Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305309 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7815 : 12 Ağustos 2023, 19:44:40 »
Ben mdombele yerine ndidi daha uygun olur mu diye düşünüyorum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7816 : 13 Ağustos 2023, 04:34:49 »
Ndidi muazzam olur şu takıma 10 kat daha iyi olur hatta Ndombeleden o derece

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #7817 : 13 Ağustos 2023, 07:15:26 »
Ben mdombele yerine ndidi daha uygun olur mu diye düşünüyorum.

Ndidi istedigimiz profil olur ama sanmiyorum Mdombele ile kapatiriz transfer sezonu Livakovic'le beraber.

Hem futbol hem basketbol branşlarımizda ayni anda bu kadar heyecan duyduğum sezon olmamistir. Ali Koç bu sene de olmazsa şansının olmadiginin farkinda. Yapılan transferler de bunun göstergesi. Arkaya yaslanip sezonun keyfini yaşayalım.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #7818 : 13 Ağustos 2023, 10:36:50 »
Bence Ndombele ve Fred birbirinin alternatifiydi ve doğru olan Fred oldu. Ndidi mükemel bir kesici fakat pas konusu sıkıntılı. Bence her işi yapabilen İsmail, eğer ki dudak uçuklatacak bir 6 gelmeyecekse, benim ilk tercihim olur.

Belli ki kaleci alınacak. Altay da kalacak. Bu durumda Navas harika olur.

Bir de bence işin kaymağı, çok zor ama, Merih olur.

--------------------Navas---------------------
--------Osayi--Merih--Becao--Ferdi---------
--------------------İsmail--------------------
-------------Fred-----------Şima------------
-----Cengiz----------------------Tadic-------
--------------------Dzeko--------------------

Bakalım...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7819 : 14 Ağustos 2023, 20:54:19 »
Crespo, king, arao, gustavo, lincoln, Samet, nazım, Altay. Ikinci planda da serdar dursun, Burak, ostorvolde

Yaz yaz bitmiyor. Bu isimlerle yollar ayrilmali. Kadroyu gereksiz sisiriyorlar.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #7820 : 14 Ağustos 2023, 21:05:23 »
Şu kapalı kutu Livakovic'e 10 milyon bonservis verip almak yerine hâlâ boşta olan De Gea'yı niye almıyoruz deliricem. Kalitesi belli, kariyeri ortada. Real'de Courtois'a çaprazları koparınca De Gea oraya gider diyordum ama Kepa'yı kiraladılar. Ne diye Liva'ya bonservis ödeyelim, kendini kanıtlamış bir kaleci bile değil.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7821 : 14 Ağustos 2023, 22:30:35 »
Şu kapalı kutu Livakovic'e 10 milyon bonservis verip almak yerine hâlâ boşta olan De Gea'yı niye almıyoruz deliricem. Kalitesi belli, kariyeri ortada. Real'de Courtois'a çaprazları koparınca De Gea oraya gider diyordum ama Kepa'yı kiraladılar. Ne diye Liva'ya bonservis ödeyelim, kendini kanıtlamış bir kaleci bile değil.
Aynen katılıyorum.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7822 : 15 Ağustos 2023, 16:28:30 »

navas da olabilir livakovice bu kadar kafayı takmak doğru değil bu takıma kaleci şart, sadece ortalama üstü olsun yeterli

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7823 : 15 Ağustos 2023, 19:40:26 »
Bu krunic denen adam çok dilleniyor su ara. Umarim gelmez. 6 numaraya o kadar adamin ismi geçip de en yeteneksizini almak buyuk meziyet ister.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7824 : 16 Ağustos 2023, 13:14:24 »
Gs Ziyech'i de almak üzereymiş. Şampiyon kadroya bu kadar takviye yapmak esasında tam Fenerbahçe'nin yapacağı iş. Erdem Timur denen zat taraftarına şirin gözükmek için önüne geleni dolduruyor takıma. Son 5 yılda Fenerbahçe ne kadar hata yaptıysa şu anda gsnin yaptığı da o. Aldıkları adamlar kaliteli mi kaliteli? Ona laf yok ama gerekli mi? İşte orası tartışılır. Bana öyle geliyor ki beşiktaş aradan sıyrılıp gidecek bu sene de. Bizim kaleci ve orta saha takviyesi belirleyici olacak.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7825 : 16 Ağustos 2023, 13:39:57 »
Ziyech bitik bir adam. Yoksa 40 kere biz alırdık onu. Hangi takımdı hatırlamıyorum, sağlık testini geçemediğinden almadı iş bitmişken. GS alırsa büyük hata yapar. Rashica da BJK'ye gitti. Geçen sene çok faydalıydı. Bizde yerli sıkıntısı olmasa tam isteyeceğim adamdı.

Biz 50 milyon civarı para harcamışız. Bir 20 daha harcayacağız muhtemelen. 70 milyona kurduğumuz takım ile BJK'nin 5-10 harcayarak kurduğu takım arasında bana göre çok büyük bir fark yok. Bunun üzerine Bailly veya Ramos ile Talisca'yı da alacakları söyleniyor, bana göre hiçbirini alamazlar, yedekleri leş atıyor yine. Ama ilk 11'leri çok sağlam olacak yine.

Krunic ise taş gibi futbolcudur. Ama tabii ki ismi geçen diğer adamların yanında çok düşük profilli kalıyor. Fakat faydalı olacaktır.

Livakovic; Mert, Becao, Djiku, Ferdi; Krunic, Fred, Szymanski; Cengiz, Tadic, Dzeko.

Arao, Crespo, King'i de 10'a itelersek toplamda, eksiye de pek düşmeden takımı kurmuş oluruz.

Şu Becao hiç o parayı edecek bir adam değil bence. Ama aldılar artık.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2023, 13:40:40 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7826 : 16 Ağustos 2023, 14:05:40 »
Bence de Krunic daha iyi olabilir. Yeterince yüksek profilli( tabir caizse general)  elemanımız oldu. O açıdan.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #7827 : 16 Ağustos 2023, 14:12:52 »
Krunic'in yerine çok daha iyisi gelir umarım. Ama kötü bir adam değil o, bunu demek istedim. Hem Livakovic'e 10 milyon verilecekse orta sahaya yüksek profilli bir isim getirmek çok zor bu mali şartlarda. Max bu gelir işte. Yoksa keşke Soucek, Dominguez filan gelse.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7828 : 16 Ağustos 2023, 14:16:49 »
İsmi geçen isimlerin tartışmasız en vasatı ki geleceği bölge de çok kritik bir bölge. Yerli Selçuk Şahin. Seneye göndermek için direkt uğraşacağımız ilk isimlerden. Umarım böyle saçma sapan adamlara sözü geçen paraları vermeyiz. Bizim camianın genlerinde son hamle yüzünden sıçıp sıvamak meşhurdur. Yine de olacak olan o galiba.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7829 : 16 Ağustos 2023, 14:43:42 »
İyi söylüyorsunuz dostlarda konuşulan isimler Dominguez, Krunic, Ndombele bildiğim kadarıyla. Ndombele son dönem performansı nedeniyle bazı Afrika kökenli futbolcularda görünen paraşütsüz düşüş gibi bir düşüş trendine girer mi korkusu, Dominguez de kulübün ödemediği yüksek fiyatıyla bloke durumda. O nedenle dedim. Benzer fiyatlara daha iyisi olacaksa elbette başımız üstüne. Bakalım Yönetim imzayı nasıl atacak?