Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305346 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #495 : 30 Mayıs 2014, 14:19:10 »
haklı olabilirsin ama sahada uygulamada sıfır malesef Ersun hoca

geçen seneki durum kontratla ilgiliydi bence bu sene daha çok genç yer alacaktır. En azından bir genç stoperin kadroya gireceği söyleniyor. Bence Alper de genç sayılır iyi de süre aldı :)

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #496 : 30 Mayıs 2014, 17:51:47 »
Alper'in hazırlık kampında sıkı çalışıp önümüzdeki sezon ilk 11 de forma giymesini çok isterim. Takım savunmasına yardımcı bir Alper ile Diego M.Topal'dan oluşacak orta saha bize, özellikle hücum anlamında seyir zevki yüksek maçlar izlettirecektir.

Bunun yanında, Meireles'in yerine maliyeti daha düşük, Topal'ı yedekleyecek, genç, egosu olmayan, savaşçı bir orta saha düşünülürse (mümkünse de siyahi olursa) harika olur. 
FENERBAHÇE

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #497 : 30 Mayıs 2014, 18:54:47 »
Alper'in hazırlık kampında sıkı çalışıp önümüzdeki sezon ilk 11 de forma giymesini çok isterim. Takım savunmasına yardımcı bir Alper ile Diego M.Topal'dan oluşacak orta saha bize, özellikle hücum anlamında seyir zevki yüksek maçlar izlettirecektir.

Bunun yanında, Meireles'in yerine maliyeti daha düşük, Topal'ı yedekleyecek, genç, egosu olmayan, savaşçı bir orta saha düşünülürse (mümkünse de siyahi olursa) harika olur. 

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #498 : 30 Mayıs 2014, 23:10:46 »
Cok fazla transfere ihtiyacimiz yok. Elimizde cok tecrubeli bir kadro ve cok degerli gencler var. Hocadan tek beklentim gencleri isin icine katmasi

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #499 : 02 Haziran 2014, 10:44:32 »
vallaha 3 yerli daha alıp sezona baslayabiliriz...

tarik camdal, jimmy durmaz (veya gokhan tore) ve 1 tane genc santrafor...

sezon bası kampına stoch'u alıp kamp sonu webo ve stoch arası tercih yaparım...muhtemelen stoch'u tutarım...

yobo-krasic-holmen-baroni gider...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #500 : 02 Haziran 2014, 11:22:30 »
vallaha 3 yerli daha alıp sezona baslayabiliriz...

tarik camdal, jimmy durmaz (veya gokhan tore) ve 1 tane genc santrafor...

sezon bası kampına stoch'u alıp kamp sonu webo ve stoch arası tercih yaparım...muhtemelen stoch'u tutarım...

yobo-krasic-holmen-baroni gider...

Webo yerine Stochu tutmak için 1 tane bile sebep yok bence, ne kadar gamsız varsa Baroni,Meireles,Krasiç galan hepsini de yollarım. Webo evet yaşlı ama yaşına rağmen hepsinden daha verimli bence.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #501 : 02 Haziran 2014, 11:28:23 »
Yabancı oyuncuların hiçibiri vazgeçilemeyecek türden değil. Umarım Dünya Kupası'nda hepsi iyi oynar da hatrı sayılır ücretlere elden çıkarırız bir kısmını. Krasic hariç hepsinin az veya çok katkıları oldu, üstüne tazminat verip göndermeyi istemem açıkçası.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #502 : 02 Haziran 2014, 12:12:56 »
su ıbb'de elle tutulur genc oyuncu var mı hic?

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #503 : 02 Haziran 2014, 12:41:58 »
Sunderland

Sow+Meireles için 22 Milyon Euro önermiş diyorlar
hemen satalım böyle bir şey varsa
Cem kardeşimin tabiriyle: istanbula çağırıp en lüks otelde ağırlayalım
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #504 : 02 Haziran 2014, 12:44:54 »
fenerbahçe tarihinin en sessiz transfer dönemini geçiriyo olabilirmiyiz ??
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #505 : 02 Haziran 2014, 12:47:33 »
Yoo :) bence şimdiden ribas transferi açıklandı bence çok hızlıyız hep 19.07 geçer biz transfer beklerdik son 1 haftaya kadar :))

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #506 : 02 Haziran 2014, 12:50:28 »
Yoo :) bence şimdiden ribas transferi açıklandı bence çok hızlıyız hep 19.07 geçer biz transfer beklerdik son 1 haftaya kadar :))
haber anlamında dedim abi.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #507 : 02 Haziran 2014, 13:13:51 »
Aziz Yıldırım transferle ilgili her şeyi gene Alaattin Metin'e anlatmış ;

Peşin 4 milyon ver Salih'i 2 sene kirala

'Salih'in kalmasını istiyorum. Romalı menajeri şunları söyledim: 15 milyon euronun yarısını verin ve Salih’in bonservisinin yarısını alın. Bu teklif olmuyorsa 2 yıl Salih sizde kiralık olarak oynasın ve siz de bize her sene için 2 milyon eurodan 4 milyon euro peşin verin.'

ÖZEL RÖPORTAJ - ALAATTİN METİN

VARAN 1

Her gün gazetelerde F.Bahçe ile ilgili bir sürü transfer haberi yayınlanıyor. Hangisi doğru, hangisi yanlış kimse bilmiyor. Başkan Aziz Yıldırım ile karşılaştım, “Ne oluyor?" diye sordum. En iyisini, en doğrusunu o bildiğine göre… İşte F.Bahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın noktasına virgülüne dokunmadan transferlerde merak edilen tüm konularla ilgili o sözleri:

"Salih’in F.Bahçe’de kalmasını istiyorum. Bu takımda oynayacağına da inanıyorum. Roma Kulübü’nden menajerle de görüştüm. Onlara şunu söyledim:

İKİ SENE SONRA 20 MİLYON EURO

'Salih’i 15 milyon Eurodan aşağıya satmam. Bu rakam bu sene için geçerlidir. Bu rakam iki sene sonra 20 milyon euro olur. Bu rakam size çok geliyorsa:

1- 15 milyon euronun yarısını verin ve Salih’in bonservisinin yarısını alın.
2- Bu teklif olmuyorsa 2 yıl Salih sizde kiralık olarak oynasın ve siz de bize her sene için 2 milyon eurodan 4 milyon euro verin. Ama bu parayı peşin isteriz.'

VARAN 2

YOLUN AÇIK OLSUN JİMMY

Aziz Yıldırım: İki gün önce Jimmy Durmaz’ın menajeri geldi. 'Bizim ihtiyacımız yok. Allah yolunu açık etsin' dedim.

İki gün önce Jimmy Durmaz’ın menajeri geldi. 'Bizim ihtiyacımız yok. Allah yolunu açık etsin' dedim. Ama bakıyorum gazetelere 'Jimmy Durmaz F.Bahçe’ye geliyor' diye haberler var. Yapmayın… Hem kulüplere hem taraftarlara hem de futbolculara zarar veriyorsunuz. Sonra olmayınca da 'Olmadı' deyip, ortalığı karıştırıyorsunuz. Bu rakamlarla bu sene hiçbir kulüp çok fazla transfer yapamaz.

VARAN 3

RAKAMLARI GÖRÜNCE BEN DE ŞAŞIRIYORUM

Diego Ribas’a gelince, kimse acele etmesin. Gazetelerde okuduğum rakamları görünce ben de şaşırıyorum. Vakti zamanı geldiğinde anlaşmanın detayları en ince ayrıntılarıyla kamuoyuna ve KAP’a açıklanacaktır. Ama bunların bugün yazılması bir hayli olumsuzluk oluşturuyor.

EMENİKE'Yİ NEDEN SATALIM

VARAN 4

Gazetelerde yazılanlara şaşırıyorum. Emenike’yi 20 milyon euroya satıp 15 milyon euroya başka futbolcu alacakmışız. Biz banka mıyız kardeşim? Neden satacakmışız? Neden alacakmışız? O yazılan futbolcunun F.Bahçe’ye yararı olur mu olmaz mı, bunları hiç düşünen yok.

VARAN 5

BİR GENÇ ALABİLİRİZ

Biz Diego’yu aldık. Bir genç futbolcu daha alabiliriz. Ama Şampiyonlar Ligi ile ilgili UEFA’dan bir şey gelirse o zaman hocamızla oturup bir görüşme yaparız. Bunun dışında biz transferi kapattık. Çünkü biz çok iyi bir kadroya sahibiz.

VARAN 6

CANER KALSIN AMA DENGELERİ BOZMASIN

Başkan Aziz Yıldırım'a Caner Erkin’i sormak istedim. Görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Ama gönlü onun da F.Bahçe’de kalmasından yana. Anladığım kadarıyla Başkan Aziz Yıldırım, Caner’i seviyor ama kulüp içindeki dengeleri de bozmak istemiyor. İki taraf da birbirine saygı çerçevesinde görüşmeleri sürdürüyorlar.

http://www.aksam.com.tr/spor/fenerbahce/pesin-4-milyon-ver-salihi-2-sene-kirala/haber-312775

Hiç bir yorum yapmayacağım.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #508 : 02 Haziran 2014, 13:16:56 »
Volkan'ın 2.8 aldığı yerde Caner'in 3.8 alması bile dengeleri bozmamalı. Ne dengesiymiş allasen?

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #509 : 02 Haziran 2014, 13:18:31 »
Aziz Yıldırım transferle ilgili her şeyi gene Alaattin Metin'e anlatmış ;

Peşin 4 milyon ver Salih'i 2 sene kirala

'Salih'in kalmasını istiyorum. Romalı menajeri şunları söyledim: 15 milyon euronun yarısını verin ve Salih’in bonservisinin yarısını alın. Bu teklif olmuyorsa 2 yıl Salih sizde kiralık olarak oynasın ve siz de bize her sene için 2 milyon eurodan 4 milyon euro peşin verin.'

ÖZEL RÖPORTAJ - ALAATTİN METİN

VARAN 1

Her gün gazetelerde F.Bahçe ile ilgili bir sürü transfer haberi yayınlanıyor. Hangisi doğru, hangisi yanlış kimse bilmiyor. Başkan Aziz Yıldırım ile karşılaştım, “Ne oluyor?" diye sordum. En iyisini, en doğrusunu o bildiğine göre… İşte F.Bahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın noktasına virgülüne dokunmadan transferlerde merak edilen tüm konularla ilgili o sözleri:

"Salih’in F.Bahçe’de kalmasını istiyorum. Bu takımda oynayacağına da inanıyorum. Roma Kulübü’nden menajerle de görüştüm. Onlara şunu söyledim:

İKİ SENE SONRA 20 MİLYON EURO

'Salih’i 15 milyon Eurodan aşağıya satmam. Bu rakam bu sene için geçerlidir. Bu rakam iki sene sonra 20 milyon euro olur. Bu rakam size çok geliyorsa:

1- 15 milyon euronun yarısını verin ve Salih’in bonservisinin yarısını alın.
2- Bu teklif olmuyorsa 2 yıl Salih sizde kiralık olarak oynasın ve siz de bize her sene için 2 milyon eurodan 4 milyon euro verin. Ama bu parayı peşin isteriz.'

VARAN 2

YOLUN AÇIK OLSUN JİMMY

Aziz Yıldırım: İki gün önce Jimmy Durmaz’ın menajeri geldi. 'Bizim ihtiyacımız yok. Allah yolunu açık etsin' dedim.

İki gün önce Jimmy Durmaz’ın menajeri geldi. 'Bizim ihtiyacımız yok. Allah yolunu açık etsin' dedim. Ama bakıyorum gazetelere 'Jimmy Durmaz F.Bahçe’ye geliyor' diye haberler var. Yapmayın… Hem kulüplere hem taraftarlara hem de futbolculara zarar veriyorsunuz. Sonra olmayınca da 'Olmadı' deyip, ortalığı karıştırıyorsunuz. Bu rakamlarla bu sene hiçbir kulüp çok fazla transfer yapamaz.

VARAN 3

RAKAMLARI GÖRÜNCE BEN DE ŞAŞIRIYORUM

Diego Ribas’a gelince, kimse acele etmesin. Gazetelerde okuduğum rakamları görünce ben de şaşırıyorum. Vakti zamanı geldiğinde anlaşmanın detayları en ince ayrıntılarıyla kamuoyuna ve KAP’a açıklanacaktır. Ama bunların bugün yazılması bir hayli olumsuzluk oluşturuyor.

EMENİKE'Yİ NEDEN SATALIM

VARAN 4

Gazetelerde yazılanlara şaşırıyorum. Emenike’yi 20 milyon euroya satıp 15 milyon euroya başka futbolcu alacakmışız. Biz banka mıyız kardeşim? Neden satacakmışız? Neden alacakmışız? O yazılan futbolcunun F.Bahçe’ye yararı olur mu olmaz mı, bunları hiç düşünen yok.

VARAN 5

BİR GENÇ ALABİLİRİZ

Biz Diego’yu aldık. Bir genç futbolcu daha alabiliriz. Ama Şampiyonlar Ligi ile ilgili UEFA’dan bir şey gelirse o zaman hocamızla oturup bir görüşme yaparız. Bunun dışında biz transferi kapattık. Çünkü biz çok iyi bir kadroya sahibiz.

VARAN 6

CANER KALSIN AMA DENGELERİ BOZMASIN

Başkan Aziz Yıldırım'a Caner Erkin’i sormak istedim. Görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Ama gönlü onun da F.Bahçe’de kalmasından yana. Anladığım kadarıyla Başkan Aziz Yıldırım, Caner’i seviyor ama kulüp içindeki dengeleri de bozmak istemiyor. İki taraf da birbirine saygı çerçevesinde görüşmeleri sürdürüyorlar.

http://www.aksam.com.tr/spor/fenerbahce/pesin-4-milyon-ver-salihi-2-sene-kirala/haber-312775

Hiç bir yorum yapmayacağım.

bu demek oluyoki ŞL işi olmazsa tarım çamdal yada genç bi yerli santrafor alınıp transfer kapanacak.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter