Gönderen Konu: Fenerbahçe | ING Türkiye Kupası Şampiyonu FENERBAHÇE BEKO (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 3306 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | ING Türkiye Kupası (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #75 : 19 Şubat 2024, 10:55:22 »
Yetmez.
Yetti de arttı bile, çift hane fark koyduk

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Kupa şampiuonluğu sabitlensin bence.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Seneye ne yapıp edip istediği kadroyu teslim etmek lazım.

Kesinlikle öyle. Hoca istikrarı ve dengeli kadro şart. Yoksa bunca masrafa yazık. Kupa kazanmaktan keyif alan, sevinmesini bilen bir hoca bulduk, bu çok değerli bir şey. İstediği kadroyu vermek gerek.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Koçun Papagiannis'i isteyeceğini pek sanmıyorum ama 1 yıl daha sözleşmesi var.  Keza Tyler Dorsey.  Yanlış değilsem Dorsey ile 2025 yılına kadar imzalamıştık.  Madar hakkında ne düşünüyor bilmiyorum ama 1+1 yılı daha var. Forumda çoğu kişinin istemediği Guduiç ise 2 yıl daha bizimle. Sestina 1+1 olduğu için sanırım çıkılabilir. Calathes bitiyor. Sertaç'ın 1 yılı daha var ama hadi yerli kontenjanı için kabul edilebilir.  Dolayısı ile sözleşmesi devam eden oyuncular istemediği kişiler ise yine sıkıntı olacak gibi görünüyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Koçun Papagiannis'i isteyeceğini pek sanmıyorum ama 1 yıl daha sözleşmesi var.  Keza Tyler Dorsey.  Yanlış değilsem Dorsey ile 2025 yılına kadar imzalamıştık.  Madar hakkında ne düşünüyor bilmiyorum ama 1+1 yılı daha var. Forumda çoğu kişinin istemediği Guduiç ise 2 yıl daha bizimle. Sestina 1+1 olduğu için sanırım çıkılabilir. Calathes bitiyor. Sertaç'ın 1 yılı daha var ama hadi yerli kontenjanı için kabul edilebilir.  Dolayısı ile sözleşmesi devam eden oyuncular istemediği kişiler ise yine sıkıntı olacak gibi görünüyor.
"Git görüş takımlarla" dendiğinde hepsinin piyasası var. Bizden aldıklarına eş ya da yakın kontratlar bulurlar. Bence Sestina, Papa, Dorsey out, Guduric, Madar, in olacak. Hatta Ergin, Papa ve Dorsey yi havada kapar. İkiliyi hediye paketi kıvamında sunup Atina sokaklarında zafer naraları atar!
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2024, 12:29:51 Gönderen: friend-chip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
"Git görüş takımlarla" dendiğinde hepsinin piyasası var. Bizden aldıklarına eş ya da yakın kontratlar bulurlar. Bence Sestina, Papa, Dorsey out, Guduric, Madar, in olacak. Hatta Ergin, Papa ve Dorsey yi havada kapar. İkiliyi hediye paketi kıvamında sunup Atina sokaklarında zafer naraları atar!
Dorsey ve Papa'yı verelim, Juancho'yu alalım. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Valla Papagiannis'e oldum olası ısınamadım. Yeri geldiğinde yay gerisinden ceza şutu sokacak ama 2.20'lik boyunun hiçbir artısını kullanamayan adamı ben ne yapayım. Ha, ara sıra da adamını yakalayabilirse bir iki kez blok tehdidi var o kadar. Onun için istediği yere gitsin üzülmem. Dorsey'e gelince, özellikle Olimpiakos'ta iken bu kadar defoları olduğunu göremiyordum.  Geldiğinde çok sevinmiştim ama nedense bir türlü olmadı.  Bir var 3 yok devam edip duracaksa gitsin daha iyi.

Gidecekler veya gitmesi gerekenler az çok belli de kimler gelecek? Esas soru işareti bu. Önemli olan yapılacak eklemeler konusunda daha dikkatli ve ısrarcı olup bir seneyi daha çöpe atmamak. Umarım bu sefer doğru seçimlerle sezona başlarız.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Dorsey ve Papa'yı verelim, Juancho'yu alalım. :D
Bizde Papa ve Dorsey neyse Juancho da orada öyle. Ben teklifi revize ediyorum.

Papa + Dorsey + 1 Mio $ buy out = Juancho + Lessort :)
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Bizde Papa ve Dorsey neyse Juancho da orada öyle. Ben teklifi revize ediyorum.

Papa + Dorsey + 1 Mio $ buy out = Juancho + Lessort :)
Bunu yedirebilirsek asrın takası olur bizim adımıza. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
juancho olmasa da olur lessort gelsin yeter :D