Gönderen Konu: Şampiyon Fenerbahçe  (Okunma sayısı 34801 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: ŞAMPİYON FENERBAHÇE
« Yanıtla #90 : 11 Mayıs 2014, 23:50:17 »
Cok sukur, 10 defa soyleyince sonunda neyi ima ettigini anladim.

sanmıyorum anladığınızı.
yapma denen şeyi inadına yapma huyum olduğu için yazdım o mesajı.
düşüncenizi söyleme hakkını kendinizde buluyorsunuz,
düşüncesini söyleme hakkını başkasına tanımıyorsunuz.
ve buna rağmen şu cümleleri kurabiliyorsunuz "Yahu yanlis, dogru.  Senin dusuncen…  Neden israr ediyorsun?  Masallah, Baskan'dan bir farkin yok…"

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #91 : 11 Mayıs 2014, 23:51:18 »
Ben o grubuda yanlış buluyorum yaptıkları öncelikle takıma saygısızlıktır.Sezon boyu ter akıtmış takıma bunu yapanlarda hatalı...

İlk yaptığın yoruma bunu ekleseydin keşke, çünkü ayni şeyleri ben sana yazmışım...
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #92 : 11 Mayıs 2014, 23:56:02 »
GFB denen grup imkan bulduğunda böyle şeyler yapan bir grup şimdi bu adamlar gelmişler bugün alex de alex alexiniz batsın.Basket maçında bile alex diye bağırıyor bunlar...

Aziz  Yıldırımın  hangi sözü yanlış yuhladıklarında sahip çıkması mı , gfb denen grubun şike şike diye bağırmaları mı hangisi?  adam belki 2 kelam edecek 3 temmuz kapağını bırakacak orada ama  bazıları babalarından emir almış sobete ettiler başkanda gösterdi zopayı çokta güzel oldu.

GFB bunu hep yapıyor ilk icraatı değil aziz yıldırımda insan hemde yaşlı bir insan 2-3 gün sonra hapse girecek onun yaşadığı stresi kafayı yaşamak istemezdim.Bu kadar gitmeyin bu adamın üstüne...

« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2014, 23:57:32 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #93 : 11 Mayıs 2014, 23:58:56 »
Besim
Fazla iyi niyetli olarak olaya bakıyorsun. ..
Yapilan bence de yanlış ama diğeri de yanlış
Hani biri bok.biri kaka derler ya.o.misal.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #94 : 12 Mayıs 2014, 00:05:11 »
Alex de Bacak Bacak üstüne atıp tweet atmasaydı yav...Valla çok kızgınım ona...

İyi niyet Mod on!

HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #95 : 12 Mayıs 2014, 00:06:55 »
Otoritenin yeri geldiginde tavir koymasi cok hassas bir mesele. Simdi genel olarak bu meseleye girersek cikamayiz.  Ben biraz once yukarida bir seyden bahsettim.  Gozden kacmis olabilir.  Tekrar kendimden alinti yapip, birkac da ekleme yaparak dile getirmem gerekirse: Bir topluluk icinde her turden gorusler olur: nihayetinde sosyo-ekonomik durum, egitim, cografik kosullar ve sair hususlarda homojen ozelliklerde degiliz.  Homojen oldugumuz tek husus, bizi bir araya getiren temel cercevedir ki, bu da Fenerbahce sevgisi ve onun basarisini arzu etmek olarak ifade edilebilir.  Ancak neyin Fenerbahce sevgisi oldugu veya neyin Fenerbahce'nin basarisina hizmet edecegi ile ilgili gorus farkliliklari olacaktir.  Iste bu noktada otoritenin gorevi, bu farkliliklar icinden, secim yapip, belli bir tutum sergilemektir.  Ancak bu secim yapma isi ile dusunce farkliliklari arasindaki nuansa dikkat etmek lazim.  Fenerbahce sevgisi ve onun basarisi olarak formule ettigim temel disinda kimse kimseye kendi gorusunu empoze edemez, etmemeli.  Bu biraz da politik felsefede ecnebilerin "thin and thick morality" dedigi hususa giriyor.  Fenerbahce sevgisi ve takimin basarisi temel cerceveyi cizer.  Bu cerceve icerisinde, bu emellere nasil ulasilacagi ile ilgili gorusler farklilasabilir.  Eger yeknesak bir anlayisla, sahip oldugun fikri bu heterojen yapinin tumune empoze etmeye calisirsan, bu birlik ve beraberlik yavasca curuyerek ortadan kalkar.  En guclu birlik, farkliliklarin olusturdugu birliktir!

haha kpss de beni batıran Türkçe oldu :)

Biraz önce bunu yazmıştım, bana yapılır mı bu Besim :) ben sabaha kadar okurum şimdi bunu :):):)
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : 12 Mayıs 2014, 00:07:41 »
Besim ben farkli birşey demiyorum ki zaten
Ama senin genel otorite ile ilgili açıkladığın mevzu özünde doğru olmak ile beraber bu olay sırasında biraz askıda kalıyor.
Abi bunları cidden geçip çözüm bulalalim.
Biz niye bu günlere geldik ? Nasıl çıkarız bu durumdan ?
Fenerbahçe kaybediyor ne başkan umurumda ne de taraftar grubu

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #97 : 12 Mayıs 2014, 00:13:55 »
Aziz yildirimda gfb de fenerbahçe olmasa olmayacaklardi.onun icin aslolan fenerbahcedir.iki tarafta yanlis yaptı ve umurumda degiller.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #98 : 12 Mayıs 2014, 00:14:33 »
Bugün Alex diye bağırılması yanlıştır ama başkanın Alex diye bağırılmasına takıntısı var.Nasıl mı ? Geçen sene Antep maçında sadece kadın ve çocuklar vardı.Aziz Yıldırım yine Alex diye bağırıldığında mikrofonu alıp o tribündeki bayanları küçücük çocukları azarladığında da mı kupa alıyordu bu takım ?
GFB içindeki hanım arkadaşları çok ama çok hafife alıyorsunuz o da organizeydi. Kupa almıyordu ama ilerliyordu yolunda  ''4 sene Alex'in aleyhine bağırdınız, biz sahip çıktık. Şimdi de Aykut Kocaman'a yanlış yapıyorsunuz. Sahada oynayan futbolculara sahip çıkın. Diğer futbolculara haksızlık yapmayın" demişti bugün ne dediyse aynısı. Adam bir karar almış çomak sokup diretirsen böyle olur işte .. 

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #99 : 12 Mayıs 2014, 00:15:21 »
Evet biliyorum besim :( :)
Neyse hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #100 : 12 Mayıs 2014, 00:19:37 »
Karabük maçındaki Alex tezahüratları bugünkü  Alex tezahüratları geçen sene 12 Mayıs'ta olan hükümet protestosuda maratondan başlayıp okul açığa yayıldı sorumlu her zaman gfb oldu.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #101 : 12 Mayıs 2014, 00:24:21 »
Burada tek bir yanlış yok. Öncelikle lideri sefa olan şuan için tamamen işi şahsi menfaate dökmüş bir GFB den bahsediyoruz. Ama bunları bu denli sapıttıran gene Aziz Yıldırım değil miydi ??

Herşeyi ben yaptım ettim bilirim demeyle olmuyor malesef işler. Mikrofonu eline alıp konuşma yapacaksan tüm bunları göz önünde bulundurman gerek.

Herkesin şakşakçılık yaptığı ortamda bende başkanlık yaparım , ülkeyi de yönetirim kendimce. Hakkı çoktur klube eyvallah da başkanlığının 2.dönemi tamamen egosuna yenik düşen ve sürekli hatalar yapan biri görünümde.

Şampiyonluk şölenine gölge düşürmüştür net. Yarın kimse hocanın oyuncuların emeğini konuşmaz seni konuşur. Hadi o boş beleş gruplar ile sende aynı hatayı yaptın işte.

O vakit her yer taksim sloganları daha gürdü, şahsen ben alex tezahüratını işitemedim tv'den sen konuşmana devam et tribünün geneli zaten onları bastırırdı ama olmuyor işte biri ters bi laf etmesin hemen saldırıya geçelim.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #102 : 12 Mayıs 2014, 00:25:45 »
Yahu Alex bir Fenerbahçe efsanesidir adam için hiç mi tezahürat yapılmayacak.Sırf Alex'e bağırıldı diye ordaki kadın ve çocukları azarlamanın mantıklı bir açıklaması yok.Bugün GFB Lefter yada Can Bartu diye bağırsa Aziz Yıldırım sahadaki oyunculara saygısızlık etmeyin onlar şampiyonluğu kazandı deyip bugünkü dediklerini der miydi sizce ?

Alex ve Can Bartu'yu ciddi ciddi aynı kefeye mi koyuyorsun ?

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #103 : 12 Mayıs 2014, 00:25:55 »
CASAK kimse kimseyi kandırmasın abi?

O gün yapılanda bugün yapılanda Aziz Yıldırım'a bir protestoydu..

Bunu Alex üzerinden yargılak çok yanlış.. Sanki Alex'ı sadece onlar seviyormuş gibi..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #104 : 12 Mayıs 2014, 00:26:06 »
Yahu Alex bir Fenerbahçe efsanesidir adam için hiç mi tezahürat yapılmayacak.Sırf Alex'e bağırıldı diye ordaki kadın ve çocukları azarlamanın mantıklı bir açıklaması yok.Bugün GFB Lefter yada Can Bartu diye bağırsa Aziz Yıldırım sahadaki oyunculara saygısızlık etmeyin onlar şampiyonluğu kazandı deyip bugünkü dediklerini der miydi sizce ?
zaten mantık hatası burada başlıyor tezahürat MASUM değil öyle olsa dediğiniz gibi leftere can bartuya şimdiye kadar 100 kere olurdu DERT başka DERT ...