Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305325 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #465 : 26 Mayıs 2014, 22:52:18 »
webo'da rövaşata golü attıktan sonra sakatlanmış:
Pierre Webó Fantastic Bicycle Goal & Epic Injury - Cameroon vs Macedonia 1-0 ( Friendly Match ) 2014

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #466 : 26 Mayıs 2014, 23:59:54 »
SON DAKİKA !! Fenerbahçe, Caner Erkin'le anlaşma sağlayamadı. ( via @aygunozipek )
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #467 : 27 Mayıs 2014, 00:01:41 »
SON DAKİKA !! Fenerbahçe, Caner Erkin'le anlaşma sağlayamadı. ( via @aygunozipek )
ayıp olmasın ama aygün Özipek böyle demişse;biz canerle anlaşmışızdır:D
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #468 : 27 Mayıs 2014, 00:04:54 »
ayıp olmasın ama aygün Özipek böyle demişse;biz canerle anlaşmışızdır:D
İçime su serptin :)

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #469 : 27 Mayıs 2014, 00:11:51 »
Aygün büyük kolpacıdır ama işin ucunda Caner olunca en ufak bi olumsuz haberde tırsıyorum.

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #470 : 27 Mayıs 2014, 00:15:53 »
abiler rahat olun Aziz yıldırım bile bu riski göze alamaz. Ayrıca Caner her açıklamasında kalmaya niyetli olduğu belirtiyor. bu konuda hiç şüphem yok sol kanat canere emenat olacak seneye:)
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #471 : 27 Mayıs 2014, 00:18:55 »
abiler rahat olun Aziz yıldırım bile bu riski göze alamaz. Ayrıca Caner her açıklamasında kalmaya niyetli olduğu belirtiyor. bu konuda hiç şüphem yok sol kanat canere emenat olacak seneye:)

iki taraflı bir olay bu Caner bizim sistemde böyle parladı başka yerde aynı katkıyı kesin verir demek zor, bindiği dalı kesmez bence

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #472 : 27 Mayıs 2014, 00:37:28 »
Caner'in menajeri;

@BaturALTIPARMAK: Lütfen Fenerbahçe Kulübü,Caner Erkin ya da ben herhangi bir açıklama yapmadıkça duyamlara itibar etmeyiniz..."
...

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #473 : 27 Mayıs 2014, 00:38:26 »
Caner'in menajeri;

@BaturALTIPARMAK: Lütfen Fenerbahçe Kulübü,Caner Erkin ya da ben herhangi bir açıklama yapmadıkça duyamlara itibar etmeyiniz..."
Bende bunu yazacaktım, oh be rahatladım.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #474 : 27 Mayıs 2014, 10:04:22 »
işin içinde Aziz Yıldırım olunca herşey beklenir.

umarım bu iş bir inatlaşmaya, restleşmeye dönmez ve canerle anlaşabiliriz.

zaten şu ana kadar saçma sapan bir süreç yaşandı, lig devam ederken sözleşme uzatmamak gibi dahiyane bir tutumu var başkanın.

diğer tarafta emir gibi bir adamla 3 yıl sözleşme uzatır sezon ortasında ama burası onun çiftliği olduğu için Caner beklesin. ne zaman başkanın keyfi yeterse o zaman imzalarız, çünkü kölemiz onlar bizim, gel deriz gelirler git deriz giderler.

umarım caneri kaybetmeyiz..

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #475 : 27 Mayıs 2014, 10:19:41 »
işin içinde Aziz Yıldırım olunca herşey beklenir.

umarım bu iş bir inatlaşmaya, restleşmeye dönmez ve canerle anlaşabiliriz.

zaten şu ana kadar saçma sapan bir süreç yaşandı, lig devam ederken sözleşme uzatmamak gibi dahiyane bir tutumu var başkanın.

diğer tarafta emir gibi bir adamla 3 yıl sözleşme uzatır sezon ortasında ama burası onun çiftliği olduğu için Caner beklesin. ne zaman başkanın keyfi yeterse o zaman imzalarız, çünkü kölemiz onlar bizim, gel deriz gelirler git deriz giderler.

umarım caneri kaybetmeyiz..

baskanin genel tavri icin haklisiniz. lakin caner mevzusunda bu tavrin hakim olmayacagina inaniyorum insAllah. yakinda bu is de neticelenir.
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #476 : 28 Mayıs 2014, 03:23:32 »
Transferi ilgilendirdiği ve Diego transferinin eksileri artıları burada çok fazla tartışıldığı için buraya da ekleyeyim:

Ersun Yanal'ın Diego transferi ile ilgili görüşü...

Bu açıklamalardan Diego'nun Aziz Yıldırım'ın kafasına göre değil de, Ersun Hoca'nın isteğiyle alındığı anlaşılıyor.

Diego’ya yer var:

Ersun Yanal’a doğal olarak yeni transfer Diego Ribas da soruldu. Herkesin kafasındaki takıma uyum sağlayıp sağlayamayacağıydı...

“Bu oyuncu Almanya’da üst düzey oynadı. Magath ile oynamak kolay bir şey değil. Yönettiğim takımlarda iki kez Diego ile karşılaştım. İkisinde de beni yendi. Hem Trabzonspor’un başında, hem de Vestel Manisa’nın... Bremen ve Wolfsburg formaları giyiyordu.

Diego, Almanya’ya gelen en yaratıcı oyunculardan biri. Bizim ülkemizde bu türlü oyunculara yer var.  O kadar da savunma yapmıyor diye bir şey yok. O yönü bulunmasa oynayamazdı Almanya’da. İspanya’da bulunduğu takımda oynayamaaz savunması olmasa. Bence uygun. Teknik olarak da uygun. Santrfor arkası pozisyonu var bizde. Bizde herkes birbirine yakın oynuyor. Bize uyar. Niye böyle infial var?

Aldık oyuncuyu. Çalışacağız.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #477 : 28 Mayıs 2014, 12:18:44 »
Fenerbahçe’nin, Slovak yıldızı Miroslav Stoch için bu sezon devre arası transfer döneminde yapılan müthiş transfer teklifini reddettiği ortaya çıktı.Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, Slovak futbolcuları Miroslav Stoch’la ilgili devre arasında yaşanan bir gelişmeyi Vatan Gazetesi’ne anlattı.Fenerbahçe’nin İngiliz devi Chelsea’den 5.5 milyon Euro’ya transfer ettiği futbolcuyu, o dönem Galatasaray da kadrosuna katmak istiyordu. Türkiye’nin iki devi arasında çıkan bu transfer savaşının galibi Fenerbahçeolurken sarı lacivertlilerin genç yıldızı için, devre arasında transfer teklifi geldiği iddiaları doğrulandı.Vatan Gazetesi’nin “Stoch için 14 milyon euro verildiği doğru mu?” sorusunu yanıtlayan Nihat Özdemir, “Ne 14 milyon Euro’su.. Bunu nerden öğrendiniz bilmiyorum ama devre arasında Stoch için gelen teklif 18 milyon Euro. Kabul etmediğimiz için ismini açıklamak doğru olmaz ama bir Rus ekibi. Teknik heyetle de oturup konuştuk, 18′e Stoch’u vermedik” ifadelerini kullandığı belirtildi."
Boyle bi haber var.diyecek soz bulamıyorum.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #478 : 28 Mayıs 2014, 12:33:55 »
Bu benim bildiğim kadarıyla Stoch'un patlama yaptığı yıldan bir haber..

Şimdi dönemin şartlarına göre düşünmek lazım. Stoch o zamanlar büyük bir patlama yapmıştı.. Gidişatı pozitif ti.. Yani üstüne koyarsa rahat bir şekilde 25 e satabileceğimiz bir oyuncuydu.. O yüzden niye satılmadı demek bir yanlış olur.

Ancak olmadı işler ters gitti.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #479 : 28 Mayıs 2014, 13:23:56 »
Bu benim bildiğim kadarıyla Stoch'un patlama yaptığı yıldan bir haber..

Şimdi dönemin şartlarına göre düşünmek lazım. Stoch o zamanlar büyük bir patlama yapmıştı.. Gidişatı pozitif ti.. Yani üstüne koyarsa rahat bir şekilde 25 e satabileceğimiz bir oyuncuydu.. O yüzden niye satılmadı demek bir yanlış olur.

Ancak olmadı işler ters gitti.

2012 yılı haberi.