Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304905 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7380 : 17 Haziran 2023, 19:29:45 »
Tom abi, her türlü saçmalıklarına eyvallah diyoruz ama burayı siyaset arenasına çevirme daha fazla, ciddi bir uyarıdır. İnsanları da delirtme yani, burası ne parkedechp ne de parkedeakp. Bu forumda her siyasi görüşten insan vardır, bodoslama dalıyorsun, karşıt görüşe de söz hakkı doğuruyorsun.

Fenerbahçe'nin misyonu muhalefet yapmak değildir, anasını bellediler bu kulübün böyle diye diye. 3 Temmuz'da hepimiz direndik, gaz yedik, kulübü fetö'ye teslim etmedik. Artık şu mevzuları da aşalım. Senin bayıla bayıla övdüğün GS'liler de RTE olmasaydı Fenerbahçe küme düşerdi, o kurtardı diyor. Buralara girersek çıkamayız, o yüzden hiç girmeyelim, sende kapat şu mevzuyu.
O kadar güzel özetlemişsin ki imzamı atarım.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #7381 : 18 Haziran 2023, 13:13:04 »
Volkan Demirel’i falan getirmez umarım başımızdaki vasat herif.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7382 : 18 Haziran 2023, 15:55:02 »
Volkan Demirel’i falan getirmez umarım başımızdaki vasat herif.

İsmail Kartal ve yardımcısı Volkan Demirel yapabilir. Geriye Aykut ihtimali kalıyor zâten.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7383 : 19 Haziran 2023, 18:33:48 »
Teknik direktörümüz önümüzdeki günlerde açıklanaçakmış.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7384 : 19 Haziran 2023, 18:42:28 »
Teknik direktörümüz önümüzdeki günlerde açıklanaçakmış.

imdiden üçüncü oldu bile, bu kadar basiretsiz bir başkan hayatımda görmedim gelen adamı da yıpratıp taraftarın motivasyonunu düşürüyor her sene aynı terane, en kurumsal yapı olan basketbol şubeyi bile mahvettiler neyse ki bu sene son.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7385 : 19 Haziran 2023, 19:20:39 »
Hatalardan ders almak diye bir laf lugatinda yok. Gs sozumona okan ile sampiyon oldu diye turk antrenöre takti birden. Gsde Okan değil de mahalledeki bakkal amca antrenor olsa sanki bir bok değişecekti. Adamin teki demiş seneye besiktas sampiyon fenerbahce ikinci, gsde de sezon ortası Okan kovulur demiş. Tam da ben de aynı şekilde düşünüyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7386 : 19 Haziran 2023, 19:34:55 »
Hatalardan ders almak diye bir laf lugatinda yok. Gs sozumona okan ile sampiyon oldu diye turk antrenöre takti birden. Gsde Okan değil de mahalledeki bakkal amca antrenor olsa sanki bir bok değişecekti. Adamin teki demiş seneye besiktas sampiyon fenerbahce ikinci, gsde de sezon ortası Okan kovulur demiş. Tam da ben de aynı şekilde düşünüyorum.
Başkanın şampiyon olmak gibi hırsı yok.Borç düşürmeye çalışıyor.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7387 : 19 Haziran 2023, 19:48:13 »
1 ay önce Volkan Demirel'le konuşmuştum, senin gidişinle Kadıköy'deki tüm seriler sona erdi, dedim. "Yeniden yapacağız inşallah o serileri" şeklinde karşılık vermişti. Yeni hocamız o mu olacak acaba

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #7388 : 19 Haziran 2023, 19:53:06 »
1 ay önce Volkan Demirel'le konuşmuştum, senin gidişinle Kadıköy'deki tüm seriler sona erdi, dedim. "Yeniden yapacağız inşallah o serileri" şeklinde karşılık vermişti. Yeni hocamız o mu olacak acaba
Umarım olmaz ama tüm oklar onu gösteriyor. Taktik anlayışı da muhtemelen vasattır.

Ali Koç’un son sezonuna da Volkan yakışır. Umarım vasat Ali ilk yılda başaramadığı şeyi yine başaramaz ve kümede kalmayı başarırız. Vasat Volkan-Ali birlikteliği küme düşmeyle bitmesin benim için yeterli. CL’de falan direkt ön elemede 3-4 yiyip konferansta da elenip seneye Avrupa’ya katılma şansı bile elde edemeyiz bu vasat Ali-Volkan birlikteliğinden.

Montella ile en azından futbol izlerdik. Zaten şampiyon olma şansımız yok, en azından birkaç kaliteli maç izlerdik

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7389 : 19 Haziran 2023, 20:08:30 »
Volkan ismi geçen herkesten iyi yönetir takımı. Montella ne Allah aşkına, düne kadar bilen yoktu adamı. Farioli gibi balonun, eşeğin biri.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7390 : 19 Haziran 2023, 20:16:26 »
Belki de Emre'dir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7391 : 19 Haziran 2023, 20:42:33 »
Belki de Emre'dir.
Arda Turan olsun, yakışır.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7392 : 19 Haziran 2023, 21:35:16 »
Emre de Montella'dan iyi iş yapar. Yabancı hoca gelecekse kariyerli bir hoca gelsin ve 3 yıl bir şey beklemeyelim. Başarı istiyorsan hemen, Arda Turan, Guardiola'dan iyi tercih. Maalesef böyle.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7393 : 19 Haziran 2023, 21:40:37 »
Bizim âcil olarak şampiyon olmamız gerekiyor. Bunu da tek sezonluğuna yapacak isim Sergen Yalçın'dır. 2.seneye kalmasın, sorun değil. Tek sezonluğuna getireceksin o da şampiyon yapacak.

Hakemle oynar, maç sonu basın toplantısında showunu yapar, televizyonlarda hayranı çok kimse yıkıcı eleştiri yapmaz. Âcil şampiyonluk için Sergen'den daha uygun aday yok.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7394 : 19 Haziran 2023, 21:54:10 »
Sergen aman allah korusun.Azda olsa giydi formamızı onu bataktan kurtardık.Gittikten sonra ileri geri konuştu vicdansız.Zaten Beşiktaş çoçuğu.