Gönderen Konu: Didem Akın  (Okunma sayısı 91183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Ynt: Didem Akın
« Yanıtla #15 : 06 Mayıs 2014, 09:20:31 »
demeçinin olduğu bir link verin yapmayın iftira atıyoruz kadın tamam gitsinde böyle açıklamaları olmadı kendiside ben fenerbahçeliyim diyor cem arkadaşım 8 sene bu kadını getirenler haklıydıda şimdimi haksız oldu tamam suçlu bulundu AZİZ YILDIRIM biz başarıları hemen silip atan bir toplumuz bu kesin sakin olalım bende çok öfkeliyim bana göre tek suçlu oyuncular bu kadar konuşma ilgi alaka ve yine ruhsuzlar başkan 10 kere konuştu yöneticiler taraftar gelip destek verdi ama bunlara ilgi ve para delirtti biz şımarttık bunları ne olursa alkışladık tepki göstermedik dertleri o
Didem Akın'ı istemediğimizi buradakiler başarılardan sonra da söyledi.Aziz Yıldırım konusuna ise hiç girmeyeceğim her insanın yanlışı olduğu gibi doğruları da var. İftira atıyoruz lafı ise hiç yakışmamış.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 09:21:12 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #16 : 06 Mayıs 2014, 09:24:32 »
tamam gösterin demeçini bakın didem akın gitsin bunu destekliyorum ama ajan içimizdeki hain veya galatasaray için böyle böyle dedi kelimelerne inanmıyorum varsa ıspatı görmek istiyorum yıllardır salonlara gidip maç izliyorum aileside maçlara geliyor oğluda fenerbahçeli kendiside

• Üye
« Yanıtla #17 : 06 Mayıs 2014, 09:26:18 »
aziz yıldırımı eleştirdiğim bir çok konu var ama amötür branşlarda eleştiriyi haketmiyor bize amatör branşları sevdiren kişidir amatör branşlar gelişmişse bunda fenerbahçe ve başkanın yaptığı yatırımların çok büyük önemi var

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 06 Mayıs 2014, 09:26:33 »
demeçinin olduğu bir link verin yapmayın iftira atıyoruz kadın tamam gitsinde böyle açıklamaları olmadı kendiside ben fenerbahçeliyim diyor cem arkadaşım 8 sene bu kadını getirenler haklıydıda şimdimi haksız oldu tamam suçlu bulundu AZİZ YILDIRIM biz başarıları hemen silip atan bir toplumuz bu kesin sakin olalım bende çok öfkeliyim bana göre tek suçlu oyuncular bu kadar konuşma ilgi alaka ve yine ruhsuzlar başkan 10 kere konuştu yöneticiler taraftar gelip destek verdi ama bunlara ilgi ve para delirtti biz şımarttık bunları ne olursa alkışladık tepki göstermedik dertleri o

ben kupalar alırkende didem akın ın bu şubede görev almasından rahatsızdım halen öyleyim
biz başarı taraftarı değiliz yahu..
mevzu Aziz başkana da gelebilir , çok severim saygım büyüktür ama miladı dolalı çok oldu , güzelce bırakması gerekiyordu yapmadı şimdi kötü bırakacak yazık olacak hayırlısı olsun ne diyelim..

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #19 : 06 Mayıs 2014, 09:29:14 »
tamam gösterin demeçini bakın didem akın gitsin bunu destekliyorum ama ajan içimizdeki hain veya galatasaray için böyle böyle dedi kelimelerne inanmıyorum varsa ıspatı görmek istiyorum yıllardır salonlara gidip maç izliyorum aileside maçlara geliyor oğluda fenerbahçeli kendiside
Bu sözleri Erdenay hatırlamış ve yazmış varsa linki söyler, ispatı bende değil.
Bizler her zaman kişilerden çok fazla şeyler bekliyoruz, önemli olan düzgün bir yapılanma.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 09:30:48 Gönderen: Özcan Özdemir »

• Üye
« Yanıtla #20 : 06 Mayıs 2014, 09:33:13 »
bırakmasımı iyi olurdu bırakmamasımı cidden düşününce cevabını bulamadığım sorulardan biri şayet yeniden yargılama olursa bırakması taraftarıyım başkanlığı bırakmış olsaydı şimdiki süreçleri göremeyebilirdik daha beteride olabilirdi belki daha iyide olabilirdi benim gönlümde tek yatak isim var ALİ KOÇ aziz başkanada ölene kadar saygı duyarım ve severim bizim için unutulmaz. didem akına gelirsek çok cabaladı bu şube için gecesini gündüzünü verdi o yüzden gitsin ama vurmayalım düşüncem bu

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #21 : 06 Mayıs 2014, 09:36:59 »

Bak sevgili kardeşim,

sene 2010, daha ne EL finali var ortada ne Iniguez ne de 3 Temmuz.

Bak bakalım bu işe gönül vermiş  adamlardan biri ne yazmış bu konuda? 3 tane yazı var, 3ünü de oku olur mu?

http://maratonalmaty.blogspot.com.tr/2010/12/didem-akn-uclemesi-ep1-sar-krmz-bir.html

http://maratonalmaty.blogspot.com.tr/2010/12/didem-akn-uclemesi-ep2-rastgele-balk.html

http://maratonalmaty.blogspot.com.tr/2010/12/didem-akn-uclemesi-ep3-mahmut-uslu.html

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #22 : 06 Mayıs 2014, 09:38:19 »
bırakmasımı iyi olurdu bırakmamasımı cidden düşününce cevabını bulamadığım sorulardan biri şayet yeniden yargılama olursa bırakması taraftarıyım başkanlığı bırakmış olsaydı şimdiki süreçleri göremeyebilirdik daha beteride olabilirdi belki daha iyide olabilirdi benim gönlümde tek yatak isim var ALİ KOÇ aziz başkanada ölene kadar saygı duyarım ve severim bizim için unutulmaz. didem akına gelirsek çok cabaladı bu şube için gecesini gündüzünü verdi o yüzden gitsin ama vurmayalım düşüncem bu

. , ' : ;

bu noktalama işaretlerini zor günler için saklamıştım
gün bugünmüş. Allahını seviyorsan imlaya dikkat et, ne dediğini anlayamıyorum
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #23 : 06 Mayıs 2014, 09:39:20 »
Ali Koç, çok seviyorum onu ama onun başkan olduğunda çok iyi olacağımızın garantisi var mı?
Hepimizin bakış açısı farklıdır, dün Mahmut uslu'ya vurulan yumruktaki resim hakkında, Ali Koç'a neden bakıyordu neden müdahale etmedi diye sallayan bile vardı. Bunu söyleyende Fenerbahçe taraftarı, aniden gelişen olayda Ali Koç'un engellemisini bekliyor
Yanlış anlaşılmasın Fenerbahçe başkanlığı için en çok istediğim kişi Ali Koç'tur.

• Üye
« Yanıtla #24 : 06 Mayıs 2014, 09:47:14 »
okan kardeşim bana öfkeli konuşmana gerek yok verdiğin linklerde ben demeç göremedim didem akının oğlunuda kızınıda görmüş biriyim ikiside koyu fenerbahçeli.

benim dediğim basit didem akının bu şubeye zararı olmamıştır öfke saçmaya gerek yok kadına tamam gitsinde vurmayalım .

ali koç olayına gelirsek bize ali koç gibileri fazla haketmiyoruz böyle adamları başkan olmasını istiyorum ama harcarız bu adamı ömrünü tüketiriz
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 09:48:45 Gönderen: Cem Ağrak »

• Üye
« Yanıtla #25 : 06 Mayıs 2014, 09:59:14 »
bu tartışma uzar gider,  ne aziz yıldırım ne didem akın benim için önemli olan fenerbahçe.

şubenin durumuda bugün belli olur toplantı yapılacakmış başka takımlı birilerini arıyorsak sayayım size hasan çetinkaya galatasaray gökhan gönül beşiktaşlıydı alper potukda öyle salih uçan galatasaray,  senelerce bize hizmet etmiş semih şentürk bile küçüklüğünde galatasaraylıymış,  mehmet topuz beşiktaş yani say say bitmez :)

bayern munih'in kalecisi neur fanatik schalke taraftarı yani anlayacağımız daha çok ekmek yememiz gerek sindirebilmek için bazı şeyleri.

son olarak bayanlarda kaç tanesi fenerbahçeyi tutuyordur acaba ? bence 2 yi gecmez
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 10:02:24 Gönderen: Cem Ağrak »

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 06 Mayıs 2014, 10:51:50 »
Basketboldaki hayalkırıklıkları ve rezilliğin tek nedeni var. Aziz Yıldırım'ın inadı.

Ne Nedim Karakaş'tan vazgeçti. Ne Didogs'den. Sonuç ortada.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 10:56:28 Gönderen: Kalathi kai faul »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #27 : 06 Mayıs 2014, 10:52:51 »
bu tartışma uzar gider,  ne aziz yıldırım ne didem akın benim için önemli olan fenerbahçe.

şubenin durumuda bugün belli olur toplantı yapılacakmış başka takımlı birilerini arıyorsak sayayım size hasan çetinkaya galatasaray gökhan gönül beşiktaşlıydı alper potukda öyle salih uçan galatasaray,  senelerce bize hizmet etmiş semih şentürk bile küçüklüğünde galatasaraylıymış,  mehmet topuz beşiktaş yani say say bitmez :)

bayern munih'in kalecisi neur fanatik schalke taraftarı yani anlayacağımız daha çok ekmek yememiz gerek sindirebilmek için bazı şeyleri.

son olarak bayanlarda kaç tanesi fenerbahçeyi tutuyordur acaba ? bence 2 yi gecmez
Profesyonellikte bunlar oluyor, bizim sindiremediğimiz (daha doğrusu benim sindiremediğim )Emre, Fatih Akyel, Tümer gibi adamlar. Yoksa başka takımı tutmuş bize hizmet etmiş tek laf etmeyen adamlara sözüm yok.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #28 : 06 Mayıs 2014, 11:23:53 »
Genç yıldız bir oyuncu takıma getiriyorsun
kaptan yapıyorsun
ama kaptanlık karakterini kazanmasını sağlayamıyorsun

Didem Akın'ın zaaflarından biri de bu olmuştur bence.

Takımın oynadığı finallerde Rusya da Biba, abdi ipekçide Q isyan ediyor. Kaptanlar değil Sezon boyu kenarda kalmış oyuncular.

Manejer saksı değildir. Sezon boyunca takımın koç faktörü ile seneyi çıkaramayacağını bu işin profesyoneli olmayanları bile gördü az çok
Didem Akın göremedi
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

• Üye
« Yanıtla #29 : 06 Mayıs 2014, 11:33:35 »
Basketboldaki hayalkırıklıkları ve rezilliğin tek nedeni var. Aziz Yıldırım'ın inadı.

Ne Nedim Karakaş'tan vazgeçti. Ne Didogs'den. Sonuç ortada.

bravo suçluyu hemen nasıl bulmuşsun bence oyuncularada oynamaması için aziz yıldırım talimat vermiştir kahrolsun aziz yıldırım.
bana kimse inandıramaz sadece didem akın yüzünden bu hale geldiğmizi oyunculardan tut teknik kadroya kadar herkes suçlu yok öyle tek suçlu didem akın diyerek diğerlerni aklamak
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 11:36:37 Gönderen: manyak fenerli »