Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304722 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #615 : 27 Haziran 2014, 17:00:20 »
Beykan konusunda yönetimin tek bir kusuru olmadı, keza Recep konusu da öyle. Kendilerine mali açıdan daha cazip geleni seçtiler, halleri de ortada zaten.

İbo'ya ise fırsat verildiği sürece İbo Karabükspor'un değişmezi olur. Herkese selamlar.

sen biraz daha fazla yaz burada Oğuz, millet istifade etsin yazdıklarından :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #616 : 27 Haziran 2014, 17:16:37 »
Beykan konusunda yönetimin tek bir kusuru olmadı, keza Recep konusu da öyle. Kendilerine mali açıdan daha cazip geleni seçtiler, halleri de ortada zaten.

İbo'ya ise fırsat verildiği sürece İbo Karabükspor'un değişmezi olur. Herkese selamlar.

hoşgeldin oğuzhan.
supriz yaptın bana :)

Çevrimdışı oguzhann10

• Üye
  • Yer: Amsterdam
    • oguzhann10
« Yanıtla #617 : 27 Haziran 2014, 19:44:11 »
sen biraz daha fazla yaz burada Oğuz, millet istifade etsin yazdıklarından :)

Estağfurullah abi :)

Elimden geldikçe buralarda olacağım artık, bol bol istişare ederiz :)

Çevrimdışı oguzhann10

• Üye
    • oguzhann10
« Yanıtla #618 : 27 Haziran 2014, 19:46:48 »
hoşgeldin oğuzhan.
supriz yaptın bana :)

Hoşbuldum abi, daha önce yapacaktım bu sürprizi ama kısmet bugüne oldu :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #619 : 27 Haziran 2014, 21:59:57 »
Diego da açıklanmadı ama...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #620 : 28 Haziran 2014, 15:16:06 »
eurosport brezilya kaynaklıı shaktar doneskli bernart'ı alacağımızı iddia etmiş ama.?
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2014, 15:16:26 Gönderen: onee »

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #621 : 29 Haziran 2014, 02:20:26 »
Meşhur italyan gazeteci Gianluca Di Marzio'ya göre Pato ile anlaşma aşamasına gelmişiz.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı maliboz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #622 : 29 Haziran 2014, 13:13:28 »

ben bu konuda katılmıyorum.tabiki bu benim görüşüm ama sadece mali açıdan düşünüldüyse Karabük ün verdiği miktar öyle ahım şahım bir para olduğunuda sanmıyorum.Yok eğer pişsin diye veriliyorsa pişmesi için oynıyacağı takıma verirsin bana göre oynıyacakları takımlarda Ptt 1.lig takımları olabilir.Buna örnek olarakta Gökay İravul ,Recep Niyaz gösterilebilir.Elbette süper lig kalitesinde olmayabilir ama sürekli oynadıkları bir takımdalar.Beykan gibi birde Tolunay gibi fenerbahçe düşmanının elinde kulubede çürüyeceğine hiç değilse maç eksiklerini gideriyorlar.Ama ilerde bunlar Fenerbahçe için yeterli düzeye gelirmi gelmezmi bilemem.

Çevrimdışı maliboz

• Üye
« Yanıtla #623 : 29 Haziran 2014, 13:16:01 »
Ne yönetimmiş kardeşim Beykandan ders almamışlar mı halen Tolunay adisine adam veriyorlar kiraya
bende en çok buna kızıyorum.Gerçekten ders alınmıyacak bir durumda değil ki.

Çevrimdışı oguzhann10

• Üye
    • oguzhann10
« Yanıtla #624 : 29 Haziran 2014, 14:16:47 »
ben bu konuda katılmıyorum.tabiki bu benim görüşüm ama sadece mali açıdan düşünüldüyse Karabük ün verdiği miktar öyle ahım şahım bir para olduğunuda sanmıyorum.Yok eğer pişsin diye veriliyorsa pişmesi için oynıyacağı takıma verirsin bana göre oynıyacakları takımlarda Ptt 1.lig takımları olabilir.Buna örnek olarakta Gökay İravul ,Recep Niyaz gösterilebilir.Elbette süper lig kalitesinde olmayabilir ama sürekli oynadıkları bir takımdalar.Beykan gibi birde Tolunay gibi fenerbahçe düşmanının elinde kulubede çürüyeceğine hiç değilse maç eksiklerini gideriyorlar.Ama ilerde bunlar Fenerbahçe için yeterli düzeye gelirmi gelmezmi bilemem.

durum şu, kulübe kira için bazı teklifler geldi, kulüp bunları masaya yatırdı ve kararı oyunculara bıraktı. recep niyaz'ın hollanda'dan çok istekli olan talipleri vardı mesela.

türkiye'de kalma ve ne kadar iyi takım ise o kadar iyi mantığı ile hareket ediyor oyuncular, oynamayı düşünen yok yeter ki para ve şöhret kazansınlar.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2014, 14:17:38 Gönderen: oguzhann10 »

Çevrimdışı maliboz

• Üye
« Yanıtla #625 : 29 Haziran 2014, 14:28:20 »
durum şu, kulübe kira için bazı teklifler geldi, kulüp bunları masaya yatırdı ve kararı oyunculara bıraktı. recep niyaz'ın hollanda'dan çok istekli olan talipleri vardı mesela.

türkiye'de kalma ve ne kadar iyi takım ise o kadar iyi mantığı ile hareket ediyor oyuncular, oynamayı düşünen yok yeter ki para ve şöhret kazansınlar.
haklısın Recep'e talip olan Hollanda kulubü tamamen aklımdan çıkmış.Bu konuda tamamen haklısın ama ben hala Tolunay gibi adamların başında olduğu kulube oyuncu istese dahi kiralanmaması taraftarıyım.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #626 : 29 Haziran 2014, 14:52:25 »
@ oguzhann10

Beykan takımda kalsa, sezonun ikinci yarısı itibariyle yaşanan sakatlıklar nedeniyle en kötü Karabük'te aldığı süreleri alabilirdi.
O yüzden oraya gitmesi konusunda hata olduğuna katılıyorum.
Lakin Recep Niyaz özellikle sezonun ikinci yarısı itibariyle hatrı sayılır sürelerde iyi denilebilecek işler yaptı.
Bir hücum oyuncusu için Hollanda ligi aranıpta bulunmayacak bir fırsat olduğundan Recep gitse illaki kendisine bişeyler katmış olarak döneceğine inanıyordum ama Buca'da kötü bir sezon geçirdiğini düşünmüyorum.
Hatta gelecek sezon için Buca teknik direktörü ile devam edecekse tekrar oraya kiraya verilmesi bence mantıklı olur.
Recep milli takım kampında(sanırım Galatasaray'ın alt yapı takımıyla yapılan antrenman maçında) sakatlandı.
Sakatlık sonrası ne zamana sahalarda olacağına dair bir fikrim olmadığından, Buca bu şartlar altında kendisiyle çalışmak ister mi bilmiyorum.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2014, 14:53:00 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #627 : 01 Temmuz 2014, 14:26:30 »
Diego nun 30 haziranda sözleşmesi bitecekti, sözleşme o zaman imzalanacaķtı falan. Hiç haber yok. Sanırım bütün odak 3.07.2014e çevrildi.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #628 : 01 Temmuz 2014, 14:34:33 »
Diego nun 30 haziranda sözleşmesi bitecekti, sözleşme o zaman imzalanacaķtı falan. Hiç haber yok. Sanırım bütün odak 3.07.2014e çevrildi.
Sanırım bu sene uygulanacak olan 5+3 kuralından dolayı, yabancı sayımızı 8 in altına indiremediğimiz için imza gecikiyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #629 : 01 Temmuz 2014, 14:36:29 »
Sanırım bu sene uygulanacak olan 5+3 kuralından dolayı, yabancı sayımızı 8 in altına indiremediğimiz için imza gecikiyor.
Evet haklı olabilirsiniz ancak mevcut kadrodaki yabancı oyuncularla ilgili transfer haberleride yok :)