir de harcama bütçesi kısmı var. Kendisiyle doğrudan bağlantılı olmasa da, yaz transfer döneminde onca lakırdının ve transfer çalımı goygoyunun altını dolduramamış oldu. Öte yandan, İrfan Can da transfer edilecekse, orta sahada bu kadar fazla oyuncu bulundurmak gereksiz olur nihayetinde.