Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305123 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6795 : 26 Temmuz 2022, 17:08:33 »
Ali Bey bu konularda iyi.Bir sporcunun yüksek bedele gitmesi o oyuncunun iyi olduğu anlamını taşımaz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6796 : 26 Temmuz 2022, 17:12:42 »
Bize gelmiş tabi en en baba stoper diğer stoper Kjaerdi.Bsk oba laf etmem.Iskandinavyadan neden bakmiyoruz stoper Almanyadan yine uyar bize.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6797 : 26 Temmuz 2022, 17:13:21 »
Beğenirsin beğenmezsin de Koreli olmasının ne ilgisi var ki oyunculuğu ile, Kore'den stoper çıkmaz mı?

simdi tom gibi mantigin olmasi lazim boyle bir konuyu anlamak icin mesela;

Kimchi yiyorlar ya ondan kanat oynarlar ....
ya da Mesala fransiz olunca daha romantik oluyor o zaman aglayabilirsin.
Ama Birinci dunya savasinda kore yoktu ondan aglanmaz

gibi dusunebilmen lazim. Tom bu forum tarihinin en buyuk troludur...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6798 : 26 Temmuz 2022, 17:16:54 »
Trol değilim Arkasından ahlar vahlar edilecek bir oyuncu değil.Evet Kore tekvando hız pateni atlama gibi dallarda ikculuk çok iyi ama gidip Koreden oyuncu almam Fransadan gelse keşke. Azîz başkan ve Ali Bey bizi çok alıştırdı vasat oyunculara Körü demedim bu arada .

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6799 : 26 Temmuz 2022, 17:24:40 »
Ali Bey bu konularda iyi.Bir sporcunun yüksek bedele gitmesi o oyuncunun iyi olduğu anlamını taşımaz.

Yüksek bedele gittiği için iyi diyen yok zaten. 1 sene boyunca canlı canlı izledik adamı TAŞ gibi top oynadı.

Sizin gibi taraftarlara Henrique gibi topçular müstahak. Başkan da sizin kafadan olduğu için 4 yıldır tek kupa kazanamadı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6800 : 26 Temmuz 2022, 17:33:45 »
Bize gelen her stoperi sevdiğimi ksökimyledi.Bize gelmiş en iyiler Uche Högh Kjaerr 3ulüüydü sonra Luciano Alves.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6801 : 26 Temmuz 2022, 17:54:26 »
Stoperde Abdülkerim Durmaz’ı tek geçerim  :P

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6802 : 26 Temmuz 2022, 18:30:44 »
Bize gelen her stoperi sevdiğimi ksökimyledi.Bize gelmiş en iyiler Uche Högh Kjaerr 3ulüüydü sonra Luciano Alves.

Tom abi taktın mı takıyorsun. Şimdi de Kim'den göründüler sana. Göztepe maçında Halil Akbunar gibi bir pırpır oyuncuyu geriden gelip yakalayan ve topu alan bir oyuncu Kim. Türkiye'de böyle hızlı bir stoper görmedim ben, üstelik ayı gibi fiziği varken yapıyor bunu.

Kim için en fazla 7-8 eder diyorsun. Sen bunu görüyorsun da koca Napoli göremiyor mu?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6803 : 26 Temmuz 2022, 18:44:07 »
Tom abi taktın mı takıyorsun. Şimdi de Kim'den göründüler sana. Göztepe maçında Halil Akbunar gibi bir pırpır oyuncuyu geriden gelip yakalayan ve topu alan bir oyuncu Kim. Türkiye'de böyle hızlı bir stoper görmedim ben, üstelik ayı gibi fiziği varken yapıyor bunu.

Kim için en fazla 7-8 eder diyorsun. Sen bunu görüyorsun da koca Napoli göremiyor mu?

Napoli aldiktan sonra Kore li oldugunu ogrenmis acil izlanda vatandasligi almaya calisiyormus... Tom un yorumlari cok mantikli gelmis yonetime ...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6804 : 26 Temmuz 2022, 19:12:14 »
Yeminle bıktım usandım her sene yeni kadro yapılmasından. İsmi cismi bilinmeyen tonla adamı doldurmaya devam ediyoruz, tek teselli JJ'nin istemesi. Lâkin JJ seneye yok, gelecek seneki yeni TD bu Gustavo Henrique, Willian Arao gibi oyuncuları kiralık yollayacak ve yeniden bir kadro kurulacak.

JJ bile olsa İsmail kalsın deme nedenim buydu. Oturmuş takıma 3 transferle devam edecektik. Şimdiyse her gün birini getiriyoruz ve seneye olmayacak bir adamın oyuncularını dolduruyoruz.

O kadar soğudum ki futboldan, basketboldan.. Şuraya bile gelip yazmak gelmiyor artık içimden. Benim kadar hasta Fenerliyi bitirdiler tükettiler.

Şampiyonu saha dışı faktörler belirlediği için TFF Başkanının bizimle ilgili vücut diline bakıyorum ve bu seneden de ümidim kalmıyor. 3-5 maç kazansak hemen önümüzü keseceklerine o kadar eminim ki. Bir de üstüne şu saçma sapan adamlar gelince hiçbir şeyi takip etmiyor, izlemiyorum.
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2022, 19:13:06 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6805 : 26 Temmuz 2022, 20:18:59 »
Kim denen balonu iyi okutttuk.Görecejsiniz seneye Napoli elinden kurtulmak için neler yapacak.Donubda kiralar.Agir stoper ağır sürekli adamını kaçırdı arkaya izlediğim.maçlarda.Edwri 3 5 idi.Sanirim uzakdoğu pazarına açılmak için aldılar reklam yüzü.

Puhahahahahah, eyvallah abi akşam akşam gene güldürdün bizi :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6806 : 26 Temmuz 2022, 20:21:08 »
Beğenirsin beğenmezsin de Koreli olmasının ne ilgisi var ki oyunculuğu ile, Kore'den stoper çıkmaz mı?
Koreliler bizi sever, asker göndermiştik oraya zamanında.
Ayrıca, Samsung, lg gibi dünya markaları da var.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6807 : 26 Temmuz 2022, 20:59:18 »
Koreliler bizi sever, asker göndermiştik oraya zamanında.
Ayrıca, Samsung, lg gibi dünya markaları da var.

ama iste defans olmuyor ... kanat olabilir mesela ama defans olmaz cunku koreli

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6808 : 26 Temmuz 2022, 21:52:11 »
İsmail Kartal kalsın, 3-4 baba oyuncu alınsın, istikrar korunsun fikrindeydim ama JJ geldi sonuçta. Bir senelik kontrat yapması, hep bildiği (hem dilini, hem oyununu) oyuncuları getirmesi vb…

Bir oyun planı var kafasında ve bunu oturtması, oyuncuların bu lige alışması vs… Ve bunun sonunda beklenti şampiyonluk…

Sahada tercih ettiği hücum ve savunma dizilişleri çok TD tarafından tercih edilen dizilişler değil. Fiziksel bir oyun… Kötü demiyorum, ancak bunu oynatacak (hele TR liginden) bir TD bilmiyorum ben…

Adam oyuncuları da bu saha içi aksiyonlara göre seçti. Yeterlik/yetersizliğini de tartışmıyorum alınanların. O tartışmalar da yeterince yapıldı bence. Bunlar JJ’in oyuncuları yani…

Demem o ki; tüm bunları da üst üste koyunca bu sene şampiyon olamazsak ve hoca giderse tekrar bir sil baştan yapacağız…

Bu bizim için ciddi yıkım olur. Hem sportif hem finansal anlamda.

Oyun kötü değildi Kiev maçında. Çok da iyi de değildi. JJ’in kenardaki halini beğendim ben. Maç sonrası ofens için yaptığı tespit de yerindeydi. Umarım takım kalitesi de oyun da gelişir.

JJ kendine çok güvenen bir karakter, sanırım bizim de ona güvenmekten başka çaremiz yok. Zaten yapacak başka bir şey de yok.

Yarınki maçtan sonra ümitlerimiz artar umarım.
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2022, 21:54:23 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6809 : 26 Temmuz 2022, 23:11:02 »
Alves, Lugano'dan iyi miydi?