Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305291 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4635 : 30 Ocak 2021, 12:31:29 »
Kazandigimiz basarilarla ovunelim yaptigimiz transferlerle degil.

Irfancan geldi gustavo kesilmeyecegine gore ya ozan kesilecek yada irfancan oynamayacak. Oynamayan oyuncu ikinci plana atilacak. Ozanin zamaninda oldugu gibi kilo alacak yada formdan dusecek motivasyonu bozulacak. Kaldi ki Sosa filan yedek durumunda su anda.

Varsa 10 m euro bonservis verecek paran piyasasi olan klas bir stoper yada forvet daha elzem.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4636 : 30 Ocak 2021, 13:08:01 »
Bu ligden bu ülkede futboldan iğreniyorum!
Yemin ederim şu içimdeki Fenerbahçe aşkı olmasa takibi daha bırakmayı öyle istiyorum ki.. Pelkas atar ofsayt gol yok, onyekuru atar Onyekuru önde olmasın diye adamın götünü büyütürler ve gol >:(
Nefret ediyorum, iğreniyorum.
Her Bir futbolcu için bir sürü insanın hayatını kurtaracak cinsten paralar ödeniyor karşılığı bu olmamalı!
Ben artık bu ligde şampiyon falan olabileceğimizi sanmıyorum. Keşke keşke Fenerbahçe Sevdam ağır basmasa da göz ucuyla dahi bakmasam şu lanet lige.
F.T'ler bilmem neler.. Nefret ediyorum nefret.. Oyuncu ayartmalar, baskı altına almalar.
Dünkü yaptığı röportaja bakın! O Galatasaray'ı GS onu istiyormuş bilmem ne baskı altına alıyor oyuncuyu. Giderse pars için gidermiş başka yere. Aleni şekilde senin kulübünü kötülüyor. Çıkım konuşun amk çıkın konuşun sen kimsen lan deyin işine bak deyin!
Sikmişim artık muhasebesini alın gelin şu Adamı. Hiç önemsemiyordum gelişini çünkü en son ihtiyaç olan böyle bu devre için ama alın gelin amk ne veriyorsanız verin.
Zaten hiçbir zaman tekrar Deniz Türüç seviyesine dönmek istemiyorum. Onu ve 4-5m para verin alın gelin!

Bak işte sevgili kardeşim dün benim anlatmak istediğim de buydu. İrfan olayı onur meselesidir bizim için. Ne isteniyorsa versinler ayrıca ülkede sen ne zaman çok iyi kadro kurarsan rakipler puan rekoru kırar. Bu defalarca olmuştur. Hala hayal kuranlar var ama haftalar geçtikçe uyanacak herkes. Biz yol yakınken uyarıyoruz. Sadece sahada değil maç önü maç sonrası sürekli konuşmak lazım. Temiz yüzüpak adam olmayacaksın bu ülkede.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4637 : 30 Ocak 2021, 13:09:17 »
Bak işte sevgili kardeşim dün benim anlatmak istediğim de buydu. İrfan olayı onur meselesidir bizim için. Ne isteniyorsa versinler ayrıca ülkede sen ne zaman çok iyi kadro kurarsan rakipler puan rekoru kırar. Bu defalarca olmuştur. Hala hayal kuranlar var ama haftalar geçtikçe uyanacak herkes. Biz yol yakınken uyarıyoruz. Sadece sahada değil maç önü maç sonrası sürekli konuşmak lazım. Temiz yüzüpak adam olmayacaksın bu ülkede.
Aynen öyle abi ve bu hiç değişmeyecek

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4638 : 30 Ocak 2021, 13:10:10 »
Kazandigimiz basarilarla ovunelim yaptigimiz transferlerle degil.

Irfancan geldi gustavo kesilmeyecegine gore ya ozan kesilecek yada irfancan oynamayacak. Oynamayan oyuncu ikinci plana atilacak. Ozanin zamaninda oldugu gibi kilo alacak yada formdan dusecek motivasyonu bozulacak. Kaldi ki Sosa filan yedek durumunda su anda.

Varsa 10 m euro bonservis verecek paran piyasasi olan klas bir stoper yada forvet daha elzem.
Kulüp de bunu düşünmüş ve sezonu orda banko oynayarak tamamlasın demiş zaten. Ben de şu an takıma katılmasını tercih etmem.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4639 : 30 Ocak 2021, 13:17:06 »
Her transferde gönderilebilir/takas edilebilir dediğimiz oyuncumuz için "neden asılıyor/gömülüyor" yazmak doğru değil. Okuyan da, Diagne muamelesi yapıyoruz sanır. :) Artık dengeler oldukça hassas olduğu için, istenilen verimi alamadığımız oyuncuyu gönderelim demek, bir mevkiye transfer yapınca ihtiyaç duyulmayacak konuma düşecek oyuncuyu gönderelim/takasta verelim demek gayet doğaldır.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2021, 13:26:34 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4640 : 30 Ocak 2021, 14:36:39 »
Bana kalsa hatta MHY+Deniz Türüç+ Lemos teklif ederim ;D Takasta oyuncu kitlemek başarıdır. Mesela Deniz + 5 yerine Deniz+Lemos+MHY+2yi tercih ederim. Oyuncudan kurtulmak her zaman iyidir. Kalır geriye 10m param onu da stoper ve santrafora bağlarım

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4641 : 30 Ocak 2021, 14:45:16 »
Bu arada limit limit diye ortalığı yıkan kopekler gs vs hamsiler bu kadar transfer yaparken susuyorlar. Öpücük karsiligi yapıyor onlar sanirim transferleri.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4642 : 30 Ocak 2021, 15:36:05 »
Mbaye Diagne

Galatasaray -> FC Brügge          - Kiralık ücreti: 3.35 mil. € 

Galatasaray -> West Bromwich  - Kiralık ücreti: 1.58 mil. €

Kuyruğuna teneke bağlayıp göndermek için kırk takla attıkları ama bir türlü satamadıkları adam her ne hikmetse ne kadar da değerliymiş!
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2021, 15:44:59 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4643 : 30 Ocak 2021, 15:42:32 »
ts devlet ve sörloth destekli gs durumunu bilmiyorum

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4644 : 30 Ocak 2021, 15:58:29 »
Aspor'da İrfan Can konusu vardı az önce.
Volkan Demir, Savaş Çorlu ile konuşurken aradan moderatör Ceyda Dönmez sürekli İrfan'ın gs'ye gitmesi gerektiği yönünde yorum yaptı.
En sonunda Volkan Demir "Birer birer gelin" dedi.
Rezalete bak görevi moderatörlük olan biri açıkça taraflı davranıyor.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4645 : 30 Ocak 2021, 16:15:44 »
fenerbahçe’nin mayıs 2019’dan beri elde ettiği 16.6 milyon euro feneroldan,18 vedat,17 elif ve 5 jailson olmak üzere 40 milyon da bonservis geliri var.galatasaray,beşiktaş ve trabzon’un toplamda sörloth’un satılması dışında geliri yok.sonra efendim yok limit yok para nerden geliyor diye kafa ütülüyolar.ee kardeşim mal meydanda.he bi de şey muhabbeti var ali koç el altından para veriyor,italyan bankalar vs. vallaha delirdiler iyice.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4646 : 30 Ocak 2021, 16:37:03 »
Aspor'da İrfan Can konusu vardı az önce.
Volkan Demir, Savaş Çorlu ile konuşurken aradan moderatör Ceyda Dönmez sürekli İrfan'ın gs'ye gitmesi gerektiği yönünde yorum yaptı.
En sonunda Volkan Demir "Birer birer gelin" dedi.
Rezalete bak görevi moderatörlük olan biri açıkça taraflı davranıyor.

Ceyda Dönmez denen kadın A Spor'daki en ağır fanatik GS'li. Ben de izledim, kadın resmen kudurmuş durumdaydı, moderatör olduğunu unutup kendini dizginleyemeyerek tartışmaya girme noktasına geldi Volkan ile. 

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4647 : 31 Ocak 2021, 19:51:00 »
#SONDAKİKA | Emre Belözoğlu’nun talimatıyla Tolga Ciğerci, Başakşehir kulüp binasına geldi.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4648 : 31 Ocak 2021, 19:52:17 »
#SONDAKİKA | Emre Belözoğlu’nun talimatıyla Tolga Ciğerci, Başakşehir kulüp binasına geldi.
Bu takas kalpleri fetheden :) Tolga Deniz Cisse gitsin artı 5 işime gelir  ;D

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4649 : 31 Ocak 2021, 19:53:47 »
Bu takas kalpleri fetheden :) Tolga Deniz Cisse gitsin artı 5 işime gelir  ;D
Tam Aykutluk topçular Tolga,Deniz kadroya bak Topal,Hasan Ali, Mahmut,Deniz üff :D