Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4965124 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12435 : 21 Ekim 2014, 22:06:48 »
Tamamen katılıyorum.. Guard transferinden daha önce uzun transferi yapmamız gerektiğini düşünüyorum..

Alex Tyus ilaç olur ama sanmıyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12436 : 21 Ekim 2014, 22:08:04 »
Alex Tyus ilaç olur ama sanmıyorum
Abi her muhabette inanıyor herkes.. Tyus kesin serbest bırakılacak diye bir muhabet yok. Uzun oyuncu arıyor Maccabi bulursa belki diyorlar..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12437 : 21 Ekim 2014, 22:09:35 »
Abi her muhabette inanıyor herkes.. Tyus kesin serbest bırakılacak diye bir muhabet yok. Uzun oyuncu arıyor Maccabi bulursa belki diyorlar..

Mutlaka sadece temenni..O tarz potayı koruyan ribaunt çeken atlet ve sert biri de olur Tyus sadece isim yoksa cisim belli.
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12438 : 21 Ekim 2014, 22:10:58 »
Mutlaka sadece temenni..O tarz potayı koruyan ribaunt çeken atlet ve sert biri de olur Tyus sadece isim yoksa cisim belli.
Açıkçası şunu da söyleyeyim. Ben koçun serbest kalsakta alacağını düşünmüyorum.. Sebepleri tartışılır ama adam bu kafada biraz
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12439 : 21 Ekim 2014, 22:11:47 »
Açıkçası şunu da söyleyeyim. Ben koçun serbest kalsakta alacağını düşünmüyorum.. Sebepleri tartışılır ama adam bu kafada biraz

Şu Zoriçten kurtulduğumuz gün çoluk çocuğa şeker dağıtacam..And olsun.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12440 : 22 Ekim 2014, 00:28:53 »
Tam tersi Bo şu anki oturmamış sistemi daha da baltalardı. Bo'nun 3 metreden savunulmasını özlemedim ben kendi adıma. Takım etrafında kurulmadıkça Bo'dan tam verim almamız mümkün değildi, Bo'nun etrafında takım kurmak da söz konusu olamazdı Obradovic varken. Hickman oynamak istediğimiz oyun açısından Bo'nun çok önüne yazılır.

Bunun dışında 1 numara eksikliğinin olduğuna katılıyorum, ama bu oyuncu organizatör olacak özellikte olmalı. Ayrıca Zoric böyle oynayacak ve Obradovic'in ısrarı sürer Semih'e süre vermezse bütün sezon Oğuz'la geçmez. Zoric toparlanmak zorunda.

Bo normalde ceza şutu olmayan bir adam değil. Geçen sene Bojanın bile nasıl tutulduğunu unutmayalım. Takım olarak bir sıkıntı vardı ki Bo'nun 3 metreden savunulmasının sebebi sıkıntılı takımda en riske edilebilir adamın şutunu riske ediyordu takımlar. Bo'da takım olarakta çok kötü olan ritmimiz sebebiyleşut atmamayı alışkanlık haline getirmişti haliyle çünkü penetresine çok güveniyordu.

3 metreden savunuluyor şehir efsanesi gibi birşey. Geçen sene final serisinde o 3 metreden savunulan adam olmasa gs cok rahat şampiyon olurdu.

Ha dersin ki kısalarda şut konusunda bir çöküntü oluştu sezon içerisinde ve bu enkazı toparlamak yerine komple değişim yapıldı anlarım. Ama Bo ceza şutu olan bir adam, bu düzeltilebilir birşeydi. Bu yüzden gönderilmesi çok saçma bi sebep.

Bo gittiği takımda muhtemelen şut özelliğini gösterecektir. Hep birlikte burada bu adam bizde atamıyordu deriz.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #12441 : 22 Ekim 2014, 01:04:11 »
semih beklentileri karşılayamazsa bize uzun lazım . 1ve 5 numara sıkıntımızı çözemezsek fazla yol alamayız.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12442 : 22 Ekim 2014, 01:05:42 »
Bo, Partizan'da, Siena ve Makedonya'da da aynı şekildeydi. Sadece bizde izlemedik adımı.. Siz zannediyorsunuz ki 1 şut sokunca bütün sorunlar çözülüyor... Öyle bir şey yok.. Bo'nun kaçırması çok büyük sıkıntı değil.. En büyük sıkıntı şutu atmadığı için hücumu kitlemesi.. O şutu kaldırıp atmıyor Bo.. Yoksa diğer özellikleri çok önemli..

Bir diğer sıkıntı Bo ciddi anlamda Pnr oynamayı bilmiyor. En azından uzunu nasıl kullanacağını bilmiyor.. Verdiği pasların çoğu ya çok erken ya da çok geç..

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #12443 : 22 Ekim 2014, 02:33:13 »
Bo bizde oynarken neler yazılıp çiziliyordu, şimdi neler söyleniyor, insan gerçekten hayret ediyor.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #12444 : 22 Ekim 2014, 04:06:32 »
Semih işi olmazsa öncelik 5 numara olmalı diye düşünüyorum.Çok değil Vidmar bulsak bir tane yeter.Top taşımı ve paylaşımı iyi kötü gider,Kenan var daha.Ama hazır savunmamız geçen yıla göre iyi sinyaller veriyorken fazla da ribaund vermezsek çok güzel olur.Savunma yaparsın yaparsın en sonunda ribaundu alamazsan moralin bozulur ister istemez,yazık olur.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #12445 : 22 Ekim 2014, 11:24:35 »
bo halen boşta mı ? Ne kadar para istiyor ki anlaşamadı tuhaf gerçekten !
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12446 : 22 Ekim 2014, 11:36:25 »
Aroyyo  nun parasını vermeselerde boşa çıksa alsak
sadece avrupa da oynasın
savunmasi evlere şenlik ama hücumda bize çok katkı verir

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #12447 : 22 Ekim 2014, 12:35:44 »
Arroyo iyi olur da 1 basketbol topu yeter mi bizim için şüpheliyim :D

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #12448 : 22 Ekim 2014, 13:00:55 »
Aroyyo  nun parasını vermeselerde boşa çıksa alsak
sadece avrupa da oynasın
savunmasi evlere şenlik ama hücumda bize çok katkı verir

bence de :D Eğer alırsak Top-16 öncesinde oynatamayız ama değil mi?

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12449 : 22 Ekim 2014, 13:25:04 »
bo halen boşta mı ? Ne kadar para istiyor ki anlaşamadı tuhaf gerçekten !

Efes'ten 1.5 MD istedi