Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304819 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5430 : 16 Ağustos 2021, 19:12:44 »
Sörloth'un menajeri çok yakın tanıdığım bir abime şunu söylemiş , Avrupa'nın üst sıra takımlarından teklif bekliyoruz eğer onlar olmazsa Fenerbahçe'ye sıcak bakıyoruz.

@ZorluMurat

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5431 : 17 Ağustos 2021, 01:42:21 »
bakambu transferi bitti deniliyor yani ben tam olarak anlam veremedim bu işe.santrfor olarak alındıysa direkt olmaz yani,gelecek olan forvetin arkasında ya da yanında oynayacaksa çok iş yapar ama bu sefer pelkas-irfan-mesut üçlüsünü ne yapacağız? 5 milyon dolar istiyomuş bizden yüksek maliyetli de bi transfer umarım doğru yönetiriz süreci.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5432 : 17 Ağustos 2021, 01:43:55 »
bakambu transferi bitti deniliyor yani ben tam olarak anlam veremedim bu işe.santrfor olarak alındıysa direkt olmaz yani,gelecek olan forvetin arkasında ya da yanında oynayacaksa çok iş yapar ama bu sefer pelkas-irfan-mesut üçlüsünü ne yapacağız? 5 milyon dolar istiyomuş bizden yüksek maliyetli de bi transfer umarım doğru yönetiriz süreci.

rezalet perde 2
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #5433 : 17 Ağustos 2021, 01:56:10 »
Bakambu artık baya baya santrafor ki bence hocanın oynatmak istediği sisteme çok daha uygun. Pivot santrafordan ziyade bize çabuk hızlı defans arkasına koşular yapan hareketli bir oyuncuya ihtiyacımız var Vitor'un oynatmak istediği sistemde

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5434 : 17 Ağustos 2021, 05:07:16 »
Bakambu'nun Valencia'dan farkı ne? Ben Dembele'yi bile istemezken ne Bakambu'su.

Lâzım olan tek isim Sörloth. Şampiyonluğa direkt etki edecek tek isim Sörloth. Varsa Sörloth yoksa Sörloth. Benim için dağ-taş Sörloth.

Avrupa'daki büyük takımlardan teklif alacağına da hiç ihtimal vermiyorum. Leipzig kariyeri ortada, Leipzig ayarında bir takım bile teklif vermeyecektir. Evet elde golcü yok ama bence son güne kadar bekleyelim, Sörloth bize kalacak inanıyorum buna.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5435 : 17 Ağustos 2021, 05:14:38 »
Leipzig istiyor ki ''birileri teklif yapsın 15-20 milyona okutalım''. Lazio-Marsilya-Atalanta-Newcastle-Real Sociedad gibi takımların kalibresinde olan bir takım 15-20 versin diye bekliyorlar ama o takımlar Sörloth'un Leipzig kariyer kağıdına baktığında 15-20 vermezler.

Leipzig bakacak bonservisi ile alan yok, mecburen transferin son günlerinde bize kiralayacaklar. Santrafor bölgesini Valencia ile idare edelim, milli maç arasında Sörloth işini bitirmiş oluruz. Bakambu-Dembele gibi maceralara gerek yok, Sörloth bizi şampiyon yapar.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5436 : 17 Ağustos 2021, 07:14:32 »
Leipzig istiyor ki ''birileri teklif yapsın 15-20 milyona okutalım''. Lazio-Marsilya-Atalanta-Newcastle-Real Sociedad gibi takımların kalibresinde olan bir takım 15-20 versin diye bekliyorlar ama o takımlar Sörloth'un Leipzig kariyer kağıdına baktığında 15-20 vermezler.

Leipzig bakacak bonservisi ile alan yok, mecburen transferin son günlerinde bize kiralayacaklar. Santrafor bölgesini Valencia ile idare edelim, milli maç arasında Sörloth işini bitirmiş oluruz. Bakambu-Dembele gibi maceralara gerek yok, Sörloth bizi şampiyon yapar.

bizdeki şansla transferin son gününde birisi alır Sörloth u, bize de başkasını alacak süre kalmaz.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5437 : 17 Ağustos 2021, 10:21:02 »
Bakambu'nun Valencia'dan farkı ne? Ben Dembele'yi bile istemezken ne Bakambu'su.

Lâzım olan tek isim Sörloth. Şampiyonluğa direkt etki edecek tek isim Sörloth. Varsa Sörloth yoksa Sörloth. Benim için dağ-taş Sörloth.

Avrupa'daki büyük takımlardan teklif alacağına da hiç ihtimal vermiyorum. Leipzig kariyeri ortada, Leipzig ayarında bir takım bile teklif vermeyecektir. Evet elde golcü yok ama bence son güne kadar bekleyelim, Sörloth bize kalacak inanıyorum buna.
Hiç umudum yok. Bekleyip bekleyip yine bir Samatta patlatabilirler. Millet bathusayi getiriyor. son yıllarda forvet dedin mi tartışmasız Beşiktaş. Adamlar kimin peşine düşüyorsa onu almak lazım. Yoksa bizden bir köy olmaz.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #5438 : 17 Ağustos 2021, 11:12:22 »
Sörloth'un fiziği, hızı ve gol vuruşlarının kalitesi ortada, bir daha o sezonki seviyesine çıkar mı bilemem tabi. Yalnız daha önemli olan bir şey var, belli ki adam buraya dönmek istemiyor. Kız arkadaşı da bizimkilerin instagramdaki klasik 'come to FB' mesajlarıyla defalarca dalga geçti. Daha fazla zorlamanın anlamı yok, transfer döneminin sonuna kadar bekleyerek yeni bir Samatta hatta Ademi getirmek zorunda kalabilirler. Şu ana kadar yaptıkları transferlere bakınca Bakambu seviye olarak yönetimin vizyonunun üzerinde, daha iyisini getirmeleri çok zor. Bu arada pek konuşulmuyor ama sol kanat transferi de çok önemli, bakalım onu ne yapacaklar.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #5439 : 17 Ağustos 2021, 11:19:02 »

Ben de bu kafadayım.Hiç macera aramaya gerek yok Trabzon'daki performansına yakın bi Sörloth bizi 1 2 gömlek üste taşır.Tokenlarla kaynak da yarattık artık bu kadar başarısızlığın üzerine paraya kıyacaksın getireceksin bu adamı.Rakip getirebilceği en iyi 3 5 forvetten birini getirmiş üstelik.
Ads maçında Mesut çok güzel koşular yaptı paslar da geldi ama hep 1 adım gerisine attılar.Belki Mesut topu taşıyamazdı ceza sahasına kadar ama pası atan Mesut topu alan Sörloth olursa bu koşulardan çok can yakarız bence.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5440 : 17 Ağustos 2021, 12:05:33 »
Hiç umudum yok. Bekleyip bekleyip yine bir Samatta patlatabilirler. Millet bathusayi getiriyor. son yıllarda forvet dedin mi tartışmasız Beşiktaş. Adamlar kimin peşine düşüyorsa onu almak lazım. Yoksa bizden bir köy olmaz.
Kıskandığımdan ya da bok atmak niyetinde olduğumdan değil ama biz de Moses ı getirmiştik ama beklentiler ve gelen çok farklı oldu. Dediğin gibi son yıllarda getirdiği forvetler muazzam işler yapsa da bu gelen de aynı etki olacak diye de bir kural yok.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5441 : 17 Ağustos 2021, 12:06:01 »

Aynen .... bu isin sonu da belli cok gaza gelmemek lazim bu sene de....
Bence bu senenin en son sicmasi Ozan i Besiktasa verip gelecek 8-10 senelerini kurtarmak olur...

Gecen senenin en iyi oyuncularindan biriydi Ozan... Eldeki degeri bile cop yapiyoruz... Gram akil yok bu yonetimde...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5442 : 17 Ağustos 2021, 12:52:46 »
Batsuhai bize gelirse sicar bjk de harikalar yaratir samatta iyi forvet olmayabilir onun icin konusmuyorum ama sorunu birazda bizde aramak gerekir.

Ozan iyi futbolcu ama duygusal vitor adini duydugumda fb kariyerinin bittigini dusundum

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5443 : 17 Ağustos 2021, 12:59:31 »
Beşiktaş bizden iyi konumda kasaya para koydu.Doğal bu transferler.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5444 : 17 Ağustos 2021, 15:26:45 »
Mehmet Demirkol; Fenerbahçe çarşamba günü (yarın) bir forvet açıklayacak. Bu isim Sørloth ve Bakambu değil.