Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305018 defa)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5325 : 08 Ağustos 2021, 00:45:39 »
nexustransfer

ÖZEL | Fenerbahçe, Luiz Gustavo için bir Arabistan kulübünden gelen resmi teklifi bugün geri çevirdi.

• Vitor Pereira, Gustavo’nun satılmasını istemedi.

@efe sinirden duvarı yumrukluyodur

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5326 : 08 Ağustos 2021, 00:47:50 »
chabyhan
Kim Min-Jae Fenerbahçe transferle ilgili Kore yavaş yavaş uyanmaya başlıyor. Haberler çoğalmaya başladı. Enteresan şeyler olabilir. Mesela Kore kanallardan bir tanesi mutlaka Fenerbahçe maçlarını canlı yayınlamak isteyecektir.
Doğru görsel, doğru damar basmayla Kore pazarına ciddi açılabilir :) bu belki Kore'ye girmek isteyen Türk markalar bile hızlandırır. Kim Min-Jae gerçekten Kore'de tanınan isim. Avrupa kariyerin başarısıyla belki Park Ji Sung, Son Heung-Min'in yanına Kore futbolun efsanesi olur :)

buradan bize ekmek çıkar değerlendirsinler

Vallahi buna benzer şeyler yazmaya gelmiştim. Seul'e 1 kez gittim, 10 milyonluk büyük bir şehir ve biz Türkleri cidden seviyor, dost görüyorlar. Yeni jenerasyon bile Kore Savaşı'ndan sâdece bizi biliyor.

Yâni açacaksın oraya bir Fenerium, 100 bin Kim Min-Jae forması satarsın. Hatırlayın voleybol maçlarımıza Kim'i izlemeye gelen Korelileri. Adamlar Tottenham ve Fenerbahçe taraftarı olup çıkar. Sonra gelsin paralar:)

Neyse, oyuncuyu hiç bilmiyorum, skills videoları umut verici olsa da sahada görmek lâzım. Tek tük izleyenlerse Attila'dan daha çok tutuyor çocuğu. İnşallah iyi olur bizim için.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5327 : 08 Ağustos 2021, 00:52:31 »
Futbolda ne başarısı var Korenin ki böyle risk alınıyor.Net oyuncuya ihtiyacımız var bizim.Kore ile bağlar çok iyi her ne kadar Voleybolde üzselerde e her ülke kendi için oynar.
Ender de olsa senin gibi düşünüyorum bu konuda. 8 yil olmus. Piyangodan ne çıkacak diye düşünmek yerine garanti başarıya götürecek isimler gerekiyordu. Hala takimdaki gereksizler dururken çoluk çocuk alınmaya devam ediyor.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5328 : 08 Ağustos 2021, 00:56:31 »
Vallahi buna benzer şeyler yazmaya gelmiştim. Seul'e 1 kez gittim, 10 milyonluk büyük bir şehir ve biz Türkleri cidden seviyor, dost görüyorlar. Yeni jenerasyon bile Kore Savaşı'ndan sâdece bizi biliyor.

Yâni açacaksın oraya bir Fenerium, 100 bin Kim Min-Jae forması satarsın. Hatırlayın voleybol maçlarımıza Kim'i izlemeye gelen Korelileri. Adamlar Tottenham ve Fenerbahçe taraftarı olup çıkar. Sonra gelsin paralar:)

Neyse, oyuncuyu hiç bilmiyorum, skills videoları umut verici olsa da sahada görmek lâzım. Tek tük izleyenlerse Attila'dan daha çok tutuyor çocuğu. İnşallah iyi olur bizim için.
Kim örneği de güzel örnek abi dediğin gibi her maç Koreli seyirci oluyordu. Ali Koç'un futbol tercihleri sıkıntılı olsada bu sponsorluk işlerine kafası çalışır hesap kitap uzmanlık alanı adamın
Bu stoper arkadaşın hedefi 2022 Dünya Kupasın' da hazır olmakmış tutarsa rahat okuturuz, Trt'nin Fenerbahçe muhabiri 2-3 milyon dedi bonservisine çokta değil

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5329 : 08 Ağustos 2021, 01:06:39 »
szalai de gelirken genç adamı niye alıyoruz dendi şimdi banko stoper oldu.galatasaraya marcao portekiz sonuncusundan geldi banko stoper oldu.bu oyuncular banko olmasının yanı sıra üstüne bi de para kazandırıyolar.ha dediğiniz gibi garanti isimlere gideceksek beşiktaşın vidaya ve büyük ihtimalle godine yaptığı gibi 5 milyona yakın maaşlar vermemiz lazım.bence stopere bu kadar para verilmez 5 milyon maaş verebilecek durumdaysak gidelim de kırk yılın başı adam akıllı bi forvet bulalım artık.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5330 : 08 Ağustos 2021, 01:07:15 »
Ender de olsa senin gibi düşünüyorum bu konuda. 8 yil olmus. Piyangodan ne çıkacak diye düşünmek yerine garanti başarıya götürecek isimler gerekiyordu. Hala takimdaki gereksizler dururken çoluk çocuk alınmaya devam ediyor.
Abi garantide olmuyor.Artık Vitor’a güveneceğiz.

Ayrıca bu GS’de sınırsız para mı var? Bu paralar nereden geliyor? Sil vergilerini bunların ama emekçilerden kuruşu kuruşuna al vergini.Şu futbolcu görünümlü kekoları vergiye boğmak gerekirken tam tersi oluyor ülkede.

Kolosinac ve iyi bir forvet transferi bizi iyi bir noktaya getirir.Kanat bekler çok kritik ve en önemlisi gereksizlerin elden çıkartılması.

Kadro resmen çöp dolu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5331 : 08 Ağustos 2021, 01:20:30 »
ciddi ciddi bizim en son tutan forvetimiz kim? niang falan geliyor benim aklıma o da malum süreçten dolayı zaten 1 sene kalmıştı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5332 : 08 Ağustos 2021, 01:26:58 »
ÖZEL | Kopenhag, Fenerbahçe forması giyen Mathias Jorgensen Zanka’yı kadrosuna katmak için resmi girişimlere başladı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5333 : 08 Ağustos 2021, 02:40:56 »
szalai de gelirken genç adamı niye alıyoruz dendi şimdi banko stoper oldu.galatasaraya marcao portekiz sonuncusundan geldi banko stoper oldu.bu oyuncular banko olmasının yanı sıra üstüne bi de para kazandırıyolar.ha dediğiniz gibi garanti isimlere gideceksek beşiktaşın vidaya ve büyük ihtimalle godine yaptığı gibi 5 milyona yakın maaşlar vermemiz lazım.bence stopere bu kadar para verilmez 5 milyon maaş verebilecek durumdaysak gidelim de kırk yılın başı adam akıllı bi forvet bulalım artık.
Aksine 20 tane örnek verilir. Senin bosa geçirilecek zamanin mi var, 8 sene olmuş. Son sampiyonlugumuzda orta okulda miydin, üniversiteyi bitirip askere gidip gelmen mi gerekiyor?  Su yasa gelmişsin, kac tane gs, kac tane bjk sampiyonlugu gördün, ali kocun umurunda değil ki senin ve senden sonra gelecek bir sürü gencin futbolda fenerbahce başarısı görüp görmemesi. Evet garantiye gideceksin, iki yıl olsa neyse 8 yil olmus. Neyin kumarı, neyin denemesi? Baskette djordevice demedigi kalmadı insanların burada tutup vitora güvenelim. Sen kıçını kaldiramayan mesuta veriyorsun ama 5. Sova yönelik adama ver, asil ihtiyacın olana gelince biz nasil para verelim. Bir aksilik olmazsa besiktas seneye bu seneden cok daha rahat şampiyon olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5334 : 08 Ağustos 2021, 12:19:13 »
ciddi ciddi bizim en son tutan forvetimiz kim? niang falan geliyor benim aklıma o da malum süreçten dolayı zaten 1 sene kalmıştı.

Anderson, Hoidonk ilk aklıma gelenler ... Washington da çok uzun ve yapiliydi
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5335 : 08 Ağustos 2021, 13:00:03 »
Aksine 20 tane örnek verilir. Senin bosa geçirilecek zamanin mi var, 8 sene olmuş. Son sampiyonlugumuzda orta okulda miydin, üniversiteyi bitirip askere gidip gelmen mi gerekiyor?  Su yasa gelmişsin, kac tane gs, kac tane bjk sampiyonlugu gördün, ali kocun umurunda değil ki senin ve senden sonra gelecek bir sürü gencin futbolda fenerbahce başarısı görüp görmemesi. Evet garantiye gideceksin, iki yıl olsa neyse 8 yil olmus. Neyin kumarı, neyin denemesi? Baskette djordevice demedigi kalmadı insanların burada tutup vitora güvenelim. Sen kıçını kaldiramayan mesuta veriyorsun ama 5. Sova yönelik adama ver, asil ihtiyacın olana gelince biz nasil para verelim. Bir aksilik olmazsa besiktas seneye bu seneden cok daha rahat şampiyon olur.
abi bütün dediklerinde haklısın,orta sondaydım son şampiyonlukta ve artık ne benim ne sizin hatta belki benden daha bile küçüklerin beklemeye tahammülü kalmadı.benim demek istediğim biz ne zaman garanti olduğunu düşündüğümüz adamları alsak ve 4-5 milyon bayılsak sürekli ters tepiyor şu son 10 yılda,ters teptiğimiz yıllardan biri de vitorun ilk dönemi.üstüne bu yönetimin transfer beceriksizliğini de düşününce bütün konsantrasyonlarını adam akıllı bir forvete versinler diyorum.hoş onu da beceremeyecekler zaten büyük ihtimalle.mesela sol beke kolasinac adı geçiyor kağıt üstünde senin dediğin garanti isme yakın bi profil ama ne kadar maaş vereceğiz adam sonuçta premier lig topçusu.bence bi 3-4 gider ona.

şu an yapmamız gereken bence galatasarayla beşiktaşın yaptığının ortasını bulmak,bazı mevkilere genç bazı mevkilere de tecrübeli üst seviye oyuncuları almak.yani galatasaray gibi stopere gelecek vadeden sağlam bi stoper alıp beşiktaş gibi forvete costa gibi bi üst seviye ismi almak bizim için makul olur.ne yaparlarsa yapsınlar beim bu yıldan zerre umudum yok bjk/gs/ts üçlüsünden biri alır gider biz de 4-5 yarışı veririz sivasla o ayrı konu.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #5336 : 08 Ağustos 2021, 13:07:38 »
Barış Alıcı’yı boşverin.
Koreli kardeşim çok başarılı olacak gibi bir his var içimde.

@ETIRYAK,abi beni en çok korkutan ise bu kadro şişkinliği... Adamları göndermeye çalışıyoruz ama gitmiyorlar.Lemos çöpünü gönderiyoruz takım beğenmiyor arkadaş...

Samatta’yı da 1 milyona bile okutsak kârdır.10-12 ismi göndermek lazım ama nasıl göndereceğiz hiç ama hiç bilmiyorum.

İnanılmaz ya gerçekten.Kadro nasıl bu kadar şişti.

Alo ben Emre abin effect. Geyikleri dönerken iyiydi herkes eğleniyordu, şimdi Emre abinin çöplerini temizlemeyle uğraşıyoruz.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5337 : 08 Ağustos 2021, 13:17:21 »
Alo ben Emre abin effect. Geyikleri dönerken iyiydi herkes eğleniyordu, şimdi Emre abinin çöplerini temizlemeyle uğraşıyoruz.

aslinda bu da haksizlik. Bence Emre basariliydi kendi gorev taniminda. Hoca seciminde Emre nin Erol u istemedigini biliyoruz.
Ama menajer olarak geregini yapti.

Asil sikinti yine yonetimsel. Bu planlamayi verdigin adamlari hersene degistirmen asil sorun. Her geleninde yeni fikri ve felsefesi olmasi. Yani gercekten plansizligin en basarili ornegi Fenerbahcedir. Biri 4-4-3 biri 3-5-2 biri 4-4-2 oynayacagim diyor is karisiyor.

Senin getirdigin Hoca-Menajer vs de ayni ekolun devami olmali ki bir onceki senenin az da olsa kazanimlari cop olmasin. Su anda yasadigimiz gibi. Kadro disi biraktiklarinin yarisi rakiplerinde sure alabilir (caner-sinan-tiam....) Demek ki mesele sadece oyuncu kaynakli degil.

En buyuk ornegi Caulker degil mi???? yani akla yatkin bir tane aciklama bulamazsin Caulker rezaleti icin.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #5338 : 08 Ağustos 2021, 13:32:03 »
Baskette djordevice demedigi kalmadı insanların burada tutup vitora güvenelim.

Basketbolda Djordjevic tercihini beğenmeyip, Vitor'a güvenelim diyen biri olarak buna cevap vereyim;

Basketbol ve futbol şubeleri arasında dağlar kadar fark var. Obradovic'in 7 yıllık döneminde basketbol takımı Avrupa'nın en iyi 2-3 takımından biriyken, futbol takımı o süreçte Avrupa kelimesini unutmuştu. Basketbolda Avrupa'nın en büyük kupasını alırken, futbolda burun kıvrılan TR kupasını dahi alamadın.

İki şubenin durumunu aynı değerde görüp hoca değerlendirmesi mi yapılır abi?

Basketbolda zaten bir düzenin vardı. En iyisini elinde tutamadın, üzüldük, kızdık. Yerine Igor'u getirdin, adam bir şekilde geçiş sürecini her şeye rağmen atlattı. Herkesin sezon başında 'tamamdır' dediği çeyrek final biletini kaptı. Pao gibi çorbaya dönmedin, bir şekilde ama öyle ama böyle ilk şoku atlattın. Ardından yaşanan süreç ortada tekrar aynı konulara girmeye gerek yok. Yaşanan saçmalıklarından ardından şubeyi tutup istikrarsızlık abidesi Djordjevic'e emanet ediyorsan insanlar demediğini bırakmaz. Djordjevic, başarılı olur mu olmaz mı, onu zaman gösterecek.

Futbol takımında Vitor'a kredi vermek zorundayız. Vitor'un aldığı takımın hali ortada. Sanki son 8 yılda 5 şampiyonluk yaşadık, Avrupa'da fırtına gibi estik, herkes de kapımızda kuyruk oldu, biz de tuttuk Vitor'u getirdik gibi yazmanın anlamı yok.

Fenerbahçe Galatasaray'ı, Galatasaray da Fenerbahçe'yi o kadar kompleks yapmış durumdaki, başarılı olmak yerine rakibinin başarısızlıklarıyla mutlu oldukları için bu da Beşiktaş'ın inanılmaz işine geliyor. Fenerbahçe taraftarı sabırlı olursa (bir aksilik olmaz) Vitor bu takımı şampiyon yapar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5339 : 08 Ağustos 2021, 14:12:32 »
aslinda bu da haksizlik. Bence Emre basariliydi kendi gorev taniminda. Hoca seciminde Emre nin Erol u istemedigini biliyoruz.
Ama menajer olarak geregini yapti.

Asil sikinti yine yonetimsel. Bu planlamayi verdigin adamlari hersene degistirmen asil sorun. Her geleninde yeni fikri ve felsefesi olmasi. Yani gercekten plansizligin en basarili ornegi Fenerbahcedir. Biri 4-4-3 biri 3-5-2 biri 4-4-2 oynayacagim diyor is karisiyor.

Senin getirdigin Hoca-Menajer vs de ayni ekolun devami olmali ki bir onceki senenin az da olsa kazanimlari cop olmasin. Su anda yasadigimiz gibi. Kadro disi biraktiklarinin yarisi rakiplerinde sure alabilir (caner-sinan-tiam....) Demek ki mesele sadece oyuncu kaynakli degil.

En buyuk ornegi Caulker degil mi???? yani akla yatkin bir tane aciklama bulamazsin Caulker rezaleti icin.
Ben yazacaktım sen yazmışsın abi Emre'nin çoğu transferi başarılıydı burada önemli olan hocanın sistemde oyuncuyu parlatmasıydı Erol eline yüzüne bulaştırdı iç sahada Göztepe, Gençler, Antalya'dan 1 puan aldı bu takım Malatya'dan 3 yedi Emre başkana gidip Galatasaray maçı sonrası kovalım demiş başkan tereddütte kalmış hatta Emre'nin istifa mevzuları çıkmıştı hatırlarsınız