Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304960 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7350 : 15 Haziran 2023, 17:35:29 »
Kabul edelim ki futbolda kulüp olarak popülaretimizi kaybettik.Oyuncuların kaçarçasına gitmek istemesi doğal.Ferdiyede teklifler varmış.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #7351 : 15 Haziran 2023, 20:32:05 »
Kabul edelim ki futbolda kulüp olarak popülaretimizi kaybettik.Oyuncuların kaçarçasına gitmek istemesi doğal.Ferdiyede teklifler varmış.

Şampiyon teknik adamları gönderirsen, gönderdiğin yetmezmiş gibi twitterda orda burada arkasından teneke çalarsan, örneğin defolarını kelliğine bağlarsan ya da eleştirdiğini zannederken hakaret edersen, bir zamanlar forman için kendini yerden yere atmış adamlara twitter'da söversen olacağı bu. Kimse kusura bakmasın taraftarımız (büyük çoğunluğu diyelim hadi) kulüp yönetimi ve başkanla çok uyumlu. Düğün bayram ile bu taraftar getirdi zaten başımıza. Teşbihte hata olmaz "dağına göre kış veriyor veren." Twitter, sosyal medya algısı ile kulüp yönetimi bu kadar oluyor maalesef. Ali Koç'un seçildiği gün Aziz Yıldırım'ın kurmaylarından birisi "yeniçerinin her istediği yapılmaz" minvalinde bir şeyler demişti, sövmüştüm adama. Az bile demiş, özür diliyorum kendisinden. Çok merak ediyorum, hadi oldu ya Wilbekin misali bir gün Clyburn Fenerbahçe forması giydi, ne yazılıp çizilecek o zaman. Cidden çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7352 : 16 Haziran 2023, 09:52:15 »
Montella ismi ağırlık kazanıyor.Fabri<zioda yazmış.37 yaşındaki Dzeko gelecek sanırım.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7353 : 16 Haziran 2023, 09:55:02 »
Kariyerli, üst klasman vs vs her tür hoca denendi. Okan örneğinden de gördüğümüz üzere hoca bir yere kadar önemli. Ben Montella'ya fitim. Dzeko da gelirse çok önemli hamle olur ama olmadan inanmam.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7354 : 17 Haziran 2023, 16:01:52 »
Teknik direkörümüz yerli olacak.Bu arada Uğur Dündar gibi beyefendi insanı ıslıklayan taraftarları kınıyorum.Islıklanması gereken başkan.Artı Dündar neymiş sıyasete çekmiş.Fenerbahçe siyasettir ayrıca.Futbol futbol değildir.Başka yönlerden eleştir.Keşke Medya sorumlumuz olsa Uğur Dündar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7355 : 17 Haziran 2023, 16:04:44 »
Divan kurulu başkanlığından istifa etmiş Uğur Dündar.Yeni başkan seçilecek.Bende isterim spor konuşalım ama yaşadığımız süreçler siyasetle bağlantılı.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #7356 : 17 Haziran 2023, 16:06:15 »
Lan şaka deyin, tüylerim diken diken oluyor!
Aykudnt! Bu ismi duymak istemiyorum

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7357 : 17 Haziran 2023, 16:31:12 »
Ya Sergen Ya Aykut yada İsmail.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7358 : 17 Haziran 2023, 16:45:14 »
Teknik direkörümüz yerli olacak.Bu arada Uğur Dündar gibi beyefendi insanı ıslıklayan taraftarları kınıyorum.Islıklanması gereken başkan.Artı Dündar neymiş sıyasete çekmiş.Fenerbahçe siyasettir ayrıca.Futbol futbol değildir.Başka yönlerden eleştir.Keşke Medya sorumlumuz olsa Uğur Dündar.

Fenerbahçe, CHPSPOR oldukça istersen Real Madrid kadrosu kur, bizden bi halt olmaz. Şu kongre tamamen komedi. İğrenç bir kulübe dönüştük. Sirk sanki. Adama istifa et diyorlar, sizi hükümet gönderdi diyor. Sonra istifa edip kendi kendine geri dönüyor. Ruh hastası koltuk sevdalısı bu adamlar. Çünkü herif koltuk mu gördü? Yakalayınca bırakamıyor işte.

Biz Fenerbahçeliyiz. CHPSPOR'lu değiliz. Kimse de kusura bakmasın.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7359 : 17 Haziran 2023, 16:51:35 »
Fenerbahçe, CHPSPOR oldukça istersen Real Madrid kadrosu kur, bizden bi halt olmaz. Şu kongre tamamen komedi. İğrenç bir kulübe dönüştük. Sirk sanki. Adama istifa et diyorlar, sizi hükümet gönderdi diyor. Sonra istifa edip kendi kendine geri dönüyor. Ruh hastası koltuk sevdalısı bu adamlar. Çünkü herif koltuk mu gördü? Yakalayınca bırakamıyor işte.

Fenerbahçe yada diğer kulüpler istediği kadar uzak dursun bu üşkede et tırnak gibidir siyaset.Trabzon kutlamalarındaki siyasetçiler.Bursayla çekiştiğimiz dönem bakanların inşallah Bursa alacak diye konuşlanmaları şehirde unutmaqdık.Sahamızda şampiyon olan Galatasaray yöneticisinin seni seviyoruz hocam pankartı akla ilk gelenler.Otobüs kurşunlandı buda siyasiydi.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7360 : 17 Haziran 2023, 16:55:54 »

Kesinlikle katılıyorum sıçayım chp'sine, bana ne kazandırdı? Fenerbahçe YDK Başkanı olup CHP kanallarında AKP'yi eleştireceksin, sonra da şampiyonluk bekleyeceksin öyle mi? Türkiye'de bu işler böyle yürümüyor. Amacım siyaset değil, derdim şampiyon olmak artık ve kabûl edelim ki AKP'ye sallamaya devam edersek şampiyon olamayız.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7361 : 17 Haziran 2023, 16:56:35 »
Bakın Dursun Özbek yöneticiler futbolcular nereyi kimi ziyaret etmiş.A Cumhurbaşkanı.Uğur Dündarı medya sorulusu yapın böyle figürlere ihtiyaç var.Artı Dündar kimsenin adamı değildir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7362 : 17 Haziran 2023, 16:59:04 »
Kesinlikle katılıyorum sıçayım chp'sine, bana ne kazandırdı? Fenerbahçe YDK Başkanı olup CHP kanallarında AKP'yi eleştireceksin, sonra da şampiyonluk bekleyeceksin öyle mi? Türkiye'de bu işler böyle yürümüyor. Amacım siyaset değil, derdim şampiyon olmak artık ve kabûl edelim ki AKP'ye sallamaya devam edersek şampiyon olamayız.
Biat mı etsin bu kulübün içiner siyasi yapılar sızmaya çalıştı.Eğer o malum yapı az etkisini kaybettiyse Fenerbahçe öncüdür.Futbol sadece futbol değildir.Ne kadar nötr kalmaya çalışırsanız çalışın siyaset futbol ülkede et tırnak gibidir.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2023, 16:59:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7363 : 17 Haziran 2023, 16:59:07 »
Fenerbahçe yada diğer kulüpler istediği kadar uzak dursun bu üşkede et tırnak gibidir siyaset.Trabzon kutlamalarındaki siyasetçiler.Bursayla çekiştiğimiz dönem bakanların inşallah Bursa alacak diye konuşlanmaları şehirde unutmaqdık.Sahamızda şampiyon olan Galatasaray yöneticisinin seni seviyoruz hocam pankartı akla ilk gelenler.Otobüs kurşunlandı buda siyasiydi.

Tamam CHPSPOR ol da her alanda götten yemeye devam et. Bu arada ben bu kulübün CHPSPOR olmasına da karşı değilim. Fakat bu adamlar beceriksiz ve başarısız adamlar. CHPSPOR olacaksak da kulübü böyle sirke çevirmeyecek, olgun ve başarılı adamlar gelsin madem, derdim bu.

Uğur Dündar, Ali Koç filan... Bu kulübü kepaze ettiler. Utanmayan var mı bugün şunlardan? Aziz Yıldırım da bunlardan çok farklı değildi. Berbat bir camia olduk çıktık. Herkese kaybeden adam ayakta alkışlanıyor.

Ben söylüyorum, bu kafayla devam edersek seneye Ali Koç dönemi tek kupa ile biter.

O zaman da Kılıçdaroğlu veya Faik Öztrak geçiririz kulübün başına.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7364 : 17 Haziran 2023, 16:59:59 »
Bakın Dursun Özbek yöneticiler futbolcular nereyi kimi ziyaret etmiş.A Cumhurbaşkanı.Uğur Dündarı medya sorulusu yapın böyle figürlere ihtiyaç var.Artı Dündar kimsenin adamı değildir.

Şampiyon olsan sen giderdin. Çocukça şeyler söyleme şöyle. Kupa görmediğimiz için unuttuk tabi bunları.