Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304787 defa)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5940 : 07 Eylül 2021, 12:49:31 »
caulker i saymazsak 14 yabanci oldu kadroda.
Simdi gelecek diye konusulan oyuncular sizce gercekci mi? Eger gercekciyse kim gider takimdan???
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5941 : 07 Eylül 2021, 13:18:35 »
Kendisi bir rüya şu an ama ismi geçiyor işte, Ryan Sessegnon. Getirebilsek ligin içinden geçer sol kanatta, paramparça yapar. Hadi be Başkan, kirala şu çocuğu. Bak BJK kimleri kiralayıp getirdi, sen de bize getir şu çocuğu.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5942 : 07 Eylül 2021, 13:19:32 »
Simdi gelecek diye konusulan oyuncular sizce gercekci mi? Eger gercekciyse kim gider takimdan???

Zajc ya da Sosa.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5943 : 07 Eylül 2021, 13:22:40 »
Kasımpaşa Sinan'ı istiyormuş. Olur da Sinan bey gitmek isterse Yusuf Erdoğan ile takas nasıl olur sizce ? Kimler kimler 3 büyüklerde oynamışken Yusuf'un bu yaşa kadar oynamaması hep garibime gitmiştir.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #5944 : 07 Eylül 2021, 13:23:19 »

Ekleme yapmak istediğimiz doğrudur da kim gidecek hakikatten ses seda çıkmıyor.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #5945 : 07 Eylül 2021, 13:25:56 »
Hocaya tek soru hakkım olsa savunma transferi isteyip istemediğini sorardım. 50-60 maç oynayacağımız sezonda oynatmaya çalıştığı sistemde savunma hattının firesiz oynaması mümkün gözükmüyor. O yüzden hocanın kesinlikle transfer istediğini düşünüyorum. Umarım bu durum yönetimin tasarrufu değildir. Hoca istemiyorsa bir bildiği vardır der konu benim için kapanır  :D

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #5946 : 08 Eylül 2021, 09:43:53 »
Crespo,anlatıldığı kadarıyla sert ve dayanıklılığı yüksek bir oyuncu,ikili mücadelelerde sağlammış. Net olarak Gustavo yedeği olarak düşünmesekte Gustavo yokluğunda orta sahadaki sertlik ve top kapma eksikliğini kapatabilecek bir profil gibi. İnşallah öyledir  :)

Stoperde sayısal eksiklik devam ediyor. Novak ya da Nazım devşirerek olacak iş değil. Sağ ve sol stoperde devşirme adamın oynaması önündeki kanat bekleri de olumsuz etkiler.Yarın bir gün Szalai cezalı olur yerine Novak oynarsa Ferdi de o maç çok sırıtır. 2.ihtimal Crespo iyi çıkarsa Gustavo sol stopere geçer Crespo 6 oynar. Gustavo merkezde kötü ancak yanında Kim varken sol stoperi kıvırır bence.

Bustos işi yattı. Bugün oyuncu alırsak sol kanat beke savunma yönü iyi bir oyuncu alırız bence. Savunma yönü sağlam sol kenar alırsak olası stoper eksikliğinde rahatça 4lü sisteme de geçebiliriz elimizi rahatlatır.

Ya da bütün bu fikirler bir yana; bir Emir Ortakaya sürprizi gelir mi Vitor'dan ? U19 takımında göze çarpıyormuş baya.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2021, 09:49:34 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5947 : 08 Eylül 2021, 19:15:49 »
Yine sol kanat almadik :)) hayir dert ettigimden degil ama 3 senede 1 sol kanat gelmedi. Ama gobege yine transfer yapabildik 😄😄😄

Ve forveti ilk 4 hafta ovmesin kimse lutfen (ozellikle @smith)... hatta hep beraber elestirelim... bir samatta faciasi daha yasanmasin 🙂

Neyse ... transfer bitti simdi takim oyunu izlemeye devam etmek tek dilegimiz
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #5948 : 08 Eylül 2021, 19:49:14 »
Yine sol kanat almadik :)) hayir dert ettigimden degil ama 3 senede 1 sol kanat gelmedi. Ama gobege yine transfer yapabildik 😄😄😄

Ve forveti ilk 4 hafta ovmesin kimse lutfen (ozellikle @smith)... hatta hep beraber elestirelim... bir samatta faciasi daha yasanmasin 🙂

Neyse ... transfer bitti simdi takim oyunu izlemeye devam etmek tek dilegimiz

Aslında ilk bakışta ortasaha tandaslı bu kadar oyuncu alınması biraz garip gibi gelse de, Vitor Hocam'ın geçen haftalarda basın toplantısında yaptığı açıklamalar, bunun nedenini açıklıyor. Üçlü oynarken savunmanın önündeki oyuncuyu da sistem içinde stoper gibi kullandığını söylemişti.

Gustavo'yu sadece savunmanın önündeki ortasaha olarak değil, gerektiğinde stoper olarak kullanabileceğini de biliyoruz. Rotasyon içinde bunu da yaptı. Crespo'nun da zaman zaman solda oynayabileceğine dair haberler var. Bu mantıkla bakıldığında alınan oyuncuları sadece tek bir pozisyonla değerlendirmek biraz yanlış olur. Vitor, çok yönlü kullanacak oyuncuları bu belli zaten.

Şunu da unutmamak lazım, önümüzdeki sezon kontratı bitecek ya da elden çıkartılacak oyuncular da olacak. Uzun vadeli bu tip transferler mantıklı. En azından hocanın tarzına ve sistemine de doğrudan adapte olacaklar, vakit kaybı olmayacak.

Vitor'un Mert Hakan'ı çok düşünmediği söyleniyor, ne kadar doğru bilemem, illa kullanacaktır ama ana rotasyonunda yer alır mı bilinmez. İrfan Can çok klas topçu tartışılmaz ama sakatlık sorunu olduğu da bir gerçek. Tüm sezon ona bel bağlanmasını ben de doğru bulmuyorum. Keza Mesut'un durumunu da biliyoruz. Mesut'a da tek başına güvenip yola çıkılmaz. Böyle bakınca yapılan transferlerin çok da absürt olmadığını söyleyebiliriz.

Hücum hattına yapılan takviyeler özellikle 2-1'e ve doğrudan 3'e çok uygun. Ben açıkçası uzun yıllar sonra ilk defa bir sistem üzerine transferler yaptığımızı düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2021, 19:50:08 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5949 : 08 Eylül 2021, 20:54:54 »
Sinan Gümüş ve Murat Sağlam'ın lisansları çıkmış

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5950 : 08 Eylül 2021, 21:02:12 »
Yusuf Erdoğan ismi geçiyor ama ne kadar doğru bilmiyorum şuan 35 kişilik kota doldu

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #5951 : 08 Eylül 2021, 21:06:23 »
Yusuf Erdoğan ismi geçiyor ama ne kadar doğru bilmiyorum şuan 35 kişilik kota doldu
[/qu
Aslında ilk bakışta ortasaha tandaslı bu kadar oyuncu alınması biraz garip gibi gelse de, Vitor Hocam'ın geçen haftalarda basın toplantısında yaptığı açıklamalar, bunun nedenini açıklıyor. Üçlü oynarken savunmanın önündeki oyuncuyu da sistem içinde stoper gibi kullandığını söylemişti.

Gustavo'yu sadece savunmanın önündeki ortasaha olarak değil, gerektiğinde stoper olarak kullanabileceğini de biliyoruz. Rotasyon içinde bunu da yaptı. Crespo'nun da zaman zaman solda oynayabileceğine dair haberler var. Bu mantıkla bakıldığında alınan oyuncuları sadece tek bir pozisyonla değerlendirmek biraz yanlış olur. Vitor, çok yönlü kullanacak oyuncuları bu belli zaten.

Şunu da unutmamak lazım, önümüzdeki sezon kontratı bitecek ya da elden çıkartılacak oyuncular da olacak. Uzun vadeli bu tip transferler mantıklı. En azından hocanın tarzına ve sistemine de doğrudan adapte olacaklar, vakit kaybı olmayacak.

Vitor'un Mert Hakan'ı çok düşünmediği söyleniyor, ne kadar doğru bilemem, illa kullanacaktır ama ana rotasyonunda yer alır mı bilinmez. İrfan Can çok klas topçu tartışılmaz ama sakatlık sorunu olduğu da bir gerçek. Tüm sezon ona bel bağlanmasını ben de doğru bulmuyorum. Keza Mesut'un durumunu da biliyoruz. Mesut'a da tek başına güvenip yola çıkılmaz. Böyle bakınca yapılan transferlerin çok da absürt olmadığını söyleyebiliriz.

Hücum hattına yapılan takviyeler özellikle 2-1'e ve doğrudan 3'e çok uygun. Ben açıkçası uzun yıllar sonra ilk defa bir sistem üzerine transferler yaptığımızı düşünüyorum.

Mesut un bizde istediğimiz performansı göstereceğini düşünmüyorum açıkçası.
Katar a satsak güzel olur du, geçen hafta gittiğinde orada kalabilir di.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5952 : 09 Eylül 2021, 00:30:46 »
Antuda transferlerin çoğu fiyasko diyenler var son dakikada.İkinci ücünçü alternatifler diyenler.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2021, 00:31:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #5953 : 09 Eylül 2021, 02:40:07 »
Sinan ya da Samet bana peşinen 2 günlük ceza kesebilirler..

Antuda transferlerin çoğu fiyasko diyenler var son dakikada.İkinci ücünçü alternatifler diyenler.

Tom abi, küfürlü mesaj atmayı sevmiyorum ama zorla ettiriyorsun, Antu'yu da Vitor siksin o zaman. Hatırlanacağı üzere, Vitor daha önce de Beşiktaş ve Galatasaray forumlarını sikmişti.

Sevgili Tom abi, senden rica ediyorum buraya hangi forum olursa olsun, özellikle rakip ve çöp forumlardan okuduğun mesajlar üzerinden bir şey taşıma, sinir bozucu oluyor. İsteyen ve dileyen gitsin orada yazsın, takılsın, Ali Koç'a ve Vitor'a sövsün ama bunları buraya taşımayın.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2021, 02:42:36 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5954 : 09 Eylül 2021, 03:17:16 »
Anlaşıldı değerli admin.