Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305535 defa)

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7500 : 05 Temmuz 2023, 00:19:13 »
Aman, kalsa 1 sene daha şaşardım zaten. Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7501 : 05 Temmuz 2023, 00:43:18 »
Biz hemBarca hem Reali ikna etmişiz 1 yıl daha kalma konusunda ama Arda istememiş.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7502 : 05 Temmuz 2023, 00:53:00 »
Niye, babasını mı vurmuş kulüp.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7503 : 05 Temmuz 2023, 00:55:33 »
Sn Kemal Erdemin alt yapılara verdiği önemi ve son dönemlerde oyuncu çıkmamasına kızması çok saygı duyulacak bir şey ancak verdik ne oldu..Çıkan adamlar aklı çat Nba oldu Ömerler akla ilk gelen yine hayırsız Doğuş büyüttük koleje gitti bize dönecek derken soluğu Efeste aldı.Futbolda oyuncu çıkartıyoruz ne oluyoruz çat gidiyor.Başkan ticarethaneye çevirdi.Fenerbahçe yarışmacı takımdır Arda denen bızdık bile posta koyabiliyor misal.Fenerbahçe eski kimliğine dönmeli.Başkan uçuyordur havalara başarı onun için yok hükmünde.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2023, 01:05:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7504 : 05 Temmuz 2023, 07:52:21 »
Sn Kemal Erdemin alt yapılara verdiği önemi ve son dönemlerde oyuncu çıkmamasına kızması çok saygı duyulacak bir şey ancak verdik ne oldu..Çıkan adamlar aklı çat Nba oldu Ömerler akla ilk gelen yine hayırsız Doğuş büyüttük koleje gitti bize dönecek derken soluğu Efeste aldı.Futbolda oyuncu çıkartıyoruz ne oluyoruz çat gidiyor.Başkan ticarethaneye çevirdi.Fenerbahçe yarışmacı takımdır Arda denen bızdık bile posta koyabiliyor misal.Fenerbahçe eski kimliğine dönmeli.Başkan uçuyordur havalara başarı onun için yok hükmünde.

Valla o da yanlış atıyorum sen gençler için 5 milyon Euro harcarsın bir tane genç sana 4 katını kazandırır diğer futbolcular için de hedef sıçrama klup olursun

Arda ekstrem örnek mhy irfan Nayır kalitesinde adamlar yetisse ilk 11 monte etsen yeterli kulübün geleceğini kurtarirsin boşa para harcamazsin

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7505 : 05 Temmuz 2023, 17:58:31 »
Siz nasıl başkansız bir çaylak oyuncuyu ailesini ikna edemiyorsanız bırakın.Artı altyapıları oyuncu taramaları kapatın.Al Koç Ardanın seneye olmayacağını açıklamış.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2023, 17:58:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7506 : 05 Temmuz 2023, 19:40:33 »
Kim 48 milyon euroya bayerne transfer olmuş.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7507 : 05 Temmuz 2023, 21:00:23 »
Kim 48 milyon euroya bayerne transfer olmuş.
Hani şu Tom'un vasat Korelisi mi?

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7508 : 05 Temmuz 2023, 21:18:53 »
Transfer döneminin verdiği heyecan yada bekleyişten olsa gerek bazen yorumlarımızın dozunun kaçtığını görüyoruz. O yüzden genel forum kurallarını hatırlatmak isteriz. Sonra ben duymadım ben işitmedim olmasın😁

Parkede Fener forumunun değerli üyeleri herkese merhabalar. Forum yönetimi olarak sizlere forumun işleyişi ve düzeni ile ilgili bazı konularda bilgilendirme yapacağız.

Bu forumun belki de en önemli amacı farklı kişilerin fikir, düşünce, yorum, eleştiri ve önerilerini bir arada toplayıp saygı çerçevesinde bir fikir alışverişinde bulunmaktır.

Lakin geçmiş dönemlerde çok sık küfür-hakaret-tahrik vb. içerikli mesajlar, yorumlar atıldığını gördük.

Olayların, maçların ya da yaşananların etkisi ile hepimiz tepki verebiliyoruz ve bazen ağzımızdan reaksiyon gereği bazı cümleler çıkabiliyor, fakat durumun kontrolden çıkmaması için bu konudaki sınırları belirlemenin faydalı olduğunu düşünüyoruz.

Bu yüzden de forumun yöneticileri olarak aramızda da ilgili durumu değerlendirdik ve bazı tedbirler almaya karar verdik.

Bundan sonra yukarıda belirttiğimiz tarzda yorumlar yazan kullanıcılar ile ilgili öncelikle sakıncalı görülen mesajları silinecek ve bu tarz mesajlar yazan kullanıcılara bu konuda gerekli uyarılarda bulunulacaktır. Kişilerin uyarılara uymaması ve bu davranışlara devam etmesi durumunda ise kısa süreli-uzun süreli ya da kalıcı uzaklaştırmalar tarafımızdan uygulanabilecektir. Bu konuya hassasiyet göstermenizi özellikle rica ediyoruz.

Lütfen forumla ilgili gördüğünüz aksaklıkları, şikayet ve önerileri de bizlere iletiniz.

Bu konuda göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

ParkedeFener Forum Yönetimi
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7509 : 05 Temmuz 2023, 23:31:33 »
Ben kabûllenemiyorum, vallahi kabûllenemiyorum. Daha 18 yaşındasın yahu, sâdece 18. Nasıl olsa gideceksin Avrupa'ya, kaçmıyor. Ne bu acele, ne bu telâş be Arda.

Arda gitti diye kim bayram ediyor bi bakın. gitti diye gs'liler derin bir oh çekti, hepsinde bir mutluluk var çünkü çocuğun bizi sampiyon yapma ihtimali vardı. Basın gitsin diye delirdi, sosyal medya zâten gs'nin elinde, her platformda ''Arda kaçsın kendini kurtarsın'' goygoyu yapıldı. Arda gitsin diyenler İcardi kalsın diye deliriyor meselâ. Kimse görmüyor bu algıları.

Ne diyim aga, 50 yılda bir gelebilecek bir yeteneği doğru düzgün izleyemeden kaybettik. Bu karar sâdece Arda'ya âit değildir, inanmıyorum buna. GS'lilere bayram yaptıran herkesin Allah cezasını versin.

Vebalı mıyız ulan biz. Biraz sivrilen, biraz götü arş-u âlâya çıkan koştura koştura kaçıyor şu kulüpten.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2023, 23:32:20 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7510 : 06 Temmuz 2023, 11:13:32 »
Altay için manchester united deniyor. Asrın kazığını sokarız adamlara. Hadi umarım olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7511 : 06 Temmuz 2023, 11:28:13 »
Ben kabûllenemiyorum, vallahi kabûllenemiyorum. Daha 18 yaşındasın yahu, sâdece 18. Nasıl olsa gideceksin Avrupa'ya, kaçmıyor. Ne bu acele, ne bu telâş be Arda.

Arda gitti diye kim bayram ediyor bi bakın. gitti diye gs'liler derin bir oh çekti, hepsinde bir mutluluk var çünkü çocuğun bizi sampiyon yapma ihtimali vardı. Basın gitsin diye delirdi, sosyal medya zâten gs'nin elinde, her platformda ''Arda kaçsın kendini kurtarsın'' goygoyu yapıldı. Arda gitsin diyenler İcardi kalsın diye deliriyor meselâ. Kimse görmüyor bu algıları.

Ne diyim aga, 50 yılda bir gelebilecek bir yeteneği doğru düzgün izleyemeden kaybettik. Bu karar sâdece Arda'ya âit değildir, inanmıyorum buna. GS'lilere bayram yaptıran herkesin Allah cezasını versin.

Z kuşağı pramatist doğal İstnmeyen oyuncuyu tutamazsın.Başkana önce kızdım ama bu konuda hak veriyorum.
Vebalı mıyız ulan biz. Biraz sivrilen, biraz götü arş-u âlâya çıkan koştura koştura kaçıyor şu kulüpten.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7512 : 06 Temmuz 2023, 11:29:12 »
Z kuşağı pragmatist.Önce kızdım başkana ama hak verdim sonra.Oynamak istemeyen gider tutamazsın.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7513 : 06 Temmuz 2023, 11:30:35 »
Altyapıya oyuncu taramalarına son verilsin.Elin mecazi anlamda enayisi bizmiyiz.Ali Koç gurur duyuyormuş bizi temsil edekmiş. banane bizene.Bu düşünce yapısıyla başarı çok zor.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2023, 11:37:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7514 : 06 Temmuz 2023, 11:35:48 »
Altay için manchester united deniyor. Asrın kazığını sokarız adamlara. Hadi umarım olur.

Bence PR yapiyorlar. Altayi bak Manchester bile istiyor, daha iyisini mi bulacagiz diyip elde tutacaklar.
3 Turk oyuncu isi boka sardi takimda.

Ferdi disinda direk 11 oyuncusu yok ... durum kotu. Melt Muldur umarim olur. Yoksa Yandas ve Irfan a kaliriz...

Eldeki turkler (ferdi disinda);

Defans; Serdar, Samet ve Emir
Ortasaha; Yandas, Irfan, Ismail, Emre Mor,
Forvet; Serdar (yada Umut)

Bunlardan iki oyuncu cikar mi takima zarar vermeden? bilemedim.

« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2023, 11:39:53 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....