Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 399496 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #240 : 19 Mart 2015, 00:28:31 »
Ahmet ercanların 2farklı yüzü vardır. 1.si iyi bi başkan yalakası olduğundan klubun içinden haber alma şansı olan bi muhabir. 2.si ise palavra asparagas transfer haberleri yapmada üstüne yoktur. Zamanında messina ya ataşehir den ev tutmuşluğu, belhanda ya ve teodosice bizzat resmi imza attırmışlığı vardır :)) umarım bu sefer 1.yüzünden çıkan bi haberdir bu.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2015, 00:29:07 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #241 : 19 Mart 2015, 17:54:52 »
Bizimle, birkaç 2 yıl daha umarım...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #242 : 19 Mart 2015, 19:23:31 »
Aklıma sürekli geçen sene futbol takımının belkide tarihindeki en rahat şampiyonluklardan biri sonrası ersun yanalın katıldığı bi panelde orda sözleşmesi ne zaman yenilenecek diye sorulduğunda verdiği cevap geliyo. " ne yani başarıyı mı cezalandıracaklar" demişti. Sonrası malum... Tarihin tekerrür etmesinden cidden tırsıyorum ne de olsa burası Fenerbahçe ne olacağı hiç belli olmuyo entrikalardan. Obradovic gibisi bi daha başımıza zor gelir, adam allahın bi lütfu...
« Son Düzenleme: 19 Mart 2015, 19:24:45 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #243 : 19 Mart 2015, 19:52:48 »
Aklıma sürekli geçen sene futbol takımının belkide tarihindeki en rahat şampiyonluklardan biri sonrası ersun yanalın katıldığı bi panelde orda sözleşmesi ne zaman yenilenecek diye sorulduğunda verdiği cevap geliyo. " ne yani başarıyı mı cezalandıracaklar" demişti. Sonrası malum... Tarihin tekerrür etmesinden cidden tırsıyorum ne de olsa burası Fenerbahçe ne olacağı hiç belli olmuyo entrikalardan. Obradovic gibisi bi daha başımıza zor gelir, adam allahın bi lütfu...

Basari kazanan her Hoca cezalandirildi bu kulupte.  Suc sadece yonetimin degil: buna riza gosteren, ses cikarmayan bizler de sorumluyuz.  Ersun Yanal hayranliginin bir gunde Ersun Yanal nefretine donusmesinden guzel bir ornek var mi?  Bu mesele basit gibi gozukse de ozunde cok ciddi tartismalar barindiran bir husus.  Sportif alanda prensipler olabilir mi? Yoksa, aslolan tek sey basari mi olmali?  Deontolojik ve faydaci yaklasimlar arasindaki secim, bunun ozunu teskil ediyor.  Ben cok sinirli olmak kaydi ile spor kuluplerinin davranislarinda dahi belli prensiplere uygun hareket edilmesi gerektigini dusunuyorum.  Ancak Ersun Yanal olayinda bence sportif basari, belli prensiplere karsi agir basiyordu.  O yuzden, Ersun Yanal'in bu kadar hizli ve keskin bicimde gozden cikarilmasini hic de rasyonel olmayan bir tasarruf olarak gordum.  Tam da seker hastasi birinin, anlik nefrete istinaden verebilecegi kararlar gibi...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #244 : 20 Mart 2015, 12:45:11 »
Valla Obradovic sözleşmesi uzasın artık, Ahmet Ercanlar'ın doğru çıkacak haberi bu olsun yeter :)

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #248 : 21 Mart 2015, 00:30:13 »
Sezonun geri kalan kısmını daha rahat izleyebiliriz artık . Ayrılık kaygısını çekmekten kurtulduk :)

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #249 : 21 Mart 2015, 14:10:26 »
Ben Ahmet ErcanLarin hic dogru haberini gormedim.

Ne yapilip ediLip Reis kalmali
Kazma bir futboLcu alcagina Reis ile anlas. Bu kadar zormuya

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #250 : 21 Mart 2015, 14:20:12 »
Bundan bir kaç sene sonra Ünal Aysal'a çok teşekkür edeceğiz.
...

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #251 : 25 Mart 2015, 00:19:10 »
mondo.rs 'de köşe yazısı olarak yayınlamışlar. Biz de alıp çevirdik.

http://zonebasket.com/30-milyon-ve-zeljko/

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #252 : 25 Mart 2015, 13:37:11 »
mondo.rs 'de köşe yazısı olarak yayınlamışlar. Biz de alıp çevirdik.

http://zonebasket.com/30-milyon-ve-zeljko/

okudum elinize sağlık

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #253 : 26 Mart 2015, 20:41:36 »
Ahmet ercanların 2farklı yüzü vardır. 1.si iyi bi başkan yalakası olduğundan klubun içinden haber alma şansı olan bi muhabir. 2.si ise palavra asparagas transfer haberleri yapmada üstüne yoktur. Zamanında messina ya ataşehir den ev tutmuşluğu, belhanda ya ve teodosice bizzat resmi imza attırmışlığı vardır :)) umarım bu sefer 1.yüzünden çıkan bi haberdir bu.
Evet bu adamın haberleri sıkıntılı.Fenerbahce gazetesi çıksa bu adamın haberleri kadar yanlı olmaz.Hep taraftara gaz veren haberler yapıyor.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #254 : 26 Mart 2015, 20:48:20 »
Arkadaşlar Obra'ya kim laf ediyor kim karalama yapıyor biraz daha açık konuşurmusunuz.Hani ara ara çapsız eleştriler var ama o da eleştri.Taraftarın gözünde ilah oldu reis.Gitmesine kim nasıl sevinir anlamıyorum.Futbol şubesinde milyon euroları alanlara vereceklerine efsaneye versinler milyonları.Adam Avrupa'da marka yaptı  herkesin çekindiği takım olduk.MEHMET TOPUZA 3 MİLYON EURO VERDİLER SELÇUĞA BİLE 1.5 MİLYON EURO VERİYORLAR HALA.Reisin parası fazla demesinler çok saçma oluyor..
« Son Düzenleme: 26 Mart 2015, 20:50:19 Gönderen: Jason Bourne »