Gönderen Konu: Şampiyon Fenerbahçe  (Okunma sayısı 34745 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Ynt: ŞAMPİYON FENERBAHÇE
« Yanıtla #120 : 12 Mayıs 2014, 12:32:43 »
Alex haklıdır haksızdır, efsanedir değildir hepsi tartışılır ama şampiyonluk kutlanacakken başkan konuşurken alex tezahüratı yapmak terbiyesizliktir. Başkanın sarf ettiği cümleleri de ağır buldum, bugüne kadar GFB konusunda hep işine geldiği gibi davranması, bir küsüp bir barışması başkan adına eksi puandır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #121 : 12 Mayıs 2014, 13:10:47 »
Benim yaşım 22 , yaklaşık 12-13 senedir Fenerbahçe'ye aklım yeter . Bu süre zarfında benim için Fenerbahçe forması giymiş en büyük isim Alex'tir .
Alex sevgimi bu şekilde açıklayayım .

Daha önce dakikalarca süren törende tek bir kere bile tezahürat yapmadan , tam kupa alınacakken başkanın konuşması sırasında tezahürat yapmakta ben de art niyet ararım . Ben de bunu terbiyesizlik olarak görürüm . Başkanın tepkisi , şampiyon kadroya sahip çıkması gayet yerindeydi.

"Paralı köpekler" lafı ağırdı . Başkan dahi olsa bunu bir topluluğa söylemeye hakkı yok kimsenin . Telafi edilemeyecek sorunlara yol açabilecek bir söz . Camia mutluluğa hasret kalmışken , dirilişten sonra tekrardan en tepeye yürürken umarım önümüze yeniden engel olmaz bu olay.

Velhasıkelam sadece iki kelime ; Şampiyon Fenerbahçe .

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #122 : 12 Mayıs 2014, 14:04:24 »
Benim yaşım 22 , yaklaşık 12-13 senedir Fenerbahçe'ye aklım yeter . Bu süre zarfında benim için Fenerbahçe forması giymiş en büyük isim Alex'tir .
Alex sevgimi bu şekilde açıklayayım .

Daha önce dakikalarca süren törende tek bir kere bile tezahürat yapmadan , tam kupa alınacakken başkanın konuşması sırasında tezahürat yapmakta ben de art niyet ararım . Ben de bunu terbiyesizlik olarak görürüm . Başkanın tepkisi , şampiyon kadroya sahip çıkması gayet yerindeydi.

"Paralı köpekler" lafı ağırdı . Başkan dahi olsa bunu bir topluluğa söylemeye hakkı yok kimsenin . Telafi edilemeyecek sorunlara yol açabilecek bir söz . Camia mutluluğa hasret kalmışken , dirilişten sonra tekrardan en tepeye yürürken umarım önümüze yeniden engel olmaz bu olay.

Velhasıkelam sadece iki kelime ; Şampiyon Fenerbahçe .

Eren kardeşim Alexin katkısını inkar etmiyor kimse zaten, ama neticede profesyonel futbolcumuzdu ve hakettiğini de son kuruşuna kadar aldı. Ben Aykut-Oğuz-Rıdvan 3lüsünü aynı anda stadda izlemiş, 1988-1989 sezonunda 103 gollü şampiyonluğa şahit olmuş biriyim, kesinlikle o 3lü Türkiyede hiçbir takımda halen yok. Tek şanssızlığımız Rıdvanın sakatlıklar nedeniyle futbolu çok erken bırakmasıydı. Hepsi de birer efsaneydi benim için. Şu anda takımda Oğuz gibi bir orta sahamız olsa her kulvarda tozunu silkeleriz turnuvaların, düşün ki futbol oynarken kendisine İmparator denilen tek topçudur Oğuz Çetin :)

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
« Yanıtla #123 : 12 Mayıs 2014, 14:21:15 »
Eren kardeşim Alexin katkısını inkar etmiyor kimse zaten, ama neticede profesyonel futbolcumuzdu ve hakettiğini de son kuruşuna kadar aldı. Ben Aykut-Oğuz-Rıdvan 3lüsünü aynı anda stadda izlemiş, 1988-1989 sezonunda 103 gollü şampiyonluğa şahit olmuş biriyim, kesinlikle o 3lü Türkiyede hiçbir takımda halen yok. Tek şanssızlığımız Rıdvanın sakatlıklar nedeniyle futbolu çok erken bırakmasıydı. Hepsi de birer efsaneydi benim için. Şu anda takımda Oğuz gibi bir orta sahamız olsa her kulvarda tozunu silkeleriz turnuvaların, düşün ki futbol oynarken kendisine İmparator denilen tek topçudur Oğuz Çetin :)
Abi ben ne yazık ki yetişemedim onların futbolculuğuna . Görmüş olsam eminim ben de sizden farklı düşünmezdim . Onların büyüklüğüne kesinlikle laf edemem . Hepsini de çok severim zaten . Dediğim gibi ; çok da uzun olmayan geçmişte , gördüklerim içerisinde birinci sıraya Alex'i koyuyorum ben .

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
« Yanıtla #124 : 12 Mayıs 2014, 15:19:39 »
Abicim, efsane kotasi mi var? :)  Arkadas yukarida bahsetmis.  Yasi itibari ile izledigi donemdeki en iyi futbolcu olan Alex'i efsane bellemis.  O da efsane olsun, Oguz da, Ridvan da.  Oncesinde de Lefter'ler vs. var. 
Biraz eksik yazdığım için bir yanlış anlaşılma oldu sanırım . Alex futbolculuk anlamında efsanedir benim için . Aykut Kocamanlar , Rıdvan Dilmenler , Lefterler , Can Bartular  Fenerbahçe efsanesidir . Dolayısıyla benim de efsanemdirler . Her ne kadar çok sevsem de Alex'i bu isimlerle aynı kategoriye koymaktan imtina ederim .

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #125 : 12 Mayıs 2014, 15:26:14 »
Okan naber yahu..Çok uzun zaman oldu nerlerdesin...

Yazdıkların çok doğru..Herkesin dilinde Alex..Lefterle kıyas yapanlar gördüm dün gece...

Hatta Can Bartu...Kolay mı yav..

Boşuna mı Marş yaptık o adamları...CİHAT lar...LEFTER ler...Can lar...Fikret ler!!!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #126 : 12 Mayıs 2014, 15:49:18 »
Abicim, efsane kotasi mi var? :)  Arkadas yukarida bahsetmis.  Yasi itibari ile izledigi donemdeki en iyi futbolcu olan Alex'i efsane bellemis.  O da efsane olsun, Oguz da, Ridvan da.  Oncesinde de Lefter'ler vs. var.

e ben de aynı şeyi söylüyorum Besim, herşey sadece Alex değildir o da diğerleri de aynıdır dedim :)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #127 : 12 Mayıs 2014, 22:52:44 »
Şu futbolculara ,Ersun hocaya ayıptır bu yapılan. Alex gönderildiği için değil bu tepkiler , Alex üzerinden bel altı vurmaktır. Alex in bugün özellikle başkanıda kutlamasının içinde sokması boşa değildir, Alex zeki adamdır ve tek  hatası zamanında hocasına karşı doldurulmasıdır.Bununda bedelini gönderilerek ödemiştir. Aziz başkan en dogrusunu yaptı , bel altı vurana o paralı .... de denir , başka şeylerde.

keşke böyle olmasaydı.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2014, 22:56:18 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #128 : 12 Mayıs 2014, 23:21:37 »
Yalnız ne kadar doğru ya da yanlış bilmiyorum ama twitter'da gördüğüm bir yoruma bakarak; Emre, Alex'in neden gönderildiğini bugünkü açıklamada söylemiş.

V For Fenerbahçe ‏@vforFener 5 sa.

Emre açıklamasında "Biz 3 Temmuz sürecinde amatöre düşmeyi göze almışken alacakları için teminat isteyenlere kıymet veriliyor" demiş.
...

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #129 : 13 Mayıs 2014, 00:10:24 »
Orda aziz yildirim alex tezahuratlarina agzini acmasaydi su anda bole bi tartisma olacak miydi? Ve ya kim hatirlayacakti alex tezahuratlarini?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #130 : 16 Mayıs 2014, 20:42:47 »
Genç Fenerbahçe'liler Kayseri deplasmanında takım ceza alsın diye sabahtan beri küfür ediyor.
Aziz Yıldırım'ın kutlamalar yapılırken söylediklerini onaylamam mümkün değil ama biz stada girmeyeceksek kimse girmeyecek demek için  sabahtan beri küfreden adamın ben Fenerbahçe'liyim sözüne kimse beni inandıramaz.
Başta bu platform ve sosyal medyada kendilerini savunduğum için utanç duyuyorum.
...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #131 : 16 Mayıs 2014, 21:39:55 »
Kayseri'de ki olayda enteresanlıklar var.
Genç Fenerbahçeliler biz küfür etmiyoruz diye stadtan resim vs.paylaşmaya başlamışlar.
Onlara göre küfürü gerçekleştiren üniversiteli ve münferit olarak maça gelenlermiş.

Düzeltme;

Beshem hocam ömrü hayatımda gördüğüm en rasyonel kişilik sizsiniz. :)
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2014, 21:49:03 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #132 : 16 Mayıs 2014, 22:10:19 »
sezonun son macı gençlerle başlasan ne olur sanki kaleci sakatlansa EMRE yi alacak oyuna kafasına koymuş hoca
ERSUN hoca gitsin anlaşma yapılmasın gençleride kazandırabilcek iyi bir hocayla devam edelim yola
gfb midir nedir maç boyunca küfür ettiler ceza alalım diye GÖKHAN dayanamadı susun dedi ama devam ettiler
başkan düşmanlıgı değil bu FENERBAHÇE düşmanlıgıdır yazıklar olsun
(   FENERBAHÇE  )

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #133 : 16 Mayıs 2014, 23:40:39 »
Kayseri'de ki olayda enteresanlıklar var.
Genç Fenerbahçeliler biz küfür etmiyoruz diye stadtan resim vs.paylaşmaya başlamışlar.
Onlara göre küfürü gerçekleştiren üniversiteli ve münferit olarak maça gelenlermiş.

Düzeltme;

Beshem hocam ömrü hayatımda gördüğüm en rasyonel kişilik sizsiniz. :)

o bir tek bana karşı irrasyonel oluyor :)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #134 : 17 Mayıs 2014, 00:47:19 »
sezonun son macı gençlerle başlasan ne olur sanki kaleci sakatlansa EMRE yi alacak oyuna kafasına koymuş hoca
ERSUN hoca gitsin anlaşma yapılmasın gençleride kazandırabilcek iyi bir hocayla devam edelim yola
gfb midir nedir maç boyunca küfür ettiler ceza alalım diye GÖKHAN dayanamadı susun dedi ama devam ettiler
başkan düşmanlıgı değil bu FENERBAHÇE düşmanlıgıdır yazıklar olsun
Yok artık!Ciddi ciddi böyle mi düşünüyorsunuz?Adam bizi belki de tarihimizin en kolay şampiyonluğuna taşımış,uzun süredir futbol gibi futbol izlettirmiş bize,üstelik bu futbolu da çalım atamayan,ara pası atamayan,yani yetenek fakiri takımla oynatmış.Buna rağmen Ersun Yanal gitsin deniliyor.Pes!

Gelelim genç oyuncu mevzusuna.Fenerbahçeyi şu ana kadar 1 milyon antrenör çalıştırmıştır,hangi hoca gençleri kazandırmış,kimi kazandırmış?Sen Ersun Yanal ile 1 senelik sözleşme yap,tek yol şampiyonluk de,sonra da genç oyuncu kazandırmasını bekle.Bu,hayalperestlikten başka birşey değil.Şampiyonluk garantilenince de genç oyuncu oynatarak kazandırılmaz zaten,lig bitmeden daha herkes iddaalı durumdayken oynatılarak kazandırılır.

Ayrıca Ersun hoca hak edeni oynatır her zaman.Bu yüzden Beşiktaş maçında Kadlec'i oynattı sırf 1 hafta önce çok iyi oynadı diye.Eğer gençler çok iyi olsalardı yine de oynatırdı.Salih'i Bursa maçında izlemişsinizdir umarım.Adamın 35. dakikadan sonra yürüyecek hali kalmadı.Sizce bu kadar genç bir oyuncu bu kadar çabuk yoruluyorsa,her ikili mücadelede sürekli kaybeden oluyorsa,ayakta kalamıyorsa hak ediyor mudur o formayı.O bu durumdayken üstelik takımda kendine sürekli iyi bakan adamlar varken,Salih'i oynatmak adaletsizlik değil mi?Salih veya başka genç oyuncular suçlu olması gerekirken Ersun Yanal mı suçlu ilan edildi?

Ayrıca takıma genç oyuncu kazandıracak sadece 1 tane adam var.O da Ersun Yanal,yani şu an başımızda olan adam.Ama önce genç oyuncular sadece yeteneğine güvenmeyecek,çok çalışacak,fizik olarak yeterli seviyeye gelecek,işte o zaman Ersun Yanal takıma genç oyuncu kazandırır.Bir de adam gibi 3-5 senelik sözleşme imzalamak şartıyla tabi.Elimizdekilerin değerlerini hiç bilmiyoruz hem de hiç.Hep elin tavuğu bize kaz görünüyor ama asıl kaz bizde şu an,o da Ersun Yanal.Onu bari kaybetmeyelim.

« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2014, 00:49:19 Gönderen: fbkolik »