Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304766 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6630 : 14 Temmuz 2022, 01:15:56 »
Ederi olan her oyuncu satılır.Maalesef ligimiz çok kalitesiz.10 milyon euro bile olsa gitmeli.Yoksa elde patlar.Kafasinda gitmek olan sporcu gider.Kimin fazkaxabarrildigini düşünüyorum.
Marcao için bonussuz hali 10m ise Kim minimum 20 eder de zaten serbest kalma bedelinden elimize kalacak olan 18. Abartıldığını düşündüğün adam gitsin görürüm ben o geri dörtlüyü o zaman. Önde basmanı oyunu rakip sahada oynamanı sağlıyor bu adam. Bilsem ki 7-8 milyona muadilini bulup alacaklar gitsin derim ama bu konuda zerre güvenmiyorum. Eskiden Shakhtar bunu çok iyi yapardı. Alırdı 8-10’a satardı 20 25e ama yerine tekrar koyardı 8-10a böyle bir döngü yaratmışlardı. Aynısını hızlıca yapabileceksen eğer buyur sat

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6631 : 14 Temmuz 2022, 09:58:26 »
Min Jea de satmak ya da satmamak elimzide degil sonucta...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6632 : 14 Temmuz 2022, 10:11:18 »
Burdada teknik direktör takımıyız.Mütevazi adamlar geldi.Fazla beklentiye girmeden izlesin taraftarlar.Badketbol yerel ligi alma şansımız Wilbekin ile daha fazla karşılaştırmak için yazdım.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6633 : 14 Temmuz 2022, 10:49:41 »
Daha önce de yazmıştım.

Bu kulübün amacı ne?

Sadece ligi en üstte bitirmek ise Kim’i elinde tutacaksın.

Gerekirse dağa kaldıracaksın  :P ama tutacaksın.

Şaka bir yana mukaveledeki çıkış ücreti falan laf-ı güzaf… Oyuncuyu bir şekilde ikna edip kalmasını sağlamalısın şampiyonluk hedefliyorsan.

Kafa karışıklığına devam. Amacımız ne? Bu gidişat neyin göstergesi.

Biri açıklasın hadi…

Ne yapacağından emin olmadığımız bir sürü oyuncuyu takıma doldurmak, eldekilerden faydalanmamak, bir önceki sezon oluşan iskeleti/gelişimi görmezden gelmek, neyin göstergesi.

Kim’i gönderirsen şampiyonluk iddian azalır. Ondan gelen parayı çarçur etme ihtimalin de yüksek. Çünkü kapitali, kaliteyi artırmak yönünde bir döngüye sokamıyorsun. Vedat transferinde de Eljif transferinde de gördük bunu.

Küçük Smith yazmıştı galiba bir oyuncu, onu alır devam ederler. Ama defansta oluşturulan güven duygusu tekrar soru işaretine dönüşür…

Yarın öbür gün Arda’yı da elimizden kaçırır bunlar…

Benzer yönetim tarzını basket şubede görüyoruz.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2022, 11:00:51 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6634 : 14 Temmuz 2022, 11:06:01 »
Sanırsın premier lig La liga.Bu ülkede şampiyonluk hücum.güçuyle kazanılır.Trabzonun çokmu iyiydi savunması yada bir önceki sezon Beşiktasin.Ortalama az üstü stoper kafi yolu açık olsun Koreli oyuncunun.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6635 : 14 Temmuz 2022, 11:14:45 »
Sanırsın premier lig La liga.Bu ülkede şampiyonluk hücum.güçuyle kazanılır.Trabzonun çokmu iyiydi savunması yada bir önceki sezon Beşiktasin.Ortalama az üstü stoper kafi yolu açık olsun Koreli oyuncunun.
“Sanırsın” falan şeklinde yakışıksız/karşısındakinin düşüncelerini küçümsemeye çalışan konuşma şekline siz ne zaman adapte oldunuz Tom Bey  ;D

Kim’i kaybetmek şampiyonluk iddiasının azalması anlamına gelir. Bunu sabaha kadar tartışırım. Ama sizi en başta tanıdığım üslubunuzla… Bunu size yakıştıramadım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6636 : 14 Temmuz 2022, 11:20:16 »
Genel sanirsin.Lig hücümlav kazanılır.Aman ne çok az gol yedik dersin a ama atamadığı için rekor beraberlik.oldugu için şampiyonluk yine kacar.Yolu açık.olsun.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6637 : 14 Temmuz 2022, 11:38:03 »
Ligin hücumla kazanıldığına katılıyorum da işte bu adam rahat hücum etmeni sağlıyor.
Ayrıca şöyle bir durum da var bizim her şampiyonlukta defans da iyiydi. Beşiktaş Galatasaray Trabzon isen yalnızca hücumla kazanırsan da Fenerbahçe isen mecburen neredeyse kusursuz olacaksın ki ancak öyle kazanıyorsun.
Hamza ile şampiyon olan Galatasaray’ın da savunmayla kaleciyle  şampiyon olduğu ortada. Denayer ismi çıkmış. Kim satılıp bonservissiz Denayer bilmiyorum olabilir

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6638 : 14 Temmuz 2022, 11:52:29 »
“Sanırsın” falan şeklinde yakışıksız/karşısındakinin düşüncelerini küçümsemeye çalışan konuşma şekline siz ne zaman adapte oldunuz Tom Bey  ;D

Kim’i kaybetmek şampiyonluk iddiasının azalması anlamına gelir. Bunu sabaha kadar tartışırım. Ama sizi en başta tanıdığım üslubunuzla… Bunu size yakıştıramadım.

oltaya gelme :D

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6639 : 14 Temmuz 2022, 12:25:45 »
Çıkış bedeli veren alır Min Jae'yi maalesef durum bu. aşağı yukarı geçen sene bu zamanlar da gelmişti o zaman da sallıyordu Tom Hanks çekik gözlü topçu mu olur diye yanıldı ama hala ısrar ediyor adam Napoli yapacak belki de aynı tas aynı hamam :)

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6640 : 14 Temmuz 2022, 12:35:58 »
Sallamıyorum ama gittiği takım Napoli.Maradona olmasa asla önemle yad edilmeyecek bir mafya kenti ki Italyanları latinleti severim Fiorentina değil Inter Milano Juve değil.Merih bile Juve yapmıştı ondan daha iyi stoperler izledik Uche Högh lugano luciano hatta Edu.Edunun hücuma çıkışları muazsndi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6641 : 14 Temmuz 2022, 12:48:55 »
Sallamıyorum ama gittiği takım Napoli.Maradona olmasa asla önemle yad edilmeyecek bir mafya kenti ki Italyanları latinleti severim Fiorentina değil Inter Milano Juve değil.Merih bile Juve yapmıştı ondan daha iyi stoperler izledik Uche Högh lugano luciano hatta Edu.Edunun hücuma çıkışları muazsndi.
o olmasa bu olmasa geç abi bunları gir bir bak aldığı oyuncuların değerine yada kimleri kaça sattığına önemli olan bu. Evet saydığın stoperler de gerçekten çok iyi stoperler ben kıyaslama yapmayı sevmem her dönemin futbolu farklı

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6642 : 14 Temmuz 2022, 12:59:48 »
o olmasa bu olmasa geç abi bunları gir bir bak aldığı oyuncuların değerine yada kimleri kaça sattığına önemli olan bu. Evet saydığın stoperler de gerçekten çok iyi stoperler ben kıyaslama yapmayı sevmem her dönemin futbolu farklı

samet koreli den stoper mi olur, kanat olur, kisa olur hizlidir :D

Sakasi bir yana, yonetim kontrat iyilestirme ve cikis maddesinin yukseltmek icin teklif goturmus, ama ... yok yani adamin planlari var belli.

Zaten bize de boyle geldigini dusunursek, cok aglayabilecek bir durum yok. Buyuk kar ettirmis olacak. Ama eksikligi hissedilir.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6643 : 14 Temmuz 2022, 13:00:56 »
twitterda bir hesap paylaşmış buraya da bırakayım

Ernesto
@fenernesto
Yağız Sabuncuoğlu’nun bizim yayında dediklerini toparlayayım:

-Plea için 5 m. euro bonservis istiyorlar. Ayrılmak istiyor
-Rossi’yi Flamengo istiyor
-Pelkas istenilen teklif gelirse ayrılabilir
-Antrenman vardı, Min Jae yoktu
-Plea, Pedro aynı anda gelebilir.Birbirinden bağımsız
-Berisha, Mainz ile görüşme halinde.
-Joao Pedro’ya ilgi olduğunu Cagliari doğruluyor
-Transferlerin hepsi hocaya sorularak yapılıyor
-Crespo’ya teklifler var.
-Eğer Min Jae gider ve eldeki gönderilmek istenen stoperlerden çıkılırsa, 2 stoper gelebilir
-Mesut Özil, Başakşehir’den 1.2 milyon euro alacak.
-Belotti TR’ye gelmek istemediği için normalinden fazla imza fiyatı ve maaş çekiyor

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6644 : 14 Temmuz 2022, 13:02:32 »
Olay şu aslında… Bu sene şampiyon olunmazsa bu taraftar bu yönetimi yıkar… Cem Yılmaz’ın dediği gibi hem de; “yıkarlar”  ;D

Dengeler bu kadar hassasken böyle kötü bir transfer sezonu geçiriyorsan, elinde olandan faydalanamıyorsan, getirdiklerinin ne yapacakları belirsizse, bir de alternatifli/dengeli bir kadron varmış gibi defanstaki lider oyuncunu gönderiyorsan; kusura bakma ama sen hem bu işi bilmiyorsun hem de ne yapacağınla ilgili bir planın yok anlamı çıkar.