Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305366 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5520 : 20 Ağustos 2021, 23:35:32 »

Bu arada Pelkas muhabbeti dönmüş, ben olsam 12 milyon euroya dahi Pelkas'ı satmam. Zira o paraya Pelkas etkisi yapabilecek birini bulamayız. 17-18'den aşağı değil gözümde şu an Pelkas'ın bizim için değeri.

Abi 5milyar TL borç var. 1.5m Euro'ya aldığın oyuncudan, 1yılda 10milyon Euro kâr etme imkanının varken satmamak çok büyük lüks. Benzer örnek sayılır mı bilmiyorum ama zamanında Aziz 10milyon Euro'ya Stoch'u satmamıştı, sonucunu hep beraber gördük. Ayrıca bu sene Ffp sorunumuz var. A. Koç'un açıklamalarından sonra bu yazdıklarım havada kalıyor ama eserini bulan her oyuncu sayılmalı. Heleki bizim gibi borç batağında olan kulüp için.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #5521 : 20 Ağustos 2021, 23:43:42 »
... uefa listesi için yada Samatta'ya uefada lisans çıkaracağız :D
Samatta'ya Ffp yüzünden lisans çıkaramıyoruz galiba. Malum satın alma opsiyonu bu sene devreye girdi, 6m Euro açık var sadece Ondan. Burak ve Kim için de bir miktar bonservis ödendi. Sattığın kadar alacaksın durumunu nasıl aşacaklar bilemiyorum. Şimdiye kadarki satış&kiralıklardan -duyumlara göre- max. 4-5 civarı para geldi. Hala açık var. Daha da önemlisi gidecek oyuncuları bekliyorsak, UEFA listesi tam kaos olur. Caner, Zanka,Lemos,Dirar,Thiam,Sinan,Perotti resmen gidecekler + Samatta belki de Sosa ve Novak.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5522 : 20 Ağustos 2021, 23:47:25 »
Abi 5milyar TL borç var. 1.5m Euro'ya aldığın oyuncudan, 1yılda 10milyon Euro kâr etme imkanının varken satmamak çok büyük lüks. Benzer örnek sayılır mı bilmiyorum ama zamanında Aziz 10milyon Euro'ya Stoch'u satmamıştı, sonucunu hep beraber gördük. Ayrıca bu sene Ffp sorunumuz var. A. Koç'un açıklamalarından sonra bu yazdıklarım havada kalıyor ama eserini bulan her oyuncu sayılmalı. Heleki bizim gibi borç batağında olan kulüp için.
Aynen öyle.Kulüp borç batağında ve buradan çıkmanın tek yolu şampiyon olmakta değil.İşin kötü tarafı şampiyon olan takım şampiyonlar ligi gazıyla veteran oyunculara daha çok yıllık ücret veriyor ve getirisi olmadığı için daha çok zarara uğruyor.

GS Falcao’yu bu mantıkla getirdi ama ellerinde çok fena şekilde patladı.BJK bu kafada gidiyor ama şampiyon olmamaları durumunda batmaya müsait yapıdalar.

BJK şampiyon olsa bile şampiyonlar liginden elde ettikleri gelir futbolcuların yıllık ücretleri bile etmiyordur...

Anlayacağınız futbolcu satmak şart ve ülke futbolunda bunu son yıllarda yapan tek takım biz olmak üzereyiz.Bizim sorunumuz ne? Kronikleşmiş başarısızlık ve birden fazla tutmayan transferler...
Her sene transfer,transfer ve transfer.En azından bundan vazgeçtik.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5523 : 20 Ağustos 2021, 23:51:42 »
Samatta'ya Ffp yüzünden lisans çıkaramıyoruz galiba. Malum satın alma opsiyonu bu sene devreye girdi, 6m Euro açık var sadece Ondan. Burak ve Kim için de bir miktar bonservis ödendi. Sattığın kadar alacaksın durumunu nasıl aşacaklar bilemiyorum. Şimdiye kadarki satış&kiralıklardan -duyumlara göre- max. 4-5 civarı para geldi. Hala açık var. Daha da önemlisi gidecek oyuncuları bekliyorsak, UEFA listesi tam kaos olur. Caner, Zanka,Lemos,Dirar,Thiam,Sinan,Perotti resmen gidecekler + Samatta belki de Sosa ve Novak.
Evet satın alma bu sene geçerli olduğu için yazamadık şuan dediğiniz gibi 4-5 girdiyse -4 falan içerdeyiz Burak yazılmasa da olur lig ve kupada süre alır ama Kim şart onun için Thiam ve Zanka'nın satışları önemli eğer Samatta giderse müthiş olur Novak ise satılmaz hem sol stoper hemde kanat yedeği şuan Sosa'dan para kazanma şansımız yok Pereira'da tutuyor diyorlar çünkü oyun kurucu olarak alternatifsiz görüyormuş takımı
Ben şöyle bakıyorum hocam 3 kesin transferin en az acelesi olan orta saha gerekirse uefada gruplara yazılmaz ama sol kanat ve forvet şart benim tahminim gelecek oyuncular kiralık olacak seneye satın alma opsiyonu olacak umarım yetiştirirler
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2021, 23:58:45 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5524 : 21 Ağustos 2021, 13:47:51 »
Fenerbahçe, Valencia ve Watford, Keita Balde ile ilgileniyor.

(@DiMarzio)

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5525 : 21 Ağustos 2021, 21:37:57 »
Zorunlu Açıklama

Bu akşam saatlerinde gündeme düşen “Fenerbahçe, Sörloth'u 15 milyon Euro'luk zorunlu satın alma maddesiyle kiralamak için Leipzig'le anlaştı. Her an imza atılabileceği öğrenildi.” haberi doğru değildir.

Taraftarımızdan ricamız bu haberi dikkate almamalarıdır.

Haberi yapan Aygün Özipek yanlış görmediysem en az 7-8 senedir takip ederim 1 tane tutan haberi yok

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5526 : 21 Ağustos 2021, 23:03:38 »
Berna Gözbaşı: "Senegal Millî Takım oyuncusu Mame Baba Thiam Kayserimiz'e transfer oldu."
en kötü 1 milyon aldıysak iyi olur

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5527 : 22 Ağustos 2021, 00:42:49 »
yagosabuncuoglu
·
26d
Fenerbahçe, Arsenal forması giyen Sead Kolasinac’ı kadrosuna katmak üzere. Prosedürler tamamlanıyor.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5528 : 22 Ağustos 2021, 00:50:03 »
Berna Gözbaşı: "Senegal Millî Takım oyuncusu Mame Baba Thiam Kayserimiz'e transfer oldu."
en kötü 1 milyon aldıysak iyi olur
caulker için de kayseri haberleri vardı maaşın yarısını biz ödeyecekmişiz sanırım

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5529 : 22 Ağustos 2021, 00:50:21 »
@justpasmanika

kolasinac hamlesi ile sol stopere de bir alternatif transfer yapmış olduk aslında. szalai'nin cezalı olduğu maçlarda sol stoper kolasinac olur. böylelikle novak'tan çıkarak maaş dengesinde rahatlama yaşarız

Demin twitterda denk geldim ben pek olası görmesem de mantıksızda değil aslında

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5530 : 22 Ağustos 2021, 00:53:33 »
caulker için de kayseri haberleri vardı maaşın yarısını biz ödeyecekmişiz sanırım
evet başkan sağolsun :D

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5531 : 22 Ağustos 2021, 00:55:02 »
@justpasmanika

kolasinac hamlesi ile sol stopere de bir alternatif transfer yapmış olduk aslında. szalai'nin cezalı olduğu maçlarda sol stoper kolasinac olur. böylelikle novak'tan çıkarak maaş dengesinde rahatlama yaşarız

Demin twitterda denk geldim ben pek olası görmesem de mantıksızda değil aslında
çok saçma değil mi novak giderse kolasinac sol stoperde oynayacağı zaman yine ferdi mi geçecek beke elde 1 sol bek var diye transfer yapıyoruz ama bu sefer de diğerini yolluyoruz mantıksız geldi bana.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5532 : 22 Ağustos 2021, 01:00:12 »
çok saçma değil mi novak giderse kolasinac sol stoperde oynayacağı zaman yine ferdi mi geçecek beke elde 1 sol bek var diye transfer yapıyoruz ama bu sefer de diğerini yolluyoruz mantıksız geldi bana.
ben kesip aldığım için saçma geldi muhtemelen oraya burak ve çağatay'ı koyacağımızı yazmış eleman bugün 1-2 kişi daha burak kapacak solda oynar dedi ben zaten novağın gideceğine de ihtimal vermiyorum teklifte yok ücretide fazla
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2021, 01:00:57 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5533 : 22 Ağustos 2021, 11:18:43 »

Seneye yeni hoca değerlendirir
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5534 : 22 Ağustos 2021, 11:19:50 »
ben kesip aldığım için saçma geldi muhtemelen oraya burak ve çağatay'ı koyacağımızı yazmış eleman bugün 1-2 kişi daha burak kapacak solda oynar dedi ben zaten novağın gideceğine de ihtimal vermiyorum teklifte yok ücretide fazla

Burak Kapacak tan cok umutlu herkes. Şans bulur umarım..
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....