Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304683 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6045 : 10 Ocak 2022, 00:26:21 »
Bence bu alanda en büyük gerzeklik kadro dışı kalmış  Tolgay Arslan çapsızını bir çuval bonservisle transfer etmekti.
Benzia, Meyer'e kıyasla baya baya topçuydu.
abi benzia ilk isabetli şutunu 22.haftada mı ne çekmişti.meyer’in en azından golü falan var bu sene :D ersun’un tolgay aşkını anlamak mümkün değil cidden ya 3.5 milyon verdirdi üstüne serinin bittiği gs maçında 11’de falan başlatmıştı.4 senedir öyle rezaletler yaşadık ki say say bitmez.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6046 : 10 Ocak 2022, 10:11:52 »
abi benzia ilk isabetli şutunu 22.haftada mı ne çekmişti.meyer’in en azından golü falan var bu sene :D ersun’un tolgay aşkını anlamak mümkün değil cidden ya 3.5 milyon verdirdi üstüne serinin bittiği gs maçında 11’de falan başlatmıştı.4 senedir öyle rezaletler yaşadık ki say say bitmez.
Benzia'nın ayağına top yakışıyordu en azından, fazla şans bulamadı zaten, Meyer daha kötü topçu bence:)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6047 : 10 Ocak 2022, 12:14:32 »
Ali koc dönemindeki alinan topçuların %90i Türkiye liginde kume düşmemeye oynayan takimda olsa sivrilmezdi. Bu kadar net söylüyorum. Belki bir elin parmağını geçmeyecek kalitedeki oyuncular disinda kim daha kotu tartışması yapmak yersiz. Hepsi birbirinden vasat, Iskarta,  bildigin çöp adamlar. Onun direkt olarak.vizyonunu yansitiyorlar. Bu zihniyet ve vizyon her sene bir konteyner dolusu copu boşaltıp doldurur. Ne uzar ne kisaliriz onla.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 12:15:11 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6048 : 10 Ocak 2022, 12:35:47 »
Ali koc dönemindeki alinan topçuların %90i Türkiye liginde kume düşmemeye oynayan takimda olsa sivrilmezdi. Bu kadar net söylüyorum. Belki bir elin parmağını geçmeyecek kalitedeki oyuncular disinda kim daha kotu tartışması yapmak yersiz. Hepsi birbirinden vasat, Iskarta,  bildigin çöp adamlar. Onun direkt olarak.vizyonunu yansitiyorlar. Bu zihniyet ve vizyon her sene bir konteyner dolusu copu boşaltıp doldurur. Ne uzar ne kisaliriz onla.

aynen hep piyango pesinde ama amorti bile vurmuyor ... adamakilli is cikaramiyor.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6049 : 10 Ocak 2022, 16:04:42 »
Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City, Allahyar Sayyadmanesh için 5 M € resmi teklif yaptı.

(@yagosabuncuoglu)

Satsınlar yada başka yere yollasınlar bu çocuğu bizde çürür gider

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6050 : 10 Ocak 2022, 19:52:51 »
Ali Koç: "Teknik direktör için yarın birkaç ülkede görüşmeler başlıyor. Bazı hocalar sezon ortasında gelmiyor ancak Haziran'da gelecek teknik direktörün bu döneme rehberlik etmesi gerekiyor."

(Habertürk)

Ali Koç: "Virüs geçirmem hoca belirleme süremizi uzatmadı. Bir takım bir teknik direktörün ayrılığının son gününe kadar hoca aramaz, ben hocamız takımın başında olduğunda başka bir hocayla görüşmem. Bizim yoğurt yiyişimiz böyle."

Ali Koç: "2 haftalık süreçte yeni hocamız belli olabilir."
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 19:58:40 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6051 : 10 Ocak 2022, 20:18:54 »
Ali Koç: "Teknik direktör için yarın birkaç ülkede görüşmeler başlıyor. Bazı hocalar sezon ortasında gelmiyor ancak Haziran'da gelecek teknik direktörün bu döneme rehberlik etmesi gerekiyor."

(Habertürk)

Ali Koç: "Virüs geçirmem hoca belirleme süremizi uzatmadı. Bir takım bir teknik direktörün ayrılığının son gününe kadar hoca aramaz, ben hocamız takımın başında olduğunda başka bir hocayla görüşmem. Bizim yoğurt yiyişimiz böyle."

Bilic'in tazminat işlemleri devam ediyor anlaşılan.

Gelsin iyice eğlenilecek takım oluruz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6052 : 10 Ocak 2022, 21:02:43 »

(Habertürk)

Vitor ayrılalı 21 gün oldu, 2 hafta daha eklersek 5 haftada yeni hocamızı buluyoruz, yoğurt yemesini sevsinler.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 21:02:59 Gönderen: furkan »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #6053 : 10 Ocak 2022, 21:11:53 »

(Habertürk)
!

Şaka gibi açıklama, DAHA YENİ BAŞLAYACAKMIŞ beyefendimiz herkes hoca bitti İstanbula indi derken.. Gülemiyorum artık bile, sövmeye zaten mecalim kalmadı, illallah ettik artık be BEDEN HOCANI DA AL ÇEKTİR GİT artık .anet herif!
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 21:12:57 Gönderen: myildirim »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6054 : 10 Ocak 2022, 21:55:22 »

(Habertürk)

Hala neden antrenör falan bakıyor da kendi birakmiyor. Küfür ettirecekler zorla adama.
Daha ne kadar rezil edecek klubu. Yeter yahu vallahi yeter. Hala plan yapiyor. Bırak git. Düş klubun yakasından.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 21:55:43 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6055 : 12 Ocak 2022, 10:49:59 »
Volkan Demir: “Fenerbahçe’nin A planı artık Jorge Jesus. Başkan Ali Koç, yarın Portekiz’e giderek Jesus’la bir görüşme yapacak.”

Acele etmesin başkan

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6056 : 12 Ocak 2022, 10:55:45 »
Volkan Demir: “Fenerbahçe’nin A planı artık Jorge Jesus. Başkan Ali Koç, yarın Portekiz’e giderek Jesus’la bir görüşme yapacak.”

Acele etmesin başkan

Samet tavirdan belli degil mi? Zaten aceleleri yok gelecek sezon icin hoca ve ekip bakiyorlar.... Yazili aciklama beklemeye gerek yok... Su 6 ay Yilmaz Vural gelsin en azindan egleniriz ... adamin da ruyasi gercek olur.. Halimize bak... :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6057 : 12 Ocak 2022, 11:00:43 »
Samet tavirdan belli degil mi? Zaten aceleleri yok gelecek sezon icin hoca ve ekip bakiyorlar.... Yazili aciklama beklemeye gerek yok... Su 6 ay Yilmaz Vural gelsin en azindan egleniriz ... adamin da ruyasi gercek olur.. Halimize bak... :)
Jesus Brezilya takımlarından biriyle görüşüyordu 15 gün süre istemişti oda kaçar ondan dedim ben :D
Yılmaz Hocam t.direktör olmak için iyi çalışıyor dünde basket maçına gelmiş daha ne yapsın adam :) gelirse Mhy tokatlar kesin Kemal Abi bayılır böyle bir şey olursa

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6058 : 12 Ocak 2022, 11:08:16 »
Abi dediğim gibi şamata takımı olalım.

Mesut içinde Survivor 2022 kapıları kapandı ama Survivor 2023 onun için çok anlamlı olur :) Jorge Jesus olsa ne olmasa ne.Takımda karakterli futbolcu sayısı bir elin parmağını geçmez.Mert Hakan,İrfan gibi futbolcular başımıza yeni Volkanlar olmaya kalkıyor.

Bir de Fenerbahçe'nin en büyük sorunu taraftarı.Bir futbolcuyu öyle bir seviyeye çıkartıyorlar ki;futbolcu tanrısal bir statü kazanıyor.Ama en ufak hatasında futbolcuyu yerin en dibine gönderiyorlar.Taraftarlar baskıyla takımı ve hocayı geriye atıyor.Bizim için şampiyonluk şansının en yüksek olduğu sene geçen seneydi ama onu da kötü hoca seçimiyle elimizin tersiyle geri ittik.Fenerbahçe taraftarı kadar değişken ve takımına zarar veren başka bir taraftar grubu var mı bilmiyorum.

Henry Milano maçında ıslıklandı,dün ise alkışlandı.Ben Henry'i genel olarak severim ve faydalı da bulurum(topa baskı yapmakta çok önemli,koç onun nasıl oynaması gerektiğini belirler).Ama sen bu çocuğa fazla görev yüklersen ve yapmaması gereken işleri beklersen,elbet bu çocukta patlar ve herkesin hedef aldığı bir isim haline döner.Karakteriyle oynasınlar ve kaybetsinler,gram üzülmem ve ayakta alkışlarım.ASVEL maçında da alkışladım,dünkü maçta da alkışladım.Bu TAKIM,TAKIM olmuş dedim.

Futbol takımının kaşar futbolculardan acilen vazgeçmesi gerekiyor.Ve taraftarında beklentiyi iyi ayarlaması gerekiyor.Ali Koç için ise ayrılık zamanı çoktan geldi ve geçti.

Jorge Jesus'u duydum ama pek fazla futbol bilgim olmadığı için nasıl oynatır hiç bilmiyorum.Ha,gelse bile kendi oyununu oynatır mı? Şüpheli.Dolayısıyla,gelen hocadan önce yönetim ve yönetici aklının değiştirilmesi gerekiyor.Hatta bizim maçlara taraftar alınmasın,takımın daha fazla şansı olur :)
FENERBAHÇE

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6059 : 12 Ocak 2022, 12:11:18 »
ben bu devre arasında gelmem diyen hocaları da anlamıyorum.mesela löw..birader iyi hocasın ama 15 senedir yılda 10 maç yönetiyosun,gel sezon sonuna kadar zaten hiçbir beklentisi olmayan takımda sistemini kurmaya başla,kendin de kulüp takımında ritim bul.neymiş dışarıdan izleyecekmiş.o zaman seneye ben hoca olayım 15 senedir dışarıdan izliyorum takımı.parasıyla değil mi bu işler gel geç işte hemen şu takımın başına.ben de başta sezon sonuna kadar beklesin kafasındaydım ama fikrim değişti,çünkü bu takım böyle devam ederse daha da vahim olacak durum.hocanın gelmeme ısrarı varsa aşırı mantıksız bi durum.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2022, 12:12:17 Gönderen: efeovic »