Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 399551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #585 : 05 Şubat 2017, 11:08:09 »
Vallaha Fenerbahçe camiasında branş fark etmeksizin gelmiş geçmiş en sevilen ve en çok saygı duyulan insan Zeljko Obradovic. Bu tartışılmaz. Bunu hak etti mi?  Sonuna kadar hak etti. Düşünün ki maç sırasında ismini tezahürat ediyoruz diye maç stresi ile bizi de fırçalıyor ve tek kişi bile niye böyle ayıp demiyor.  Herkesin sevgisi saygısı o kadar fazla ki "koç kızdı susalım amk" diyor. İnsanlarda bu hissiyatları oluşturmak çok ama çok zordur. Bunu; dürüstlüğü, mesleğine, camiasına yaptığı ile taraftara duyduğu saygı ve tabi ki başarısı sayesinde başardı. Daha onunla kazanacak çok kupamız var.

Çok dogru :)

abi neyi fazla istedik :) işinde iyi olup çalışan formanın hakkını vermeye çalışan herkesi sevdik. Obra reisin farkıda parayı alıp burayı emeklilik yeri görmeyip bizimle aynı heyecanı taşıması.

Düşününki bir hoca taraftardan daha çok kulübün başarılı olmasını istiyor. bir taraftarın heyecanını içinde barındırıp bir profesyonel gibide çalışan insan. Udoh da aynı. adam sadece geldim paramı kazanayım demedi. futbol maçına geldi , aynı saatte maç olunca skorunu sordu.  Bu insanlar sadece oyuncu değil hemde taraftar.

GGönül gibi işine geldiğinde taraftar işine geldiğinde profesyönel olmadılar. O yüzden rıdvanıda çok severim.

Bu klüpte Obra , udoh  gibi insanlar çok gelmez. obradoviçe çok özel birşeyler yapmak lazım. 12 numarayı ona verip onuda emekli etmemiz lazım :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #586 : 05 Şubat 2017, 11:24:37 »
Vallaha Fenerbahçe camiasında branş fark etmeksizin gelmiş geçmiş en sevilen ve en çok saygı duyulan insan Zeljko Obradovic. Bu tartışılmaz. Bunu hak etti mi?  Sonuna kadar hak etti. Düşünün ki maç sırasında ismini tezahürat ediyoruz diye maç stresi ile bizi de fırçalıyor ve tek kişi bile niye böyle ayıp demiyor.  Herkesin sevgisi saygısı o kadar fazla ki "koç kızdı susalım amk" diyor. İnsanlarda bu hissiyatları oluşturmak çok ama çok zordur. Bunu; dürüstlüğü, mesleğine, camiasına yaptığı ile taraftara duyduğu saygı ve tabi ki başarısı sayesinde başardı. Daha onunla kazanacak çok kupamız var.

Super bir anektod .... gercekten karakter meselesi, gucu kisiligi ve ahlakiyla kazanmak bu olsa gerek ...
Sansliyiz
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #587 : 06 Şubat 2017, 10:56:14 »
Çok güzel bir mesaj.. Aynen katılıyorum. Hatta kupa kazanmasak bile Obra bizimle ise bir açıklaması vardır diyorum ben. tabiki kupa kazanmak ister her camia ama benim önceliğim saygı, sevgi, azim, hırs, beceri, karakter, emek... Reiste de bunların hepsinden bol miktarda var, ne desem az geliyor, çok seviyoruz kendisini
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #588 : 09 Mart 2017, 19:53:07 »
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 20:22:28 Gönderen: Umut »
FENERBAHÇE

Canarino

• Ziyaretçi
« Yanıtla #589 : 10 Mart 2017, 14:36:09 »

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #590 : 10 Mart 2017, 18:15:44 »
Sizden beklenen hareketlerdi bunlar. alkışlıyorum.
Unutmayalım,
"Marifet, iltifata tabidir."
süper.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #591 : 20 Mart 2017, 10:31:36 »
Bir Barış Eymen yazısı... Okumaya değer.

OBRADOVİC BİZİMDİR

https://fenerbasket.wordpress.com/2017/03/09/obradovic-bizimdir/

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #592 : 21 Mart 2017, 13:47:49 »
Trinciheri geçen hafta İsmail Şenol'a verdiği röportaj

Öncelikle Zeljko benim bir arkadaşım. Ben onun özel biri olduğunu düşünüyorum ve bunu kazandığı kupalardan dolayı söylemiyorum. O farklı biri. O bizim bir iki yılda yapabileceğimiz şeyleri bir anda yapıyor. Onun maç içi antrenörlüğü inanılmaz. Evet, sekiz Euroleague şampiyonluğu kazanmışsanız kumar oynadığınızı söyleyemem. Söyledikleriniz Tanrı'nın sözü gibi algılanır. Belki oyuncuları ikna etmeniz daha kolay olur. Yine de kadro yönetimi konusunda kimse onun yakınına yaklaşamaz.

Ve bu sezon çok özel, herkes için. Herkes derken, kendimi de koyuyorum buraya. "Neden yeni oyuncu almadı?" diye soruluyor. Sakatlıklar yaşadığında, guard sorunu yaşadığında şunu anladım... Obradoviç'in bir planı var. Her zaman bir planı var. Playoff nasıl geçer bilmiyorum, çünkü bu formatta takımların nasıl olacağını bilemezsiniz. Geçmişte son üç hafta, kimin ilk iki sırada olacağı bilinirdi ve playoff için hazırlık yaparlardı. Bu formatta bunu yapmak mümkün mü, bilmiyorum. Çünkü tek bir galibiyet, kiminle oynayacağınızı belirleyecek. Ve kazanmak zorundasınız, denemeler yapamazsınız, oyuncu dinlendiremezsiniz. Ancak ben hâlâ planı olduğunu düşünüyorum ve bunu da Final Four İstanbul'da diye söylemiyorum. Bir kez daha söylüyorum Obradoviç tahminlerini yapmış ve herkesten önce durumu okumuştur.

Fizik olarak gördüğüm en büyük kadroya sahip. Bogdanoviç iki ya da bir, Nunnally, Datome, Udoh ve Vesely... Ve savunma basketbolu oynamak istediğini düşünüyorum. Mantıklı, çünkü 30 maçtan sonra, playoff'tan sonra, çok iyi hücum basketbolu oynayamazsınız. Fenerbahçe hazır olacaktır.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #593 : 21 Mart 2017, 15:20:17 »
Aynı yarışmada yarıştığın bir başka koç için bunları söylemek de ancak gerçek anlamda bir efsaneden bahsediyorsan olabilir ancak. Tirinchieri kolayca özetlemiş durumu. Biz, belki de alıştık 4 senede ve ne kadar şanslı olduğumuzu bir ihtimal, bazen olması gerektiği kadar net farkedemiyoruz.

Tekrar bir mutluluk geldi, kalbime sızdı, en sevdiğim renk Obra kırmızısı!..
Basketçi olaydım, en çok isterdim Obra fırçasını!..
Kara deryalarda bir FENERsin!

Canarino

• Ziyaretçi
« Yanıtla #594 : 24 Mart 2017, 12:05:16 »
Zeljko Obradovic yönetiminde, hangi ülkenin takımına ne yapmışız?

« Son Düzenleme: 24 Mart 2017, 12:05:44 Gönderen: Canarino »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #595 : 29 Mart 2017, 07:01:42 »

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #596 : 29 Mart 2017, 09:43:08 »
http://trendbasket.net/yasayan-basketbol-efsanesi-zeljko-obradovici-ne-kadar-taniyorsun-tbtest/

ben sadece 3 tane soruya doğru cevap verebildim :)

9/10 yaptım bende Kac sayı atmış sorusunu kimse tam yapamasın diye koymuslar sanırım  :D 

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #598 : 17 Nisan 2017, 20:43:32 »
http://futboo.com/obradovic-dostum-ne-dememi-bekliyorsunuz/

Bu adamı bu yüzden çok seviyorum. Aklındaki neyse eveleyip gevelemeden net bir şekilde söylüyor. Yok şu kesimden tepki alırım yok bu kesimden tepki alırım derdi yok.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #599 : 18 Nisan 2017, 10:17:32 »
Nedense bu duygusallık yüzünden maça hiç konsantre olamıyor obra reis... ve gene aynısı olacak düşüncesindeyim... Oyuncular iyi yüzde tutturursa kazanırız yoksa kaybederiz...