Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305056 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6600 : 13 Temmuz 2022, 14:09:42 »
Lincoln'ü almak için neden acele ettik o zaman biz. Zaten elde İrfan, Arda, Pelkas vardı.

anlatabileni sahneye bekliyoruz.... bassiz tavuk gibi kosusturuyoruz ortada....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6601 : 13 Temmuz 2022, 14:13:53 »
bu adamdan sonra bir forvet daha gelecek mi acaba?

Durum; Serdar, Valencia, King ve Plae... demek ki Serdar a cok iyi bakmak gerekiyor.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6602 : 13 Temmuz 2022, 14:16:13 »
Abi Joao Pedro eldeki oyunculardan farklı ve kaliteli. Sırtı dönük alıp dönebilen,ciddi kaliteli bir ayak.

Pedro'yu 90 dk izlemedim hiç, muhakkak yeteneklidir buna lâfım yok. Kadro mühendisliğinden bahsediyorum ben, Lincoln'ü neden aldık meselâ?

JJ belki 4-1-3-2'deki yardımcı forvet olarak düşünüyordur Pedro'yu. Ee o zaman King neden geldi, Valencia ve Berisha ne olacak?

Her bölgede 3-4 oyuncu sayarken eldeki tek pivot santrafor Serdar Dursun. Altay'ın da yedeği yok.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6603 : 13 Temmuz 2022, 14:18:03 »
Pedro'yu 90 dk izlemedim hiç, muhakkak yeteneklidir buna lâfım yok. Kadro mühendisliğinden bahsediyorum ben, Lincoln'ü neden aldık meselâ?

JJ belki 4-1-3-2'deki yardımcı forvet olarak düşünüyordur Pedro'yu. Ee o zaman King neden geldi, Valencia ve Berisha ne olacak?

Her bölgede 3-4 oyuncu sayarken eldeki tek pivot santrafor Serdar Dursun. Altay'ın da yedeği yok.

Berisha almanya da, kontrat imzalamaya gitmis.... saymaya gerek yok artik.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6604 : 13 Temmuz 2022, 14:19:29 »

Lincoln'ü neden aldık ben de anlamadım. Forvet rotasyonu için transfer sezonunun sonunu beklemekten başka çaremiz yok.

Emin olabiliriz ki Joao Pedro, Serdar Dursun çok daha iyi pivot santrafor oyununu oynar.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6605 : 13 Temmuz 2022, 14:20:00 »
pedro’yu 10 numara olarak değil de çift forvetten biri olarak düşünmek lazım.lincoln arkadaki 3’lüde pedro ise öndeki 2’lide oynar o yüzden benzer profiller değil.ben pedro’nun olduğu denklemde plea’nın alınacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6606 : 13 Temmuz 2022, 14:26:41 »
Pedro'yu 10 numara aldıysak elde Lincoln, İrfan, Arda, Pelkas hatta Zajc'ta var.

Pedro'yu 2. forvet aldıysak elde King, Valencia, Rossi, Berisha var.

2 türlüde ihtiyacımız yoktu. Şuna katılıyorum eldekilerin çoğundan iyi oyuncu ancak eldekileri neremize sokucaz afedersiniz. Kadroda 21 yabancı oldu ve daha forvet, sol bek gelecek.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 14:27:10 Gönderen: donmezsefa »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6607 : 13 Temmuz 2022, 14:37:19 »
Sakin olmakta fayda var.
Belli ki bazı oyuncuların satışları yapılmaya başlandı.Samatta-Berisha-Zajc-Caulker ve Lemos’un kesin olarak gideceğini düşünüyorum.
Hocanın Novakı da göndereceğini düşünüyorum.Bu aldığımız isim gayet iyi topçu sanırım.anlamsız transferlerden sonra daha mantıklı hamleler yapmaya başladık.
King ve Pedro bence doğru hamleler.
Arao’da bence doğru hamle.Gustavo’da  kesin olarak gider.
Bir tane baba forvet ve sol bek sonrası taş gibi takım oluyoruz.
İrfan nerede oynar MHY nerede oynar ben bilmem,Jesus karar versin ona da.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 14:38:24 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #6608 : 13 Temmuz 2022, 15:03:01 »
Transfer dönemini Ali Koç'un ilk transfer dönemine benzetiyorum ortalama oyuncular şişkin pozisyonlar tek fark bu sene  kadromuz transfer sezonuna girerken hali hazırda iyidi zaten.Joao'yu izledim baya iyi bir oyuncuya benziyor İtalya liginde 13 gol atan forvet arkası burda baya bi fark yaratır ama neden Lincoln'u aldık.Geçen seneyi çok iyi geçirmiş bi orta saha rotasyonumuz vardı zaten oraya 1 yaş almış Arda Güler'de eklendi sonra Lincoln'ü aldık sonra klasik 6 numara için Arao'yu aldık Şimdi Joao Pedro deniyor.Doldu taştı orta saha.Aynı şey sol kanat içinde geçerli bence Joshua King Henrique alınsaydı alınmazdı.Bruno yerine Bruma alındı Bruma istenen gibi çıkmadı bu sebeple King'e gidildi bence.Bu iki oyuncunun maliyetine çok daha kaliteli tek adama gidilebilirdi.
maksimum 5 tane gerçekten kaliteli adam ve yedek kaleci transferi yeterli olacak takıma yine 10 tane transfer yapmaya doğru gidiyoruz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6609 : 13 Temmuz 2022, 15:27:52 »
Hazirlik maclarinda fena degiliz ama ciddi rakipler karsisinda ne yapariz onu bilemem.

Yine de Ismail hoca kalsa 3 oyuncu istiyordu. Sol bek, forvet ve kanat... Hala cozulemeyen de bu 3 pozisyon .... ben bir halt anlamadim bu planlamadan...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6610 : 13 Temmuz 2022, 15:28:32 »
Bu arada Pedro yalan haber diyor lake

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6611 : 13 Temmuz 2022, 16:05:54 »
Bu arada Pedro yalan haber diyor lake
bende menajer haberi olarak düşünüyorum gs talipti bu elemana parayla haber yazdırmak kolay bu devirde
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 16:06:13 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6612 : 13 Temmuz 2022, 16:09:01 »
bende menajer haberi olarak düşünüyorum gs talipti bu elemana parayla haber yazdırmak kolay bu devirde

ben zaten anlamadim ... pivot santrafor mu ariyoruz... bitirici hizli  birini mi ariyoruz...

Bana sanki piyasadan kim gelirse bakiyoruz gibi geliyor.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6613 : 13 Temmuz 2022, 16:19:17 »
ben zaten anlamadim ... pivot santrafor mu ariyoruz... bitirici hizli  birini mi ariyoruz...

Bana sanki piyasadan kim gelirse bakiyoruz gibi geliyor.
onu bende anlamadım abi galiba burada sorloth ismi kafa karıştırıyor oda başkanın önerisi bana kalırsa

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6614 : 13 Temmuz 2022, 16:26:23 »
Pedro haberi Dimarzio'nun. Yalan haber çıkması çok zor.

Sözleşme bitimine 1 sene var, üstelik 30 yaşında, 6.5 m € çok bence. 3-4 civarı olsa iyiydi.