Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305402 defa)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6345 : 20 Haziran 2022, 15:45:07 »
Transfer olurken siyasetçiler tarafından EVİN OĞLU diye lanse edilen ve kırmızı halıyla karşılanan Mesut Özil, Fenerbahçe’yi takipten çıkardı. Mesut Özil, Fenerbahçe’den ayrılmak için sözleşme gereği tüm alacaklarını ve Fenerbahçe’ye kattığı prestij haklarını talep ediyor.

Habere bak :) Bu adam gelirken daha görüşlerimi yazmıştım ve bir çok da tartışma yaşamıştım. Dünya futbol tarihinde bunun kadar haketmediği kadar çok para kazanan bir başka isim yoktur. Arsenal'de de nefretle anılıyor, bizimle de öyle olacak bu gidişle.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6346 : 20 Haziran 2022, 16:52:49 »
Biz mesuta para veriyorsak neden almanya ya gidiyor. takımdan ayrı bir yerde çalışssın. kulüp neden para verdiği adamın gezip tozmasına izin veriyor anlamıyorum. yurtdışında bu işler böyle olmuyor. hem paranı al hem de gez toz ne güzel ya. Paf takımla çıksın antrenmanlara.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6347 : 20 Haziran 2022, 18:24:39 »
TFF harcama limitlerini açıkladı 💸

▪️ Fenerbahçe | 1 milyar 378 milyon TL

▪️ Galatasaray | 1 milyar 545 milyon TL
▪️ Beşiktaş | 961 milyon TL
▪️ Trabzonspor | 879 milyon TL

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #6348 : 20 Haziran 2022, 19:06:10 »
Transfer olurken siyasetçiler tarafından EVİN OĞLU diye lanse edilen ve kırmızı halıyla karşılanan Mesut Özil, Fenerbahçe’yi takipten çıkardı. Mesut Özil, Fenerbahçe’den ayrılmak için sözleşme gereği tüm alacaklarını ve Fenerbahçe’ye kattığı prestij haklarını talep ediyor.

Habere bak :) Bu adam gelirken daha görüşlerimi yazmıştım ve bir çok da tartışma yaşamıştım. Dünya futbol tarihinde bunun kadar haketmediği kadar çok para kazanan bir başka isim yoktur. Arsenal'de de nefretle anılıyor, bizimle de öyle olacak bu gidişle.
Prestij hakları nedir ya :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6349 : 20 Haziran 2022, 19:27:03 »

Aynı şekilde abi.. Acun’un aklıyla iş yapmak pahalıya patladı adam için başarı = şov ve her şey mübah. Artı olarak karakter konusunda sıkıntılı olduğunu bilmek anlamak için ulema olmaya gerek yok bu futbolcumsunun. Kankalarıyla birlikte(medya ve siyasi) yediler hocayı da bir güzel. İyi ki artık dur dediler bu işe

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6350 : 20 Haziran 2022, 19:27:55 »
Biz mesuta para veriyorsak neden almanya ya gidiyor. takımdan ayrı bir yerde çalışssın. kulüp neden para verdiği adamın gezip tozmasına izin veriyor anlamıyorum. yurtdışında bu işler böyle olmuyor. hem paranı al hem de gez toz ne güzel ya. Paf takımla çıksın antrenmanlara.
Bence de yok öyle bir yerde çalış maaş al gez dolaş bir de dışarıya iş yap.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6351 : 21 Haziran 2022, 14:41:54 »
Selam verdiğimiz iki gün yaşamıyor ya  ;D Fenerbahçe ve taraftarları tarafından en çok istenilen oyuncu olma şanssızlığını yaşayan Bruno Henrique, 1 sene yok. Adamın futbol hayatını bitirdik resmen valla trajikomik  ;D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6352 : 21 Haziran 2022, 15:04:41 »
Selam verdiğimiz iki gün yaşamıyor ya  ;D Fenerbahçe ve taraftarları tarafından en çok istenilen oyuncu olma şanssızlığını yaşayan Bruno Henrique, 1 sene yok. Adamın futbol hayatını bitirdik resmen valla trajikomik  ;D

@smith Slimani den bu yana soyluyorum sana... Sen sevme, ovme :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6353 : 21 Haziran 2022, 15:42:10 »
@smith Slimani den bu yana soyluyorum sana... Sen sevme, ovme :)
Aradığı forvet geldi dedim sonra seyreyledik olanları 😅

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6354 : 21 Haziran 2022, 15:43:40 »
Çok yazdım ama şunu da ekleyeyim.. mesela Bruno Henrique biraz izledim De adam topçuyum diye bas bas bağırıyor keza Welington ve Paixao da öyle ama Lincoln bence hala daha kapalı kutu bakalım ne çıkacak, Bruma ise seviye olarak çok düşüş yaşadı falan aman banane ya kuracak olan da onlar oynatacak olan da, ızdırap olmasınlar yeter
:'( :'(

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6355 : 21 Haziran 2022, 20:08:48 »
Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakcı'yı kadrosuna kattı. (@ertansuzgun)

Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakcı transferi için 3.3 milyon euro ödeyecek. (@yagosabuncuoglu)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6356 : 21 Haziran 2022, 20:14:34 »
Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakcı'yı kadrosuna kattı. (@ertansuzgun)

Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakcı transferi için 3.3 milyon euro ödeyecek. (@yagosabuncuoglu)

Abdulkerim-Szlai-Serdar-Kim... bence stoperin gobegi icin bu yeter de artar ... Tisserand fazlalik kaldi. (kim gitse de kalsa da)

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6357 : 21 Haziran 2022, 20:27:02 »
3.3 bu ekonomik krizde çok fazla değil mi?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6358 : 21 Haziran 2022, 20:32:23 »
bence şu ana kadar yapılan 3 transfer de saçma.3.5 verip kadrodaki son ihtiyaç olan 10 numara aldık,kim min jaeyi 3.5’a aldığımız stoper hattına 3.3 verip abdülkerimi yedeğe aldık.bruma desen skorerliği tartışma konusu.ilginç işler yapıyoruz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6359 : 21 Haziran 2022, 20:38:53 »
bence şu ana kadar yapılan 3 transfer de saçma.3.5 verip kadrodaki son ihtiyaç olan 10 numara aldık,kim min jaeyi 3.5’a aldığımız stoper hattına 3.3 verip abdülkerimi yedeğe aldık.bruma desen skorerliği tartışma konusu.ilginç işler yapıyoruz.

yani mantigini kurmak bence de imkansiz... Belki Kim gidecek ona hazirlaniyorlar. O durumda bile Abdulkerim o boslugu dolduramacagindan bir oyuncu gerekecek....

ya cok buyuk patlayacak yonetim bu sene.... ya da cok buyuk isler yapacak... delilik ile sapsallik arasinda gidip geliyor.