Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 5140672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fbkolik

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #3960 : 12 Mayıs 2014, 01:05:19 »
Calathes Sloukas'ı 10'a katlar kesinlikle,en başta savunması ve müthiş oyun zekası yeter,sutu çok iyi değildir ama Bo kadar kötü de değildir.Tutturduğu gün rahatlıkla sayı da atar,koç Bo'nun şutu olmamasına değil çevre görüşününün,oyun zekasının ve asist özelliğinin çok kötü olmasına dayanamıyor.Bu saydığım,Bo'da olmayan her özellik de fazlasıyla mevcuttur Calathes'te.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2014, 01:16:18 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3961 : 12 Mayıs 2014, 01:08:44 »
İyi oynadığı maçlar var derken tabiki de 15 sayı 10 asist gibi  söylemiyorum,ama 5 sayı 6 asist gibi katkı sağladığı en az 10-15 maç var,bir de Conley'in dinlenmesini sağlıyor ki bu bile yeter.
Olay tamam ile salary cap ile bağlı..

Grizzlies forumlarıda sürekli eleştiriyor.

Conley elbette dinlenecek. Önemli olan dinlendiği sürede takımın düştüğü durum.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3962 : 12 Mayıs 2014, 01:13:26 »
Olay tamam ile salary cap ile bağlı..

Grizzlies forumlarıda sürekli eleştiriyor.

Conley elbette dinlenecek. Önemli olan dinlendiği sürede takımın düştüğü durum.
Çoğu maçta Conley'in dinlendiği dakikalarda çok fazla sıkıntı yaşamıyorlardı,hatta asistleriyle hücumu daha da düzene soktuğu maçlar oldu.Ama bir ara çok kötü oynadığı dönem olmuştu,o dönemde dakika alamadığı maçlar bile olmuştu,bir de kendisine en ihtiyaç duyulan an olan playofflarda 20 maç ceza alınca eleştirilir tabi :)

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #3963 : 12 Mayıs 2014, 01:30:21 »
Fanatik'in haberine göre; Teodosic Efes ile 3 yıllık sözleşme imzalayacakmış. Taraflar her konuda anlaşmışlar. Efes'e gitmesinde Ivkovic'in etkisinin büyük olduğu yazılmış haberde.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #3964 : 12 Mayıs 2014, 10:48:39 »
Türk uzun derken, sağlam ve konsantre olmuş bir İlkan avrupa'da bile önemli oyuncu olur

İlkan'ın ben takıma katkı sağlayacağını sanmıyorum. Sakatlıktan kurtulamadı. Sağlamken bile bana göre oyun anlamında eksikliği vardı ki boş geçen dönemde daha da geri gideceğini düşünüyorum. Toparlanması zor bence. Onun yerine İzzet'e önem verilse daha iyi olur. İzzet'in en büyük artısı şutu. İşlenirse 4 numarada katkı verebilir. Sene başında koçla sıkıntı yaşadı ama aklını kullanırsa bence çok başarılı olur

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #3965 : 12 Mayıs 2014, 11:03:37 »
Sloukas'ı isteyen birçok arkadaş var. Ama şunu unutmamak gerek. Sloukas düzen oyuncusu. Oly de tıkır tıkır işleyen bir sistem var ve orada değerli bir parça. Ben ilk yurt dışı deneyiminde zorlanacağını düşünüyorum. Bize gelmez bence, gelmemeli de. Bize daha hazır ve kaşar bir oyuncu lazım.

Calathes'e burun kıvıran, koç istemez diyen arkadaşlara duyrulur. Bu adam koç ile birlikte bizim ilk sekize giremediğimiz kupada şampiyon oldu. Rusya'ya gitti orda da şampiyon oldu. Bizim takıma onun kadar kariyerleri hangi oyun kurucu geldi acaba.Bi tek  Abdul-rauf hatırlıyorum ben o da deliydi. 

Calathes-Farmar da olabilir bence. Ama kesinlikle iyi bir ikili olmalı. Tek adamla iş göremeyiz. Ama ben Farmar'ı ilk banko yazarım. Farmar olacaksa Teodosic'in gelmemesine hiç üzülmem.

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #3967 : 12 Mayıs 2014, 11:49:35 »
6+6 olacaksa Langford'u ne yapıp edip alalım Furkan'a gerek olmaz. 6 yabancı+Langford. 7 kişilik çok iyi bi rotasyon. Kenan, Berk, Melih, İlkan, Oğuz, Metecan gibi oyuncularda rotasyonda iş görür gayet yeterli olur bence.

Sanırım sahada ki yabancı sınırı kalkarsa devşirme türk statüsünde oynama hakkı da kalkacak diye biliyorum. Yani Emir de yabancı sayılacak diğer kulüplerde ki türk statüsünde ki oyuncular da. Bence böyle de olmalı.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #3968 : 12 Mayıs 2014, 12:27:09 »
mantzaris'i pana istiyomuş oly verirmi acaba ??? bu transfer dönemi bizim içinde avrupa içinde çok zevkli geçecek galiba :)))
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2014, 12:30:34 Gönderen: Eto »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #3969 : 12 Mayıs 2014, 20:55:18 »
İskender de burada ama bir selam bile vermedi. Üzdü beni.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3970 : 12 Mayıs 2014, 22:11:08 »
Sanırım sahada ki yabancı sınırı kalkarsa devşirme türk statüsünde oynama hakkı da kalkacak diye biliyorum. Yani Emir de yabancı sayılacak diğer kulüplerde ki türk statüsünde ki oyuncular da. Bence böyle de olmalı.
Emir devşirme hakkı nı önce den aldığı için devam edecek diye biliyorum.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı mbenga

• Üye
« Yanıtla #3971 : 12 Mayıs 2014, 22:36:49 »
Şu maçı izliyorum da, Farmar-Bogdan-Dunston-Freeland hamleleri ile tam eksik noktalara atış yapmış oluruz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3972 : 12 Mayıs 2014, 22:52:24 »
daha önceden o hakkı alan devşirme oyuncular bu kuraldan etkilenmiyorlar.
ligimizde bu hakkı alan oyuncular kimler bilen tam listesini yapabilir mi
şayet yeni devşirme seçme hakkımız yoksa eskiler içinde bi seçim yapalım :)

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #3973 : 12 Mayıs 2014, 22:54:04 »
Bo 'nun kalma ihtimali çok düşük.. Rusya yolcusu olacak bence..

O noktaya transfer gelecek ama kim gelecek çok belirli değil.

Gerçi şuanda Farmar ve Huertas arasında kalmış gibi gözüküyoruz..

Geçen sene varlık gösteren ender isim olan bo'yu sırf asist yönü eksik ve şutu yok diyerek göndermek çok içime sinmiyor. Benim anlamadığım bu herif bize gelince mi herkes 3 metre geriden savunmayı akıl edebildi de bo nun set hucümü bu kadar tıkandı ????

Farmar bogdan 2lisi yetmez bize o vakit , oraya sloukas gibi geri planda olmayı sorun etmeyecek, yedekleyecek biri lazım.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3974 : 12 Mayıs 2014, 22:58:51 »
önümüzdeki yıl toplamda kaç yabancı oyuncu bulundurabilecek takımlar devşirmeler de dahil olmak üzere?
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...