Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305516 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7695 : 24 Temmuz 2023, 16:52:37 »
Ciddi bir soru sormak istiyorum.

Livakovic'i 2-3 Hırvat millî maçı dışında gören bilen izleyen var mı? Ben dünya kupasında duydum adını ve Hırvatistan dışında izleyene bilene denk gelmedim. Gerçekten bu herif iyi mi değil mi?

Hayır yâni son maçının özetini gördüm, yediği golleri Altay yese burda idam sehpasına çıkarmıştı herkes. Beni rahatsız etti bu herif. Hem hâlâ gelmedi hem de 10 milyon bonservis verilecek. Balon çıkar da bir de burdan taşak konusu oluruz diye korkuyorum.

Aylardır diyorum da kaale alan mı var... Altay'dan iyi kaleci değil.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #7696 : 24 Temmuz 2023, 23:16:55 »
Maaş ve imza parasıyla ilgili yaptıkları KAP açıklamasını gördünüz mü? Buna inanan bir tane kendi taraftarları bile olamaz. Ama sikerim böyle ligi de etiği de kuralları da. Allah aşkına kimse ne oluyor demiyor mu ya? Şampiyonlar ligine direkt giden Lazio daha fazlasını verdi ama adam doğuştan Galatasaraylı ya yarım sezonda kazandığı paraya buraya geldi peki okay

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7697 : 25 Temmuz 2023, 09:35:37 »
Tahminim 10- 12 Milyon euro açıktan para vermişlerdir ( menajer ödemesi vb . başlık altında). K

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7698 : 25 Temmuz 2023, 12:24:48 »
Maaş ve imza parasıyla ilgili yaptıkları KAP açıklamasını gördünüz mü? Buna inanan bir tane kendi taraftarları bile olamaz. Ama sikerim böyle ligi de etiği de kuralları da. Allah aşkına kimse ne oluyor demiyor mu ya? Şampiyonlar ligine direkt giden Lazio daha fazlasını verdi ama adam doğuştan Galatasaraylı ya yarım sezonda kazandığı paraya buraya geldi peki okay

KAP'a şirket kendi yükümlülüğünü bildiriyor. Futbol AŞ şirket malum. Geri kalanı sponsor filandır. Değilse bile öyle gibi gösteriyor adamlar işte, muhasebe hilesi.

Bizimkiler de Jesus'a 7 verip 3.5 verdik diye bildiriyorlar, zor değil bunları yapmak. Ama isteyeceksin işte önce.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7699 : 25 Temmuz 2023, 12:42:39 »
cengiz ünder için resmi temaslara başlanmış.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7700 : 25 Temmuz 2023, 12:48:32 »
Cengiz için istenen rakamlar doğru ise ve bu denli rakamlar verilirse ben bunların artık kesinlikle Fenerbahçe düşmanı olduklarına emin olacağım.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7701 : 25 Temmuz 2023, 13:10:31 »
Rakamlar buysa Bence Zeki ve Salih Özcan’a yönelelim. Çünkü cengiz hernekadar Türk şartından dolayı değerli gözükse de biraz interneti karıştırınca görülüyor ki tipik Türk çakal futbolcusuna doğru evrıilmiş.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7702 : 25 Temmuz 2023, 13:27:35 »
Cengiz'den bir cacık olmaz, İrfan Can'a katlanamıyorum bir de Cengiz çıkmasın başımıza.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7703 : 25 Temmuz 2023, 14:03:51 »
Cengiz için istenen rakamlar doğru ise ve bu denli rakamlar verilirse ben bunların artık kesinlikle Fenerbahçe düşmanı olduklarına emin olacağım.

Profil dogru. Sag acik. Ama rakamlar hakkinda soylediklerine kesinlikle katiliyorum.

Beyler kac senedir izledigimiz adam, sag acik olarak getirilebilecek daha iyi isim oldugunu sanmam.

Cengiz, Emre Can ve Salih Ozcan, su anda yerli oyuncu havuzundaki en iyi isimler. Mert Muldur de bu ikisi kadar degerli ama 1 senedir sakatliktan oturu oynamadigi icin nasil donecegini bilmek zor.

(Bu arada Suat i da yaziyorlar ama o gelirse yer bulmak zor...)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7704 : 25 Temmuz 2023, 15:12:58 »
Seneye yabancı sınırı kalkacak, Ali Efendi 20 milyona yerli sağ kanat alıyor, Zaha'yı pahalı diye almıyor.

Böyle bir adam bu. Adegukbe için kapışsa filan alır GS'den ama Zaha'yı almaz. Böyle işte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7705 : 25 Temmuz 2023, 16:06:45 »
Seneye yabancı sınırı kalkacak,....

nereye kalkiyor allah askina? bunca rant olan yerde, bu kadar siyasetcinin menajer oglu ac mi kalacak... mumkun degil ... belki 2 ye duser ama kalkmasi inandirici degil.

Ayrica bu biraz iki tarafli bir bicak;
-Bu kadar satis yaptik yildiz istiyoruz diyoruz
-Sampiyonluk istiyoruz diyoruz
-Biz taraftariz yoneticiler muhasebecilik yapsin diyoruz
-Oynatacak 3 turk kim olacak? adam mi var? diyoruz

Sonra da Cengiz'e para verlilir mi? diye burun kiviriyoruz.

Adamlar gecen sene Abdurrahim e 2 milyon euro oduyor senelik... Oynatmadiklari Kaan Ayhan a 5 milyon saydi....

Cengiz gelirse basarili olur olmaz bundan bagimsiz. Hamle olarak dogru hamle. Parasal olarak evet biraz yuksek bedeli, ama yine de dogru hamle oldugunu degistirmiyor.

Diger guzel hamle de Salih Ozcan olur. Keske eldeki 12 gereksiz oyuncuyu cikarip bu ikisini ve iki yabanci (biri kaleci) daha alsak. O zaman Zaha siydi mahasiydi cok onemli olmaz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7706 : 25 Temmuz 2023, 16:16:23 »
2'ye düşecek veya ilk 11'de serbest kalacak tamamen.

Cengiz'e şu paraların dökülmesi enayilik. İyi de bir oyuncu değil.

Salih Özcan da kötü oyuncu.

Sen parayı yabancılara harca. İsmail oynamış, Mert Müldür oynamış, Nazım Sangare oynamış, İrfan veya Cengiz oynamış, zerre fark ederse namerdim. Ama Zaha yerine Ryan Kent oynayınca fark ediyor işte.

Mert yerine bin kere Nazım'ı oynatırım.
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2023, 16:17:32 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #7707 : 25 Temmuz 2023, 16:20:20 »
2'ye düşecek veya ilk 11'de serbest kalacak tamamen.

Cengiz'e şu paraların dökülmesi enayilik. İyi de bir oyuncu değil.

Salih Özcan da kötü oyuncu.

Sen parayı yabancılara harca. İsmail oynamış, Mert Müldür oynamış, Nazım Sangare oynamış, İrfan veya Cengiz oynamış, zerre fark ederse namerdim. Ama Zaha yerine Ryan Kent oynayınca fark ediyor işte.

Mert yerine bin kere Nazım'ı oynatırım.

E o zaman Altay oynasin irfan oynasin ... niye dert ediyorsun?

Abi allah askina ya .... Evet Tom yok biliyorum, hepimiz ozluyoruz ... ama boyle de olmaz :D

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7708 : 25 Temmuz 2023, 16:47:59 »
Cengiz Tam bir çöp, vizyona yakışır btr transfer.
Valencianin daha yeteneksiz ve çalım atanı en sevmediğim topçu tipi kimseye pas vermez topu dağlara taşlara vurur bir kamyon da para alır

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7709 : 25 Temmuz 2023, 16:55:56 »
E o zaman Altay oynasin irfan oynasin ... niye dert ediyorsun?

Abi allah askina ya .... Evet Tom yok biliyorum, hepimiz ozluyoruz ... ama boyle de olmaz :D

Etmiyorum? 3 tane yerli oynasın işte değiştire değiştire. Ha İrfan oynamış ha Salih Özcan ha İsmail ha Hakan Çalhanoğlu benim nezdimde. Hepsi birbirinden boş adamlar. Geçen sene 5 dk mı ne oynamış veya oynamamış Mert Müldür'e 5 milyon istiyor kulübü, kendi de 2 milyon istiyor. Zaha'ya para yok, bu vasıfsızlara mı var?
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2023, 16:56:34 Gönderen: Maldonado »