Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305122 defa)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4620 : 29 Ocak 2021, 23:01:01 »
Ozanı seneye Premiere yollayacağız umarım şampiyon oluruz dah güzel olur.İrfan ondan akılcı duruyor yabancı sınırı var.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4621 : 29 Ocak 2021, 23:02:25 »
Forumdaki arkadaşları tenzih ederim tüm spor camiası irfancan ile yatıp kalkıyor da bizim golcü transferi ne oldu?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4622 : 29 Ocak 2021, 23:09:55 »
Golcü olmayacak.Elde lig için yetecek golcüler var iyi beslenmesi yeter.Sade forvetlerin attığı oyun değil futbol.Takımda gol dağılımı çok güzel bu takım oyununu gösterir.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4623 : 29 Ocak 2021, 23:13:41 »
Forumdaki arkadaşları tenzih ederim tüm spor camiası irfancan ile yatıp kalkıyor da bizim golcü transferi ne oldu?
cisse ademiyi elden çıkarmadan alamayız

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4624 : 29 Ocak 2021, 23:13:52 »

Biz de merak ediyoruz abi. Önümüzdeki senenin kadrosunu kuralım falan derken bu seneyi skip atmalarından korkuyorum. Şu an tek tesellim; Mesut'un hücuma yapacağı katkı. Yine de süre var, madem stoper falan almayacaklar, en azından golcü transferini boş geçmezler umarım.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4625 : 29 Ocak 2021, 23:27:43 »
Aslı varsa; Porto,yarım sezonluk sözleşmesi kalan Marega'nın bonservisi için €5 Milyon istemiş.

Marega'yla önünmüzdeki sezondan itibaren geçerli olacak şekilde anlaştığımızı ve Porto'nun ara transferde bırakmadığını varsayarsak, yarım sezon veya bir buçuk sezon için santrafor kiralanacaktır.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4626 : 29 Ocak 2021, 23:39:17 »
İrfana teklifimiz kaynak trt
Nakit para
Sonraki satıştan pay %20
Şampiyonluk bonusu
Deniz Türüç

"İrfan Can Kahveci sezon sonuna kadar sizde kalsın. Sezon sonu gelsin."
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 23:41:21 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4627 : 29 Ocak 2021, 23:39:55 »
Aslı varsa; Porto,yarım sezonluk sözleşmesi kalan Marega'nın bonservisi için €5 Milyon istemiş.

Marega'yla önünmüzdeki sezondan itibaren geçerli olacak şekilde anlaştığımızı ve Porto'nun ara transferde bırakmadığını varsayarsak, yarım sezon veya bir buçuk sezon için santrafor kiralanacaktır.
Marega'ya baya iyi teklifler varmış bizden daha iyi

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4628 : 29 Ocak 2021, 23:47:56 »
Marega'ya baya iyi teklifler varmış bizden daha iyi

Belki vardır ama pek gerçekçi gelmedi bana. Avrupa liglerinin büyük çoğunluğunda eşek yüküyle vergi var. Biz €2,5 M teklif ediyorsak, onların €5 milyon bandının üstüne çıkmaları gerekir. Sonuç olarak; kesin bir anlaşma olsa Osayi gibi ilan edilirdi. Son 2 günde neler olacak, bakalım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4629 : 29 Ocak 2021, 23:54:23 »
Belki vardır ama pek gerçekçi gelmedi bana. Avrupa liglerinin büyük çoğunluğunda eşek yüküyle vergi var. Biz €2,5 M teklif ediyorsak, onların €5 milyon bandının üstüne çıkmaları gerekir. Sonuç olarak; kesin bir anlaşma olsa Osayi gibi ilan edilirdi. Son 2 günde neler olacak, bakalım.
volede ılgaz çınar dedi kendisi böyle bilgi vermez pek portekizden bir menajerin tweetini gördüm 4milyon imza parası 10milyon maaş teklifi varmış dedi bu teklifi araplar yapar herhalde

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4630 : 29 Ocak 2021, 23:57:43 »
volede ılgaz çınar dedi kendisi böyle bilgi vermez pek portekizden bir menajerin tweetini gördüm 4milyon imza parası 10milyon maaş teklifi varmış dedi bu teklifi araplar yapar herhalde

Artı Çinliler.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4631 : 30 Ocak 2021, 00:16:29 »

Ebet, akla sadece Körfez ligleri geliyor ama 10 milyon (yıllık?) falan pek inandırıcı gelmedi bana.

Konuyla alakalı flaş haber:

Marega, Porto'nun maç kadrosunda yok.

https://twitter.com/FCPorto/status/1355242860522725378

Artı Çinliler.

Çin'de o devir geride kaldı. Üst limit kuralı getirildi. Orta/düşük seviye & yaşlı oyuncular hariç cazibesi yok artık.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4632 : 30 Ocak 2021, 02:16:47 »
İrfana teklifimiz kaynak trt
Nakit para
Sonraki satıştan pay %20
Şampiyonluk bonusu
Deniz Türüç

"İrfan Can Kahveci sezon sonuna kadar sizde kalsın. Sezon sonu gelsin."

Dediğimiz gibiymiş, mevcut şartlarda mantıklı olan da buydu. Hadi şu Marega işini ara transferde bitirelim de önümüze bakalım. Sakatlık/ceza olmadığı halde maç kadrosunda dahil edilmediğine göre sanki var gibi bir şeyler.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4633 : 30 Ocak 2021, 12:10:16 »
Deniz turuc'un bizde asildigi kadar kotu futbolcu oldugunu dusunmuyorum. Irfancan da iyi futbolcudur ama deniz arti sonraki transferden pay arti 8-10 m euro bonservis cok ucuk gs verebiliyorsa buna yakin teklif hayrini gorsun.
Yurt disina 10 m euro ustu transfer yapmasi irfancan'in bence zor ayni ozan gibi. Ancak oynadigi takim sampiyonlar ligi gibi bir organizasyonda en az ceyrek final oynarsa olur

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4634 : 30 Ocak 2021, 12:22:53 »
Bu ligden bu ülkede futboldan iğreniyorum!
Yemin ederim şu içimdeki Fenerbahçe aşkı olmasa takibi daha bırakmayı öyle istiyorum ki.. Pelkas atar ofsayt gol yok, onyekuru atar Onyekuru önde olmasın diye adamın götünü büyütürler ve gol >:(
Nefret ediyorum, iğreniyorum.
Her Bir futbolcu için bir sürü insanın hayatını kurtaracak cinsten paralar ödeniyor karşılığı bu olmamalı!
Ben artık bu ligde şampiyon falan olabileceğimizi sanmıyorum. Keşke keşke Fenerbahçe Sevdam ağır basmasa da göz ucuyla dahi bakmasam şu lanet lige.
F.T'ler bilmem neler.. Nefret ediyorum nefret.. Oyuncu ayartmalar, baskı altına almalar.
Dünkü yaptığı röportaja bakın! O Galatasaray'ı GS onu istiyormuş bilmem ne baskı altına alıyor oyuncuyu. Giderse pars için gidermiş başka yere. Aleni şekilde senin kulübünü kötülüyor. Çıkım konuşun amk çıkın konuşun sen kimsen lan deyin işine bak deyin!
Sikmişim artık muhasebesini alın gelin şu Adamı. Hiç önemsemiyordum gelişini çünkü en son ihtiyaç olan böyle bu devre için ama alın gelin amk ne veriyorsanız verin.
Zaten hiçbir zaman tekrar Deniz Türüç seviyesine dönmek istemiyorum. Onu ve 4-5m para verin alın gelin!