Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303304 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7155 : 28 Aralık 2022, 21:40:13 »
karagümrük’lü borini’yi almak 2009’da beşiktaş’ın yusuf şimşek transferi gibi etki eder. hem kanatta olur hem forvette. tam tipik devre arası transferi olur. maliyetsiz ve efektif.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7156 : 29 Aralık 2022, 12:03:29 »
karagümrük’lü borini’yi almak 2009’da beşiktaş’ın yusuf şimşek transferi gibi etki eder. hem kanatta olur hem forvette. tam tipik devre arası transferi olur. maliyetsiz ve efektif.
Oyle bir konu var mi? Iyi adam gerçekten, oyun akli olan bir oyuncu ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7157 : 29 Aralık 2022, 12:45:29 »
Oyle bir konu var mi? Iyi adam gerçekten, oyun akli olan bir oyuncu ...
yok abi fikir sadece. madem süper lig takımlarına para kazandırmak gibi bir niyetimiz var bu şekilde kazandıralım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7158 : 06 Ocak 2023, 12:41:55 »
Ne Hazardı.Adamın yürüyecek hali yok.Jesus tarzı adam değil.Kosmayana yer yok.Menajerler çakacak yer arıyor sanırım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7159 : 06 Ocak 2023, 12:47:40 »
Ne Hazardı.Adamın yürüyecek hali yok.Jesus tarzı adam değil.Kosmayana yer yok.Menajerler çakacak yer arıyor sanırım.
85 yaşındaki Gomis oynuyor ya.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 12:48:05 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7160 : 06 Ocak 2023, 13:44:16 »
Gomis, Hazard gibi üç senedir bin kilo değil ama. Hazard'dan bi bok olmaz şu saatten sonra. Hele bizde hiç olmaz. Nani bile iş yapamadı bizde doğru düzgün.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7161 : 06 Ocak 2023, 13:51:49 »
Koy Hazard'ı gsye bak nasıl ortalığın aq. Bizim elimizde 50 tane forvet var, forvet arıyoruz, adamlar 85 yaşındaki gomisle oynuyor ve kazanıyor. Gomis fenerde olsa teneke bağlardık arkasına, eline de baston verirdik.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7162 : 06 Ocak 2023, 13:53:36 »
Valla adamlar Torreria ve Mertens gibi top level adamlar aldılar, Gomis'in bala göte attığı gollerle tek farklı kazana kazana gidiyorlar, Seferovic zaten hiçbir şey yapamadı.

Hazard da kime giderse gitsin bunlardan farklı olmaz bence. Gomis özel bir adam biraz.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7163 : 06 Ocak 2023, 13:55:55 »
Arif gol kralı oldu bu ülkede. Çok fazla söze gerek yok. Gomis bizde 5 gol bile atamaz sezonda. İsimler önemli değil demek istiyorum da anlatamıyorum. Mertens yerine Zertens olsa yada Torreira yerine morreira yine bir şey değişmez. Balı götü falan da geçelim. 40 averaj yapana değil daha çok puan alana veriyorlar şampiyonluğu. Adamlar da şu anda kazanıyor. Gerisi lafı güzaf.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7164 : 06 Ocak 2023, 13:58:21 »
Tamam aga ben ona bir şey demiyorum ki, Hazard'dan bi halt olmaz diyorum şu saatten sonra. Hazard kime giderse gitsin iş yapamaz diyorum. Gomis dedin, Valencia eşeği bile bizde iş yapıyorken şu oyun anlayışıyla Gomis de eşek yüküyle gol atardı bizde. GS Mertens'i aldı, skora katkısı Gustavo Henrique kadar. Çünkü kısır oynuyorlar.

Hazard'ı almak intihar olur. Gidip düzgün bir bek, stoper bir şey alsınlar onun yerine alabiliyorlarsa.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 13:58:39 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7165 : 06 Ocak 2023, 14:33:18 »
Galatasaray'ın durumu Baric dönemi bize benziyor. Hemen her maçta rakiplerin inanılmaz şekilde kaçırdığı goller ve bir farkla kazanma. İkinci yarı çökmelerini söylemiyorum bile. Bahane olarak söylemiyorum bunu, son dönemde maçlarını izledim ve mümkün olduğunca objektif olarak söylüyorum bunları. Tam kadro oldukları durumda da ikna edici bir oyunları yok. Bakalım bu görüntü daha ne kada gidecek.

Pazar günü de bala göte kazanabilirler tabii. Bize karşı olmayacak iş değil, her daim mümkün. Nasıl bir kulüpsek artık...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7166 : 06 Ocak 2023, 14:45:23 »
Derbiyi kazanmaya çalışmalıyız.Baktık olmuyor spor sonuçta.Artılarda telafisi olmayan golüde yememeliyiz.1 puan fark 4 olur kötü olur iş dahada zorlaşır.Derbi bu.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 15:02:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7167 : 06 Ocak 2023, 19:22:24 »
Galatasaray'ın durumu Baric dönemi bize benziyor. Hemen her maçta rakiplerin inanılmaz şekilde kaçırdığı goller ve bir farkla kazanma. İkinci yarı çökmelerini söylemiyorum bile. Bahane olarak söylemiyorum bunu, son dönemde maçlarını izledim ve mümkün olduğunca objektif olarak söylüyorum bunları. Tam kadro oldukları durumda da ikna edici bir oyunları yok. Bakalım bu görüntü daha ne kada gidecek.

Pazar günü de bala göte kazanabilirler tabii. Bize karşı olmayacak iş değil, her daim mümkün. Nasıl bir kulüpsek artık...
fikstürleri kolay abi can sıkıcı olan durum o bence

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7168 : 06 Ocak 2023, 20:21:21 »
fikstürleri kolay abi can sıkıcı olan durum o bence
Fikstür kolay görünse de biz BJK ve Trabzn deplasmanlarını hallettik. GS deplasmanı da işlerin koptuğu zamanda oynanacak. Sadece şu evsahibi avantajını kullanmayı becerelim, yeter.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7169 : 06 Ocak 2023, 20:25:13 »
Hatta yanlış görmediysem Sivas, Hatay, Adana DS, Alanya, Kayseri, Giresun deplasmanları var bizim. Kağıt üstünde bir tek ADS deplasmanı sıkıntı ki o da 2. yarının hemen başında.