Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304686 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7095 : 02 Eylül 2022, 13:54:33 »
Kendi adima Lincoln ve Peres (belki biraz da King) disinda gelenlerden bir fayda alacagimizi sanmiyorum. Arao icinde bir parantez gerek sanirim. Eger Crespo olmasa, yada cok iyi paraya satilmis olsa; Arao da iyi oldu derdim.

Ama bu transfer sezonunu cok kotu gecirdigimiz acik. Ne sorunlari cozebildik, ne de dogru yada bizi yukseltecek takviyeleri yapabildik.
Abi Arao çok beter adam çok öyle böyle değil mücadele dahi etmeyen etliye sütlüye karışmayan bomboş bir adam

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7096 : 02 Eylül 2022, 13:56:53 »
Lamı cimi yok biraz iddialı olma derdimiz gayemiz varsa bunu zorlayacaksak çıkabilecek yegane kadro şudur 4-3-3 ile Ersun dönemindeki gibi bek performansına dayalı:

Altay
Osayi
Serdar Arao
Szalai/Peres
Alioski
Crespo
Zajc
Arda
Pedro
Valencia/King
Batshuayi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7097 : 02 Eylül 2022, 13:59:01 »
Batshuayi geldi. Hayırlısı olsun ne diyelim.
Gomezden iyidir. Hamsilere iyi çaktık gomezi. Adamin tipine bakıyorsun ikinci guiza vakası.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7098 : 02 Eylül 2022, 14:04:45 »
Lamı cimi yok biraz iddialı olma derdimiz gayemiz varsa bunu zorlayacaksak çıkabilecek yegane kadro şudur 4-3-3 ile Ersun dönemindeki gibi bek performansına dayalı:

Altay
Osayi
Serdar Arao
Szalai/Peres
Alioski
Crespo
Zajc
Arda
Pedro
Valencia/King
Batshuayi
Kadro dogru ve güzel ama valencia güvenilmez bir adam. Her sene bomba gibi başlayıp kayboluyor. Martial yada dembele tarzi birisi olsaydı orada keske. Yada icardi.  Yada yada Ronaldo :D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7099 : 02 Eylül 2022, 14:13:10 »
Kadro dogru ve güzel ama valencia güvenilmez bir adam. Her sene bomba gibi başlayıp kayboluyor. Martial yada dembele tarzi birisi olsaydı orada keske. Yada icardi.  Yada yada Ronaldo :D
Ben yönetim + teknik heyeti toplasan şu yazdığım kadroyla dahi maça çıkmayı düşünecek adam olduğunu sanmıyorum ama saydığın isimleri geçtim :)

Bunlar şaka gibi ya vallahi rezil bunlar. O Bruma Arao Gustavo falan abartmıyorum Adana Demir’de Kayseri’de falan oynayamaz.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7100 : 02 Eylül 2022, 14:29:03 »
jesus’un samatta-berisha’da 1 aylık gereksiz ısrarı ve ali koç’un beceriksizliği birleşince ortaya çıkan sonuç beşiktaştan yaka paça gönderilen batshuayi.ne diyeyim ki...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7101 : 02 Eylül 2022, 14:39:53 »
Batshuayi çok da kötü adam değil bence. Şu an kadroda olan forvetlerin tümünden iyidir en azından ama bizim özellikle Ali Koç ile birlikte başlayan gsnin yada bjknin kadroda tutmadığı, serbest bıraktığı, gönderdiği isimlere karşı özel bir tutkumuz başladı. Taraftarın sinir katsayısı ile oynayan durum biraz da bu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7102 : 02 Eylül 2022, 14:42:35 »
Ben yönetim + teknik heyeti toplasan şu yazdığım kadroyla dahi maça çıkmayı düşünecek adam olduğunu sanmıyorum ama saydığın isimleri geçtim :)

Bunlar şaka gibi ya vallahi rezil bunlar. O Bruma Arao Gustavo falan abartmıyorum Adana Demir’de Kayseri’de falan oynayamaz.

Ben daha da ileri götürürüm de gerek yok. İcardi boşta zerre kadar düşünmüyorlar mesela. Ali Koç geldiğinden beri Fenerbahceyi inanılmaz sıradanlaştırdı. Orta sıra anadolu takımı kıvamında kadrolar kuruyoruz. Zaten kadıköye gelen hiç bir takımın da öyle eskisi gibi dizleri falan titremiyor. Çok rahat gelip puan yada puanlar alabileceklerine inanıyorlar.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2022, 14:42:53 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7103 : 02 Eylül 2022, 14:47:04 »
Ben daha da ileri götürürüm de gerek yok. İcardi boşta zerre kadar düşünmüyorlar mesela. Ali Koç geldiğinden beri Fenerbahceyi inanılmaz sıradanlaştırdı. Orta sıra anadolu takımı kıvamında kadrolar kuruyoruz. Zaten kadıköye gelen hiç bir takımın da öyle eskisi gibi dizleri falan titremiyor. Çok rahat gelip puan yada puanlar alabileceklerine inanıyorlar.
Abi kesinlikle öyle ve bunun acilen değişmesi lazım. Peres biraz iyi çıktı diye sevindik ettik sebebi vasata alışmamız bu adamdan iyi bir şey beklemiyor olmamız ve bu durum çok sıkıntı. Ama tek sıkıntı o da değil. En iyi en yetenekli en çok performans verenleri kesip saçma sapan adamları oynatan ve Bruma, Gustavo ve Arao gibi adamları aldırmaktan utanmamış bir hoca var başımızda

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7104 : 02 Eylül 2022, 15:12:55 »
Altay-İrfan
Osayi-Burak-Nazım
Peres-Gustavo-Lemos
Ati-Serdar-Novak
Ferdi-Alioski-Çagatay
Crespo-Arao-İsmail
Zajc-M.Hakan
Valencia-İrfan-Bruma
Arda-Lincoln-E.Mor
Pedro-King-Rossi
Batshuayi-Serdar

Gidecekler:
Novak
Lemos veya Gustavo
Bruma veya Rossi
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2022, 16:07:05 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #7105 : 02 Eylül 2022, 15:20:58 »
Yoğurdu bıraktım.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7106 : 02 Eylül 2022, 15:33:59 »
Gomezden iyidir. Hamsilere iyi çaktık gomezi. Adamin tipine bakıyorsun ikinci guiza vakası.

Gomezden sen ben bile iyiyiz ama fırsat transferi diyerek son gün Batshuayi'ye kalmak da ne bileyim.

İyi tarafından bakarsak JJ'nin istediği oyun tarzına uygun ama adam öyle goller kaçırıyor ki bilmiyorum saç baş yolar mıyız.

Bir de keşke en başından getirseydik de kamp yeseydi. Ne bileyim, lâf söylemek istedikten sonra milyon tâne malzeme çıkar şu mevzudan ama hadi sisteme uygun gözüküyor diyerek susayım şimdilik. Ehven-i şer benim için Batshuayi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7107 : 02 Eylül 2022, 15:42:30 »
ben o bruma ile henrique ye para veren zihniyetin ....

Bastan biz ismail hoca iledevam edecektik ... simdi hem sampiyonlar ligindeydik hemde boyle rezalet olmazdi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #7108 : 02 Eylül 2022, 15:42:55 »
Batsman ileride etkili pres yapabiliyor. Tekniği iyi. Futbolcu adam. Serdar Dursun’un oynatan takımda Batshuayi hayli hayli oynar.

Ha benim istediğim alan açan kalçasını koydumu rakibi ekarte eden adam değil. Onu BJK aldı.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7109 : 02 Eylül 2022, 16:39:43 »
Önce Beşiktaş'ta sonra Fenerbahçe'de oynayan futbolculardan oluşan 11(Son 30 yıl)

Engin İpekoğlu
Tolgay Arslan
Alpay Özalan
Egemen Korkmaz
İsmail Köybaşı
Jose Sosa
Tümer Metin
Sergen Yalçın
Burak Yılmaz
Batshuayi-Oktay Derelioğlu
Feyyaz Uçar-Saffet Sancaklı