Gönderen Konu: Fenerbahçe Türkiye Kupası Maçları 2013-2014  (Okunma sayısı 11358 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Çıldıracağım yaaa...

Galatasaray'dan beter olacağız.

Bu ciddiyetsizliğin affedilir yanı olamaz.

Fethiyespor'la oynuyorsun.

Forma bulamadığın için ağlamayacaksın.

Hele Bekir...

Çok ağır kelimeler geliyor ağzıma.

Kadlec sezonun en gereksiz transferi...

Delireceğim.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Yenilen gollerdeki ciddiyetsizliğinden olsa gerek top Bekir'in ayağına geldiğinde çok şiddetli protestolar yükseliyor.

Yobo'nun da artık durmasına lüzum yok. Rolünü beğenmeyen gitsin.

Ciddiyetsizliğe müsamaha olmaz.

4 dakika uzatma verildi.

Çevrimdışı fbarena

• Üye
  • Yer: İstanbul-Adana
Tek kelime ile rezillik

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Bekir İrtegün,Yobo,Kadlec ile yolları ayırmak gerekir.Yazıklar olsun,bu ne ciddiyetsizlik.Bekir İrtegün'ü ALLAH nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Dün PTT 1. lig takımı karşısında penaltılarda turu geçebildiler ve buna sevindiler diye gün boyu dalga geçtiğimiz Galatasaray'dan beter olduk.

Trabzonspor'un Balıkesir'e elenmesinin bile keyfini süremedik.

Fethiyespor'a elendik. 2 - 1 kaybettik.

Bu utancı yaşatanlara, Bekir, Yobo, Holmen gibiler başta olmak üzere, bu ayıbı yaşatanlara teşekkür ediyorum.

Bir daha bu yedeklerden hiç birisi için "şuna şans tanınsın, buna forma verilsin" demeyeceğim.

Yattığı yerden para kazanmaya alışan, akılları sıra yedek kaldığı için trip yapan utanmazlar.

Gerçekten utanıyor musunuz?

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Direkt açıktan bunu ifade edeceklerini düşünmüyorum tabi ama bu mağlubiyetin bilinçli alındığını düşünmüyor değilim. Malum ,başkan format değişmezse ilk turda eleniriz gibi bir cümle kurmuştu,maç başı ücretlerini bile karşılamıyor oyuncuların diye... Yayıncı kuruluşun gazeteleriyle tv kanallarıyla aleyhimize yaptığı yayınlar da ortada,onlara da büyük darbe oldu.Tabi  bu kadar ruhsuz oynamanın cezasını da yine bu oyuncular görecek aslında,şans bulacakları bir kulvardı yedek oyuncuların.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Direkt açıktan bunu ifade edeceklerini düşünmüyorum tabi ama bu mağlubiyetin bilinçli alındığını düşünmüyor değilim. Malum ,başkan format değişmezse ilk turda eleniriz gibi bir cümle kurmuştu,maç başı ücretlerini bile karşılamıyor oyuncuların diye... Yayıncı kuruluşun gazeteleriyle tv kanallarıyla aleyhimize yaptığı yayınlar da ortada,onlara da büyük darbe oldu.Tabi  bu kadar ruhsuz oynamanın cezasını da yine bu oyuncular görecek aslında,şans bulacakları bir kulvardı yedek oyuncuların.

Dediğinin yolu bu değildir. Dediğinin yolu 2 sene önce Türkiye Kupası maçında Galatasaray karşısına 15 yaşındaki altyapı bayan voleybol takımını çıkarmak gibi olur. Tutarsın ve olduğu gibi U 18 takımını ya da her neyse işte onlardan birisini sürersin.

Bu futbolcuların taraftardan protesto yiyecek olmaları, bazılarının ıslıklanması, camia nezdinde yitirdikleri güven takıma yansımayacak mı sanıyorsunuz? 2 gün sonra yapılacak antremanda aynı neşenin olacağını mı düşünüyorsunuz?

Tek korkum bu mağlubiyetin ligdeki havamızı da sekteye uğratma ihtimalinin hatırı sayılır derecede yüksek bir ihtimal olması...

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara

Açıkçası ben maçta bilerek yenildiğimize dair bi görüntü görmedim. İhtimal vermiyorum bahsettiğinize, fakat siz haklıysanız bile bunun yolu bu olmamalıydı. Tamamen altyapı takımıyla çıkılabilirdi maça, ya da başka çözümler... İki takım çıkaracak kalitede ve genişlikte kadroya sahip olmakla övünüyoruz ama bu ciddiyetsizlikle sonuç ortada.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye

Dediğinin yolu bu değildir. Dediğinin yolu 2 sene önce Türkiye Kupası maçında Galatasaray karşısına 15 yaşındaki altyapı bayan voleybol takımını çıkarmak gibi olur. Tutarsın ve olduğu gibi U 18 takımını ya da her neyse işte onlardan birisini sürersin.

Bu futbolcuların taraftardan protesto yiyecek olmaları, bazılarının ıslıklanması, camia nezdinde yitirdikleri güven takıma yansımayacak mı sanıyorsunuz? 2 gün sonra yapılacak antremanda aynı neşenin olacağını mı düşünüyorsunuz?

Tek korkum bu mağlubiyetin ligdeki havamızı da sekteye uğratma ihtimalinin hatırı sayılır derecede yüksek bir ihtimal olması...
İnşallah etkilemez diyelim abi,Rize maçı deplasman zor olacak ..
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

gurol1967

• Ziyaretçi
Once Fethiyespor'u mac oncesi tisort jesti ve hakettikleri tur icin kutluyorum.
  Bize gelince ,maalesef bir kez daha Turkiye kupasinda tarih yazdik (!)
1 tane birak iyi oynayan vasat bile oynayan oyuncumuz yoktu.Yazik.
Fenerbahce armasiyla bir resmi turnuva oynayan - hazirlik maci da olsa ayni da - hic bir futbolcunun boyle vurdum duymaz olmaya hakki yok.
Hic bir mazareti de yok.Yok kupa gereksizdi yok maddi getirisi yoktu,yok angaryaydi bunlarin hepsi bos soylemler.Son 2 sezondur bu kupayi kazanarak zevahiri biraz kurtariyorsunuz ne cabuk unuttuk.
 Fenerbahce herhangi bir turnuvada oynuyorsa mutlaka o kupayi kazanmak icin oynar.
   Su rezaletin bari bir faydasi olsa da bos yere para verdigimiz bir suru ise yaramayan gereksuz adamdan devre arasi kurtulsak.Hic transfer yapmayip 4-5 tane adam postalayip yerlerini A2'den doldursan bile ne buyuk kar olur.
Ama hic sanmiyorum Raul Meireles'i bile gonderemeyecekler zaten.
  Ha bir de aklima gelmisken biz neyin kutlamasini yapiyorduk 2 gun once ,ne kazandik daha anlayamadim ?

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Takımda olmayı hak etmeyen adamların varlığını hatırlatan bir maç oldu(baştan söyleyeyim maçın son 20 dakikasına yetişebildim).
Son iki senede kazanılan şampiyonluklar sonrası benim için esprisi kalmamış bir kupa Türkiye Kupası.
Keşke şu maçta a2'den bir kaç oyuncunun sahne aldığı bir maç olsaydı.

Misal Egemen Zengin şu Yobo'dan stoperde, şu Bekir'den sağ bekte daha kötü oynamaz.
Ya da Semih 2, Emenike kadar top ezmez.
Muhammed Selçuk'tan daha kötü takımı yönlendirmez.
İbrahim Serdar için hiçbir şey demiyorum.
Çünkü sağlıklı haliyle(ağır bir sakatlıktan çıktı) şu yaşında süper ligde çoğu takımda vasatın üstünde katkı sağlayabilecek bir yetenek.
...

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Fethiye Spor'lu oyuncuları yürekli oyunlarından dolayı kutlarım.Maçın son bölümlerinde atıpta ofsayt gerekçesi ile sayılmayan goller buz gibi goldü.Bu pozisyonlara ofsayt kaldıran yardımcıya da ayrıca tebrikler.Şu açık olarak ortaya çıktı ki yedeklerimiz hiç hazır değilmiş.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

gurol1967

• Ziyaretçi
Neyse hic olmazsa boyle bir takima elendik diye teselli bulalim.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Aykut Hoca zamanında 2 kere aldık bu kupayı ''bunu alsan ne olur almasan ne olur'' denildi ..

elenmemiz iyi oldu, bu takımın bu sene tek bir hedefi var o da ligi almak, Fethiyespor'a değil de Karabükspor'a elenseydik ne değişecekti, Avrupa'da bu tip kupalarda böyle çok sürpriz yaşanıyor, bizim kadar takmıyorlar.

ligi alacağız bu sezon için yeterli ..
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2013, 03:45:34 Gönderen: Chauncey Billups »

cemagrak

• Ziyaretçi
Aykut Hoca zamanında 2 kere aldık bu kupayı ''bunu alsan ne olur almasan ne olur'' denildi ..

elenmemiz iyi oldu, bu takımın bu sene tek bir hedefi var o da ligi almak, Fethiyespor'a değil de Karabükspor'a elenseydik ne değişecekti, Avrupa'da bu tip kupalarda böyle çok sürpriz yaşanıyor, bizim kadar takmıyorlar.

ligi alacağız bu sezon için yeterli ..

Ligi mutlaka almalıyız kemalim inşallah da alacağız.
Bence alınan her kupa değerlidir.. heleki Türkiye Kupası lig sonrası en önemli kupa.  Aykut Kocaman'a da selam olsun buradan :) Gürol abimin dediği gibi oynadığımız her kupada hedef yukarısı olur ama yedek oyuncuların vurdumduymaz tavırları can sıkıcı.  Yabancı yasağı koyarlar bu durumların yorumunu yapsın.
Yobo kadlec bizden 2 milyon euro alıyorlar.   8) 8)