Gönderen Konu: Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 432270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Türkiye Erkekler Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #990 : 19 Ocak 2016, 13:46:02 »
All Star başlığı yok diye buraya koyuyorum.

Yetenek Yarışması:Berk Uğurlu, Earl Calloway, Kalin Lucas, Thomas Heurtel, Scottie Wilbekin, Kartal Özmızrak

3 Sayı Yarışması: Melih Mahmutoğlu, Vladimir Micov, Jon Diebler, Adrien Moerman, Michael Jenkins, Andy Rautins

Smaç Yarışması: Jan Vesely, Randy Culpepper, Kenny Gabriel, Furkan Korkmaz, Khem Birch, Joey Dorsey

Asya Karması

İlk Beş: Bobby Dixon, Kenan Sipahi, Bogdan Bogdanovic, Kenny Gabriel, Jan Vesely

Diğer oyuncular: Dwight Hardy, Courtney Fortson, Tony Crocker, Tolga Geçim, Clay Tucker, Adrien Moerman, Khem Birch

Avrupa Karması

İlk Beş: Thomas Heurtel, Sinan Güler, Vladimir Micov, Cedi Osman, Semih Erden

Diğer oyuncular: Furkan Korkmaz, Scottie Wilbekin, Michael Roll, Randy Culpepper, Furkan Aldemir, Maciej Lampe, Joey Dorsey

Datome niye yok anlamadım. Aynı şekilde Harris de burada olmalıydı. Yabancı sınırı 6'ya çıktıktan sonra başlayan bu sistem de çok saçma oldu. Yabancılarla yerliler oynasa 30 40 sayı fark yerler tabi ama bu Asya-Avrupa mantığı çok itici geliyor bana. Avrupa'da takım daha az olduğu için alakasız isimler de giriyor. Dorsey ne yaptı da burada acaba. Furkan desen daha tam oynamıyor bile. Beko All Star eskiden iyi kötü zevk veriyordu ama artık zevksizleşti.

Not: Bizimkileri siyah yazmaya çalıştım ama olmadı niyeyse.

Edit: İlk 5 dışındakileri antrenörler seçmiş. Asya'nın antrenörü ise vasat Selçuk'muş meğer. O zaman normal yukarıda yazdığım eksikler.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2016, 14:06:23 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #991 : 19 Ocak 2016, 14:19:16 »
All Star başlığı yok diye buraya koyuyorum.

Yetenek Yarışması:Berk Uğurlu, Earl Calloway, Kalin Lucas, Thomas Heurtel, Scottie Wilbekin, Kartal Özmızrak

3 Sayı Yarışması: Melih Mahmutoğlu, Vladimir Micov, Jon Diebler, Adrien Moerman, Michael Jenkins, Andy Rautins

Smaç Yarışması: Jan Vesely, Randy Culpepper, Kenny Gabriel, Furkan Korkmaz, Khem Birch, Joey Dorsey

Asya Karması

İlk Beş: Bobby Dixon, Kenan Sipahi, Bogdan Bogdanovic, Kenny Gabriel, Jan Vesely

Diğer oyuncular: Dwight Hardy, Courtney Fortson, Tony Crocker, Tolga Geçim, Clay Tucker, Adrien Moerman, Khem Birch

Avrupa Karması

İlk Beş: Thomas Heurtel, Sinan Güler, Vladimir Micov, Cedi Osman, Semih Erden

Diğer oyuncular: Furkan Korkmaz, Scottie Wilbekin, Michael Roll, Randy Culpepper, Furkan Aldemir, Maciej Lampe, Joey Dorsey

Datome niye yok anlamadım. Aynı şekilde Harris de burada olmalıydı. Yabancı sınırı 6'ya çıktıktan sonra başlayan bu sistem de çok saçma oldu. Yabancılarla yerliler oynasa 30 40 sayı fark yerler tabi ama bu Asya-Avrupa mantığı çok itici geliyor bana. Avrupa'da takım daha az olduğu için alakasız isimler de giriyor. Dorsey ne yaptı da burada acaba. Furkan desen daha tam oynamıyor bile. Beko All Star eskiden iyi kötü zevk veriyordu ama artık zevksizleşti.

Not: Bizimkileri siyah yazmaya çalıştım ama olmadı niyeyse.

Edit: İlk 5 dışındakileri antrenörler seçmiş. Asya'nın antrenörü ise vasat Selçuk'muş meğer. O zaman normal yukarıda yazdığım eksikler.

bildiğim kadarıyla söyleyeyim bir takımdan en fazla 3 oyuncu girebiliyor allstar'a. datome o nedenle yok. muhtemelen selcukun koç olmasının sebebi de bari koçlar Türk olsun düşüncesindendir... diğer konularda ben de sana katılıyorum. hatta ne olursa olsun asıl "yerli - yabancı" yapılmalı. bu sekilde bircok insanın gözüne de yerlilerimizin kalitesi bu kadar diye sokabilmiş oluruz. hadi bunu gectim eşit dağılım yapacağım diyorsan bulunabilecek çok fazla seçenek varken asya avrupa tam bir komedi.(ki basın toplantısına asyadan kimsenin gelememiş olması da ayrı manidar. ancak ülkecek istanbul endeksli olduğumuzdan insan şaşırmıyor!!)
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #992 : 19 Ocak 2016, 14:33:45 »
All-Star için Asya-Avrupa ayrımını çok mantıklı buluyorum. Yerli yabancı maçları artık komediye dönmüştü fark açılmasın diye uğraşmaktan. Sonuçta bu bir şov organizasyonu, Türkiye'nin de en iyi şov yapabileceği nokta Asya Avrupa diye ayırmak çünkü diğer ülkelerde olmayan bir olay. Avrupa'da az takım olması biraz sıkıntı ona katılıyorum.

Yetenek, 3lük, Smaç yarışması katılımcılarını beğendim.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2016, 14:34:16 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #993 : 19 Ocak 2016, 15:52:06 »
Bizden ne kadar az oyuncu olsa o kadar iyi diyebileceğim bir organizasyon.
Keşke Datome gibi Jan Vesely, Bağğbi Dıkşın ve Bogi'de seçilmeseydi. :/
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2016, 15:52:23 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı yes

• Üye
« Yanıtla #994 : 23 Ocak 2016, 17:29:37 »
Justin Carter Çin'e transfer olmuş.

Gs - Chuck Davis işi resmiyete binmiş.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #995 : 31 Ocak 2016, 02:26:17 »
Beşiktaş üst üste 9. deplasman mağlubiyetini aldı.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #996 : 31 Ocak 2016, 18:57:40 »
Courtney Fortson İBB maçında 20 sayı 10 ribaund 12 asistle triple double yapmış.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #997 : 06 Şubat 2016, 22:44:31 »
İBB, 22 sayıdan gelip 4 sayı öne geçti ama Çekmece, Walker'ın son saniye üçlüğü ile kazandı.İlk yarıdaki maçta da Walker'ın son saniye üçlüğü ile kazanmıştı.
Banvit, Trabzon deplasmanında son 6 dakikaya 12 sayı geride girmesine rağmen kazandı.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #998 : 07 Şubat 2016, 21:54:41 »
Gs, deplasmanda  Efes'i 85-78 mağlup etti. 40 dakika sahada kalan Vladimir Micov, %100 şut isabetiyle oynadı ve maçı 23 sayıyla tamamladı. Yanlış görmediysem 5te 5 üçlük atmış.

Yarın Darüşşafaka'yı yenersek Efes ile beraber 30 puanda liderliği paylaşacağız.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #999 : 07 Şubat 2016, 21:58:44 »
İyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim. Efes'i yakalamak iyi ama hata lüksümüz pek kalmadı çünkü olası bir eşleşmede saha avantajı olmadan gs'yi elememiz çok zor.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1000 : 07 Şubat 2016, 22:07:00 »
İyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim. Efes'i yakalamak iyi ama hata lüksümüz pek kalmadı çünkü olası bir eşleşmede saha avantajı olmadan gs'yi elememiz çok zor.
Efesin nefesi tukendi bi zahmet kaybetsin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #1001 : 07 Şubat 2016, 22:08:02 »
gs cok ekstra oynadi bugün, bize rakip olamazlar.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #1002 : 07 Şubat 2016, 22:09:45 »
Elde Saric ve Brown gibi iki 4 numara varken , 4 numaradan bu kadar az verim alabilmeyi anlamıyorum . Bence Efes'in en ürkütücü tarafı 4 numaraları.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #1003 : 07 Şubat 2016, 22:17:17 »
Elde Saric ve Brown gibi iki 4 numara varken , 4 numaradan bu kadar az verim alabilmeyi anlamıyorum . Bence Efes'in en ürkütücü tarafı 4 numaraları.
Biri bizde olsa şu an vesely ile Mvp için kapışırdı.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1004 : 07 Şubat 2016, 23:38:22 »
Galatasaray yenilmesini istiyordum.Galatasaray ve Karşıyaka'ya saha avantajı sağlayalım yeter.