Gönderen Konu: Didem Akın  (Okunma sayısı 91182 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Ynt: Didem Akın
« Yanıtla #30 : 06 Mayıs 2014, 11:37:39 »
Amator branslari sevdiren aziz yildirim ama basketbolda 3 kupayi bir sene de ezeli rakibe veren de onun cok iyi bildigi ve yaltigi kadro ve ust yonetim.aziz yildirim miladini doldurali cok oldu.kulubu kendi ciftligine cevirdi.dideminden nedimine herkesle beraber git me li dir.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 06 Mayıs 2014, 11:39:33 »
bravo suçluyu hemen nasıl bulmuşsun bence oyuncularada oynamaması için aziz yıldırım talimat vermiştir kahrolsun aziz yıldırım.
bana kimse inandıramaz sadece didem akın yüzünden bu hale geldiğmizi oyunculardan tut teknik kadroya kadar herkes suçlu yok öyle tek suçlu didem akın diyerek diğerlerni aklamak

Bu karaktersizler ordusunu kim oraya yerleştirdiyse suçlu odur.

Sen beni salona bile almayacaksın ondan sonra AY suçlu diyince beni suçlayacaksın. Yok öyle yağma. Bir numaralı suçlu kulübü kendisinin malı sananlardır.

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #32 : 06 Mayıs 2014, 11:54:55 »
herneyse yazdıklarmın hepsini siliyorum sen haklısın nedesem değişmeycek o yüzden haklısın
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 12:15:37 Gönderen: manyak fenerli »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #33 : 06 Mayıs 2014, 13:36:50 »
Bakın tekrar yazıyorum...

Bu sene başında...

Koç Cappie yada Angeldan birisi gitsin bir Guard alınsın demişmidir?

Bahar Çağlar imza atacakken Tuğçeyi kim almıştır?

Sırf Arslan bastırdı diye Begüm Gs ye gidecekken imza atmamış ve Bizim kapımızdan çevrilmiş midir Kübra Tutulsun diye?

Oyuncular maç gecesi saat 3.30 da İntsigramına nargileli içkili resimleri koymuşmudur?

İvana-Cappy-Kübra ve Hatta Tuğçe alemlerde tırın tırın akarken hemde maçlar oynanırken 3 günde bir maç oynarlarken kimse dur demişmi?

Koç Eurolig olayından sonra FİİLEN gönderildiği halde neden takımda tutulmuştur?

Taurasi ve Penny nin eşcinsel ilişkisini neden millete meze ettirmişler?

Son Kez Balıkesir de Otel odasında neler olmuş..Haydar kEMAL neden gitmiş?

Ajavon-Katie smith kavgası nasıl basına sızıyor orada 1 tane bile basın mensubu yokken..Z.K Sızdırdı diye işin içinden kim sızıyor...

Takıma alınacak Guardlara Birsel ve Nevriye mi karar vermiş ezelden beri!

Bu sorular hep konuşuluyor FENERBASKET sitesinden beri..

iŞTE bunların cevabı bu seneki rezilliği getirdi senelerden beri.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 13:38:36 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #34 : 06 Mayıs 2014, 16:32:34 »
iki soru da ben sorayım.

seversiniz sevmezsiniz Mehmet Baturalp neden fbtv den ayrılmak zorunda kalmıştır ? oyuncular tv nin içişlerine karışma hakkını nereden almışlardır ?

didem akın neden gönderilmiştir. sonra nasıl geri gelmiştir ??

birde şunu söyleyeyim konudan bağımsız. örneğin. kapı dinlemeyi nasıl karşılarısınız ? birilerinin kapınızı dinlediğinizi görseniz tepkiniz ne olur ? merak ettim. buradaki üyelerin düşüncelerini nelerdir ??

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #35 : 06 Mayıs 2014, 18:08:16 »
bu şubede yaşananları bi ben bilmiyorum heralde :)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #36 : 06 Mayıs 2014, 18:55:36 »
Aynaya bakınca utanmıyorsa, gelecek sezon utanmadan sahaya çıkıp takımla birlikte yer alabilecekse,utanmadan  kendisinin hatasız oldugunu düşünüyorsa  , ...... v. KALSIN !

Yoksa ;

goodbye Didem Akın
до свидания  Didem Akın
au revoir didem akın
adeus Didem
баяртай didem
خداحافظی medid
Auf Wiedersehen Dido
despedida dido

vs . vs. ARGO ca yazıp sizlere ayıp etmek istemedim.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #37 : 06 Mayıs 2014, 19:08:07 »
renkdaslar konu fenerbahcemiz.
murat + Forza_FB + fenerbasketteki renkdaslarım

Konuyu sorularınızı baba necdete aktardım cvp budur.Buyrun beraber gidelim anlatalım.
Herkes etegindeki tası doksun.

Necdet Ronabar @BabaNecdet
@ilkerzZz sen merak etme kardesim ben hep dere agzindayim buyursunlar bana anlatsinlar ben dinlemege hazirim

@ilkerzZz Batur agbi beni basketbola baslatan yetistiren saygi ve cok sevdigim bir insandir aylin abla ve batur agbi benim icin buyuk kayip

@ilkerzZz Forti benim can arkadasim kiz takimimiza verdigi emek tartisilmaz  benim canimi sikan didem gs liymis mis la cakla isim olmaz++

@ilkerzZz yok evi sari kirmiziymis yuh ya didemin iki yavrusu bizim alt yapilarda sporcu oglan kaleci kizda voleybolcu ikiside cok basarili

@ilkerzZz ayrica ben didemin arkadasiyim ama avukati degilim yaptigi icraata bakarim o zaman kaptanimiz emreyide kovalim gs den geldi diye

IG @ilkerzZz
@BabaNecdet aynen abi ama emre fenerli oldugunu ordayken soyluyodu:)

@ilkerzZz sonucta bizim bir yonetim kurulumuz var onlar kara verir kimin kalip gidicegine bizlerde hepsine fikirlerimizi soyleriz
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 19:27:30 Gönderen: ilkerz »
En son umutlar ölür !

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 06 Mayıs 2014, 19:11:27 »
Dereağzı'ndan içeri taraftar alacaklarını zannetmiyorum :)

Ama 100 Fb taraftarının en az 90'ı bir menajeri istemiyorsa bu menajer gitmelidir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #39 : 06 Mayıs 2014, 19:15:50 »
sorun yok direk girebilirsin.
Giremezsen haber ver beraberce gidelim.
Baba necdet candır davete icabet gerekir.
Şahsi fikrim ise Didem Akın 4 sene önce Gsye gittiginde 1 daha geri alınmamalıydı.

Dereağzı'ndan içeri taraftar alacaklarını zannetmiyorum :)

Ama 100 Fb taraftarının en az 90'ı bir menajeri istemiyorsa bu menajer gitmelidir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 19:33:51 Gönderen: ilkerz »
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #40 : 06 Mayıs 2014, 19:37:58 »
bu arada didem akın seneyede takımda olacak bilginiz olsun kendi istifa etmezse baskıları kaldırırsa gitmeyecek
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 19:42:25 Gönderen: manyak fenerli »

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #41 : 06 Mayıs 2014, 19:46:42 »
Dün geceden beri Didem Akın tartışılıyor. Benim fikrim en başından beri aynı. O kadını Fenerbahçe isminin yer aldığı hiçbir yere yakıştıramıyorum. Lige ambargo koyduğumuz senelerde de söyledim hep. Ancak bilen biri varsa söylesin; Didem Akın'ın Fenerbahçe'ye dönmesini sağlayan Ankara'daki dayısı kim? Herkes bu dayıdan bahsediyor ama kimse isim vermiyor. Meraktan öleceğim...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #42 : 06 Mayıs 2014, 22:11:50 »
Ancak bilen biri varsa söylesin; Didem Akın'ın Fenerbahçe'ye dönmesini sağlayan Ankara'daki dayısı kim? Herkes bu dayıdan bahsediyor ama kimse isim vermiyor. Meraktan öleceğim...
  Sadece bir tahmin ;  twitter da ''osstu '' diye aratırsanız görürsünüz herkesden önce transferleri falan bilen osman adındaki bir kişi  var sanırım bu yüzden ankaradaki dayı deniyor ama tabi didem akınla tam ilişki nedir bilmiyorum

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #43 : 06 Mayıs 2014, 23:55:47 »
Bakın tekrar yazıyorum...

Bu sene başında...

Koç Cappie yada Angeldan birisi gitsin bir Guard alınsın demişmidir?

Bahar Çağlar imza atacakken Tuğçeyi kim almıştır?

Sırf Arslan bastırdı diye Begüm Gs ye gidecekken imza atmamış ve Bizim kapımızdan çevrilmiş midir Kübra Tutulsun diye?

Oyuncular maç gecesi saat 3.30 da İntsigramına nargileli içkili resimleri koymuşmudur?

İvana-Cappy-Kübra ve Hatta Tuğçe alemlerde tırın tırın akarken hemde maçlar oynanırken 3 günde bir maç oynarlarken kimse dur demişmi?

Koç Eurolig olayından sonra FİİLEN gönderildiği halde neden takımda tutulmuştur?

Taurasi ve Penny nin eşcinsel ilişkisini neden millete meze ettirmişler?

Son Kez Balıkesir de Otel odasında neler olmuş..Haydar kEMAL neden gitmiş?

Ajavon-Katie smith kavgası nasıl basına sızıyor orada 1 tane bile basın mensubu yokken..Z.K Sızdırdı diye işin içinden kim sızıyor...

Takıma alınacak Guardlara Birsel ve Nevriye mi karar vermiş ezelden beri!

Bu sorular hep konuşuluyor FENERBASKET sitesinden beri..

iŞTE bunların cevabı bu seneki rezilliği getirdi senelerden beri.

Burada anlamadığım bir nokta var. Baba Necdet EL rezaletinden sonra twitterda Aziz Yıldırım'ın takımın guard eksiği olduğunu söylediğini, ancak şubedekilerin dinlemediğini söylemişti. Murat Kaya'nın yazdığına göre koç da guard istemiş. O zaman guard aldırtmayan kim. Cevap belli de sorayım dedim. Guard alınmamasının sebebi Birsel'in ikinci plana düşecek olması ihtimali miydi? Tabii başka bir soru da şu, madem koçun istedikleri yapılmadı, neden göreve devam etti?
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı turner

• Üye
  • obrakadabra
« Yanıtla #44 : 07 Mayıs 2014, 00:22:05 »
Didem akın konusunda ben yok evinin çerçeveleri sarı kırmızı yok biz ailecek gs liyiz falan bunlara asla inanmıyorum.ama takımda ney yazıkki bazı oyunculara başta cappa olmak üzere öncelik tanıdığıda bir gerçektir. kalmalımı gitmelimi konusuna gelince takıma oyunculara hakim bir hoca gelirse kalmasında  bir sakınca yok bence am transfer işlerinde sadece hocanın istediği alınacak ve istediği  göndrilecek kımsenın tavsıyesı ıle oyuncu alınmıyacak ki babkina fizyoterepisttin tavsıyesıyle alınmıstır.seversin sevmezsin ama 10 yıldır şubeye hizmet eden kişi hain olamaz gs lide olamaz
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE