Gönderen Konu: Fenerbahçe Türkiye Kupası Maçları 2013-2014  (Okunma sayısı 11361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cemagrak

• Ziyaretçi
Fenerbahçe Türkiye Kupası Maçları 2013-2014
« : 25 Kasım 2013, 23:44:12 »
Son iki senenin kupa sahibiyiz

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Şükrü Saraçoğlu'nda kupa yolculuğu başlıyor.

Üst üste üçüncü kupa zaferinin ilk adımı olsun.

Yedeklerin kendilerini göstermesi gereken maçlar bunlar.

Kalede Mert'in olmasını istiyorum. Forvet hattında genç takımdan oyuncular kullanılabilir.

cemagrak

• Ziyaretçi
son iki senenin şampiyonu sahne alıyor ...

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
A2 takım ağırlıklı bir kadroyla çıkmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Demir

• Üye
  • Yer: Ankara
Umarım artık kalede değişim olur, kupa maçlarında Volkan ligde Mert oynasın mümkünse  :)
Fenerbahçe hafta sonu eğlencesi değil, hayat felsefesidir.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
ön tarafta kim oynar merak ediyorum..

Çevrimdışı KaPaLı

• Üye
  • Yer: Aydın
  • ArmaMortale
Aziz Ceylan'ın bir problemi yoksa bu maçta kullanır inşallah hoca. Geçen sene Beykan, Bursaspor maçında forma giymiş golunu atmıştı. Aziz'den çok umutluyum. Fİzik olarak çok düzgün oyuncu. İbrahim Serdar'da aynı şekilde U15'ten beri sürekli şampiyon oluyor. Artık üst kademeye alıştırılmaları gerekiyor.
Kuşandık Sarı-Laciyi

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
İsmail, sen şimdi alt yapı maçlarını dahi izleyen birisisin. Ersun hoca yerine bu maçta 11'i kuracak olsan, maçı kaybettirmeyecek, zora sokmayacak olması şartıyla nasıl bir 11 sürerdin sahaya; merak etmiyor değilim.

Daha doğrusu Aziz Ceylan dışında alt yapıdan kimleri alırdın?

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Sezon başında bu maçlara A2 Takım ile çıkılacağı yönünde haberler vardı. Bakalım ne kadar gerçek izleyip görelim. Başarılar takımımıza...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
A2 de Semih var aslında her maç neredeyse gol atıyor. Profesyonel yapıldı mı bilmiyorum ama şu maçlarda izlesek çok iyi olur..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Geçtiğimiz sezon söylenilen a2 takımıyla çıkalım restinin kısmen olsun uygulanması lazım artık.

Takımın çoğunluğu ligde süre bulamayanlardan oluşsun ama bu oyuncuların yanına a2 takımından Semih 2, İbrahim, Muhammed'e de süre verelim.

Alt yapımızda büyük yetenekler var ama senin a takımında Volkan'ın sürekli yaptığı hatalara rağmen şans vermediğin Mert haricinde alt yapı oyuncun yok.

Bu çocuklara a takım formasını giyebileceklerine inandırmak lazım.
Bunun için en uygun yer Türkiye kupası maçları.
...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
mert
bekir-yobo-kadlec-hasan
selçuk
topuz-salih-baroni-holmen
webo

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Özcan hocam istatistiği çok sever. Galatasaray'ın kupayı alamayalı kaç sene oldu?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Özcan hocam istatistiği çok sever. Galatasaray'ın kupayı alamayalı kaç sene oldu?
2005'te almışlardı en son, finalde olimpiyatta 5-1 yenmişlerdi bizi ama Kadıköy'de Nobre'nin kafasıyla 100. yıllarında şampiyon olmuştuk o sezon ve acılarını çabuk sarmıştık bu maçın.

Çevrimdışı KaPaLı

• Üye
  • Yer: Aydın
  • ArmaMortale
İsmail, sen şimdi alt yapı maçlarını dahi izleyen birisisin. Ersun hoca yerine bu maçta 11'i kuracak olsan, maçı kaybettirmeyecek, zora sokmayacak olması şartıyla nasıl bir 11 sürerdin sahaya; merak etmiyor değilim.

Daha doğrusu Aziz Ceylan dışında alt yapıdan kimleri alırdın?

Abi benim takımım genelde romantizmden oluşacağı için hezimet yaşamak olasılıkta :)

İbrahim Serdar, Egemen Zengin kesin olarak olurdu kadroda. Gökhan Gönül'ün alternatifi olarak Egemen'in monte edilmesini istiyorum mesela. Okan Alkan 3-4 yıl önce bu şansı bulmuştu iyide kullanmıştı ama ileriye gidememişti. Ki ben severim Okan'ın stilini. Bunlar haricinde kiralık gidenler var Bucaspor'lu Hakan Cinemre, Turgutluspor'daki 2 gözdem Berkay Mataracı ve Mersin'deki U19'da sürekli Gökhan Keskin'e oynatmadığı için saydırdığım Gökhan Sazdağı, geçen sezonun PTT 1. Lig'deki en formda defanslarından ve bu senede aynı şekilde giden Berkaycan Değirmencioğlu, ileride Sow'un yerinde sırıtmadan oynayacak olan Beykan Şimşek şu andaki altyapı gözdelerim.

Tabi artık maçların tamamını izleyemediğimden bilgimde yok ama sağolsun youtube hesapları sayesinde maçları stokluyorum. İnşallah " boş kalırsam :D " altyapı yazıları yazmak istiyorum.
Kuşandık Sarı-Laciyi