Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4964811 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10905 : 22 Temmuz 2014, 23:01:33 »
kim var ki geniş olsun.. Krilwnko ve bu sene aldıkları alan anderson ben sanmıyorum d league falan bojan ilk 5 bile çıkabilir ..

Bojan'in NBA'de ilk bes ciktigi bir dunyada, hicbir imkansiz degildir.  Eminim ki seminerlerde, profesor ve CEO'lar katilimcilara ilham vermek icin "bakin, Bojan bile NBA'de ilk bes oynadi bir vakit" diyeceklerdir. 

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10906 : 22 Temmuz 2014, 23:03:27 »
Bojan'in NBA'de ilk bes ciktigi bir dunyada, hicbir imkansiz degildir.  Eminim ki seminerlerde, profesor ve CEO'lar katilimcilara ilham vermek icin "bakin, Bojan bile NBA'de ilk bes oynadi bir vakit" diyeceklerdir. 
Bojan ilk beş zor çıkar gibi geliyor bana,Besim.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #10907 : 22 Temmuz 2014, 23:05:12 »
Bojan ilk beş zor çıkar gibi geliyor bana,Besim.

Uzun zamandir, NBA'i takip etmiyorum.  Demek ki Avrupa Basketbolu kalite olarak NBA'i yakalamis. 

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10908 : 22 Temmuz 2014, 23:07:32 »
Nets'in kadrosuna baktığımda çok da uzak bir ihtimal gibi durmuyor.. bojan en az 20-25 dk oynar gibi ama tabi benim görüşüm çok da vakıf değilim nba ye
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10909 : 22 Temmuz 2014, 23:11:01 »
Uzun zamandir, NBA'i takip etmiyorum.  Demek ki Avrupa Basketbolu kalite olarak NBA'i yakalamis. 
Bende Nba i sadece skorlar anlamında takip ediyorum artık, baksana Zafer'de oynar diyor.
Nba i yakalamak çok zor.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10910 : 22 Temmuz 2014, 23:11:49 »
Bojan 4 senedir Avrupa'nın en skorer forveti,vücut üst yapısını da çok güçlendirdi bence Nba'de iyi işler yapabilir.İşin hücum yönünde kusursuz gibi.Önünde çoook uzun seneler var,oyununun eksik yönlerini de geliştirir güzel bir parça olacak bence Nets'te.

Emir'de dediğimiz gibi Bojan'ında en büyük problemlerinden biri çok süre alması bence.Hücumda zaten ciddi anlamda efor harcıyor,yarı sahayı en önde koşanlardan,ikili oyunları da Bojan üzerinden oynatmaya çalışıyordu Obradovic.Ama savunmada da dinlendirmiyoruz,kısaları hep Bojan'a aldırıyorduk.Adamda Robocop değil tabi  bu kadar yoğun maç trafiğini,tempoyu kaldıramadı.

Bu takımda çok faydalı olabilirdi,yolu açık olsun.

Bu arada cümleler devrik ve dandik oldu kusura bakmayın

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10911 : 22 Temmuz 2014, 23:11:58 »
Şöyle bir haber var.
#SONDAKİKA, #HABERFB
Fenerbahçe Ülker,Semih Erden ile anlaşmanın ardından imzalar atıldı. Sadece transferin resmi olarak açıklanması kaldı.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #10912 : 22 Temmuz 2014, 23:23:35 »
Bojan'ın gitmesini zaten hepimiz bekliyorduk ama resmi açıklama yapılınca içimiz burulmadı değil.. Fenerbahçe ile özdeşleştirmiştim ben Bojan'ı. Yolu açık olsun. Umarım  NBA kariyeri son derece başarılı ve uzun olur. Ama baktı ki olmuyor Avrupa'ya dönmeye karar verirse gelsin Fenerbahçe'ye. Onun evi burası artık...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10913 : 22 Temmuz 2014, 23:28:06 »
kim var ki geniş olsun.. Krilwnko ve bu sene aldıkları alan anderson ben sanmıyorum d league falan bojan ilk 5 bile çıkabilir ..
doğru pierce gitti unutmuşum

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #10914 : 22 Temmuz 2014, 23:35:44 »
Haftalar öncesinden belki belliydi nba e gideceği ama bi umut acaba diyodum kendi içimde kalır mı diye. İçim burkulmadı dEsem yalan olur,. Bu formaya benim gözümde çok yakışan biriydi, günahlarıyla sevaplarıyla canıyla başıyla mücadele ederdi, ne kadar iyi bi fenerbahceli olduğunu da sanırım herkes biliyodur özellikle futbol maçlarında tribunde çoğu zaman yerini alırdı :)) yolun açık olsun bojan baktın oralar sana göre değil atla gel buralar çok güzel,  umarım çok basarılı olur oralarda...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10915 : 23 Temmuz 2014, 00:07:42 »
bojan ı çok seviyordum.yolu açık olsun.umarım bu sen aramayız bojan ı.nba de başarılar bojan

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #10916 : 23 Temmuz 2014, 00:41:37 »
Bojan Bogdanovic ‏@44Bojan  8m
It has been difficult but amazing three years! I have no words to thank you enough for all Fenerbache!Hope to see you again! En buyuk Fener.

:(
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10917 : 23 Temmuz 2014, 01:02:59 »
Bojan Bogdanovic ‏@44Bojan  8m
It has been difficult but amazing three years! I have no words to thank you enough for all Fenerbache!Hope to see you again! En buyuk Fener.

:(

helal olsun.gerçekten çok üzüldüm yaa gitmesine :'(

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10918 : 23 Temmuz 2014, 01:08:35 »
bu arada bilyorum doğru olmayacak ama ama gelmesini istediğim oyuncu omri casspi den şu yazıyı gördükten sonra vazgeçtim
‏@Casspi18
600 missiles been fired from GAZA by Hamas in the last 4 days. NUMBERS DONT LIE. STOP LYING.

bu yazıyı yazan birisi benim görüşlerime göre gelmesin.sizin görüşünüze de saygım var tabii.daha önce de konuşulmuş sadece kendi fikrimi yazayım dedim.biliyorum alakasız oldu kusura bakmayın.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10919 : 23 Temmuz 2014, 01:10:50 »
sakalımdaki son çıkan 3 beyaz telin sorumlusu bojan 2 tel saçım vardı artık onlarda yok yolun açık olsun bojan adam çok kırılgandı maalesef mental olarak her iki taraf içinde en iyisi buydu emir bu sezon kendini sadece basketbola vericek gibi gözüküyor