Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304763 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5460 : 17 Ağustos 2021, 18:02:08 »
twitterda bu yazın yıldızı lake of tears bakambu için külliyen yalan demiş.

Sevindim.... iyice geri zekali diyecektim yonetime... Sakin yanlis anlasilmasin ben oyuncunun kalitesinden bagimsiz yaziyorum bunu.

Sorloth ve Vedat birbirine yakin tipte oyuncular. Keza bir kac benzer isimde cikti. Ama Bakambu, cok alakasiz bir oyuncu. Oyun tarzi farkli, oyuna katacagi farkli vs...

Onca zaman Sorloth diyip tamamen alakasiz profil gelirse o zaman da sorarsin ne perhizi bu diye? Kim yapiyor bu planlamayi, plani ne bu herifin diye sorgulaman gerekir.

Sonucta bir kursunumuz var onuda gereksiz harcarlarsa yazik olur....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5461 : 17 Ağustos 2021, 18:05:30 »
Sörloth'u istemiyorum. İstememe nedenim adamı beğenmemem değil, adamın burayı ve bizi istememesi.

Beni de rahatsiz ediyor ama bizim aradigimiz profil, benim de aklima yatan profil bu.... Bence zaten o olmadi.

Felipe Caicedo ya da Dembele aciklanmasini bekliyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #5462 : 17 Ağustos 2021, 19:06:45 »
Minimum 10 oyunucyu göndermek lazım, hala almaya uğraşıyoruz. Çek bi forvet de şu gitmesi gerekenleri gönder be başkan.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5463 : 17 Ağustos 2021, 19:53:56 »
yarın açıklanması beklenen forvet için yine çok yüksek beklentiler oluştu herkes mitrovic dembele vs bekliyor yarın ama bu isimler başkanın bahsettiği 1-8 eylül arası düşer bize anca.yarın gelecek olan isim alternatiflerden biri olur bence mesela şu çinde konuşulan bi forvet vardı ricardo lopes mi neydi onun gibi.
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2021, 19:54:05 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5464 : 17 Ağustos 2021, 20:37:57 »
yarın açıklanması beklenen forvet için yine çok yüksek beklentiler oluştu herkes mitrovic dembele vs bekliyor yarın ama bu isimler başkanın bahsettiği 1-8 eylül arası düşer bize anca.yarın gelecek olan isim alternatiflerden biri olur bence mesela şu çinde konuşulan bi forvet vardı ricardo lopes mi neydi onun gibi.
Bence de Ricardo Lopes’i alacaklar.

Umarım Dembele olur ama pek olacağını sanmıyorum.

Vitor hocam angut bile alsa arkasındayım.Bundan sonra tamamen kendisine itaat ediyorum futbol konusunda  :D ;D :D

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5465 : 17 Ağustos 2021, 22:02:15 »
Ahmet Ercanlar: "Yarın bence bir isim açıklanmaz. Golcü çok sürpriz bir isim olabilir. Hiç konuşulmayan biri. Ama Avrupa ya da Çin'den değil."

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5466 : 17 Ağustos 2021, 22:04:01 »
Higuain h.o :D

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #5467 : 18 Ağustos 2021, 10:49:08 »
Bence de Ricardo Lopes’i alacaklar.

Umarım Dembele olur ama pek olacağını sanmıyorum.

Vitor hocam angut bile alsa arkasındayım.Bundan sonra tamamen kendisine itaat ediyorum futbol konusunda  :D ;D :D

Ricardo Lopes'i lake of tears yalanladı tıpkı Bakambu gibi. Bu lake of tears hesabı bilindiği gibi yönetim eliyle yönlendirilen bir hesap.

Bu arada millet Batshuayi övüyor ama onun da son 2-3 sezon istatistiklerine bakan yok sanırım. Kime gittiyse yerlerde süründü resmen.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5468 : 18 Ağustos 2021, 11:29:38 »
Ricardo Lopes'i lake of tears yalanladı tıpkı Bakambu gibi. Bu lake of tears hesabı bilindiği gibi yönetim eliyle yönlendirilen bir hesap.

Bu arada millet Batshuayi övüyor ama onun da son 2-3 sezon istatistiklerine bakan yok sanırım. Kime gittiyse yerlerde süründü resmen.
Batshuayi için hem olumlu hem olumsuz aşırı yorumlar yapılıyor Aboubakar'dan daha iyi ama onun kadar katkı verir mi şüpheli çok farklı oyuncular.
İstatistik pekte önemli değil bizim lig için örnekleri Gomez, Sörloth, Aboubakar vs dün Emre Özcan ve Orhan Uluca'yı dinledim mesela onlarda sorunsuz değil özellikle bağlantılı oyununda sıkıntılı dediler ama çok mobil Texeira ile uyum sağlarsa 15-20 atabilir dediler

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5469 : 18 Ağustos 2021, 12:23:39 »
Ozan'ın Watford'a transferinde konuşulan zorunlu satın alma opsiyonu bir tek bana mı saçma geliyor ? İngiliz kulübü bu adamlar FFP gibi dertleri de yok ki zorunlu satın alma ile oyuncu alsınlar. Para bok gibi adamlarda zaten Ozan'a verecekleri 8-10 bunlar için çerez parası. Adamlar belli ki Ozan'a konuşulan 8-10 civarı bir parayı vermek istemiyor. Garanti performans alacaklarına inansalar gözlerini kırpmadan verirlerdi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5470 : 18 Ağustos 2021, 12:46:34 »
Volkan Demir: Watford, Ozan Tufan'ı 1 yıllığına kiralamak için 500 bin Euro önerirken, sözleşmeye 7.5 milyon Euro zorunlu satın alma maddesi koymayı kabul etti.

Dedikleri pek tutmaz ama bakalım
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2021, 12:47:52 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5471 : 18 Ağustos 2021, 14:58:12 »
Fenerbahçe, Salomon Rondon ile anlaşmaya vardı!

(Goal - Kore)

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #5472 : 18 Ağustos 2021, 14:59:36 »

(Goal - Kore)

tam bir vizyon transferi

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #5473 : 18 Ağustos 2021, 16:25:48 »

(Goal - Kore)
İngiltere'de iken tarzını Türkiye ligine çok uygun bulurdum bize gelmesini istiyordum ama İngiltere'de iken işte 3 sene çinde oynadıkta  sonra ne yapar bilemedim

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5474 : 18 Ağustos 2021, 16:48:08 »
İngiltere'de iken tarzını Türkiye ligine çok uygun bulurdum bize gelmesini istiyordum ama İngiltere'de iken işte 3 sene çinde oynadıkta  sonra ne yapar bilemedim
Düşüşte diyen çok Asya kulüplerini izleyen scoutluk yapan bir eleman var en iyi o bilir yazmasını bekliyorum https://twitter.com/alicankutlu_/with_replies
ama deminde Ahmet Ercanlar yalanlamış Rondon'u hatta şöyle demiş pazartesi Sörloth bitti açıklanacak diye haber geldi 1-2 gündür biten golcü ismi oydu salı ise olumsuz sonuçlandı şuan Kuzey Amerika'dan bir golcüye ilgi var demiş