Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304998 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7755 : 03 Ağustos 2023, 01:54:25 »
Rossi'yi 5 civarı satmışız. Süper haber.
yaklaşık 50 milyon euro oldu. şimdi çer çöpten de kurtulmaya başladık en önemlisi de bu.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #7756 : 03 Ağustos 2023, 08:54:14 »
Rossi'yi 5 civarı satmışız. Süper haber.

10 milyon dolar bonservisle alınmıştı.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7757 : 03 Ağustos 2023, 09:08:33 »
10 milyon dolar bonservisle alınmıştı.
yok ya 6 milyon dolardı.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #7758 : 03 Ağustos 2023, 09:11:28 »
ilk transfer edildiğinde kiralık diye açıklanmıştı ama sonradan 10 milyon zorunlu satın alma opsiyonu olduğu anlaşılmıştı.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7759 : 03 Ağustos 2023, 09:18:15 »
2021-22 Sezonu başından beri kadromuzda kiralık olarak forma giyen profesyonel futbolcu Diego Rossi'nin, 5.500.000 Euro bonservis bedeli karşılığında kalıcı olarak kadromuza katılması konusunda Major League Soccer (MLS) ile mutabık kalınmıştır.

Oyuncu ile 31.05.2025 tarihinde sona erecek; 2022-23, 2023-24 ve 2024-25 sezonlarını kapsayan 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız

Nisan 2022 tarihli KAP açıklaması

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7760 : 03 Ağustos 2023, 09:20:43 »
 Buda gidişin açıklaması;

Fenerbahçe'den KAP'a yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Columbus Crew SC, Futbolcunun kulübümüzle olan sözleşmesinin feshi karşılığında kulübümüze, 5.630.000 USD bonservis bedeli ve 1.000.000 USD bonus ödeyecektir. FIFA talimatları gereği doğacak olan dayanışma katkı payı transfer bedeline dahildir. Ayrıca, Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde; Columbus Crew SC'nin elde edeceği transfer bedelinin %15'i sonraki satıştan pay olarak kulübümüze ödenecektir." 

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7761 : 03 Ağustos 2023, 10:15:47 »
Rossi den bir kaybimiz yok.... o kesin ama satislarin devam etmesi lazim

Defansta Gustavo ve Samet
Sag bekte Nazim.
Sol bekte Osterwalde (peres de burada sure alabildiginden en azindan kiralik gidebilir)
Ortasahada Arao-Crespo-Lincoln-Burak kapacak-Rossi
Forvette;Pedro-King-Serdar

2 kisi sanirim kalacak ustteki listeden (king ve Osterwalde)
7 tane daha kaldi... Sanirim Arao da anlasmis.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #7762 : 03 Ağustos 2023, 11:00:22 »
2021-22 Sezonu başından beri kadromuzda kiralık olarak forma giyen profesyonel futbolcu Diego Rossi'nin, 5.500.000 Euro bonservis bedeli karşılığında kalıcı olarak kadromuza katılması konusunda Major League Soccer (MLS) ile mutabık kalınmıştır.

Oyuncu ile 31.05.2025 tarihinde sona erecek; 2022-23, 2023-24 ve 2024-25 sezonlarını kapsayan 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız

Nisan 2022 tarihli KAP açıklaması

güzel bilgi; ben yanlış hatırlıyormuşum demek ki.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7763 : 04 Ağustos 2023, 22:19:57 »
Yazmayayım yazmayayım diyorum ama bir yandan da ''ulan acaba oynamaya, futbola dönmeye niyeti var mı'' diye sormaktan kendimi alamıyorum.

Mohamed Ihattaren ortalıkta dolanıp duruyor. Samsunspor ile işi olmadı. Hâlâ 21 yaşında ve yetenek olarak abartmıyorum ama dünya üzerindeki en yetenekli 10-15 oyuncudan birisi, diyebilirim ki Arda'dan bile yetenekli. Ama işte sanırım hepiniz biliyorsunuzdur yaptıklarını, hayat hikâyesini.

Ben bu çocuğu 17-18 yaşlarındayken YouTube PSV TV üzerinden sürekli izlerdim, öylesine hastaydım yeteneklerine. Babası aniden kanser olup öldüğünden beri iflah olmadı. Zamanında Koeman ilk Hollanda TD görevindeyken kapısında günlerce yatmıştı Hollanda Milli Takımını seçsin diye, tam Hollanda'yı seçtiğinde ve milli maça çıkacakken babası rahmetli olmuştu, ondan sonra da dağıttı, neler yaptı neler. Hapise bile girdi, 2 defa futbolu bıraktı falan.

Bi şans versek ve eğer adam olup oynamaya kalkarsa transfer rekoruyla satarız en geç 2 yıla. Bizimkiler gidip bi konuşsa, futbola dönüp gerçekten oynamak niyetindeyse gerçek bir transfer fırsatı olur. Oynamazsa da seneye fesh eder yollarız.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2023, 22:20:39 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7764 : 04 Ağustos 2023, 23:18:20 »
Yazmayayım yazmayayım diyorum ama bir yandan da ''ulan acaba oynamaya, futbola dönmeye niyeti var mı'' diye sormaktan kendimi alamıyorum.

Mohamed Ihattaren ortalıkta dolanıp duruyor. Samsunspor ile işi olmadı. Hâlâ 21 yaşında ve yetenek olarak abartmıyorum ama dünya üzerindeki en yetenekli 10-15 oyuncudan birisi, diyebilirim ki Arda'dan bile yetenekli. Ama işte sanırım hepiniz biliyorsunuzdur yaptıklarını, hayat hikâyesini.

Ben bu çocuğu 17-18 yaşlarındayken YouTube PSV TV üzerinden sürekli izlerdim, öylesine hastaydım yeteneklerine. Babası aniden kanser olup öldüğünden beri iflah olmadı. Zamanında Koeman ilk Hollanda TD görevindeyken kapısında günlerce yatmıştı Hollanda Milli Takımını seçsin diye, tam Hollanda'yı seçtiğinde ve milli maça çıkacakken babası rahmetli olmuştu, ondan sonra da dağıttı, neler yaptı neler. Hapise bile girdi, 2 defa futbolu bıraktı falan.

Bi şans versek ve eğer adam olup oynamaya kalkarsa transfer rekoruyla satarız en geç 2 yıla. Bizimkiler gidip bi konuşsa, futbola dönüp gerçekten oynamak niyetindeyse gerçek bir transfer fırsatı olur. Oynamazsa da seneye fesh eder yollarız.

Abi her sene en az bir zar attik su son yillarda ... bu sene, hele son 3 transferde, zar atmayalım artik.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7765 : 05 Ağustos 2023, 01:06:22 »
Altay
Osayi becao merih ferdi
Carrasco jorginho dominguez tadic
Szymanski
Dzeko

Cengize verilecek aptalca parayı merihe verip altaya da mecbur kalıp böyle bir kadro kurulabilir. O vakit az heyecan duyabilirim ama ne mi olacak salak sacma ekambi,  krunic falan alınıp 9.yili da çöpe atacak bizim koç başkan.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2023, 01:12:55 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7766 : 05 Ağustos 2023, 12:19:44 »
Krunic de Ekambi de iyi oyuncular. Adam ŞL yarı finali oynamış takımın as oyuncusu. Ama tam ihtiyacımız olan profil mi bilmiyorum, Dominguez - Krunic çok iyi olurdu. Ekambi de bu sene en az 20 gole katkı yapar. Dana gibi güçlü oyuncu, bu ligin oyuncusu tam. Carrasco ise Arabistan'a gidecek deniliyor. Merih de gelmek istemiyor buraya, özellikle de Fenere.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7767 : 05 Ağustos 2023, 12:40:36 »
Altay
Osayi becao merih ferdi
Carrasco jorginho dominguez tadic
Szymanski
Dzeko

Cengize verilecek aptalca parayı merihe verip altaya da mecbur kalıp böyle bir kadro kurulabilir. O vakit az heyecan duyabilirim ama ne mi olacak salak sacma ekambi,  krunic falan alınıp 9.yili da çöpe atacak bizim koç başkan.
Merih isterse dönmek, herkes buna fit olur. Şahsen Jorginho yerine Krunic-Domingez tercih ederim ama kaliteli 6 alınırsa 8 o kadar da önemli değil. Cengiz yerine kalede Altay'ı tercih ederim diye xaten defalarca konuştuk.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7768 : 05 Ağustos 2023, 13:20:07 »
Krunic de Ekambi de iyi oyuncular. Adam ŞL yarı finali oynamış takımın as oyuncusu. Ama tam ihtiyacımız olan profil mi bilmiyorum, Dominguez - Krunic çok iyi olurdu. Ekambi de bu sene en az 20 gole katkı yapar. Dana gibi güçlü oyuncu, bu ligin oyuncusu tam. Carrasco ise Arabistan'a gidecek deniliyor. Merih de gelmek istemiyor buraya, özellikle de Fenere.
Bu mu kıstasin senin simdi. Kariyer yaristirirsak jorginho 10 tane falan krunic sicar. Bunlari geçelim. Ekambi de ortalama bir oyuncu. Bu adamları alıp şampiyonuz diyebilir mi kimse? Derse de afiyet olsun.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7769 : 05 Ağustos 2023, 13:56:52 »
Jorginho'yu istemeyip Krunic alalım diyen kim? Bizim orta sahada savaşçı ve top kazanan oyunculara ihtiyacımız var. Jorginho böyle bir oyuncu değil. Yumuşak ve topu oyuna sokan bir regista. Ali Koç'un iki yabancı orta saha almasını ve Jorginho - Dominguez ikilisini kurmasını isterim ama Krunic alıp bırakacak muhtemelen ve Krunic de aslında kötü oyuncu değil ama tam aradığımız oyuncu da değil.

Ekambi yerine Zaha gelsin de isterdim ama olmadı, napalım. Ekambi de deli gibi iş yapar bu ligde ortalama mortalama.