Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305353 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7665 : 22 Temmuz 2023, 21:24:17 »
Abi bence İrfan Can hamle oyuncusu olarak okay ama 11’de asla olmamalı adam takımı bile komple bozacak potansiyele sahip anlamıyorum. Kalite var ama yanlış adamlarla takıla takıla bozdu iyice kendini 😀 belki Dzeko Tadić gibi adamlarla hizaya girer bilemiyorum.

Direkt 11 olarak değil de rotasyon halinde bir kadro da ben yapayım transferi yüksek ihtimal olanlarla ve benim temennilerimle birlikte..

Livakovic İrfan Can
Ferdi Mert Müldür
Becao Djiku Serdar
Luan Peres Djiku
Jayden Ferdi Luan Peres
Dominguez Emre Can/Salih Özcan İsmail
Bissouma/NDombele Crespo/Zajc İrfan
Syzmanski Tadić İrfan MHY
?????? Emre Mor İrfan
Tadić Kent Ekambi
Dzeko Batshuayi Umut Ekambi
Görüldüğü üzere Ekambi son derece alakasız Tadic’i sağda oynatmayacaksak eğer. Tadić sağ ise sola daha fuleli bir santrafor özellikleri olan oyuncu alalım bence. Tadić sol ise de aynı özellikte oyuncuyu sağa alalım

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7666 : 22 Temmuz 2023, 23:07:44 »
Futbolda da erkek baskette de önümüzdeki sene şampiyon olabileceğimizi yine dusunmuyorum. Ne olacaksa yine bayan takimlarinda olur.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7667 : 23 Temmuz 2023, 09:47:16 »
Abi bence İrfan Can hamle oyuncusu olarak okay ama 11’de asla olmamalı adam takımı bile komple bozacak potansiyele sahip anlamıyorum. Kalite var ama yanlış adamlarla takıla takıla bozdu iyice kendini 😀 belki Dzeko Tadić gibi adamlarla hizaya girer bilemiyorum.

Direkt 11 olarak değil de rotasyon halinde bir kadro da ben yapayım transferi yüksek ihtimal olanlarla ve benim temennilerimle birlikte..

Livakovic İrfan Can
Ferdi Mert Müldür
Becao Djiku Serdar
Luan Peres Djiku
Jayden Ferdi Luan Peres
Dominguez Emre Can/Salih Özcan İsmail
Bissouma/NDombele Crespo/Zajc İrfan
Syzmanski Tadić İrfan MHY
?????? Emre Mor İrfan
Tadić Kent Ekambi
Dzeko Batshuayi Umut Ekambi
Benim düşüncem kaliteli ve lider özellikli oyuncularla oynarken çok daha iyi olcağı. Bakalım görelim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7668 : 23 Temmuz 2023, 12:05:38 »
Ya kaleci yerli olacak ya stoperlerden biri ya da orta sahadan biri. Bunun kaçarı yok. Ya Altay oynar ya Serdar ya da İrfan-MHY. Şartlar böyleyken iki tane stoper almaya, Becao'ya 8 milyon vermeye ya da Livakovic gibi 50 yıldır Zagreb'de oynayan kapalı kutu bir kaleciye 10 milyon vermeye lüzum var mıydı, hiç bilmiyorum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7669 : 23 Temmuz 2023, 12:16:41 »
Ben yerli hakkımızı kesinlikle kaleden ya da stoperden yana kullanmazdım. Çünkü kaleden çektiğimiz artık yeter! Stoperde de her kulvarda sabit uyumlu bir ikili yakalamaktan yanayım. Ki zaten sakatlık olur ceza olur mutlaka yerli oynatacak yer buluruz bu yüzden Yerli sorunu bence çok büyük problem değil. Derbiler dışında orta sahaya da bir yerli atarak durumu kotarabiliriz kanat bölgesine de sıkıntı olmaz.

Avrupa için
Livakovic
Ferdi
Becao
Djiku/Peres
Jayden/Peres
Hjulmand/Dominguez
Bissouma/NDombele
Szymanski
Tadic
Transfer
Dzeko / Batshuayi

Yalnız çok iyi kadro oldu he alır gelir Konferansı hiç belli olmaz. Öyle çok aşırı maliyetli falan da değil gelen giden dengesine bakarsak eğer.

Ligde de yeri gelir Ferdi sola geçer Mert sağda oynar. Orta saha ikiliden birini İrfan MHY İsmail falan yaparız. Sağda da Emre oynar İrfan falan oynar hallolur

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7670 : 23 Temmuz 2023, 12:19:08 »
Bu sene paraya kıyılacak ve kusursuz bir kadro kurulacak başka yolu yok. Türkiye liginde biz başka türlü şampiyon falan olamayız. Ve yazdığım kadroda da parlatılıp satılacak oyuncu çok bu sayede kendi kendini idare eden ve başarılı olmayı sürdüren güzel bir Yapı kurabiliriz

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7671 : 23 Temmuz 2023, 12:37:44 »
Ya Mert çok kötü bir oyuncu. Yerli transferi yapmayalım saçma sapan bence. Gerekirse iki maç Nazım Sangare oynasın. Veya hoca bir maçlığına üçlü savunmayla oynasın. Yedek sağ bekim olsun, yerli olsun diye Mert Müldür adındaki vasat ve sakat adama 5 milyon para mı bayılalım yani?

Serdar bence gayet yeterli bir stoper. Son Becao transferi gereksiz oldu. Peres - Serdar (Djiku) tandemi iyi olurdu. Becao, üçlü stoperi. Açık alanda da cortlar. Göreceğiz ama sürekli kırmızı kart görecek gibi geliyor bana. Ligi de bilmiyor, dan dun girer şimdi herkese

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7672 : 23 Temmuz 2023, 12:44:29 »
Ya kaleci yerli olacak ya stoperlerden biri ya da orta sahadan biri. Bunun kaçarı yok. Ya Altay oynar ya Serdar ya da İrfan-MHY. Şartlar böyleyken iki tane stoper almaya, Becao'ya 8 milyon vermeye ya da Livakovic gibi 50 yıldır Zagreb'de oynayan kapalı kutu bir kaleciye 10 milyon vermeye lüzum var mıydı, hiç bilmiyorum.

Aynı fikirdeyim yerli kaleci demek tüm yatırım çöpe atmak demek formula arabasına kamyon sürücüsü koymak demek

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7673 : 23 Temmuz 2023, 17:10:52 »
Heh aylardır pazarlık pazarlık adamlar Zaha’yı da aldı. Yok abi ya yok iki hafta sürüyor doğru kararlar almaları. Yalnız bu ibneler 10 İcardi’ye veriyor 8-9 buna nasıl olacak bu harcama limitleri falan?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7674 : 23 Temmuz 2023, 17:18:39 »
Üzerine takım kurulması düşünülen üç yerli Ferdi, Altay ve Mert Hakanmış. Allahım sen bana sabır ver! Kaç yıldır şu ikisini oynatarak ne elde ettik de ne kazanacağız acaba

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7675 : 23 Temmuz 2023, 17:24:52 »
Alıyorsan alırsın abi bu kadar bekleyip dillendirmenin mantığı yok şartları uçuksa açıklama yapar geçersin her sene bir isme böyle takılı kaldık Kolarov-Sorloth direkt aklıma gelenler

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7676 : 23 Temmuz 2023, 17:33:04 »
Becao'yu alacağımıza şuna 5 milyon fazla verip alsak olmaz mıydı, oynayacağı bir sene zaten. Sonra sıkılıp gider, satarsın, kurtulursun.

Livakovic, Becao filan... Bunlarla uğraşıyoruz, bu adamları da oynatamayacağız yabancı sınırından dolayı zaten.

Bartuğ Elmas'la transfer çalımı olmaz işte. Böyle olur. Tom Hanks olsa hedef ikincilik derdi.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Arif
« Yanıtla #7677 : 23 Temmuz 2023, 17:44:57 »
livakovic falan almazlarsa zaten bir bok olmaz bu takımdan altaydan ne hayır gördün şimdiye kadar ha bence ona da masraf yapmasın sene sonu defolup gidecekler nasılsa

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Arif
« Yanıtla #7678 : 23 Temmuz 2023, 17:46:35 »
8-10 milyon eurolar bu ligin rakamı değil zaten elemandan soğumuştum gittiyse o paralara iyi olmuş senin totalde yıllık gelirin nedir eninde sonunda batacak bütün kulupler arpalar peşkeş çekecekler olan o olacak.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7679 : 23 Temmuz 2023, 17:49:03 »
Yazıklar olsun Ali Koç. Bizi taşşakoğlanına çevirdin, rezil ettin. Ligin anasını sikecek adamı 2 ay alamadın, herifler 2 günde aldı. Allah'ın varsa şu kulüpten siktir olur gidersin !