Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305306 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #435 : 22 Mayıs 2014, 20:59:38 »
Bu "gençler Fenerbahçe'de olmaz"ı 'öğrenilmiş çaresizlik' haline sokmamak gerek. Herşeyin  bir ilki vardır. Okan Koç'tan yıldız yaratmış bir hoca var başımızda, enseyi karartmayın; bu sene, O sene...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #436 : 23 Mayıs 2014, 00:54:48 »
Bu "gençler Fenerbahçe'de olmaz"ı 'öğrenilmiş çaresizlik' haline sokmamak gerek. Herşeyin  bir ilki vardır. Okan Koç'tan yıldız yaratmış bir hoca var başımızda, enseyi karartmayın; bu sene, O sene...
Hoca dan yana sıkıntım yok dostum ama bizler ve.camia buna hazır değiliz.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #437 : 23 Mayıs 2014, 01:00:31 »
Hoca dan yana sıkıntım yok dostum ama bizler ve.camia buna hazır değiliz.

İyi-kötü alt yapı maçlarını izlemeye çalışan birisi olarak araya gireyim; bu gençler bu camiaya hazır olmadığı şeyleri yaşatacak kadar yetenekliler.
Gerek teknik ekip, gerekse tribündeki taraftar olarak bu çocuklara yeter ki inanalım.
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #438 : 23 Mayıs 2014, 01:02:55 »
Bülent araya gir öne gir istediğin heryere gir :)
Bende ciddem çok istiyorum ama inanmıyorum sadece.. :(

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #439 : 23 Mayıs 2014, 09:03:06 »
Bülent araya gir öne gir istediğin heryere gir :)
Bende ciddem çok istiyorum ama inanmıyorum sadece.. :(

Bülente kesinlikle katılıyorum, içlerinde 1-2 tanesi var ki Elmas gibi Reale Barçaya koysan kesinlikle sırıtmazlar. Ama başta Ersun hoca 5 dk şans vermiyor benim bütün endişem hocadan yana traftar 10-15 sene önceki taraftar kesinlikle değil, aslında bu konuda en çok taraftara güveniyorum ben en çok onların destek olacaklarına inanıyorum nedense. :)

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #440 : 23 Mayıs 2014, 10:35:00 »
Bülente kesinlikle katılıyorum, içlerinde 1-2 tanesi var ki Elmas gibi Reale Barçaya koysan kesinlikle sırıtmazlar. Ama başta Ersun hoca 5 dk şans vermiyor benim bütün endişem hocadan yana traftar 10-15 sene önceki taraftar kesinlikle değil, aslında bu konuda en çok taraftara güveniyorum ben en çok onların destek olacaklarına inanıyorum nedense. :)
ben bu durumun sadece bu senelik olduğunu düşünüyorum ersun yanal'ın kariyeri çerçevesinde bakınca. temmuz sürecinden sonra şampiyon olamamış bir takım ve hiç şampiyon olmamış bir teknik adam. Tecrübeli adamlara yöneldi bundan dolayı bence. Seneye fazlaca şans bulacaklarına eminim..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı AnılÇakar

• Üye
  • Yer: BURSA
« Yanıtla #441 : 23 Mayıs 2014, 10:49:54 »
Özellikle bu yıl Türkiye Kupadına erken veda etmemiz de etkili oldu gençlerin oynama fırsatı bulamamasında.Bende Ersun hocaya bu konuda inanıyorum.Şu ana kadar yaptıkları ortada

Çevrimdışı AnılÇakar

• Üye
  • Yer: BURSA
« Yanıtla #442 : 23 Mayıs 2014, 14:41:20 »
Semih Ergülle 3 yıllık sözleşme imzalanmış.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #443 : 23 Mayıs 2014, 15:08:13 »
hayırlı olsun umarım yararlı olur ştutgarda gidecek deniyordu potansiyel görüp ikna etmişler demekki
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı hsntkdmr

• Üye
« Yanıtla #444 : 23 Mayıs 2014, 16:37:21 »
egemen ,serdar aydın,ismet,mehdi ve adamım uygar daha 18 yaşındalar her sene birini koysak yeter gençlerin daha semihi muhammedi yazmadım bile semih-erhan-bilal-fahri-erman(2002-2003)döneminde böyle bi altyapımız vardı onuda lorant-denizli-oğuz çetin denkleminde harcamıştık

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #445 : 23 Mayıs 2014, 16:43:55 »
Metincan Cici var bir de. Çok acayip oyuncu. Recep, Beykan ve Hakan'ı da eklersek muazzam bir genç potansiyeli var. Bu kardeşlerimizden hak edenlere muhakkak forma verecektir hoca.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #446 : 23 Mayıs 2014, 20:49:31 »
Metincan Cici var bir de. Çok acayip oyuncu. Recep, Beykan ve Hakan'ı da eklersek muazzam bir genç potansiyeli var. Bu kardeşlerimizden hak edenlere muhakkak forma verecektir hoca.

kerata biraz vurdumduymaz olmasa yeni Tümer Metin diye koy takıma oynasın asla da sırıtmaz ama çok gamsız

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #447 : 23 Mayıs 2014, 21:29:46 »
"Transfer dönemi ile birlikte basında bir süredir kulübümüzün Mevlüt Erdinç ile ilgili girişimlerde bulunduğu iddiaları yer almaktadır. Bu haberler, doğru değildir. Mevlüt Erdinç'in ağabeyi Ramazan Erdinç, Mevlüt'ün Kulübümüze transferi doğrultusunda Kulüp yetkililerimizi aramıştır. Mevlüt'ün yeni sezon transfer planlamamızda yer almadığı kendilerine iletilmiştir. Dolayısıyla Milli takımımızda forma giyen, Türk sporu için önemli bir isim olarak gördüğümüz Mevlüt Erdinç için Kulübümüzün transfer girişiminde bulunduğu iddialarına itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederiz"

yalanlama geldiğine göre iki şey söylicem. ya mevlütü aldık ya da başka kim var acaba yerli forvet olarak düşündüğümüz?

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #448 : 23 Mayıs 2014, 22:01:26 »
"Transfer dönemi ile birlikte basında bir süredir kulübümüzün Mevlüt Erdinç ile ilgili girişimlerde bulunduğu iddiaları yer almaktadır. Bu haberler, doğru değildir. Mevlüt Erdinç'in ağabeyi Ramazan Erdinç, Mevlüt'ün Kulübümüze transferi doğrultusunda Kulüp yetkililerimizi aramıştır. Mevlüt'ün yeni sezon transfer planlamamızda yer almadığı kendilerine iletilmiştir. Dolayısıyla Milli takımımızda forma giyen, Türk sporu için önemli bir isim olarak gördüğümüz Mevlüt Erdinç için Kulübümüzün transfer girişiminde bulunduğu iddialarına itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederiz"

yalanlama geldiğine göre iki şey söylicem. ya mevlütü aldık ya da başka kim var acaba yerli forvet olarak düşündüğümüz?

oh be rahatladım, ben Mevlütü bizim için çok yetersiz buluyorum, Beykanı oynatsın hoca çok daha faydalı olur bence.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #449 : 23 Mayıs 2014, 22:40:03 »
oh be rahatladım, ben Mevlütü bizim için çok yetersiz buluyorum, Beykanı oynatsın hoca çok daha faydalı olur bence.

Bize yerli forvet sart.

Dediginiz gibi Beyhan yada diger genclere guvenim sans taninmali

Ama hic oyle vizyonumuz olmadigindan.
Yine hazir oyuncu transfer edilcektir.
Elazig dan Deniz yada Serdar olabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi