Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4965729 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11760 : 11 Eylül 2014, 21:09:39 »
Egemen Güven NCAA' gidiyormuş. Çok istiyordum kendisini.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11761 : 12 Eylül 2014, 14:25:29 »
Herhangi bir point guard değil, tempo guardı arıyorum ben.  Bu kadar şutör bir takımın 24 saniyeyi sonuna kadar kullanmasını beklemek çok yanlış.

Geçen sene Maccabi run&gun takımıydı. Ana guardları neydi Hickman - Rice. Hickman elimizde, Rice yerine Heurtel bence çok doğru olur. Bu kadar sağlam şutörlerin olduğu bir takımda yüksek tempoda oynayıp maç boyu çok sayıda şut atmaktan daha doğal bir şey olamaz. Heurtel'in pas vizyonu da yeterlidir bence.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2014, 14:25:48 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #11762 : 14 Eylül 2014, 12:31:31 »
Heurtel'in şutlarında gelişme var,açıkçası şu takıma topu paylaşan ve topu fazla elinde tutmadan skor katkısına öncelik vermeden tempo yaptırabilecek bir isimle daha da tehlike yaratan bir takım oluruz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #11763 : 14 Eylül 2014, 15:28:07 »
Bogdan Bogdanovic: Serbia is ready for more
Bogdan Bogdanovic - I said last week from Granada that my team and I expected to get better moving forward in the 2014 FIBA Basketball World Cup, that we had not played our best game yet. That wish came true in Madrid this weekend. We arrived from fourth place in our group to play Greece, the first-place team from Group B. They were unbeaten while we had lost three games, but we were able to defeat Greece by 18 points with a strong second half.

We played a complete game against Greece, but I can say now that at the beginning of it, we were a little nervous. You maybe couldn't tell watching, but it's true. That's because it was very different than our previous games in Granada. The scoring pace in this one was high from the very first moment. But we were able to follow that pace, and then a couple of great dunks by Nikola Kalinic and some other big plays calmed us down and showed us the way to victory.

I also said in my first blog that I hadn't played my best game yet. Against Greece, I was able to score 21 points, which is my highest total ever with the Serbian senior national team in an official game. I scored more, I think, in a friendly game against Russia once, but in an official game, this is my personal high mark. That it came at such an important moment for our team made me very happy, of course. After the game, I got a lot of messages, of course, from family and friends, but also people I am not always in contact with sent congratulations. It was very nice.

One funny thing was finding out after the game about my new apartment in Istanbul, where I will go to play for my new team, Fenerbahce Ulker Istanbul, after the World Cup ends. My parents had gone to Istanbul to find an apartment for me, but they were home in Serbia by the time of the Greece game. So when we talked after, they told me about the apartment, which they had no problem finding close to the arena, so I can get to practices easily. That was good news, too.

We had a free night after the Greece game and the players celebrated by going out, here in Madrid. We had to be back in our rooms by one o'clock, so we didn't go far or plan a big night out. We found a place close to the hotel that we liked and all went out to dinner together. We ordered Spanish ham and cheeses, which we all like. The fact is we weren't really hungry: more than anything, it was a little celebration for our big win over Greece.

Next, we will play Brazil in the quarterfinals, which is a rematch from our group game in Granada, when they beat us by 8 points. It is, of course, another difficult opponent, but we know them well. Physically, Brazil is a superior team, but I think we can use our basketball IQ to win this game. To make it to the semifinals would be a huge success for either team. It would mean two chances to fight for medals. A semifinal win would guarantee either silver or gold. And even losing the semifinal leaves you the opportunity to try again in the bronze-medal game.

Any medal in a World Cup is something great, so I finish this blog hoping again that we still haven't played our best game in the World Cup. We want at least one more big win in Madrid, and you know that Serbia will fight for it. Wish us luck!
POSTED BY BOGDAN BOGDANOVIC, SPAIN

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #11764 : 17 Eylül 2014, 04:22:33 »
Emir ve Bogdanovic'in performanslari 3 numara icin transfere oncelik verilmese de olur der gibiydi.PG olarak alalim Huertel ya da Kopponen'i,bir de atletik uzun aldik mi mukemmel bir takim oluruz.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11765 : 17 Eylül 2014, 12:26:50 »
Ricky Hickman, Kenan Sipahi, Berk Uğurlu
Andrew Goudelock, Can Altıntığ, Melih Mahmutoğlu
Emir Preldzic, Serhat Çetin 
Jan Vesely, İzzet Türkyılmaz, Ömer Faruk Yurtseven 
Semih Erden, Luka Zoric, Oğuz Savaş

kadrosu ile gidiyoruz...bogdanovic ve bjelica yok...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #11766 : 17 Eylül 2014, 13:40:09 »
Diğer foruma yazdım buraya da kopyalıyorum;

"Dünkü Anderlecht maçı iki yüzlülüğümüzü bir kez daha ortaya çıkardı sorsan taraftarın %90 o helal olsun adamlara gençleri oynatıyor demiştir ama iş fbulkere gelince Kenan ve Berk'e rotasyon oyuncusu olarak bile tahammül ve sabır gösteremiyoruz olayı sadece hedef f4 adayı olarak da açıklayamayız bu bir zihniyet meselesi bu Obradovic'de var ama bizde yok önce bunu kabullenmek gerekiyor."
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2014, 13:40:58 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #11767 : 17 Eylül 2014, 14:36:39 »
 "Her idman sonrası bin şut sokmadan sahadan ayrılmıyorum. 500 bir potada, 500 diğer potada.Her pozisyondan şut kullanıp 100′er isabetin ardından idmanımı bitiriyorum." Sırp basınına bunları demiş Bogdanovic.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11768 : 17 Eylül 2014, 15:12:46 »
Formayı oyuncu alır.Oyuncu o formayı hak edecek perf. gosterirse koc o formayı vermek zorunda kalır.Gecen gun Aydın Ors "Mirsad formayı soke soke aldı ben vermedim" dedi.Obradovic de Kenan,Metecan,Melih,Berk gibi isimlere bol bol sure verdi.Kocun kafasında onyargı oldugunu dusunmuyorum.Mesele oyuncuların deli gibi calısıp o formayı soke soke almaları sıkıntı istisnalar haric bizim oyuncuların calısmayı sevmemeleri , Olcay Cakır kac yıldır ciddi sure alıyor ama bir Nika Baric gibi gelisim gostermiyor.Cunku onlar kadar sıkı calısmıyorlar,ustune de cabuk havaya giriyorlar.Cansu'nun da su anda farklı bir seviyede olması gerekirdi.Ama hadi onun icin yeterli sureyi bulamadı denilebilir.Burcu Akbas vardı.Cok farklı bir yerde olabilirdi ama olmadı.Melike Balırcıoglu ile de yakınlardı.O da olmadı.Oyuncu havaya girmeden calısmasına devam edip,eksiklerine yoneldigi surece koclar formayı vermeyeyim diye dusunmezler.Kenan,Cedi Osman ve daha boyle cok isim var bu isimlere koclar ciddi deger verir.Oncelikle sen isteyeceksin.Berk icin onun biraz daha zamana ihtiyacı olabilir.Belki 1 yıl kiralık gidebilir.Ama kocların rotasyona girsin diyecegini sanmıyorum.

Kendi adıma Kenan,Olcay,Cansu,Hulya gibi isimler rotasyon degil cok ciddi katkı bekledigim isimler ama hersey oncelikle oyuncunun elinde

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #11769 : 17 Eylül 2014, 15:23:27 »
Formayı oyuncu alır.Oyuncu o formayı hak edecek perf. gosterirse koc o formayı vermek zorunda kalır.Gecen gun Aydın Ors "Mirsad formayı soke soke aldı ben vermedim" dedi.Obradovic de Kenan,Metecan,Melih,Berk gibi isimlere bol bol sure verdi.Kocun kafasında onyargı oldugunu dusunmuyorum.Mesele oyuncuların deli gibi calısıp o formayı soke soke almaları sıkıntı istisnalar haric bizim oyuncuların calısmayı sevmemeleri , Olcay Cakır kac yıldır ciddi sure alıyor ama bir Nika Baric gibi gelisim gostermiyor.Cunku onlar kadar sıkı calısmıyorlar,ustune de cabuk havaya giriyorlar.Cansu'nun da su anda farklı bir seviyede olması gerekirdi.Ama hadi onun icin yeterli sureyi bulamadı denilebilir.Burcu Akbas vardı.Cok farklı bir yerde olabilirdi ama olmadı.Melike Balırcıoglu ile de yakınlardı.O da olmadı.Oyuncu havaya girmeden calısmasına devam edip,eksiklerine yoneldigi surece koclar formayı vermeyeyim diye dusunmezler.Kenan,Cedi Osman ve daha boyle cok isim var bu isimlere koclar ciddi deger verir.Oncelikle sen isteyeceksin.Berk icin onun biraz daha zamana ihtiyacı olabilir.Belki 1 yıl kiralık gidebilir.Ama kocların rotasyona girsin diyecegini sanmıyorum.

Kendi adıma Kenan,Olcay,Cansu,Hulya gibi isimler rotasyon degil cok ciddi katkı bekledigim isimler ama hersey oncelikle oyuncunun elinde

Boşa dememişler ne ekersen onu biçersin diye :) Sürekli çalışmaları lazım ki getirisi her daim olsun, yoksa azcık sıkıp en ufak ilerlemede salarsan kaybolup gidersin.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11770 : 17 Eylül 2014, 15:46:33 »
bu sene erkeklerde kenan ve izzet
kızlarda ise olcay, cansu ve hulya umarım kendilerini asarlar...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #11771 : 17 Eylül 2014, 15:55:02 »
Hülya ve Cansu 2.ligde yer alan Fenerbahce Koleji'nde çifte lisans ile oynayacaklar sanırım.
Cansu geçen seneki ben oldum tavırları sonrası gözümden düşmüştü ama milli takımda hiçte fena olmayan işler yaptığından tekrar gözüme girdi. :)
Hülya ise alt yapılarda ortalığın tozunu attırıyordu.
Bu sene a takımda ne kadar süre alabilir bilmem ama pilot takımla birlikte gelişimini sürdürürse en az 10 sene boyunca pota altında yerli konusunda sıkıntı çekemeyeceğiz gibi duruyor.

Not: Kadın basketbolu diye yazdım ama Fenerbahçe Ülker konusuymuş :D
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2014, 15:55:59 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #11772 : 17 Eylül 2014, 17:57:13 »
Diğer foruma yazdım buraya da kopyalıyorum;

"Dünkü Anderlecht maçı iki yüzlülüğümüzü bir kez daha ortaya çıkardı sorsan taraftarın %90 o helal olsun adamlara gençleri oynatıyor demiştir ama iş fbulkere gelince Kenan ve Berk'e rotasyon oyuncusu olarak bile tahammül ve sabır gösteremiyoruz olayı sadece hedef f4 adayı olarak da açıklayamayız bu bir zihniyet meselesi bu Obradovic'de var ama bizde yok önce bunu kabullenmek gerekiyor."

iyi de hocam Anderlecht'in misyonu o.Genc oyuncu yetistirip Avrupa piyasasina surmek.Hem onlar su an yukselen Belcika futbolunun ruzgarindan da yararlaniyorlar.Anderlecht te Fenerbahce Ulker gibi Avrupa'da ilk dorde girmeyi hedeflese idi bu kadar cesur kadro kuramazdi belki de.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #11773 : 18 Eylül 2014, 13:50:23 »
buralar çok sessiz yahu biraz canlanın :((
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #11774 : 18 Eylül 2014, 14:10:05 »
Transfer yok Barış :)

Forumun genel sessizliği için diyorsan bir kaç hafta içinde ligler başlayınca buralar yine cıvıl cıvıl olur.
...