Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4964726 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #17565 : 05 Temmuz 2015, 01:57:10 »
3 numara transferi olmaması çok çok büyük hata olur. Bogdan'a hak ettiğinden fazla değer ve rol biçiyor sanki teknik ekip. Henüz üst seviye için üst düzey bir yıldız değil Bogdan. En az 1 tane 2-3 numara transferi şart.
Gou yu yolladıktan sonra kesin bir skorer almak lazım ama Ömer Onan hiç oyle bir transfer girişiminden bahsetmedi.Bana kalsa Weems i zorlarım kontrat bulamazsa,birde mumkunse Teletovic-Randolph alırım kapatırım transferi.(Dixonun geldiğini varsayarak)ama nolur nolmaz bilmiyoruz.Ama kesin olan birşey var ki Nba deki Free oyuncuları bekliyoruz,o yuzden 1 hafta veya 10 gun daha sürebilir bu bekleyiş
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #17566 : 05 Temmuz 2015, 01:58:31 »
Emir gönderilip 2 3 numara almayacaksak büyük hata yaparız dixon Kenan sloukas Melih ricky Serhat bogdan kalıyor net 3 numara bir tek serhat orayı idare edecek Bogdan var Serhat'ın hiç süre almayacağını düşünürsek Bogdan 40 dakika oynayacak tüm sezon herhalde

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #17567 : 05 Temmuz 2015, 02:02:23 »
Gou yu yolladıktan sonra kesin bir skorer almak lazım ama Ömer Onan hiç oyle bir transfer girişiminden bahsetmedi.Bana kalsa Weems i zorlarım kontrat bulamazsa,birde mumkunse Teletovic-Randolph alırım kapatırım transferi.(Dixonun geldiğini varsayarak)ama nolur nolmaz bilmiyoruz.Ama kesin olan birşey var ki Nba deki Free oyuncuları bekliyoruz,o yuzden 1 hafta veya 10 gun daha sürebilir bu bekleyiş

Weems, NBA olmazsa Barça'ya gidecekmiş sanırım. Yukarıda da yazanlar olmuştu Marshon Brooks olabilir bence. Bir şey daha dikkatimi çekiyor 1-2-3 pozisyonunda fizik olarak çok zayıf şu anda takım. En az 1 tane de fizikli bir oyuncu alınmalı bence. Ama anladığım kadarıyla bütün konsantrasyon uzun transferinde. Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #17568 : 05 Temmuz 2015, 02:08:27 »
Weems, NBA olmazsa Barça'ya gidecekmiş sanırım. Yukarıda da yazanlar olmuştu Marshon Brooks olabilir bence. Bir şey daha dikkatimi çekiyor 1-2-3 pozisyonunda fizik olarak çok zayıf şu anda takım. En az 1 tane de fizikli bir oyuncu alınmalı bence. Ama anladığım kadarıyla bütün konsantrasyon uzun transferinde. Hayırlısı olsun.
Salon inşaatından dolayı Barca bu yıl bütçe düşürüyor,o yüzden bizde istersek alabiliriz.Belki de koçun aklında başka birileri vardır ama Tavares-Anderson ikilisi hocanın ilk tercihiydi onların olmaması kötü oldu.
Diğer yandan Emir sorunu da var,eger giderse Dixon gelecek ve yerli bir oyuncuyla guard eksiğimizi tamamlayıp,3 numaraya skorer birini alabiliriz.Eğer gitmezse bu sefer Dixon işi olmaz,onun yerine mecbur guard almamız gerekecek.Bu kez de mecburen ya 4 yabancı uzun almıycaz yada kısalarda eksik kalacaz.
Kısacası Allah hocanın yardımcısı olsun,zor bir transfer dönemi yaşıyoruz.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #17569 : 05 Temmuz 2015, 02:38:46 »
Gitti weems ve Langord tam aradığımız tipte iki oyuncu

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #17570 : 05 Temmuz 2015, 03:42:12 »
burdan ben üç dört gün öncesinden beridir söylüyorum bu adamlar sadece uzun transferinden bahsediyor bakın bu işte bir sıkıntı var diye.. yavastan herkes farketmeye basladı. sanırım datome alınıp 3 4 kapatılacak. antic 4 5 i kapatacak diger alıncak oyuncu da ya 4,5 ya da pivot olup vesely 4-5 oynayacak. az adamla cok rotasyonlu takım kurmaya calısıyorlar sanırım bu sene. yalnız bi sakatlıga bu takım dagılır. Allah sloukas bogdana bu sene saglık sıhhat versin insallah...
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #17571 : 05 Temmuz 2015, 04:19:17 »
burdan ben üç dört gün öncesinden beridir söylüyorum bu adamlar sadece uzun transferinden bahsediyor bakın bu işte bir sıkıntı var diye.. yavastan herkes farketmeye basladı. sanırım datome alınıp 3 4 kapatılacak. antic 4 5 i kapatacak diger alıncak oyuncu da ya 4,5 ya da pivot olup vesely 4-5 oynayacak. az adamla cok rotasyonlu takım kurmaya calısıyorlar sanırım bu sene. yalnız bi sakatlıga bu takım dagılır. Allah sloukas bogdana bu sene saglık sıhhat versin insallah...

Şahsen ben hala 2-3 pozisyonuna bir skorer alacağımızı düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2015, 04:45:51 Gönderen: yusufkaleli »

Çevrimiçi myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17572 : 05 Temmuz 2015, 04:39:57 »
Katılıyorum, emir kalmayacaksa mutlaka bir swingman alınır. Belki de kuric olabilir bu isim.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #17573 : 05 Temmuz 2015, 09:49:52 »
Şahsen ben hala 2-3 pozisyonuna bir skorer alacağımızı düşünüyorum.

ben de diyorum ki sen düşünüyosun ben düşünüyorum biz düşünüyoruz ama tepedekiler düşünmüyor. ya da belli etmiyor (ki umarım bu olur🙏)

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #17574 : 05 Temmuz 2015, 09:52:33 »
Katılıyorum, emir kalmayacaksa mutlaka bir swingman alınır. Belki de kuric olabilir bu isim.
bence emir kalcaksa da alınmalı ne yapacaksın hickman gelene kadar bogdanı 3te kullandın sloukas 2yi de mi yedeklicek 35 40dk mı oynıcak, ya da bogdan mı hic cıkmayacak? serhatın işlevsiz bi adam oldugu ortada. bence serhatın formasıyla emiri oynatalım :o 8) :P

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #17575 : 05 Temmuz 2015, 10:21:52 »
sloukas-dixon-kenan
brooks-hickman-melih
bogdan-birkan batuk
randolph-antiç-barış
marjanovic-vesely

2015-2016 sezonu EL şampiyonu : Fenerbahce Ülker
final four mvp'si : marjanovic
sayı kralı : marshon brooks

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #17576 : 05 Temmuz 2015, 11:08:08 »
sloukas-dixon-kenan
brooks-hickman-melih
bogdan-birkan batuk
randolph-antiç-barış
marjanovic-vesely

sayı kralı : marshon brooks
pota altı müthiş olmuş. şampiyonluğu hak ediyor 4-5 rotasyonu :)

Çevrimdışı ozancan17

• Üye
  • Yer: canakkale
« Yanıtla #17577 : 05 Temmuz 2015, 11:55:25 »
sloukas-dixon-kenan
brooks-hickman-melih
bogdan-birkan batuk
randolph-antiç-barış
marjanovic-vesely

sayı krali; brooks

Dogru kopyalama yapabildim mi bilmiyorum inşallah olmuştur.Devamli forumu okuyorum ve son zamanlarda ki en iyi kadro bence.Keşke bjelica gitmeseydi.Ama bu kadro olursa ve  Semihte kalirsa biraz dağılan umitlerim geri döner.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #17578 : 05 Temmuz 2015, 12:20:11 »
Mevcutlar üzerinden;

Kenan-Sloukas-Dixon
Melih-Hickman
Bogdan-Emir
Antic-Barış
Vesely-Semih

Aslında Bogdan'ı 2 olacak diye düşünüyorum ama sanırım Hickman'ın da dönmesiyle orası kalabalık olacağından bu sene de esas 3 numaramız olacak. Emir ve Semih de kalırsa esasen bir 4-5 oyuncusuyla transfer kapanabilir. Zira yukarıdaki kadro 11 kişi zaten. Semih ve Emir giderse Hido ve Ranolph eklenerek tamamlanabilir ya da direk 2 yabancıyla. Benim tahminim yönetmelik değiştiği için Emir, kafası bir türlü değişemediği için de Semih gider, yerlerine ya direk 2 yabancı ya da Hido+Yabancı 4-5 gelir. Umarım bu isim Randolph ya da o tarz bir isim olur. Temennim ise her ikisi de kalsın, Hido+Yabancı da gelsin. :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #17579 : 05 Temmuz 2015, 12:40:04 »
abi kadro yazıyorsunuz da bence gercekten takımın hedefinden ve gercekciliginden uzaklasıyoruz yazarken. bu nedenle de hüsrana ugruyoruz ne yazıkki. bayan baskette aziz subeyi kücültecegim diyor biz neler bekliyoruz (kabul bu beklentiyi yaratan da bir ergen var takımın basında...) ama erkek baskette özellikle ömer bastan beri kimseyi ümitlendirmemek adına sadece 4 ve 5 alacagız diyor. bir de emirin durumuna bakacagız diyor.

emin yaptıgın kadro cidden mükemmel iç dıs dengesi şut atletizm olarak. biraz 3 numara sırıtıyo ama o da olur hani;) ama sanırım bizim takım bunu düşünmüyor suan.en azından isimler bunlar olsa cıkardı bobanın haberi davidden falan kanımca... takımın 4 5 kovaladıgı bunu da nbada tutunamayanlarla yapacagı asikar simdilik. benim tahminimce suan yapılanacak kadroda:
 sloukas dixon kenan
 melih hickman
 bogdan emir* serhat
 datome antic barıs (baya adı anıldı diye yazdım direk)
 x vesely (x artık kim düşerse)

tabi hayallere girersek:

sloukas dixon kenan
bogdan hickman melih
kpap birkan
teletovic antic barış
vesely freeland semih

bu da cok alternatifli hareketli sut desen sut atletizm desen atletizm. hersey var bu kadroda tabi biraz külfetli maliyet 30u bulur. dedigim gibi biraz ucuk. ama emin'in kadroyla kapısıp kpapın son saniye 3lüğü ile ELyi alır kpap ta mvp olur 8)

hayaller hayatlar yaptırmazlar umarım su dönem bitince bize. neyse izleyip görelim ;) :)